Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33401) Iron Funeral válasza vbbb (#33399) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én öltem vele E-100at is :P

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#33402) Timyyy


Timyyy
őstag

Victory!
Battle: Mountain Pass 2012. február 16. 13:28:10
Vehicle: Löwe
Experience received: 1 723
Credits received: 102 357

Abszolút rekordom pénzben és xp-ben is. 50 meccsből összefarmoltam ma a Ferdinand árát, + 120K löveg + 120K 75-ös legénység, 35K lőszer, KIT-ek.... :))
Összesen 2 db 100 000 feletti köröm volt, a másik 101 000 lett, 1500 xp-vel. :U

(#33403) _seth_ válasza Timyyy (#33402) üzenetére


_seth_
veterán

Hmm.... remélem ha prémium lesz a T34 azzal is lehet ilyeneket futni, bár én körönként 50e bevételnek is örülnék :)

Elképzelhető, hogy a 7.1.1-el változik a tech tree?

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#33404) Fandango


Fandango
veterán

Fantasztikus valtoztatasok! :C

Tankees,

Great news: the 7.1.1 patch will be released soon!

We are constantly improving and modifying the game to ensure the best gaming experience for all our players.

Now it’s time to see what the near future holds. Below you can view more information about the new features:
File packaging

A new mechanism of file packaging ensuring optimized loading of the in-game maps.

Separate folder for user-made game modifications (mods)

With every new update, the game will be installed with a ‘clean’ client and with a separate folder for user-made game modifications (mods).
Players will have a better control over their mods. They will be able to use mods by keeping them in a separate folder, without having to change game files.

Stay tuned, further information will be released next week!

(#33405) Fandango


Fandango
veterán

dupla, sorry

[ Szerkesztve ]

(#33406) Arpee78 válasza vbbb (#33399) üzenetére


Arpee78
senior tag

Nem rossz :) Nekem mostanában volt az 1000-ig csatám KV-val, de nem emlékszem olyanra ahol egynél több 8-as tankot lőttem volna. Megnéztem eddig mit sikerült vele elejtenem a nagyok közül: 4 T-44, 5 Panther2, 2 Pershing, 8 Type59, 1 L40t, 6 IS3, 2 KV5, 1 Löwe, 3 KT, 1 4502A, 4 T32, 2 AMX50-100, 2 ISU-152, 1 Ferdi, 2 Object704, 1 JT

A 9-es heavy-k közül eddig egyet sem sikerült kilőnöm vele, meg T28 sem jött össze.

(#33404) Fandango A 7.1.1 nem csak az orosz szerverre megy? Valaki korábban mintha ezt írta volna.

(#33401) r1E3S3E7T Ahhoz szakaszban kellett menned minimum egy 6-os heavy-vel, egyébként nem találkozna vele. Előtted lerágta neked egy másik E-100 és meghagyta neked az utolsó lövést? :P :)

[ Szerkesztve ]

(#33407) Fandango válasza Arpee78 (#33406) üzenetére


Fandango
veterán

(#33408) Iron Funeral válasza Arpee78 (#33406) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem, szakaszban voltam egy SU-100al és ~1700 életről lelövöldöztem, ugyanis el volt foglalva azzal, hogy egy IS-7ről pattogjon.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#33409) Kobold190


Kobold190
aktív tag

Ezt csináljátok utánnam :D [link]

(#33410) erikke17 válasza Gyuri27 (#33391) üzenetére


erikke17
őstag

Ahamm értem, köszönöm szépen az infót :)

Fandango - Tehát ha jól veszem ki a csekély angol tudásommal, akkor jövőhéten érkezik, és ezeket tartalmazza:
Új fájlcsomagszerűség vagy mi, azaz gyorsabban töltődnek be mapok, minap valaki itt irt is erről.
És még a modoknak külön mappa? :)

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#33411) Arpee78 válasza Iron Funeral (#33408) üzenetére


Arpee78
senior tag

Sokan figyelmen kívül hagyják a (relative) kis tankokat. Gondolom nézegetik a listát, mi az ami veszélyes és feltétlenül el kell intézni. Aztán ha a szemük elé kerül arra koncentrálnak, miközben egy picike KV-nak szabad célponttá válnak... :Y

Egyszer egy Object 704 jött felém, gondoltam végem van. Egész közel volt amikor oldalra fordult és valami távoli célra kezdett tüzelni. Picit meglepődtem.

