Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33151) ollie válasza Dani123321 (#33138) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát, először is a helyesírást... :)

***

(#33152) fsb1000 válasza emre (#33149) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Volt egyszer egy mese az elefántról meg a nagy rinocéroszról. A Rinó kicsit vaksi volt, de élelmes így mindig visszatalált az itatóhoz, mert ott elpottyantott egy adag rinólepényt és beledörgölte az orra szarvát. A kisebb rinók messzebb szomjaztak, mert nem ismerték a trükköt, de mikor véletlen odataláltak, akkor az elefánt segített nekik bedörgölni a szarvukat. Igaz így kicsit szaglottak, de egy idő után már nem voltak anyira szomjasak.

Egyébként milyen az SG fórum? Happy?
Ha lesz időm megnézem miről szpicselnek ott a tankosok.

(#33153) Iron Funeral válasza virkir (#33111) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem rossz tank az az M4 csak nagyon kell a tryhard, hogy jól hozzon, de meghálálja :)
Elvileg 0.7.2-ben kap egy kis lávot, szerintem ha adnának neki jobb ágyú kitéríthetőséget (mind + mind -) akkor sokkal jobb lenne.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#33154) CptMisi válasza virkir (#33105) üzenetére


CptMisi
őstag

BDR nem jó, ARL és AMX-ek jók (heavy ágon). B1 meg hatalmas poén volt szakaszban. :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#33155) emre válasza fsb1000 (#33152) üzenetére


emre
veterán

Minden ugyanaz, másképpen...

Nem regiztem oda, mint említettem valaki lenyúlta a nick-emet, és nem akarok másikkal regelni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#33156) vandeminek


vandeminek
tag

OMG, legszerencsésebb meccsem: replay

Abbey pályán úgy 8-9 perc környékére kiderült, hogy nem nyerhetünk: én maradtam (KT) és egy GWTiger. Ellenünk majd full HP-n E100, Jagdtiger, T54, KV-3. Bementem a város közepére elbújni, lesz ami lesz. Várunk, várunk, várunk. Végül megjelentek a bázis környékén. Majd mindannyian. Ekkor elindultam az ellen bázisára, remélve hogy nem maradtak sokan a bázisuknál. Arty elég sokáig védte a bázisunkat, én meg felértem. Egész végig vártam, hogy mikor jön meg a T54, de sose jött. Ők pedig lassabban foglaltak :P
Sose gondoltam volna, hogy ezt a csatát megnyerem.

(#33157) -vitya- válasza L-e-f-i-e (#33135) üzenetére


-vitya-
őstag

cáfolom :D

szerintem az IS-4 a legjobb, van nekem, játszom vele.

-=Витя=-

(#33158) vbbb


vbbb
őstag

(#33159) Simulacrum válasza macipajti (#33090) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Az SG fórumon hívták fel a figyelmem, hogy a wotdb oldal már egypár tanknak tartalmazza a gyenge pontjait. Tehát itt megnézheted: http://www.wotdb.info/
Rámész a tankra és a feljövő ablak alján lesz egy Vulnerability gomb, katt rá.

(#33160) Iron Funeral válasza vbbb (#33158) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mi az a Jagdpanther IV? :F

:P

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#33161) kriso


kriso
tag

A csettegő denevérről (vagyis BatChat.) mi a véleményetek? Előbb T10 csatába volt nálunk egy hármas platoon teljesen ledarálták az ellent. Impozáns teljesítménye van a masinának a látottak alapján :D.

(#33162) Timyyy válasza kriso (#33161) üzenetére


Timyyy
őstag

5 betűben összefoglalom neked: OPFOS :DDD

(#33163) kriso válasza Timyyy (#33162) üzenetére


kriso
tag

Nah még a végén elkezdem a fracia med ágat miatta, t6-tól azok is egész faszentos dögök, ha jól használják őket :D

(#33164) emre


emre
veterán

Csak nekem vannak elb@szott meccseim? :W

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#33165) vbbb válasza Simulacrum (#33159) üzenetére


vbbb
őstag

A prémium tankoknál látni jó néhányat ami nincs is a játékban. Ezekkel mi történt?

