Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34051) L-e-f-i-e válasza Blom (#34037) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Soha nem tesz "császárrá" egy tank sem, viszont te azzá teheted, ha tudod, hogy kell vele játszani ;)

=^-^=

(#34052) ollie válasza echterion (#34049) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek az első csatás XP módosítások mindig szerver újraindításkor változnak, így éjjel egy után reggel hatig (ekkor indítják újra a szervert) megint van lehetőséged 5x XP-re.

***

(#34053) KaLeun


KaLeun
senior tag

Egy órakor vált a szerver, ha nem alszok/felejtem el akkor 2x is lesz 5x-em. Mostanában úgyis elhanyagoltam a duplázókat és sokX csatákat.

Cila

(#34054) emre válasza belaazallat (#34012) üzenetére


emre
veterán

Megtaláltam, eddig ez volt a legjobb köröm ojjektummal:

Győzelem!
Csata: Cliff 2012. január 30. 19:56:13
Jármű: Object 704
Szerzett tapasztalat: 1 909
Szerzett kredit: 90 267
Csatában elért Achievement: Top Gun, Boelter Kitüntetés

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34055) Blom válasza ollie (#34052) üzenetére


Blom
aktív tag

ez nekem magas, kifejtenéd időrendben.

(#34056) emre válasza Blom (#34055) üzenetére


emre
veterán

Mit nem értesz?

24 órás akció reggeltől, azaz:
Reggeltől éjfélig egy nap, 1 duplázó
Éjféltől reggelig a következő nap, 1 duplázó

Az akció nem 0 órától kezdődik, hogy csak egy játék nap férjen bele.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34057) ollie válasza Blom (#34055) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Emre kifejtette, talán így érthetőbb:

Ezek az akciók mindig szerverújraindítástól, szerverújraindításig tartanak. A szerverújraindítás hatkor van (bár lehet, hogy ötkor). Mivel éjfélkor (éjjel egykor, mert Moszkvában akkor van éjfél) kezdődik az új nap, ezért 2x van lehetőség 5x XP-re.

***

(#34058) belaazallat válasza emre (#34054) üzenetére


belaazallat
addikt

Én nem voltam ilyen jó. :B

Nekem object-tel ez volt eddig a legjobb köröm. Igaz eddig 9 kört mentem vele.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#34059) Blom válasza emre (#34056) üzenetére


Blom
aktív tag

Na így már tiszta.
Köszönöm mindenkinek. :R

(#34060) emre válasza belaazallat (#34058) üzenetére


emre
veterán

Nem az a ciki, hanem hogy még mindig KV-val tartom az xp rekordomat. :DDD
Meg hogy a prémium ellenére még nem léptem át a 2000-es határt. :O

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34061) L-e-f-i-e válasza emre (#34060) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A prémium ebbe nem számít bele úgy tudom anélkül számolja.

=^-^=

(#34062) emre válasza L-e-f-i-e (#34061) üzenetére


emre
veterán

rosszul tudod

" A premium accountok minden csatáért 50%-al több XPt és creditet kapnak. Érdemes beinvesztálni, nagyon meggyorsítja a fejlődést."

info

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34063) Fel


Fel
addikt

Holnaptól nagyszabású akció az orosz szervercsoporton: [link]

Valaki kérdezte korábban, hogy miért nem inkább magyarra fordíttatom le a guglival... Ezért nem.. "döngölő szóló, meghajtók, ballisztikus bélés" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34064) fsb1000 válasza Fel (#34063) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Egy ilyen "ballisztikus bélés"-t szívesen ebedelnék, gondolom a vargabéles orosz megfelelője lehet.

--
(#34039) KaLeun : Ha sok csatát vívunk, akkor sok fura helyzettel találkozhatunk.

(#34045) Paul119 : EZ nagyon érdekes! Ha jobban átgondolom akkor nagyrészt egyetértek veled. De az a fura, hogy nekem az IS-3 nagyon jól ment, úgy éreztem letarolom a KT-t meg a T29,T32-ket. (főleg pecs elött)
Viszont most a T32-öt hajtom és eddig csak 5-6 alkalommal találkoztam IS3-al, de mindannyiszor kilöttem.
Fökleg közelcsatában. Ha rátolom az orrát a T32-nek, akkor biztos kilövés

[ Szerkesztve ]

(#34065) ollie válasza Fel (#34063) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De én prémium kagylót akarok venni!!! :O