Van a minimap-al egy ilyen gondom, ti nem találkoztatok vele? Van rá megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#33412) Fandango válasza erikke17 (#33410) üzenetére


Fandango
veterán

Jovo heten ujabb infok erkeznek.

1. uj mechanizmust vezetnek be a game fileok tomoritesenel azert hogy a palyak betolteset optimalizaljak (jatek kozben is ha jol ertem)

2. mivel minden updatenel a jatek fileok felulirasra kerulnek ezert a modok elvesznek, ezuttal a modok kulon mappaba kerulnek igy a jatek fajlok valtozatlanok maradnak igy az ujabb updatek utan nem kell ujra masolgatni a modokat es felulirani az eredeti fajlokat.

[ Szerkesztve ]

(#33413) Iron Funeral válasza Arpee78 (#33411) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azért nem annyira picike azzal a trollcannonnal :DD

Egyébként mi a baj ezzel a minimappal?
Ha arra gondolsz, hogy másfele mutat a zöld izé mint amerre te nézel akkor csak zoom-on zoom-out, az megoldja.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#33414) Flatron710


Flatron710
tag

Az eddigi legjobb köröm. 11 kill...

[link]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#33415) emre válasza Arpee78 (#33411) üzenetére


emre
veterán

Ja, szed le a rating ikon pack-ot. Szerintem az miatt van.

Djuree

vazze, csak írni tudsz? :W
most említettem

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#33416) Djuree


Djuree
félisten

melyik mod az ami beszínezi az emberek nevét ki mennyire jó játékos?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#33417) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ingame Player Statistics, benne van az első hsz-ben.

***

(#33418) Mcray


Mcray
senior tag

Kollégám elátkozott. Megtanított az összes csocsós trükkjére, ami miatt 3 napja hülyére verem minden nap csocsóban, hazamegyek, elkezdek Wotozni és ilyeneket hozok össze:

Tegnapi mérleg.

Renault FT17: 7 csata, 0 győzelem
Valentine: 6 csata, 0 győzelem
IS: 6 csata, 1 győzelem
T-34 85, 3 csata, 0 győzelem

KV-3: 1 csata, 1 győzelem :R :R :R

M4E8: 3 csata, 0 győzelem.

Értem én hogy ha én nem nyerek akkor tök jó mert mások 15-en nyertek és boldogok, de már kicsit magam alatt vagyok. A vesztett körök felében több XP-t és pénzt kerestem, mint egy átlagos nyert körben, tehát az esetek felében én jól csináltam amit csináltam, de a végeredménybe így sem tudtam beleszólni :(

Mióta Wot-ozok, ez a második ilyen hullám. Az első akkor volt, amikor a US light tank vonalat elkezdtem, de akkor sem szívtam ennyit mint most.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#33419) emre válasza Mcray (#33418) üzenetére


emre
veterán

"Mióta Wot-ozok, ez a második ilyen hullám"

Csak kettő? :U
Akkor nem rég kezdhetted. ;] :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#33420) ollie válasza Mcray (#33418) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tegnap este nekem is ilyen volt a játék. Kicsit jobban ment, mint neked, de akkor is gáz: 23 csata, 9 győzelem

***

(#33421) Tüzi válasza KaiotEch (#33274) üzenetére

biztos célpontra szabad csak lövöldözni.
amúgy meg, a tied még olcsó skuló, nekem a hummelbe 1.2k egy meggymag, és 18 van a gépben :D

mod:
tegnap direkt célzással olyan 15méterről telibe lőttem egy light t4-es tankot hummellel, csilingelt egyet, majd két lövésből kilőtt :D mondom, oké barátom, küld el a csítet nekem is.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#33422) Mcray válasza emre (#33419) üzenetére


Mcray
senior tag

open bétával kezdtem :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#33423) emre válasza Mcray (#33422) üzenetére


emre
veterán

vicc vót ;) :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#33424) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Sziasztok vilagositson fel valaki hogy ez a platoon dolog hogy is mukodik? Mik az elonyei hatranyai? Mit szabad, mit nem szabad? Elore is koszonom!

Miert?????

(#33425) L-e-f-i-e válasza Snakeiboy (#33424) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Platoon az amikor egy ismerősöddel mész random csatába, biztos láttál már a játékban nevek mellett számokat, na az egyforma számúak egy platoonban vannak, 2-en mehettek együtt alap fiókkal, 3-an ha prémiumod is van.

=^-^=

(#33426) Mcray válasza Snakeiboy (#33424) üzenetére


Mcray
senior tag

Ha sima játékos vagy, egy valaki létrehozza. Ketten mehettek együtt. Ha veszel premiumot akkor hárman lehettek.

