Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33301) Mcray


Mcray
senior tag

Srácok! Mi a túró volt tegnap Tier 1 és 10 között mindenki ott volt aki nem tud játszani.

kb 15 vesztett kör és 6 vagy 7 nyert kör. Teljesen mindegy mivel mentem. Akkor gurult el a gyógyszer amikor Easy8 Sherman tankkal bementem jobbra a városba Lakeville térképen. Én fent mentem. Platoon társam lent. Velem jött egy JPanther TD. Társamat kiszedték 5-en. T34-85-ök és T1 heavy- tankok, majd jöttek ránk. Az összeset leszedtük 10-20% HP-ra de a KV 107-esünk aki az út végén állt és mindet ki tudta volna szedni 150 méterről mögöttünk, fogta magát és átment a pálya másik oldalára mert ott ellenállás nem volt és jól haladt a támadás. Miután mi a JPantherrel meghaltunk (Arty sem segített pedig tiszta célok voltak) a KV-t hátbakapták majd artyt és vége volt mert 5 tank cappelt.

Tegnap csak ilyen köreim voltak. Semmit sem számított, hogy 0 vagy 4 killem van, mindent azért vesztettünk el, mert ilyenek játszottak.

Ugyanez a pálya: Én KV 107-tel, társam T29 tankkal. Most nekünk volt balra a város. Mi lent , csapattársak fent mentek Tigrissel és PZ4-gyel. Ellenünk jött 2db KV-107, 2 db IS, T1 heavy, Amx 13 75 és Tiger P. Az ellen Tiger P egyedül ki tudott volna csinálni, nem hogy ekkora társasággal. 3 Artink egyike sem fedezett minket. Mindegyik a völgyet lövöldözte, ahol nem volt senki akit el tudtak volna találni csak light tankok. Az álló nehéz tankokat leszarták. Társammal megint leszedtünk mindenkit 150 hp-ra, úgy hogy én még 100% hp-n voltam. A tigris és a Pz4 meghaltak. Szépen sebeztek ők is.Társam is meghalt. Egyedül táncoltam épületről épületre kb 5 percet 6 ellenséges low hp Heavy-vel, de ekkor már olyan hangosan anyáztam, hogy képtelen voltam értelmesen játszani és mind3 utolsó lövésem mellé ment, majd az ellen arty ammo rackkelt, mert a heavy tankjaik közül csak a Tiger P és az egyik IS tudott játszani, de fogtam őket.

Tegnap az járt a fejemben, hogy hagyni kéne az egészet a francba és inkább a lányommal játszani. Az nem jár szopással, max néha ki akarja szúrni a szemem, vagy tökön rúg mikor pelenkázom.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#33302) macipajti válasza psycroptic (#33299) üzenetére


macipajti
tag

A Jgpz tényleg szívás :O, de Jgpanther az L71-el már egész játszható :)

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#33303) emre válasza Blom (#33300) üzenetére


emre
veterán

Ezen a szintem felesleges a free xp ezekre költeni. A ferdit és az object704-et is normal acc-al sikerült kifejlesztenem. Most nekem is jól jönne free xp, akár a ferdi 128-as akár az IS4 S70-es lövegéhez. Szóval T8-tól már érdemes félretenni, amikor egy újabb löveghez 50-60k fejlesztés kell. A helyedben lehet nekiugornék a T30-T34 vonalnak.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#33304) Djuree válasza Mcray (#33301) üzenetére


Djuree
félisten

"hagyni kéne az egészet a francba és inkább a lányommal játszani" :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#33305) skill84 válasza Blom (#33300) üzenetére


skill84
tag

szerintem ne húzzál ki teljes tankot. vedd meg az ágyút meg amit mindenképpen meg kell , hogy hatékony legyél a tankkal és nőjön a fun faktor. így keveset vesztesz ha még sem tetszik az adott nép/vonal és így sokkal többfelé költheted el a goldot/free xpt. amúgy nem tudom ki hogy van vele, de miután meglett a 10es tankom alig mentem vele. :O

(#33306) Blom válasza emre (#33303) üzenetére


Blom
aktív tag

a T29 már a garázsban van nem volna nehéz tovább vinnem.

skill84: mindent nem is szoktam meg venni csak azt amit muszáj a továbblépéshez.
miért nem használod a 10-es tankod????

[ Szerkesztve ]

(#33307) skill84 válasza Blom (#33306) üzenetére


skill84
tag

nekem is megvan de egyedül annyira nincs kedvem wotozni , hogy az hihetetlen!
ha valaki akar t7 platoon társat dobjon pmet és megírom a nevem.
félek most az egyszer tényleg igazat mondanak és kijön a patch az első negyedévben.