(#33166) bandiras2


bandiras2
senior tag

Mi a szart műveltek a JagdPzIV ágyújával? 2x lőtte át az IS-t!!! mire kivégeztem.
Mikor én szoptam vele, nekem ilyent nem csinált még szökő évente se!!!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33167) vbbb válasza vbbb (#33158) üzenetére


vbbb
őstag

Francba, az JagdPzIV akart lenni...bocs :)

(#33168) virkir válasza Iron Funeral (#33153) üzenetére


virkir
veterán

Inkább a MM hüjjeségétől félek. Az ARL-el sincs igazán nagy gond ha a középtől feljebb vagyok de ez sajnos tízből jó ha két alkalom.
Ahhoz meg nem elég mozgékony, hogy olyankor keressem a saját súlycsoportomat.

vbbb
Mikre gondolsz?
Mert volt amit csak preorder csomagban lehetett megvenni meg olyan is amit csak tesztelők kaptak meg ajándék a bétatesztelőknek.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#33169) D.Orion válasza emre (#33164) üzenetére


D.Orion
veterán

Kérdésedre a válasz:

Victory!
Battle: Abbey 2012. február 14. 17:44:12
Vehicle: T29
Experience received: 1 316 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 18 588
Ketőt tudtam rálő az ellen Pershing-jére, majd a GWPanther oneshot-al leléptetett a meccsből... Ilyenkor látszik, hogy melyik arty-s használja a különböző weak poing skin-ek egyikét...

Victory!
Battle: Sand River 2012. február 14. 17:51:49
Vehicle: T29
Experience received: 1 395
Credits received: 33 127
Battle Achievements: Sniper
IS4-ről 600hp-t bontottam hátulról és oldalról, T25 AT-ról 250hp-t. 2db AMX 13 75 teljes megsemmisítés. Persze nem ez lett a dupla köröm :(((

(#33170) emre válasza D.Orion (#33169) üzenetére


emre
veterán

Eddig talán egy győztes meccsem volt, de ott a harmadik percben kilőtt egy KV5 (SU785-el voltam)

Te legalább győztél.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#33171) -vitya- válasza emre (#33170) üzenetére


-vitya-
őstag

nekünk is xarok most Zsoltival...

eddig szörnyű 50% victory ratio a mai nap... :-(

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#33172) vbbb válasza virkir (#33168) üzenetére


vbbb
őstag

Ezekre gondoltam:

-BT-SV
-A-32
-KV 220
-SU-85I
-PzKpfw IV Hydraulic
-PzKpfw V-IV
-PzKpfw S35 739 (f)
-PzKpfw II Ausf. J
-T-15
-MTLS-1G14
-M4A2E4
-M6A2E1

No és ezek között nem is látni párat a játékban egyáltalán.

Első játék a 88mm-essel VK 3002 (DB)-vel:

Győzelem!
Csata: Sand River 2012. február 14. 17:01:32
Jármű: VK 3002 (DB)
Szerzett tapasztalat: 3 132 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 37 609

Csak három kill meg egy foglalás, de egy Type 59 akkora ammo rack-et kapott, hogy öröm volt nézni amikor robbant. :)

(#33173) -vitya- válasza vbbb (#33172) üzenetére


-vitya-
őstag

a prémium tankok nem kellenek a master tankerhez

-=Витя=-

(#33174) D.Orion válasza -vitya- (#33171) üzenetére


D.Orion
veterán

Most nyomtuk együtt három AMX 50 100 ellen. Eléggé alpári voltam? :DDD

(#33175) emre válasza emre (#33170) üzenetére


emre
veterán

Elég volt mára, de mit is várok olyantól aki 580-as eff ratingal tigerP-t vezet? :W

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#33176) Fel válasza vbbb (#33172) üzenetére


Fel
addikt

Ezek most is megvehetők:
T-15
M4A2E4
Pz. S35 739 (ez biztosan el fog tűnni, ha kibővítik a francia techtree-t és jön a Souma S35)

Ezek a Gift shopból speciális alkalmakkor elérhetők (pl. Karácsony):
A-32
KV-220
Pz. V-IV
M6A2E1

Ezek a retail csomagokhoz járó tankok:
BT-SV
Pz. II J.
MTLS-1G14

Su-85I és a Pz. IV Hydro pedig szintén valami speciális eseményekre tartogatott tankok, de, hogy mire, azt még lehet ők sem tudják...

