Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34301) Murder3


Murder3
addikt

dögölne mg akinek eszébe jutott enynire egy abszolútkemper fos mapot a játékba rakni mint a swamp...
most is 10 percig nem történt az ég világon semmi hogy aztán 10mp-alatt két buzernyák francia tank szétszedjen full életről>...lőni sem tudtam az egész meccsen..
és milyen jó h ez lett volna az 5X-es kt-s köröm...

(#34302) Kobold190


Kobold190
aktív tag

Valaki tudja merre lehet törölni a WOT accountot??? már nincs kedvem játszani, elég volt ez a 1.5 hét ebből a szarból.

(#34303) vhw válasza Murder3 (#34301) üzenetére


vhw
addikt

Ha Swamp camper pálya akkor Komarin mi? vagy Erlenberg?

Hozzájuk képest swamp egy relatíve jól játszható pálya.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#34304) Mewryck


Mewryck
tag

hosszas sz*póágon való vergődés után, a mai napi eredmény:

"Kifejlesztve:
A következő tank kifejlesztve: T30. Elköltött XP: 191 100. Elköltött szabad XP: 0."

T34 teljesen elit lett,már csak ~5.000.000 kredit kell a T30 megvásárlásához...

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#34305) fsb1000 válasza Mewryck (#34304) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat az eredményhez!
---------
Tényleg ennyivel rosszabb a T34 a T32-nél?
Ma találkoztam pár alkalommal T30-al, és a korábbi negatív véleményem megváltozott.
Bespájzolnék a garázsba egyet, de lehet majd azzal szedem össze az XP-trá ami a T34 helyére jön. (csak nehogy még rosszabb legyen...)

(#34306) Mewryck válasza fsb1000 (#34305) üzenetére


Mewryck
tag

Köszi!

röviden a T34:
-nagyon puhatestű,kb minden találat az ellen ágyujának max. sebzése
-még a tornyot is könnyedén átlövik szemből,ágyúnak egyből vége
-kb első számú célpont a csatákban
-120as ágyú nélkül nemsokat ér,120-assal már érezhető a különbség,kb mindent lehet vele szemből sebezni

a képet látva meg lehet tippelni a végeredményt és az elsőként kilőtt tankokat...

szerk:a T32 sokkal pattogósabb és keményfejűbb,ha arra lenne egy kicsit jobb penes ágyú(esetleg a T34 120-asa),igazi terminátor lenne,így csak félig az :DDD

[ Szerkesztve ]

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#34307) Murder3 válasza vhw (#34303) üzenetére


Murder3
addikt

szerintem meg eggyik sem játszható.
swamp is ugyna olyan undorító fos mint koamrin

(#34308) ollie válasza fsb1000 (#34305) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha a következő patchig nem lesz meg a T30, akkor már nem fogod ezen az ágon kifejleszteni, mert ugye azt is lecserélik, a T30 meg átmegy az új TD ágra.

***

(#34309) _seth_ válasza ollie (#34308) üzenetére


_seth_
veterán

Akkor akinek van egy T34 és T30-a az kap két új tankot, a T34-ese prémium lesz, a T30-asa TD, és még két garázshelyet is kap hozzá., szép... kár, hogy csak a T34 van meg és totál esélytelen megszerezni a T30-at az elkövetkezendő pár hétben :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#34310) Atlantis


Atlantis
veterán

Én marha képes voltam felkelni, hogy a hajnali 5x szorzót még kihasználjam. Hát, a reggeli csapattársak sem sokkal jobbak, mint az estiek...volt egy meccsem, kemény 9 XP-t kaptam Stug-gal. :) Mondjuk annyi nehezítést kaptam a játéktól, hogy nem tudtam mozogni a géppel nyílt pályán, ahogy letett, ott maradtam, ez pedig hosszú távon káros az egészségre. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#34311) Dobi 562 válasza Atlantis (#34310) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én is beleestem ebbe a korán kelős hibába. A stugommal szintén nem voltam képes győzni, 5 vereség, 1 döntetlen.

Mostanában sokkal többet bukok a stuggal, annak ellenére hogy rohadtul szeretek vele játszani. A győzelmi rátám is szépen lecsordogált vele 50% alá. Ezzel szemben a Pz38na-val, amit rühelltem 60% körüli a győzelmi arányom, pedig ez a könnyű tankos, felderítős móka nem az én műfajom.

Ezek szerint valamit rosszul csinálok a Stuggal, ennyi bukást már nem merek a csapattársakra fogni. :))

A PzIV megvan tegnap óta, na az nagyon bejött, zsinórban nyertem vele olyan 10 játékot, pedig még alig volt rajta valami fejlsztve.