(#33308) Mcray válasza skill84 (#33307) üzenetére


Mcray
senior tag

Én sem bírok már egyedül játszani. Fenti posztomban is látszik, hogy annyi a balf..., hogy sokszor még az sem segít, ha egyetlen társadra számíthatsz.

Velem számolhatsz esténként kb 10-ig bezárólag

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#33309) emre válasza Blom (#33306) üzenetére


emre
veterán

Akkor én nem gondolkodnék rajta sokáig. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#33310) KaiotEch válasza Mcray (#33301) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mintha az én WoT-omat játszottad volna... Dettó ugyan ez volt.

(#33311) Blom válasza emre (#33309) üzenetére


Blom
aktív tag

a T34 elérhető 291k kell a T30 már nem az már 500k felett van jóval.

(#33312) Mcray válasza KaiotEch (#33310) üzenetére


Mcray
senior tag

:C Mert tényleg azzal játszottam, már ha Te is EU szerveres vagy :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#33313) smisa válasza emre (#33309) üzenetére


smisa
őstag

A T34-t még meglehet szerezni de a T30-ig rendesen szenvedés T34 kis csővel vicc utána meg a 235k xp felér egy harakirivel :DDD

(#33314) ollie válasza Blom (#33293) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

500k free XP-d van? Hogyan?

Amúgy én a T34-et ajánlom. Na nem azért, mert jó tank, hanem mert így lesz egy ingyen prémium tankod, amivel keresni is lehet, a helyére jövő másik meg talán még jó is lesz. A másik lehetőség az IS-4, az a legjobb tier 9-es heavy, ráadásul hamarosan átkerül tier 10-be, így lesz egy ingyen tier 10-es tankod (helyére meg kapsz egy másikat).

(#33313) smisa: szerencsére nekem már csak 45-50k XP kell a T30-hez, a patchig meg is lesz. Na meg még kell gyűjtenem 3 millió kreditet is...

[ Szerkesztve ]

***

(#33315) Fel


Fel
addikt

Wahaha! Egy jó kis trollololó kör E-75-tel:

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2012. február 16. 9:49:06
Vehicle: E-75
Experience received: 2 010 (fine for causing damage to allies: 34)
Credits received: 61 852 (fine for causing damage to allies: 8 640)
Battle Achievements: Steel Wall, Carius' Medal I Class, Boelter's Medal, Top Gun

Ebben a csatában lett meg a 10.000. kill. A büntit egy Type 59 oldalbadörrentése miatt kaptam :U .

[ Szerkesztve ]

(#33316) Djuree válasza Fel (#33315) üzenetére


Djuree
félisten

10k kill :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#33317) Blom válasza ollie (#33314) üzenetére


Blom
aktív tag

gyűjtöttem sokáig.

(#33318) marked one94 válasza Fel (#33315) üzenetére


marked one94
őstag

Szép :R
Tegnap Pattonal olyan szépen kilőttem a 412hp társamat aki begurult elém hogy öröm volt nézni. Szegény IS csak menekült egy is4elől akit akartam lőni csak rossz irányba menekült így az én ágyú elé tolatott be. :D
Nekem is a héten lett meg a 10k kill ma meg meglesz a 10 milliomodik dmg-em :P

You'll Never Walk Alone

(#33319) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem értem, miért morogtok, valakinek veszítenie is kell egy-egy csatában. Egyszerűen a másik csapat jobb volt, ennyi, legközelebb majd nem így lesz. Én ha a saját hülyeségem miatt esek ki, akkor persze morcos vagyok, de ha a csapat lámasága miatt, akkor nem mindig, pláne ha úgy vélem, hogy megtettem, amit tudtam a siker érdekében. Nekem ez adja a játék szépségét, hogy kiszámíthatatlan, éppen kikkel kerülsz össze.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#33320) Timyyy


Timyyy
őstag

Juhééé, ferdinand kifejlesztve!!! :D Este 11-ig 1,7 millát kell összefarmolnom Löwével (prémiummal). Menni fog? :DDD