Előnye: Ha átlagos vagy jobb játékosok vagytok, akkor annyival kevesebb béna van a csapatotokban.

Hátránya: Ha a fenti átlagos játékos dolog nincs meg, akkor sajnos együtt viszitek a csapatatot a vereség felé.

Én azért szeretem, mert van 1 vagy 2 ember akire számíthatok, hogy ha kihozok egy ellent a fényre, leszedik ügyesen vagy, ők hozzák elém a prédát. Idegenekkel ez az összhang nincs meg csak szökő évente egyszer :)

Ha 3 medium tankkal együtt megtaláltok egy magányos heavy tankot, akkor megeszitek vacsira.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#33427) Snakeiboy válasza Mcray (#33426) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Koszonom mindketottoknek. Mar csak egy kerdes mikent tudunk egymasra talani a jetekban? Ja es gondolom erdemes egy tierben levo tankal csataba indulni. Mitortenik ha kulombozo a tankjaink tierje?

Miert?????

(#33428) ollie válasza Mcray (#33426) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak a platoon létrehozójának kell prémiumosnak lennie az édeshármashoz.

***

(#33429) Mcray válasza Snakeiboy (#33427) üzenetére


Mcray
senior tag

Mindig a legerősebb tank Tierje határozza meg hogy hová rak be.

Én szeretek 2-3 tierrel alacsonyabban lenni mint a platoon társaim, mert alapból bedobál Tier X-be tehát pont teszek rá. Ha én vagyok a kicsi nem rám fognak figyeni a nagyok. Na ilyenkor tudom megmutatni, mit tudok igazán :)

Név alapján barátodnak jelölsz valakit és utána meg tudod hívni platoonba. A csata gomb alatt tudsz Platoont csinálni

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#33430) Snakeiboy válasza Mcray (#33429) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Nagyon szepen koszonom a hasznos informaciot :). Tovabbi szep tank gyilkolaszast!

Miert?????

(#33431) fsb1000 válasza Flatron710 (#33414) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat! Ráadásul Tigrissel, nem pedig valami csoda-prémium-tankkal.

(#33432) ollie válasza fsb1000 (#33431) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából tök mindegy, milyen tankkal csinálja, így is, úgy is szép teljesítmény.

***

(#33433) Tüzi válasza Mcray (#33429) üzenetére

tök 8 mit csinálsz. engem a t4-es leopardal 10/7szer olyan csatába rak be, ahol az ellenséges csapatban a legkisebb egy t6os amx...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#33434) Arpee78 válasza Iron Funeral (#33413) üzenetére


Arpee78
senior tag

Igen, a zöld izé iránya a probléma. Ha tényleg a rating mod okozza, de ilyen egyszerű rá a megoldás akkor fennmaradhat. Köszi mindkettőnek! :R

[ Szerkesztve ]

(#33435) Djuree válasza Tüzi (#33433) üzenetére


Djuree
félisten

engem a KV-val rak 9-esek meg 8-asok ellen legtöbbször, esélyes, sebezni sem tudom őket :U ők meg persze 1 lövéssel elküldenek a méhbe :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#33436) ollie válasza Tüzi (#33433) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel scout vagy...

(#33435) Djuree: a KV-ra fel kell tenni a 152-es vagy a 107-es löveget, és szint bármit fogsz tudni sebezni, és majd csak úgy dőlni fog a lé.

[ Szerkesztve ]

***

(#33437) fsb1000 válasza ollie (#33432) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem nem, mert pl. nekem is van hasonló eredményem 38H735 t2-es prémtankkal.
Sokkal büszkébb lennék az eredményre, ha Tigrissel csináltam volna, mert ezzel a prémttankkal általában olyan random csatákba kerülök, ahol alig tudnak sebezni és általában kezdő játékosok bóklásznak cél nélkül. Nem is nagyon rejtőznek..
A jobb csatákban simán megvan az 5-7 kill, csak szerencse kérdése mikor lesz meg a 12 killem vele. Csak azon múlik, hogy az én csapatom is full kezdő legyen, és akkor nem visznek el killeket előlem.

(#33438) ollie válasza fsb1000 (#33437) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ez az, nem a tankodon, hanem ezen múlik:

Csak azon múlik, hogy az én csapatom is full kezdő legyen, és akkor nem visznek el killeket előlem.

