Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19701) Timyyy válasza Djuree (#19700) üzenetére


Timyyy
őstag

Akkor az a valaki legyen olyan kedves és linkelje újra a függőleges tech tree mod-ot!!!

Egyébként tiszta élmény 3 hónap szünet után visszatérni, type-al első beszedett lövéssel ammo rack. Lehet hogy jobb volt nekem wot nélkül :F

(#19702) Djuree válasza Timyyy (#19701) üzenetére


Djuree
félisten

kell ez neked, ha eddig nem voltál ideges majd most leszel :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19703) jano_77 válasza Djuree (#19700) üzenetére


jano_77
nagyúr

ez az 1oldalas techtree engem is érdekelne.....esetleg megoszthatnád velünk, ha Te már használod :K ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#19704) Djuree válasza jano_77 (#19703) üzenetére


Djuree
félisten

nem használom, már tudom fejből a tech tree-t lényegében :DDD meg amennyit nézegetem nekem elmegy úgy is ahogy van :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19705) Taragas válasza Djuree (#19704) üzenetére


Taragas
aktív tag

Megkerestem azt a hszt, amiben nekem is linkelték. Így már amúgy használható a techtree.... :)

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#19706) Timyyy válasza Taragas (#19705) üzenetére


Timyyy
őstag

Köszi, időközben találtam egy ilyet, ez függőleges.
Mostmár válogathat mindenki kedvére, ha nem akar görgetni.

(#19707) jano_77 válasza Timyyy (#19706) üzenetére


jano_77
nagyúr

Karbantartás van azért nem érhető el a link, amit írtál? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#19708) odrif


odrif
MODERÁTOR


:F

20 éve a Prohardveren

(#19709) Timyyy válasza jano_77 (#19707) üzenetére


Timyyy
őstag

Jóó, majd ha végeztek a karbantartással akkor meg tudjátok nézni. :) Türelem.

(#19710) Tüzi válasza Djuree (#19702) üzenetére

:DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#19711) Enzolord válasza Timyyy (#19706) üzenetére


Enzolord
addikt

Múkodik a link, köszi!!!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#19712) Tüzi

a fejlődés töretlen :D (amíg nem jön a szopóág :DDD )

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#19713) Enzolord válasza Tüzi (#19712) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezt a kis kalkulátort honnan lehet letölteni??

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#19714) ollie válasza Enzolord (#19713) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#19715) jano_77 válasza ollie (#19714) üzenetére


jano_77
nagyúr

és mióta volt a WG-vel a gond, nem is működik rendesen.
elég fura módon több napra is mínuszos csatát és találatot ír pl nálam. :F :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#19716) Gyuri27 válasza Stauffenberg (#19697) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vagy nem feküdt neki a jármü. Ugyanis a dmax 300-t karcol. Nem hiszem, hogy ennyire sz@rul lehet vele keresni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#19717) Enzolord válasza ollie (#19714) üzenetére


Enzolord
addikt

Köszi!! :R

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#19718) Fel válasza Patrick76496 (#19686) üzenetére


Fel
addikt

Ezek ilyen prémium tank tervek lennének. Lenyitva a spoileres részt láthatóak az adataik (biztosan a teszkliensből nyerték ki a szemfülesek), érdemes megnézni (lefordíttatni).

AZ FCM 50(t) olyan, mintha egy B1 bis, egy ARL 44 ütközött volna, és a végén rájukzuhant egy KT Henschel torony :) Úgy látszik ez lesz a francia Tier 8 prémium heavy. 12.500 aranyért!

(#19719) Fel válasza Patrick76496 (#19686) üzenetére


Fel
addikt

Az előbbiből kiamardt:

A Tortoise ez lenne: A39. Az az AT-15A biztosan valami kezdeti prototípus lehetett.

(#19720) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Skacok lőtt már valaki SU-152-vel ilyet!!T-44 csak úgy nyekkent!