(#33321) Djuree válasza Atlantis (#33319) üzenetére


Djuree
félisten

az azért nem kicsit idegesítő, hogy ha random csapattal játszok akkor mindenki az egyéni killekre hajt, mindenki leszarja a csapat érdekeit. tegnap top tank voltam a KV-val, volt még egy pzIV velem, mentünk 2-en oldalt és daráltunk lefelé mindenkit. mondom a többieknek maradjanak védekezni, majd mi 2-en megoldjuk a dolgot. erre persze megy mindenki össze-vissza, be is húzzák a bázisunkat, 3 tank maradt az ellentől, gyorsan mögénk kerültek :W
ha maradnak védekezni sima győzelem, de nem, nem hallgatnak az okosabbra :U

Timyyy: ha elég fanatik vagy akkor igen.. és sztem az vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#33322) Mcray válasza Atlantis (#33319) üzenetére


Mcray
senior tag

Atlantis, nem adsz vérátömlesztéssel vért? Én pont akkor húzom fel magam ha más láma és akkor vagyok nyugodt ha én vagyok az, mert akkor csak magamra haragudhatok, de mivel egoista vagyok ez kioltódik hamar :DDD :DDD Komolyan cserélnék veled, mert Te tuti jobban élvezed a játékot mint én :K

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#33323) emre válasza Timyyy (#33320) üzenetére


emre
veterán

Az csak 35 vesztes csata, menni fog ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#33324) Djuree válasza Mcray (#33322) üzenetére


Djuree
félisten

én is így vagyok, ha én vagyok béna akkor én voltam hülye, csak magamra haragudhatok :U
a többiek akikkel beszélek játék közben mindig röhögnek h mennyit panaszkodok, állandóan jár a szám, mert általában nem én vagyok a hunyó, hanem a többiek b@sszák el a menetet :DDD
a másik meg hogy ha artyval vagyok és védelmet kérek vagy leugatnak vagy nem szólnak semmit, pedig simán eredményesebbek lehetnénk...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#33325) Mcray válasza Djuree (#33324) üzenetére


Mcray
senior tag

rokon lélek :C

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#33326) Atlantis


Atlantis
veterán

Nyilván ti tapasztaltabbak vagytok és kevesebbszer érzitek magatokat hibásnak egy-egy vereségnél. Én még elismerem, sokat kell fejlődnöm, nem ismerem még a pályákat, nem érzem, hogy kell bánni a tankokkal, ezért többször esek ki saját hibámból, mint a csapatéból.
Inkább az veszi el a kedvemet, hogy nem bírok valahogy belejönni a játékba, lehet öreg vagyok mán ehhez. :) Pedig érdekel a dolog, különben időt sem szentelnék rá.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#33327) Mcray válasza Atlantis (#33326) üzenetére


Mcray
senior tag

Vannak pályák és tankok amiket már annyira jól ismerek, hogy ötször annyi alkalommal esek ki a csapat kamikázeségéből, mint azért mert hülye helyen dugtam ki a KV tornyát és kaptam egy puszit egy Ferditől.

És vannak olyan pályák és tankok, amiket annyira nem ismerek még, hogy akkor is béna vagyok vele, ha én vagyok a lista élén. Ilyenkor behúzom fülem-farkam és keresek valakit aki látszólag tudja mit csinál. Ha az általam választott wingman az első aki meghal, akkor az is kiderül, hogy semmit sem számít az hogy kinek milyen tankja van, ha nem tudja használni.

Ezer csatát vesztettem el azért mert egy Löwe, vagy egy KV-5 3-4 társával nem bírt el egy Type 59 vagy T44-gyel. Na ilyenkor vagyok pipa :(((

Szerk: Nyugodtan bármit be lehet helyettesíteni a Löwe vagy KV-5 helyére...nem a premiummal van bajom.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#33328) H@lede válasza Atlantis (#33326) üzenetére


H@lede
tag

nem tudom igazából hogy egyedül játszol-e vagy talán valakikkel az sokat dobhat ha látod merre kell menni mit kell lőni hova szabad még kigurulni hol tud lőni az arty hol már nem de az a baj hogy egy kör menete nagyon múlik azon milyen tapasztalt emberekkel rak össze a játék én személy szerint azt sajnálom hogy nincs benne valami ami kiszűri az emberereket mert én hiába tudom mit kell csinálni az adott tankkal amivel vagyok ha ott a másik 14 birka aki úgy tesz mintha most menni a pályán először hát ilyenkor kicsit fogni szoktam a fejem és örvendezek hogy még egy vesztes kör

