Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) xenom0rph válasza vhw (#19549) üzenetére


xenom0rph
őstag

Köszönöm a tanácsot!

Túl is vagyok az első két csatámon, hát már értem a nagyrajongást a játék iránt, valami hihetetlenül jó már most így az elején. Már lőttem is ki tankot büszke vagyok magamra :D

halahala

(#19552) bimbilla09 válasza xenom0rph (#19551) üzenetére


bimbilla09
tag

Emlékezz erre a hozzászólásodra úgy az ezredik- kétezredik csatád körül :)

(#19553) Iron Funeral válasza Iron Funeral (#19438) üzenetére


Iron Funeral
őstag

lol 4000 kredit egy L/56-ba való apcr lőszer, ez nem old meg semmit sem :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#19554) mynames válasza bimbilla09 (#19552) üzenetére


mynames
senior tag

Ááááá! Akkkor már azt várja majd , hogy legalább legyen 1-1 a Biloett, Fadin , Oskin stb kitüntetésből! :D ( a Boelter az könnyeb :DDD , annak csak az elsőnek örül az ember!)
---
Most nézem, hogfy a Tiger2-vel is 60%-os vagyok! :)

[ Szerkesztve ]

(#19555) mynames


mynames
senior tag

Erre most meg kaptam egy Pascucci medált...nem is tudtam, hogy van olyan!

[ Szerkesztve ]

(#19556) ricsidealer


ricsidealer
tag

jó estét.lenne itt valaki,aki esténként viszonylag sűrűn játszik? :) kéne valaki platoonba,hogy növeljem a nyerési rátát :D

Nokia 6.1

(#19557) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Végre egy olyan csata, ami bár bukó volt, mégis annyira izgalmas, hogy ha minden csata ilyen lenne, akkor azt se bánnám hogy csak veszítek. :)

5500 sebzést osztottam ki, a végén egyedül maradtam egy T62A, egy IS-8, meg 3-4 arty ellen. Jó volt. Sajnos a csata ott bukott el, hogy a mi 2 scoutunk nem tette a dolgát, míg az ellenfél scoutjai igen. Így 6-6 arty-val csapatonként azt lehet mondani, hogy a scout tankok szerepe a legfontosabb. A csata első 2 percében odalett 3 vagy 4 artynk, innentől el volt döntve a dolog.

(#19558) Taragas válasza Dobi 562 (#19557) üzenetére


Taragas
aktív tag

Hát én nekem most lett elegem. Ez a hétvégi akció egy.... ! Az baj, hogy túl sok a noob csapat, és nem lehet artyval érvényesülni. Hiába mondom már az elején a scoutoknak, hogy várjanak két percet, amíg jön az ellenséges scout és azt szedjék le, meg addig az artyk be tudnak állni, meg általánosságba mindenkinek, hogy legalább a láncot lőjék, mert úgy könnyebb betalálni. Nem, mindegyik scout megy meghalni 10 sec alatt, és senki nem lő láncot (jah, de az ellenség, neki van annyi esze). Elegem van már ebből... Minden 4. csatára jut 1 jó kb.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#19559) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Húúúúú Nagyon jó ez a (prémium) T29!!!
Győzelem!
Csata: Mountain Pass 2012. október 14. 9:43:26
Jármű: T29
Szerzett tapasztalat: 1 729
Szerzett kredit: 82 844
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

[ Szerkesztve ]

(#19560) Dobi 562 válasza Taragas (#19558) üzenetére


Dobi 562
addikt

Időnként én is besokallok a sok (hülyétől) hasznavehetetlen, ötlettelen, hátul kempelő játékostól. Ilyenkor pár napig (hétig) pihentetem a játékot. Abbahagyni lehetetlen, nagyon addiktív. :))

[ Szerkesztve ]

(#19561) sith7


sith7
nagyúr

Miért nem tudom átváltani ? :F
Elvileg 25 pont 1 arany, nem ?
De nekem nem engedi ... vagy van egy minimum, amit el kell érni ,mondjuk 1000 ?

(#19562) Taragas


Taragas
aktív tag

Jah, de most van esély, hogy nem csak kifejlesszem a gwtigert, hanem az árát is össze keressem. De ilyen csapatokkal.... Inkább veszek premet majd(csak most nincs aranyam... :O ) Pedig már csak 35k xp kéne.... De már a hajam tépem.... :((

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#19563) Bingisz válasza sith7 (#19561) üzenetére


Bingisz
addikt

De csak aranyból lehet szabad tp-t csinálni. Visszafelé nem megy :)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#19564) sith7 válasza Bingisz (#19563) üzenetére


sith7
nagyúr

upsz ... sorry, azt hittem visszafele működik :B

akkor nem érdemes tartogatni, hanem akkor a legénységre kell költeni, és akkor gyorsabban fejlődnek, ugye ? elit tank esetén

(#19565) ricsidealer válasza sith7 (#19564) üzenetére


ricsidealer
tag

az csak akkor megy,ha minden ki van fejlesztve az adott tankon (löveg,lánctalp,stb)

Nokia 6.1

(#19566) sith7 válasza ricsidealer (#19565) üzenetére


sith7
nagyúr

mivel elit tank lett, ezért ki van minden fejlesztve :)

(#19567) nyunyu válasza Taragas (#19558) üzenetére


nyunyu
félisten

Detto.