(#33177) vhw válasza vbbb (#33172) üzenetére


vhw
addikt

Ezek közül most is megvehető;
- Pzkpfw S35
- T-15

Ezek ritkák, nem mindenki szeret kis tankokkal játszani, és mivel nem keresnek kiemelkedően (bár hasonló szintű tankokhoz képest azért igen) így nem törődnek vele. A bétában próbáltam az S35-t, jó kis gép volt, egyszer beakadt vele 10 kill :D A T15-tel még sosem mentem, de lehet látni néha T2-3-4 csatákban, elvétve egy darabot. Ez se lenne rossz tank, csak ilyen szinten van sok gyorsan rohangáló felderítő jellegű tank (Luchs, BT7, M3 Stuart) amik ingyen vannak és kb hasonló játékélményt nyújtanak.

Ezek ajándék tankok;
- KV 220
- M4A2E4

Ezek meg ilyen olyan formában elérhetőek voltak a múltban és jelenleg (preorder csomag vagy a dobozos verzióval)
- A-32
- PzKpfw V-IV
- M6A2E1
- MTLS-1G14
- PzKpfw II Ausf. J
- BT-SV

Ez a 2 pedig még rejtély mik akarnak lenni;
- SU-85I
- PzKpfw IV Hydraulic

A pár hónappal ezelőtt ki lehetett őket próbálni tesztszerveren, de azóta nem kerültek bele a játékba.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#33178) marked one94


marked one94
őstag

Elment vitya egyből egy ilyen kört mentem :DD ;]
[link]
[link]

You'll Never Walk Alone

(#33179) -vitya- válasza marked one94 (#33178) üzenetére


-vitya-
őstag

grat. és akkor látszik, hogy én rontalak le.. :D

-=Витя=-

(#33180) D.Orion


D.Orion
veterán

gabytzw18: :R A legjobb játékos akit eddig láttam. IS-ben ülve blokkolta az ellen Obj 704-ét és leküzdötte. Előtte átverekedte magát a fronton. Meccs végén otthagyta az ellenfél bázisát amit egyedül befoglalt, már 98%-on állt. Inkább elindult és megkereste a bujkáló 400hp-val rendelkező T32-t. Mellesleg neki se volt több ennyinél. Aztán kiderült, hogy a T32 AFk, de ez mit sem változtat azon ahogy játszott a csapatért eldobta az Invader medált.

(#33181) vbbb válasza Fel (#33176) üzenetére


vbbb
őstag

vhw:

Köszi a kimerítő válaszokat! :)

(#33182) Iron Funeral válasza virkir (#33168) üzenetére


Iron Funeral
őstag

MM gagyi ott is (mint általában tier VII cuccoknál), ami a tanknak felróható hiba az az ágyú kitéríthetősége, sokszor szívtam miatta, olyan szinten, hogy ha nem figyelsz akkor pl. egy Tiger 1v1 simán kirak mert róla esélyesebb a lepattanó mint rólad :DD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#33183) Lacces


Lacces
őstag

Sziasztok!

Ennek a mai ingyenes prémium accountot mire tudom felhasználni? kezdeni vele?
Amire kellett volna arra nem.

(#33184) Paul119 válasza Lacces (#33183) üzenetére


Paul119
addikt

miért ? mit kezdenél vele? 50% al több xp meg pénz :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#33185) Lacces válasza Paul119 (#33184) üzenetére


Lacces
őstag

Jahm, azthitem lehet venni ingyenes garázst...

Fullon volta a garázsom, aztán behozták a francia tankot, és f..., mert az ingyenes francia tank miatt sajnos a régebbi tankokat nem tudom eladni, mert nincs szabad hely...
:W

(#33186) D.Orion válasza Paul119 (#33184) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezt úgy érti, hogy nagyon rossz csatákba dobja ma be. Ez azért van, mert a sok láma most ingyen prémhez jutott és nekiállt játszani...

(#33187) Chris0321 válasza Lacces (#33185) üzenetére


Chris0321
addikt

Miért ne tudnád eladni azokat a tankokat amiket már nem akarsz használni?

(#33188) Lacces válasza Chris0321 (#33187) üzenetére


Lacces
őstag

Mert gondolom ingyenesen 5 garázshely van.
Nekem meg 5 tankom volt. Aztán bejöttek a Francia tankok, és a rendszer adott + 1 tankot
Így 6 tankom van 5 garázshelyre.

És ha elakarom adni a tankomat, akkor kiírja, hogy nincs szabad garázshelyem... az más kérdés, hogy ezér akarom eladni :D

Gondolom a rendszer 6 tank 6 garázshely esetén engedné csak.