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#33329) pws válasza Mcray (#33301) üzenetére


pws
aktív tag

Tegnap valami nagy gebasz lehetett a játékban, bár szerintem nem a játékosokkal volt gond.
Azt látja az ember ez elején, mikor szétszalad a csapat, hogy mire számíthat tőlük.
Tegnap viszont sorban hullottunk el. Pl E75el belavirozok IS3 mögé, 2mről seggbe lövöm. Semmi. Jó akkor váltok pozit, 1mről oldalról lánctalp alá. Semmi. Másik menet, Löwe amivel nagyon pontosan tudok lőni. 100mről lövöm a VK36001 tornyát, oldalról. 3 találat semmi damage.
Másik furcsaság, valaki panaszkodik ez egyik játékban, hogy a Lorraine láthatatlan. Nézem a térképen, hogy társak körbeveszik ahol elbujt, de nem látják, pedig mozog. Másik körben e75 sunnyogok a bokorban, +10% optics stb. Cirka 150m IS4 és AMX13. IS4-et látom, mikor megmozdul. AMX13 mellete, de nem látom csak a lövéseket a bokorból. Ők mozognak én meg sem mozdulok.
Lenyomtam már nagyon sok menetet, de tegnap majdnem minden körben olyan érzésem volt, hogy nem is ezzel a játékkal játszottam eddig.

Mákoskalácsom tele van, hogy össze-vissza buherálják a paramétereket.

(#33330) emre válasza Atlantis (#33326) üzenetére


emre
veterán

Részemről nem egészen erről van szó.
Szerintem mindig van hova fejlődni, ennél fogva nekem semmi nem elég jó. :DDD
Én inkább olyankor vagyok very kib@szott ideges, mikor tudom hogy egy adott géppel mit kellene, lehetne csinálni, és azt látom hogy a tag csak szerencsétlenkedik.

Egyébként mióta fenn van a rating ikon ezt vettem észre:
1, már két átlag feletti játékos a hátán tudja vinni a csapatot.
2, ha hülyék közé keveredek én is idiótán játszok, vagy:
3, ha top tier vagyok lásd 1-es pont

Tegnap (SU-85-el) egy szintén ződ amx 13-75-el húztunk be egy bukónak tűnő meccset egy IS3 és KT páros ellenében. Az amx már draw-ra játszott, el akart bújni, de láttam hogy az ellenfél minket keres, és nem fognak visszaérni védeni. (persze azokat nem fogom emlegetni ahol balfék voltam :N )
Pl.: amikor 20-ból 19 lövésem talál, de csak 10-12 sebez. (IS4-el, BL9-el)

Esetleg próbálj ki más vonalat. Nekem pl a fürge médium nem jön be.
Én a T-50-hez érzem magam öregnek.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#33331) Atlantis válasza Mcray (#33327) üzenetére


Atlantis
veterán

No, nálam a második eset van: behúzom mindenem és megyek a tömeggel, általában valamelyik heavy árnyékában. Gond csak akkor van, ha KV-val vagyok és én vagyok a top tank....már többször írtam a csata elején, bocs, noob vagyok, hiába vagyok az lista élén. :)

A pályák meg...nekem megjegyezhetetlenek...melyiken

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#33332) Atlantis válasza emre (#33330) üzenetére


Atlantis
veterán

Mi az a rating ikon?

Lehet, igazad van. Én jobban kedvelem a dinamikus tankokat, ami gyors és jól gyorsul, fordul, mindemellé tűrhető ágyú is van rajtuk. (meg páncél, meg minemkéne még) :) Egyszerűen nincs türelmem kivárni egy heavy tank vánszorgását. (mondjuk eddig csak a KV-val játszottam, ez alapján lehet nem kéne leírni a teljes heavy készletet).

Ezzel szemben a TD és arty harcmodor bejön, ott nem zavar, ha a csata egy része alatt csak lesek, meg várok.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#33333) Djuree válasza Atlantis (#33331) üzenetére


Djuree
félisten

ne becsült le magad már az elején. én ha top vagyok a KV-val, akkor írom mit csináljunk. néha páran hallgatnak rám. campinovkán 2-en voltunk KV-val top tankok tegnap (ellennél csak pzIV volt ami árthatott nekünk), mondom mindenki védekezik, mi ketten megyünk fent a dombon és támadunk, csak menjen elöl egy scout ott. erre a másik KV leáll kempelni. baszogatom, erre elindul velem. mi történik? fél perc múlva kilőnek :DDD én marha a dombon indultam el, de a külső részén, nem a fáknál ahol takarásban vagyok. nem figyeltem, mert pont beszéltem telón. erre beírkálnak hogy noob vagyok meg lol, a nagy taktikust kilőtték fél perc alatt :DDD igazuk volt, ezt én bactam el, ilyen is van....
én szeretek taktikát mondani, elég jó érzékem van hozzá, nagyon sokat rts-eztem régebben mikor még voltak igazi rts-ek, meg máig total warozok. szóval van tudás hozzá. de ha nincs aki vegye az adást akkor hiába. ezért várok már a nagyobb tankokra hogy mehessek t8 századolni a többiekkel.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#33334) emre válasza Atlantis (#33332) üzenetére


emre
veterán

[link]