Utolso par napban 62% koruli volt a nyeresi aranyom, erre tegnap 135 meccsbol mindossze 51-et sikerult nyernem (~38%)
Jo, ebben benne volt az is, hogy az E8 Shermannal haracsoltam ossze 20k XPt a T20-hoz, annak a jatekstilusa nem nagyon megy, alig 400-500-at sikerult koronkent sebezni vele.
Persze amilyen zsenialis csapatokba kerultem, ezzel stabilan az 5-6 legtobbet sebzo csapattag kozott voltam, meg a Tier8-as meccsekben is. :(
Mentem volna felderiteni, de mindig szembejott 2-3 joval nehezebb tank, mig a mi heavyjeink tisztesseges tavolsagbol lemaradva meg integetni sem tudtak, nem hogy loni.

Ami nagyon kiboritott: kedvenc Stugot 12 meccsbol sikerult csak leduplazni.

Egyik meccsen volt mar 3 killem, mikor az utolso, felig levadaszott KV1 kilott.
Ekkor meg volt 5 tankunk, akik kepesek voltak BS+TH filmek modjara kivarni a sorukat, aztan egyesevel tamadni, hogy megkaphassak a betevo pofonukat.
Siman osszehoztak az ellennek egy Radley-Walterset meg egy Kolobanovot. :W

De ez igaz volt a tobbi kedvenc tankomra is, Hellcattal is sorra buktam az amugy nyerheto meccseket, mert mindig akadt 2-3 top heavy csapattars, aki gyakorlatilag mozgo celtabla volt a palyan, de sebzest nem osztott ki.
Statokat elnezve ehhez a hetvegi akcionak sok koze nem volt, alig volt nehany arty kill.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19568) HungAryan válasza nyunyu (#19567) üzenetére


HungAryan
tag

Hogy a francba mentél te egy nap 135 csatát?

WT account: Cpt_Hungarian

(#19569) nyunyu válasza nyunyu (#19567) üzenetére


nyunyu
félisten

Ma se lesz jobb.

Elso meccs: Tier10-es csataban IS7 a kezdokorben nem csinal semmit. :W

#19566: kb. 10 orat jatszottam tegnap.
Amint kilottek, ultem is at a masik tankba, csak azokat a csatakat neztem vegig, ahol a vegefele nyirtak ki.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19570) odrif válasza nyunyu (#19569) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Körülbelül kocsonyába lógtak volna a szemeim :DDD

20 éve a Prohardveren

(#19571) Taragas


Taragas
aktív tag

120 meccset én is leszoktam néha játszani egy nap.... :DD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#19572) ricsidealer válasza Taragas (#19571) üzenetére


ricsidealer
tag

aki ilyen sok meccset tol,az igazán felvehetne :) Captain_Ricsi vagyok

Nokia 6.1

(#19573) Plasticbomb válasza HungAryan (#19568) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Csatába belép, ha meghal menet közben kilép garázs, rögtön go köv csata másik tankkal. Amikor volt hozzá kedvem, én is toltam ennyit. Ma már inkább ~30 csata körül megyek csak... közben fórum, meg facebook meg stb böngészés...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#19574) HungAryan válasza Plasticbomb (#19573) üzenetére


HungAryan
tag

Nem azt mondtam, hogy lehetetlen. Csak kicsit durva 10 órát ülni a gép előtt szerintem. :U
Én már úgy vagyok vele, hogy pár óra után tartok szünetet, mert nem szórakoztató gépiesen nyomni a csatákat.

WT account: Cpt_Hungarian

(#19575) takessz


takessz
senior tag


ezt nézétek meg a videokártyámank semi gondja de a wot launchernek elveszet a hátere ime a kép

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#19576) Taragas


Taragas
aktív tag

Hát én mostanában nézem a csatákat, hogy alakulnak, meg fórumozok. Most pl megint elvesztettünk egyet, egy hülye IS miatt, aki valahova elkóbászolt, és a lehető legnagyobb kerülővel ment vissza védeni a bázist, így nem ért vissza időben resetlni... :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#19577) sequator


sequator
senior tag

Üdv!