D.Orion Igen, gondoltam kitápolok egy közepes szovjet tankot... De 4-es szintűként úgy berak a Maus, E-75-sök közé, hogy öröm nézni. Felderítőként nem kapok pontot, 20xp, az mi... Idegbeteg leszek csak :D

[ Szerkesztve ]

(#33189) D.Orion válasza Lacces (#33188) üzenetére


D.Orion
veterán

Én sem játszam ma már. 5 csata elég volt... A harmadik csatában IS-7-et oldalról -386hp-val ütöttem meg. Következő csatában meg IS-3-mat nem tudtam sehol meglőni, pedig mire a T29-el körbelövöldöztem az nem 1 lövésnyi idő...

(#33190) kriso válasza emre (#33170) üzenetére


kriso
tag

Nekem baromi jól hoz ez a mai nap, majd minden csatába top tank vagyok, egymás után jönnek az 5-6 killes körök, meg a steel wall medálok.5 óra óta összeszedtem 15 ezer xp-t.
T29-el. :P
És közben tartottam egy óra szünetet.

[ Szerkesztve ]

(#33191) Fel válasza Lacces (#33188) üzenetére


Fel
addikt

Szerintem inkább az lehet a probléma, hogy a barakk van tele! A 7.0 verzióval jött új módi szerint a tankban lévő legénység eladáskor a barakkba kerül (van egy csekbox az eladós ablakban) automatikusan. Gondolom a korábban eladott tankok bandáját nem ebrudaltad ki, az új tank vételekor "vettél" bele új személyzetet.

Megoldás:
1. A barakkot kipucolod.
2. Eladáskor figyelsz arra, hogy csak olyan tank személyzetét tartsd meg, amelyet vinnél tovább a következő tankra.
Normális esetben Tier5 tankot érdemes 75%-os legénységgel venni, majd ezeket továbbvinni a következő tankba. Alacsonyabb szinteken nem szedsz össze annyi xp-t, amennyivel a legénység fejlődne annyit, hogy érdemes lenne őket megtartani (Értsd: Nem érik el a 100%-os elsődleges képzettséget sem).

[ Szerkesztve ]

(#33192) Tesi


Tesi
tag

Egész jó ez a valentine tank. Első meccs 75% legénységgel:
Győzelem!
Csata: Steppes 2012. február 14. 20:38:52
Jármű: Valentine
Szerzett tapasztalat: 2 582 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 29 421
Csatában elért Achievement: Acélfal, Kiváló Lövész, Elit lövész

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#33193) Djuree


Djuree
félisten

na ez a lol.

amx 38 első meccsem.
36 találatot kaptam, lement 20%! életem.
na menjenek a jó büdös @>&#>&>#&|Đ\& anyjukba! csíter szar tank...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#33194) smisa


smisa
őstag

Hát srácok nagyon meglepett a T34 most se tartom többre egy rakás sz...nál, de nem gondoltam hogy ilyenre képes:
 
Győzelem!
Csata: Erlenberg 2012. február 14. 20:49:52
Jármű: T34
Szerzett tapasztalat: 2 058
Szerzett kredit: 78 828
Csatában elért Achievement: Védő

Kellet hozzá egy IS7 966 hp-ról begyújtottam de ne kérdezétek hogy hogy :DDD

(#33195) emre válasza kriso (#33190) üzenetére


emre
veterán

Most kezdtem el ismét.
Már ismét tudok játszani. :))

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#33196) Djuree


Djuree
félisten

58 találat, lement 7% életem :Y :Y :Y
ilyen nincs, miből van ez az amx38???

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#33197) marked one94 válasza Djuree (#33196) üzenetére


marked one94
őstag

Még most élvezd ki hogy van páncél, mert t5-nél már az összes papír lesz :) (med ágon)

You'll Never Walk Alone

(#33198) Djuree válasza marked one94 (#33197) üzenetére


Djuree
félisten

jah tudom, azokat már könnyebb kilőni. persze azok meg nagyot lőnek, mert ez a kis amx alig lő vmit.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#33199) D.Orion válasza Djuree (#33198) üzenetére


D.Orion
veterán

Legnagyobb ágyúval nagyon jó tank. Hetzer-be ne köss bele ha HE van rajta, mert 2 lövés se leszel, a jobb AP gun is átvisz.

(#33200) Atlantis válasza Tesi (#33192) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez igen. Hogy a fenébe tudsz ezzel a szemettel nyerni? Nekem 8 csata kellett, mire először nyerni tudtunk...Ezzel kilőni valakit? 0-t ér az ágyúja, meg még lassú a tank is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.