Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32178) nyunyu válasza Mcray (#32155) üzenetére


nyunyu
félisten

Tanácsok M18 Hellcathez: Rongyolj be a pálya közepe felé, de ne menj be teljesen középre. Minden pályán találsz szinte egy követ bokorral ahová bebújhatsz. Legyen rajtad távcső (Binocular) és várj. A csapatod ideális esetben megérkezik és túlhalad rajtad 100-200 méterre, és olyan ellenfelekkel harcol, akik még a látótávodon belül vannak (Na ezért kell a távcső).

Idealis esetben.

Gyakorlat meg az, hogy pl. Ruinbergen tetszoleges gyors TDvel elrongyolok E0 iranyba, aztan senki nem jon arra, inkabb lemmingeznek a sugaruton befele.
Viszont a hazak kozt bujocskazik 2-3 ellen med, abbol max egyet tudsz kiloni, es maris game over...

Azota inkabb megvarom, hogy a tobbiek felfejlodjenek, es hatulrol tamogatok.
Annak tobb ertelme van, mint (kamikaze) scoutot jatszani TDvel.

A tanknak: Gun rammer (Töltésgyorsító), EGLD (Célzásgyorsító) és Távcső

1.7mp-s aim timehoz minek EGLD?
Alcahalo szerintem hasznosabb a Hellcatra.

Legalabbis nalam a Wolverine/Slugger/Hellcat/T25/2-on mindig periszkop+rammer+halo volt.

Nagyobb, nehezen rejtheto dogokre (kb. JP-tol felfele) viszont sok hatasa nincs a halonak, azokra inkabb venti.
Francia TDkkel viszont meg vagyok love, mert a magas aim time miatt a nemet TDken jol bevalt periszkop+rammer+venti komboval hasznalhatatlanok.
Ha a periszkopot cserelem EGLDre, akkor meg nem latok a kemper palyakon (Serene Coast, El Halluf, Redshire), tobbiek ugye alapbol b*sznak spotolni.

Valaki irta, hogy nem megy neki a T49-cel a Hellcat stilus: szerintem probalkozzon Wolverinenel, annak jobb agyuja van, viszont mozgekonysagban inkabb a lassabb Sluggerre hajaz, mint Hellcatra.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.