***

(#34066) Paul119


Paul119
addikt

7.2ben hogy lesz? megint lesz a pantherért panter 2 ? panther 2 ért e50 okosság?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34067) belaazallat válasza emre (#34060) üzenetére


belaazallat
addikt

Hát a lejátszott 4993 meccs után kell egy kis idő, hogy megemelkedjen az XP átlag. 1965 az átlagod. :)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#34068) emre válasza belaazallat (#34067) üzenetére


emre
veterán

Az 1965-öt KV val értem el, ez a max, erről beszélek nem az átlagról.
Az átlag 448. :U

mod:
Az ojjektumos lopakodó éremről küldj egy replay-t. :K
Arra kíváncsi lennék. :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34069) belaazallat válasza emre (#34068) üzenetére


belaazallat
addikt

Nem volt nagy szám.

Prokhorovka pályán baloldalt elsunnyogtam, aztán egyedül elfoglaltam a bázist, amíg a többiek ez utsó tankot kergették.
Csak a te kedvedért kép:

[link]

[ Módosította: ollie ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#34070) emre válasza belaazallat (#34069) üzenetére


emre
veterán

replay érdekelt volna, de ha megerőltető akkor hagyjad.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34071) fsb1000 válasza belaazallat (#34069) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kérlek, kisebb képeket rakj be.
Egy 2048x2048-as kép berakása a fórumra már kicsit túlzás.

Biztos le tudod méretezni és már leírtam (tuk) hogy kell linkelni, hogy kisképről ugorjon a nagyra. Ha nem megy, akkor csak a kép linkjét ad meg. Pl: [link a képre]

KÖSZ!

[ Szerkesztve ]

(#34072) fsb1000 válasza belaazallat (#34069) üzenetére


fsb1000
nagyúr

ja.. ez a kép semmit nem mond el arról, hogy is volt az eset...
Szerintem Prohorovkát elég jól ismerjük.

(#34073) Pusztitusz válasza Fel (#34063) üzenetére


Pusztitusz
tag

Légyszives privátban dobd át az orosz szöveget, mert a céges policy miatt nem tudom megnézni mik az akciók. Előre is köszönöm.

My god has a hammer, your god was nailed to a cross. Any questions?

(#34074) Allien válasza Fel (#34063) üzenetére


Allien
veterán

Az a kérdés(em), hogy akkor lesz gold akkcijó is, és mibe kerül majd? Van infója valakinek? :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#34076) Gyuri27 válasza Blom (#34037) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kell szokni. Láttam már mit müvelnek mások vele. Egy-egy jó pillanatban nekem is megy vele. Pedig se bl9, se jobb torony nincs még.
Jó lesz az a tank. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#34077) belaazallat válasza emre (#34070) üzenetére


belaazallat
addikt

Melóban vagyok, otthonról küldöm majd. Csak azért raktam a képet, mert ezen a pályán, bal oldalon, nem nagy dolog észrevétlenül átbandukolni.

SzerK:

#34071) fsb1000

Direkt linkeltem így a képet, kimondottan emre "kedvéért". Most már a Te kedvedért is!

Meg akkor Neked is a fentiek.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#34078) emre válasza belaazallat (#34077) üzenetére


emre
veterán

Voltam a modkerben a kép törlése miatt, ha szeretnéd hogy megint menjek jó irányba haladsz. A replay-t meg felejtsd el.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34079) marked one94


marked one94
őstag

Defeat
Battle: Arctic Region 2012. február 21. 14:04:20
Vehicle: Lorraine 40 t
Experience received: 1 317
Credits received: 49 888

Egy picit se voltam ideges mikor az utolsó lövésem lepattan egy is-3ról... :DD

You'll Never Walk Alone

(#34080) fsb1000 válasza belaazallat (#34077) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, de egy ilyen méretű képpel, ami semmilyen plusz infót nem hordoz az adott témában, nem csak engem szivatsz, hanem az öszes fórumolvasót.

(#34081) emre válasza fsb1000 (#34080) üzenetére


emre
veterán

+ hülyének vagyunk nézve :U

mod: bocs mindenkitől, csak én vagyok hülyének nézve

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34082) belaazallat válasza emre (#34081) üzenetére


belaazallat
addikt

Nem vagy hülyének nézve, hanem csak magamból indultam ki. Én a mai napig nem tudom névről a pályákat.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#34083) fsb1000 válasza belaazallat (#34082) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Legközelebb innen tudsz kis képet linkelni a pályákról: [link] vagy az oldalra írányítani azokat, akikről azt feltételezed, hogy név alapján nem tudják a beazonosítani a pályákat.

