Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31031) Stigma.HC válasza Stauffenberg (#31024) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

widepark volt ez a map ahol előbb voltam, a híd alatt jöttem át mert ott sehol nem volt ellenfél, ők meg az út végén valahol a templom környékén táboroztak, jagdtiger és a löwe, eleinte ott volt az isu is, így nem mentem nagyon közel hanem a híd után a falnál szépen forgattam rajta kicsit és csak a lánctalpat tudták lőni. Tulajdonképpen még egy kávét is megtudtam volna inni annyiszor leláncoltak de sebezni nem tudtak, Így csak ritkán tudtam kitolatni, hogy rájuk tudjak lőni de még így is sikerült a legtöbb sebzést összelapátolnom valahogy.
De akármennyire is szeretem a városi mapokat, naponta alig dob be egyszer vagy kétszer rájuk.
Az ágyúval meg persze, hogy jó helyre kell célozni. Nem is azzal van a gond, hogy a gyenge pontokat nem ismerem és csak a lövegpajzsot lövöldözöm :DDD De mikor bedobál 9 és 10-es tankok közé akkor azért gyenge pontok ide vagy oda, ezt az ágyút akkor is kinevetik :DD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.