(#34312) Djuree


Djuree
félisten

gecc nem tudtam csinálni az 5x meccseket mert karbantartás van már 1 órája :W ezé felkelhettem :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34313) emre válasza Djuree (#34312) üzenetére


emre
veterán

Régebben később volt egy órával.

Nekem 1-2-őt sikerült.

Más:

A régebbi (eredeti) ingame player rating másnál nálam nem működik?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34314) echterion


echterion
nagyúr

Tigris I-re melyiket érdemesebb rakni, az L/28-at vagy az L/71-et?

**********

(#34315) emre válasza emre (#34313) üzenetére


emre
veterán

hmm, hát izé szóval ezt akartam kérdezni:

A régebbi (eredeti) ingame player rating csak nálam nem működik?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34316) Dobi 562 válasza emre (#34315) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nálam sem működik.

(#34317) emre


emre
veterán

Nem tudom mi van, mert a wot-news.com sem jön be. :F

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34318) KaiotEch válasza Atlantis (#34310) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Milyen hajnali 5x-sre gondoltok? Tegnap este 9kor kezdtem el játszani és kaptam az első nyertesre a szorzót.

(#34319) emre válasza KaiotEch (#34318) üzenetére


emre
veterán

Aztán éjféltől az első győztes csatáért megint megkaphattad volna.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34320) KaiotEch válasza emre (#34319) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát ezt lekéstem... mindig azok a nők :D

(#34321) virkir válasza emre (#34315) üzenetére


virkir
veterán

Az újabb se megy most próbáltam.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#34322) Fel válasza emre (#34317) üzenetére


Fel
addikt

Az már tegnap sem működött... Biztosan ők is karbantartanak.
Vagy ez az in-game ratings ehhez az oldalhoz kötődik?

[ Szerkesztve ]

(#34323) emre válasza Fel (#34322) üzenetére


emre
veterán

Elképzelhető, már kezdtem gyártani az összeesküvés-elméleteket. :U :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34324) Mcray válasza emre (#34323) üzenetére


Mcray
senior tag

Marha jó. Reggel 2-ig ment...

más:4. nekifutásra sikerült az 5X az IS-3-mal. 1900 Xp...Anyám :W :W :W

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#34325) Atlantis válasza Dobi 562 (#34311) üzenetére


Atlantis
veterán

Nekem a Stug alapból is pechesebb, mint a Hetzer volt. Sokkal erősebb gépekkel sorol csatába, amikre lövök egyet, levesz róluk jó esetben 150 életet, oszt utána 1 lövéssel kilőnek, még ha menekülnék, akkor is...nagyon kevés az az ágyú a Stug-ra.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#34326) emre válasza Atlantis (#34325) üzenetére


emre
veterán

És ez a német TD vonalon végig fog kísérni egészen a ferdi 128-s lövegéig.

Először talán a JagdPantherrel lehet érdemben játszani, de ott sem a löveg miatt, hanem mert kicsit jobban pattog. A JagdPzIV-en nem annyira rossz a fejlesztett gyors löveggel, de az elég bádog a Jagdpantherhez képest. A Hetzer tierjében viszonylag pattogós, viszont a Stug már nem annyira, de az meg mozgékonyabb valamivel.

Az orosz TD vonal ebből a szempontból sokkal jobb, ott mindig lesz egy olyan löveg ami már érdemben sebzi szinte az összes tankot ahova az mm bepakolja. Talán csak a SU76, és a SU85/B kicsit szenvedős a minimális páncélozottság miatt.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34327) Atlantis válasza emre (#34326) üzenetére


Atlantis
veterán

Szép kilátások....

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#34328) bandiras2


bandiras2
senior tag

Vk3000P A célkörből mellémegy zsinórban 3x, amire tudnék lőni az lepattan, még a Kis AMX ről is pattantam(KV3 is, seggbelőttem a kis AMX-et LEPATTANT, szemből meg 0 dmg crit D10T-vel)... F*szom kivan a WG-vel...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#34329) Bobyjack válasza echterion (#34314) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Remélem ezt a kérdést komolyan írtad... 88L71 ofkorsz!

(#34330) emre válasza emre (#34317) üzenetére


emre
veterán

most működik :C

hmmm, kéne :DD :DDD

forrás

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34331) Bobyjack válasza Mewryck (#34306) üzenetére


Bobyjack
senior tag

-Első számú célpont. Így van.