És még hozzátenném azt is, hogy az ellenfél csapatában se legyen jó játékos, mert még ha meg is ölöd, nagy eséllyel leamortizál közben, úgy meg már nehezebb összeszedni több killt.

***

(#33439) Djuree válasza ollie (#33436) üzenetére


Djuree
félisten

107-es van rajta. az mondjuk lehet rossz helyen lövöm őket. tornyot próbálok lőni vagy láncot általában.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#33440) skill84


skill84
tag

na ezt is megéltük . alig van már key. az ára is szomorú lett. :O

(#33441) Mcray válasza Djuree (#33439) üzenetére


Mcray
senior tag

Tornyot SOHA. Csak 1-2 tank van aminek érzékeny a tornya szemből.

Lánctalpat csak akkor, he mozgásképtelenné akarsz valakit tenni pl artynek, de sebezni nem fog sokat vagy egyáltalán nem sebez.

A törzset kell mindig lövöldözni lehetőleg 90 fokból és lehetőleg ne találj el lánctalpat, mert minden energiát elnyel. Segg lövés az ideális illetve hátból támadva a torony is jó opció ha Ammo rack-ra gyúrsz. Imádom mikor kiirja hogy "BLOW UP" :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#33442) Tüzi válasza ollie (#33436) üzenetére

én ezzel tisztában vagyok, de megbhatom, ha 67es sebességnél 1/1 lövik a lánctalpat :) 3-400 méterről is.
de a legjobb funtank a leopard, ezt már tudom. 2801-re vagyok kíváncsi.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#33443) Mcray válasza Tüzi (#33442) üzenetére


Mcray
senior tag

Én eladom a 2801-et és visszaveszem a Luchs-ot...Sem a Leo sem a VK2801, nem okoz akkora örömet, hogy senkit se tudjak kiszedni. IS-4-ről 70-eket sebezni nem vicces...amikor éppen rád céloz.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#33444) ollie válasza Djuree (#33439) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha szemben áll, lődd a haspáncélt vagy a vezető nyílását, ezek a legtöbb tanknál bejönnek. Ha oldalt van, a hullt. Lényeges, hogy KV-val soha ne legyél az első sorban, mindig hátulról oszd az áldás, kivéve, ha top tank vagy. Valamint ha lehet, csak a tornyodat dug ki (hulldown). Szinte minden képes lepattanni a KV tornyáról szemből.

***

(#33445) Mcray


Mcray
senior tag

Baromira nem tetszik a játékban, hogy a tankok MM-jét megváltoztatják újra és újra.

Régi kedvenc tankjaimat ha nem a MM szivatja meg, akkor az, hogy jöttek a francia "heavy" light tankok, amik ha kibújnak olyan pillangók lesznek, amik megesznek mindenkit Tier 5 fölött

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#33446) fsb1000 válasza ollie (#33438) üzenetére


fsb1000
nagyúr

De azt is írtam, hogy nem tudnak sebezni.... Mivel 40-es a páncélom elől/hátul/oldalt, és 200m távolból nem tudják átütni - szinte semmivel. Még a másik prémtank sem csak ha tudja hol a gyenge pont, de ahhoz is közel kell jönnie.
Néha kicsit unfairnak érzem, de szórakoztató a céllövészet. Malinovka a tuti....

A nap első csatáka... elég gyenge a 4 killel. Most az volt a gond, hogy túl hamar foglaltak a csapattársaim, igy lemaradtam a Top Gun-ról

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. február 17. 11:41:46
Jármű: PzKpfw 38H735 (f)
Szerzett tapasztalat: 2 612 (2x szorzó)
Szerzett kredit: 12 631

[ Szerkesztve ]

(#33447) Tüzi válasza Mcray (#33443) üzenetére

835 kreditem van, nem vagyok virgonc most tankvásárlásilag xD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#33448) fsb1000


fsb1000
nagyúr

T29-el gyatrán haladok... érdemes rá megvenni a 105mm-es löveget?
Gyengébb ROF nagyobb pen.... és 40K XP-t veszitek vele a T34 felé vezető úton.

(#33449) bandiras2 válasza fsb1000 (#33448) üzenetére


bandiras2
senior tag

T34-re rámegy az a löveg? mert akkor inkább itt szopjál érte mint a T34-gyel.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33450) Iron Funeral válasza Arpee78 (#33434) üzenetére


Iron Funeral
őstag

0.7.0 óta csinálja ezt, én meg régóta nem használok ilyen ikon pakkot szóval nem amiatt van.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.