Más:
A Maus, vagy az E100 fog kapni dupla 88-as löveget? :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#33335) Fel válasza emre (#33334) üzenetére


Fel
addikt

Nálam a kép linkje nem működik, de E-100-ból volt tervben 2x128 légvédelmi löveggel Flakpanzer E-100..

(#33336) emre válasza Fel (#33335) üzenetére


emre
veterán

Itt nézegettem a maketteket.

ez egyre jobb, néha már én nálam sem jelenik meg a kép :o

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#33337) Djuree válasza emre (#33334) üzenetére


Djuree
félisten

nálam sem jó.
viszont jó lenne ha lennének hívható segítségek, légicsapás, telepíthető flak 88 stb., mint annó a panzersben.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#33338) marked one94


marked one94
őstag

Na ez a E-100 Jagdpanzer Krokodil piszok jól néz ki :Y Ha bele kerül a játékba tuti meglesz :)

You'll Never Walk Alone

(#33339) Atlantis válasza Djuree (#33333) üzenetére


Atlantis
veterán

Alul vagy felül voltatok? Mert alulról mire KV-val odaérsz a dombra, meg felvánszorog rá, addig lent valakinél elszakad cérna és fele csapat már nincs meg.

Én még távol vagyok tőle, hogy taktikát javasoljak. Nem becsülöm le magam, csak tisztában vagyok a korlátaimmal.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#33340) Djuree válasza Atlantis (#33339) üzenetére


Djuree
félisten

alul voltunk. tudom hogy lassú, de még ha be is támadják lentről a védő csapatot, tudok nekik fentről segíteni, ha még nem értem át.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#33341) Iron Funeral válasza marked one94 (#33338) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Valami Ferdinand-szerű szutyok lesz játékban nem a Kroki.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#33342) Fel válasza marked one94 (#33338) üzenetére


Fel
addikt

Állítólag mi hátratolt felépítménnyel és egy, az E-100-énál jobb 15cm-es löveggel kapjuk meg.

Nagyon kíváncsi leszek, hogyan oldják meg majd azt a második német TD ágat.. Elvileg az ott lévő járműveken, azonos tierben, jobb lövegnek kellene lennie, mint a most meglévő ágon lévőknek.
Pl.:
T5 Dickermax: 10,5cm L/51
T6 Nashorn: 8,8cm PaK 43 L/71
T7 Sturer Emil: 12,8 PaK 40 L/61
T8 Ferdinand PaK 44 L/55 (..?)

(#33343) marked one94 válasza Iron Funeral (#33341) üzenetére


marked one94
őstag

óóó a fenébe :O pedig ez nagyon tetszik.

You'll Never Walk Alone

(#33344) Iron Funeral válasza marked one94 (#33343) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ez még a jobbik változat, először valami Jagdtiger szerű felépítményt akartak...

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#33345) Dani123321


Dani123321
csendes tag

Szerintetek USA vagy Orosz tankok?

(#33346) L-e-f-i-e válasza Dani123321 (#33345) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Minden nemzet MÁS stílus, van akinek ez, van akinek az jön be jobban, de ha kűlcsínre kérded szerintem az orosz tankok a legpofásabbak :K

=^-^=

(#33347) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Draw
Battle: Karelia 2012. február 16. 12:55:52
Vehicle: T34
Experience received: 1 408
Credits received: 90 204

Nyomorék csapat. IS4, T29, T34 GW Panther nem tudta kilőni 5 perc alatt a megmaradt 200HP-s GW Panthert

(#33348) Djuree válasza L-e-f-i-e (#33346) üzenetére


Djuree
félisten

nekem mindig pont az a tank nem tetszik amivel éppen vagyok. de ha más van azzal mindjárt nagyon tetszik :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#33349) Mcray válasza Djuree (#33348) üzenetére


Mcray
senior tag

Mondom hogy rokon lelkek vagyunk :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#33350) Djuree válasza Mcray (#33349) üzenetére


Djuree
félisten

:DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.