Hogyan tudok a legegyszerűbben és biztonságosan goldot venni? Kihasználnám a 50% garázs hely akciót és bevásárolnék pár helyet a a jövendő tankjaimnak. Még alig 1 hónapja játszom, nem vettem még goldot.

Lehetőleg újabb regisztrációk nélkül lenne jó. Próbáltam AMEX kártyámmal, de errort kaptam, pedig máshol simán tudok vele fizetni. Az SMS, Phone opciók elég rossz rátával vannak. :(

Sautia

sequator

(#19578) Taragas válasza sequator (#19577) üzenetére


Taragas
aktív tag

Én utalni szoktam, de az nem elég gyors sajnos ahhoz, hogy időben megkapd az aranyad. Lesz még akcióban a hely, szal nem kell sietned. Kb egy hónapja volt, szal elég gyakran akciózzák. Kb negyed évente legalább....

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#19579) CptMisi válasza Taragas (#19578) üzenetére


CptMisi
őstag

Ha nyernek Golden Joystickon, akkor a hónap végén újra lesz...

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#19580) HungAryan válasza sequator (#19577) üzenetére


HungAryan
tag

A telefon semmivel sem rosszab, mint a kártyás fizetés ;)

WT account: Cpt_Hungarian

(#19581) nyunyu válasza sequator (#19577) üzenetére


nyunyu
félisten

Hogyan tudok a legegyszerűbben és biztonságosan goldot venni?

PayPal?

Felteve persze, ha mar regisztralva van naluk a bankkartyad, mert ez eltart 1-2 hetig, mire elfogadja validnak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19582) ricsidealer válasza nyunyu (#19581) üzenetére


ricsidealer
tag

miért is ? életemben 1szer használtam,1 percre rá megkaptam amit vettem.

Nokia 6.1

(#19583) nyunyu válasza ricsidealer (#19582) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha meg nincs PayPal accountod, vagy uj bankkartyat regisztralsz naluk, akkor eloszor megterhelik 1$-ral a kartyadat, hogy tenyleg letezik-e, es csak a kartyatulajdonos+PayPalban megadott adatok egyeztetese utan hagyjak jova a regisztraciot.
Ezt eltarthat par napig, csak ezutan tudsz PayPallal fizetni.

Maga a fizetes tenyleg 1 perc, pikk-pakk levonja a kartyadrol a lovet.
Mondjuk az arfolyamot figyelni kell, mert 1-2 Forinttal mindig rosszabb arfolyamot hasznal a PP a terhelendo Forint osszeg kiszamitasara, mint ha direktben dollarban fizetnel, es a bank szamolna at eladasi arfolyamon.

Juteszembe, be kene regisztralnom az uj kartyamat, mert a regit sikeresen letiltotta a bank :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19584) Chris0321 válasza sequator (#19577) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem is a Paypal a legjobb megoldás. Nem nagy kunszt regisztrálni és máshol is használhatod ha interneten akarsz majd vásárolni. Így a bankkártyádon lévő pénz biztos, hogy biztonságban lesz.

(#19585) redzsi


redzsi
senior tag

Talán most kellene abbahagynom:
14 lövésből 10 találat:

(#19586) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Néhány emberemmel a barakkban csináltam valamit ,és most azt írja néhány tanknál,hogy a legénység nem teljes, és most valami olyat ír ,hogy elbocsájtás :s Mit csináljak, hogy újra teljes legyen a legényzet?

halahala

(#19587) Stauffenberg válasza nyunyu (#19581) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Miért tartana el 1-2 hétig? Ha hozzáadod a PayPal-hez a bankkártyádat (tehát nem egyenlegként töltögeted) akkor POS tranzakcióként rögtön terheli. Ugyan ez igaz bármilyen vásárlásra, így épp ugyan olyan módon vásárolhatsz PayPal-el, mintha bankkártyával tennéd, nem kell egyenleget töltögetni és az eladó fél sem a bankkártya adataidat kapja meg, hanem normál PayPal fizetésként látja. Persze nem illik hagyni, hogy idegenek bejussanak a PayPal fiókodra, mert így nem csak a rendelkezésre álló egyenleget nyúlhatják le, hanem levásárolhatják a teljes összeget ami a bankszámládon van (emiatt érdemes napi limitet beállítani a saját bankodnál néhány ezer forintra és ha esetleg nagyobb dolgot veszel akkor SMS bankon keresztül megnövelheted aznapra a limitet). De aki fosik, nem ért annyira a fiókja védelméhez az inkább töltögessen PayPal egyenleget, de akkor minden vásárlás előtt pár nappal már utalni kell rá pénzt.

Szerk: OFF-ba tettem.