-Ellenfél maxot sebez. Csak artyk esetén tapasztaltam ilyet, de az tényleg idegesítő. Ha eléggé függőlegesen csapódik beléd egy high tier arty lőszer, akkor gyakran átüt, ami komoly problémákat okoz... Type Etól kaptam tegnap T30al egy 2010hps csomagot. Örültem neki...

-Gyengébb a páncélzata, mint a T32nek. Igaz. Sajnos minden dimenzióban. :[

-Szemből is könnyen átlövik a tornyát. Szerintem ez nincs így, mindenesetre több weakspot van a tornyán mint a T32én.

-A T32 egy jobb ágyúval nem kicsit OP lenne, mondom ezt úgy hogy hónapja sincs, hogy szinte minden tankom megvolt kivéve az amerikai heavykel, mert azokat nagyon gyérnek tartottam. Értő kezekben nincs párjuk.

(#34332) H@lede válasza Mewryck (#34306) üzenetére


H@lede
tag

hát én nem értem miért utálja mindenki a T34-et jó tény a 120-as gun nélkül nem ér semmit de amint rajta van sztem nagyon jó kis tank nekem sokkal jobb játékélményt nyújt mint a T30

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#34333) ollie válasza Bobyjack (#34331) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na most az este direkt megint elővettem a T32-t, mert a 7.0 óta nem játszottam vele. Hát mit mondjak, sokkal jobb, mint a T34. Persze rosszabb a lövege, de ugye nem is az a szerepe, hogy Mausokkal nézzen farkasszemet. A T34 egyszerűen ócskavas a T32-höz képest. Persze előbbivel is meg lehet tanulni játszani (már eléggé belejöttem, mire meglett a T30), de sokkal több minden múlik a szerencsén.

***

(#34334) Bobyjack válasza H@lede (#34332) üzenetére


Bobyjack
senior tag

H@lede egyet értek.

A T32es témához még annyit tennék hozzá, hogy Európa legjobb klánjai T32t visznek az ESL kupákra. Érdemes elgondolkodni rajta, hogy miért.

[ Szerkesztve ]

(#34335) ollie válasza H@lede (#34332) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én nem utálom, de nem érzem vele, hogy tankban ülök. A T30 legalább oda tud hatalmasat pörkölni, na annak nagy visszatartó ereje van. A T32 meg legalább elég jól pattog, a feje is keményebb. Nálam a T34 fejét állandóan átlövik a lövegpajzs mellett és felett, ezt még nem igen láttam a T32-nél.

***

(#34336) Murder3 válasza emre (#34319) üzenetére


Murder3
addikt

ezt hogy is?
mert nem úgy van h ugye 1 óráig tart a nap tehát az adott nap?
vagyis ha mára van 10000X-es napi win szorzó azt ma 1-től tudod 1-ig beszorozni aztán utánna már csak a duplát fogja adni.
nem értem most...

(#34337) Murder3 válasza ollie (#34335) üzenetére


Murder3
addikt

t-34-en az az ágyú miért nem jó?D:
az is oda pörköl rendesen mindennek.

(#34338) H@lede válasza ollie (#34335) üzenetére


H@lede
tag

Akkor lehet hogy nekem volt csak szerencsém vagy túl korai szakaszban lett meg a T34 és nem piszkálták még a tornyomat. Általában sikerült elrejteni a teknőt mondjuk tény nem annyira úgy nyomtam vele mint általában 1 heavy tankkal kell volt hogy inkább kerestem valami magaslati pontot és onnan szórtam az ellent a kis szarok meg had tankoljanak volt hogy direkt úgy mentem valaki mögött megvártam amíg kidöglik valami jó helyen az ellen előtt aztán ott a fedezékem de nekem bevált :)

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#34339) Fel válasza Bobyjack (#34331) üzenetére


Fel
addikt

"-Szemből is könnyen átlövik a tornyát. Szerintem ez nincs így, mindenesetre több weakspot van a tornyán mint a T32én." Egy weakspot van rajta: a beszálló. A többi helyen ennyire vékony a páncélzat, mert ugye csak a lövegpajzs, ami 279mm, a többi hely alig 100-120, a teteje pedig lehet vagy 30-40..

-----------------------------------

Epic fail T30-cal... Csekély 8846 sebzést osztottam ki, 14 lövésből 14 találat (egy volt csak lepattanó..)