(#34084) Paul119


Paul119
addikt

esetleg valaki valami válasz?[link] :U

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34085) CptMisi válasza Paul119 (#34084) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem valószínű, szerintem legalábbis. :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#34086) freelancer


freelancer
tag

Ha valakinek esetleg kellene EU szerveren account az toljon pm-et. 8 garázshely KV KV-3 van rajta.
Nemigazán van rá szükségem, mert az orosz szerveren játszom.
(kéretik nem belekötni, ez nem apróhírdetés)

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#34087) emre válasza Paul119 (#34066) üzenetére


emre
veterán

7.2-ben az US heavy vonal lesz "egyengetve" info

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34088) Paul119 válasza emre (#34087) üzenetére


Paul119
addikt

köszi

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34089) Gyuri27 válasza Paul119 (#34084) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez már tudomásom szerint volt. Kétszer meg nem szokott lenni. :N

freelancer: ruszki szerveren milyen az élet, mi az okosság abban, hogy ott játszol?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#34090) Fel válasza Paul119 (#34084) üzenetére


Fel
addikt

Azért nem válaszoltam, mert értelmetlen kérdés... 6.6-ban már rendberakták a német tree-t :U

(#34091) fsb1000 válasza emre (#34062) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jó ez az oldal, még minta csaták is vannak. Megnéztem a Valentine oktató replayt is, és nagyon hasznosnak véltem.
De találtam benne egy érdekességet. 13:30 - 12:30 között 3 tankkal vív tűzpárbajt a játékos, ebben az időintervallumban a legfeltünőbb, hogy a célkeresztet át tudja rántani egyik tankról a másikra, ráadásul szinte azonnal beszűkül. Ez hogy lehetséges?
Többször megnéztem, mert elsőre azt hittem be van gyorsítva... de nem.
Direkt mentem utána 2 kört a Valentinommal és bármilyen spot állásban is próbáltam, ezt nem tudtam produkálni.
A tornyot (egeret?) tudtam rántani, de a célzókör - mintahogy a többi tankomnál is - csak késve kicsit lomhán követte ezt a mozdulatot. Nem hiszem, hogy a legénység számlájára lehetne írni, mert közel 100%-on vannak. Ez prémtank, tehát még fejlesztési eltérés sem lehet.

MI lehet a titka?

(#34092) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Végre:

'T30' purchased successfully. You have spent Credits: 6 100 000.

(#34093) emre


emre
veterán

A régi egyszerű ingame player rating cucc linket tud valaki.

Az érdekel ami csak színezi a neveket, és csak a betöltéskor mutatja az eff és win értékeket.

A hivatalos oldalt meggyomlálták egy kicsit.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34094) Paul119 válasza Fel (#34090) üzenetére


Paul119
addikt

bocsi hogy kérdezni mertem :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34095) fsb1000 válasza emre (#34093) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nekem megvan, de ma délutántól nem müxik a dolog.
Ha gondolod mailban elküldöm, én is újratelepítem majd.

(#34096) Simulacrum válasza emre (#34043) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Abszolút igaz ez is, de nekem meccsenként kétszer talán még sosem lőtték ki, így az egy javítócsomaggal megúszom ezt a dolgot. Jah igen, lánctalpat sosem javítok IS-3-on, már 100%-os javításos embereim vannak benne, csak ha tényleg esélytelen lenne a túlélés nélküle, de nagyon ritka az ilyen.
A Királytigrist nem érzem nála jobbnak, a T32-ben ha jó vezető ül és ért a tankjához, lehet nála jobb, de nagyon kevesen tudják jól használni az amerikai heavy-ket érdekes módon.

(#34097) emre válasza fsb1000 (#34095) üzenetére


emre
veterán

így nekem is megvan, köszi :R

de a leírás lett volna a lényeges

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34098) fsb1000 válasza emre (#34097) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sajnos már a keshben sincs meg, de emlékeim szerint 4 lépésből állt:
1. Dokaninstall
2. Wot-ratings-program.zip tartalmának bemásolása Wot mappába
3. Wot-ratings-fles.zip -ben lévő mappa bemáslása Wot mappába
4. Wot-ratings-standard name-colored-xxxx.zip bemásolása Wot Mappába

Játék indítása WoT-with-Ratings.vbs-el.

(#34099) Paul119


Paul119
addikt

[link]
ez egy király kis sniper mod :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34100) grunge válasza ollie (#34031) üzenetére


grunge
addikt

Grat! Jóformán nekem is már cska kredit kérdése... :)
Hogy tetszik? Én megszerettem a T34et is már.

159 SW 1.9 jtdm <3

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.