[ Szerkesztve ]

(#19588) nyunyu válasza Stauffenberg (#19587) üzenetére


nyunyu
félisten

Kozben hozzaadtam az uj kartyamat: azt irjak, hogy 1-2 nap, mire megjelenik a 400Ft terheles a kartyan.
Majd ujra fel kell menni a PP oldalra, es megadni a terheles megjegyzeseben kapott kodot, csak azutan veglegesiti a kartyat.
Vagyis bankod rendszeretol fuggoen par nap, mire fizetni tudsz a PPvel.
Felteve persze hogy van netbankod, kulonben lesheted a havi ertesitot :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19589) szalai56


szalai56
senior tag

Valaki kisegítene egy 8.1 test letöltő linkkel (nem torrent- es) Köszönöm.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#19590) takessz válasza takessz (#19575) üzenetére


takessz
senior tag

valaki nem tudna megoldást mondani erre csak a lausher ien de a gambe megy minden 720p ben

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#19591) Tüzi

eddigi legjobb gwpanther köröm xD
tanulság:
freeben sose segíts senkinek.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#19592) virkir válasza szalai56 (#19589) üzenetére


virkir
veterán

(#19593) Taragas


Taragas
aktív tag

Hát én most hagytam abba mára a játékot. Nagyon fel lett kurva az agyam a sok balfasz által. :))

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#19594) Imilenni


Imilenni
addikt

Mit találtam ;]

Press "F" to pay respects.

(#19595) Bingisz válasza Imilenni (#19594) üzenetére


Bingisz
addikt

Neeee!

Miért kell megint ezt???

Nem lehetne leszokni arról, hogy 2 hetente felrakjátok a videót, vagy a képeket? :(((

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#19596) GeGexx


GeGexx
aktív tag

Sziasztok! Megvan szabva, hogy egy crew membernek hány darab skillje lehet max?

(#19597) Stauffenberg válasza nyunyu (#19588) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én ezt már régen csináltam, de úgy emlékszem az csak arra vonatkozik, hogy 1-2 napba is telhet mire a tényleges tranzakció megtörténik, de amikor az már foglalásba kerül, látod a tranzakció kódját.

Mint amikor Steam-en vásárolsz, az is egy POS terhelés, mely foglalásba kerül (visszavonni nem tudod, ezért megtörtént vásárlásnak tekinti, ezért kapod meg azonnal a vásárolt játékot). Itt is így van, nálam is megjelent a foglalásban lévő tranzakciók között kb 10 másodpercen belül és ki tudtam másolni a kódot.

Ja meg az 1 dolcsit jóváírják egyenlegként, levásárolhatod. Gondoltam érdemes hozzátenni, hátha akad valaki aki ezen kezdene cirkuszolni. :)

Szerk: Ha valakinek a POS túl idegen lenne: Amikor boltban vásárolsz a kártyáddal akkor is POS terminálon fizetsz, a kártyád mágnes szalagja a bankkártyád adatait tartalmazza ami a fizetéshez kell. Amikor így vásárolsz neten akkor ugyan olyan, mintha lehúznád a kártyát a terminálon, csak éppen manuálisan írod be az adatokat (plusz a kiegészítő biztonsági kódot ami PIN kódot és/vagy aláírást helyettesít).

Amikor a teszkóban veszek sört meg rágógumit és lehúzzák a kártyát akkor is csak foglalásba kerül a tranzakció (ezt látod nap végén a webbankban is) amit 1-2 napon belül emel le a bankod a számládról (van, hogy már aznap, de van, hogy másnapra).

Nem egy atomfizika prémiumot venni a WoT-hoz meg beállítani egy PayPal-t (főleg mivel ahhoz már magyar nyelven is van beállítási segédlet).

[ Szerkesztve ]

(#19598) sequator válasza HungAryan (#19580) üzenetére


sequator
senior tag

Kösz, ezt a DAOPay-t nem is láttam, de 6 perc zenehallgatás után meg is van a goldom :D

Mindenkinek köszönöm, lehet, hogy mégis regisztrálok majd a PayPal-on, bár annak jobban szeretem a Pay through PayPal verzióját, eddig azt használtam, amikor kellett.

sautia

sequator

(#19599) wanted5 válasza sequator (#19577) üzenetére


wanted5
őstag

legegyszerűbb? MasterCard, nem értem minek kell itt túl bonyolítani paypallal meg minden hülyeséggel, nekem is volt régen paypal de töröltem mert nem használtam... MC-t manapság már csak a legkorszerűtlenebb helyen nem fogadják el

(#19600) Tüzi válasza Taragas (#19593) üzenetére

+1
pedig ki akartam szedni a kreditet a KT-hez egy ventire, meg egy célzóra.
de inkább leszarom.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.