Defeat
Battle: Karelia 2012. február 23. 9:35:47
Vehicle: T30
Experience received: 993
Credits received: 99 744
Battle Achievements: Sniper

[ Szerkesztve ]

(#34340) Paul119


Paul119
addikt

azon gondolkodok mit fejlesszek ki elsőnek is4 vagy panther 2, is3tól öregedtem vagy 10 évet, a panther 1 tetszett de nem azzal a bűn szar 75össel hanem a kis huncut rövid 88asal :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34341) Murder3 válasza Bobyjack (#34334) üzenetére


Murder3
addikt

mivel szerintem azt a legnehezebb átlőni szemből és a fegyver is megfelelő arrra ami szembejön.

erősorrend sztem így van
t32,-is-3,francia,kt,vka

orosz tankok után így lesz
kv-4,t-32,is-3,francia,kt,vka
kv-4 ha kv-5 páncéljához fog közelebb állni akkor tuti az lesz a legátlőhetetlenebb.

(#34342) virkir válasza Murder3 (#34336) üzenetére


virkir
veterán

Pedig egyszerű.
Mindig szerver restart-tól szerver restart-ig tartanak az akciók.
Namost az ugye orosz idő szerint 6:30-kor van. Innen számold ki akkor mennyi duplázás van egynapos akció alatt.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#34343) Murder3 válasza Paul119 (#34340) üzenetére


Murder3
addikt

rövid 88-asal azt a FAIL tankot...omg
75 kétszer jobb mint a pocsék l/56 főleg egy olyan lassú vicctankra mint a panther.

ne vicceljetek már t34-nek lőhető a tornya akár már l/56-al is?
én eddig abba a hitbe voltam h amerikai tornyokat nem lehet átlőni nem s lőttem oda soha:D

#34342:csak ezt nem tudtam:D
tehát ha msot lenen akció akkor ha msot bedupláznám majd 1 óra után ismét akkor kétszer lenne mondjuk akciós duplázás?

[ Szerkesztve ]

(#34344) _seth_ válasza Murder3 (#34341) üzenetére


_seth_
veterán

KV5 tornyának a búbját nagyon könnyű átlőni még kis tankal is.
T34-nek nem a tornyát lövik hanem azon kívül mindenhol ugyanis annyit sem ér az a tank, hogy ne jöjjenek közel... simán lerohannak, oldalról meg szemből a test része papír... T32-vel IS4 is van amikor pattan, T34 nél nagyon ritkán pattan le bármi is róla.

T29 statom: 773 csata 595 kilőtt tank, legtöbb kilőtt tank 7, 72% találati arány, 48% győzelem és 51% vereség, 533 xp az átlag.

T32 statom: 150 csata 134 kilőtt tank, legtöbb kilőtt tank 5, 75% találati arány, 50% győzelem, 48% vereség, 603 xp az átlag.

T34 statom: 57 csata 24 kilőtt tank, legtöbb kilőtt tank 5, 70% találati arány, 33% győzelem, 67% vereség, 408 xp az átlag.

105-ös ágyú közös, és a user is :)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#34345) Paul119 válasza Murder3 (#34343) üzenetére


Paul119
addikt

nekem jobban tetszett így sikerült mindig az ellent oldalba simogatni az a 75mm meg valami rossz vicc 110ett sebez semmi stophatása nincs ,sniperkedni meg rühellek med tankkal.. egy med tank nem a bokorban kempelésre van ki találva

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34346) Murder3 válasza Paul119 (#34345) üzenetére


Murder3
addikt

van kb 3 map ahol talán lehet medelni aztán ennyi.
ilyen komarin meg swampokon meg mikor te vagy med egy t9-es csatába pl vkdb-vel megnézheted magad a 132 peneddel:D

(#34347) Gyuri27 válasza Paul119 (#34340) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi problémád volt az is3-l? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#34348) Murder3 válasza _seth_ (#34344) üzenetére


Murder3
addikt

kv-5 ön azok az átlövők a weakspotok..a test páncél úgy pattintsa le lövedékeket h rossz nézni.
de a tornya lőhető?ezt nem tudtam ezért nem is lőttem rá de így ha csak a tornyot látom epróbálkozhatok.
mert azt tudom h papír hát l/56-al szemből fronton célzás nélkül sokszor átviszem(t30 még ennél is gyengébb páncél ügyileg mondjuk)

(#34349) Paul119 válasza Gyuri27 (#34347) üzenetére


Paul119
addikt

folyamatos modul sérülések, szemből kb mindenki átlövi, fel gyullad az első lövésre bár honnan kapod, csupán ennyi,lassú löveg

Murder3: meg kell keresni a neked való ellenfeleket 132pen pedig oldalról át viszi a legtöbb tankot:), jó is4et nem de tigris2 őt , is3 at simán

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34350) virkir válasza Murder3 (#34343) üzenetére


virkir
veterán

Igen mindig így van tehát egynapos xp buff az két első körre használható ha nem kell menni korán lefeküdni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.