(#19721) Djuree válasza GaburroSan (#19720) üzenetére


Djuree
félisten

rühellem azt a tankot. belém állandó jelleggel 700-800-akat lő :W ammo rack volt?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19722) GaburroSan válasza Djuree (#19721) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Nem, ment tovább míg ki nem nyírt! :)

[ Szerkesztve ]

(#19723) Patrick76496 válasza Fel (#19718) üzenetére


Patrick76496
őstag

Rendben, akkor elnézést a hibáért. :R Nekem nagyon tetszik az a francia, főleg, hogy az ARL-t is imádom. :K Kár lenne berakni prémiumnak számomra "musthave-kategória". A táratlan francia heavy-k nagyon jók, de az 50 120 is tetszett a teszt szerveren. Egyébként nem tudod lesz-e valami azzal a Valentine-nal? Ha így rakják be, akkor az nagyon nagy szopás lesz T4 light tank-ként T8-ban 24 km/h maximum sebességgel.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#19724) Napfénysüti

Meglett az IS-8 ma mentem vele pár kört. Furcsa még így stockként de szerintem nem lesz rossz csak kell egy pár csata mire fullos lesz. :)
Az M103 mennyire hajlamos ammorackre?

ollie: ma volt egy gynaús esetem vele. Pont az Is-8-al mentem és még volt ha jól emlékszem kb 600hp-je az ellen M103-ának és egy lövésből kinyírtam. Vagy ammorack lett vagy lehet egyszerre lőttem bele egy másik társammal csak enyém volt ami kicsinálta. Alap D25-T van még a gépemen az nem tud akkorát sebezni hogy ennyiről kinyírjam simán. :B

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#19725) ollie válasza Napfénysüti (#19724) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem nagyon emlékszem ammo rackre M103-nál, bár tény, hogy hónapok óta elő sem vettem.

***

(#19726) GaburroSan válasza Napfénysüti (#19724) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Én eladtam 80 kör után mert nem hittem el hogy mindenki átlő, nehéztank létére, legalább pattogós lenne!

(#19727) #21346560 válasza Napfénysüti (#19724) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én sem emlékszem hogy valaha is kaptam volna vele....

(#19728) Enzolord válasza GaburroSan (#19726) üzenetére


Enzolord
addikt

Az elején nekem is borzasztó volt, de a végére, mire megvolt a nagyágyú, megszerettem, és elég fürge, és nagyot is sebez..
CSak tényleg nem pattogós..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#19729) ollie válasza GaburroSan (#19726) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor ne játssz francia tankkal, mert azok is átlőhetőek.

***

(#19730) vhw válasza Patrick76496 (#19723) üzenetére


vhw
addikt

Bizonyára könnyített MM-et kap mint az AMX 40.

Fel: valaki a hivatalos fórumon szerintem elég találóan francia Aladárnak nevezte (a torony is kiköpött ugyanaz)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#19731) myckey válasza Napfénysüti (#19724) üzenetére


myckey
veterán

Grat az IS8 hoz :C

akko mostmá mehetünk kilencesbe :DD

M103 egész jól bírja...én egyszer sem emlékszek ilyen 1 lövéses halálos sebzésekre....amit az ammo rack szokott okozni...

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#19732) Napfénysüti válasza myckey (#19731) üzenetére

Bizony már várom mikor toljuk majd 9-es platoonba. Nekem még persze fejelsztenem kell rendesen most még a BL9 se megy rá. De még pár csata és a lánc meglesz. :K

Més que un club!

(#19733) Arpee78 válasza Napfénysüti (#19724) üzenetére


Arpee78
senior tag

Az M103 ammorack-je a torony mindkét oldalának elülső felében van. Link

Csak az összes 9-es heavy közül ez a legtartósabb ammorack, D25-T-vel akkor is szerencse kellett a robbantásához, ha már sérült volt.

/Tényleg, honnan szerezhették ezt a képet? Ebben az US topikban van. Valami mod-nak látszik ami a garázsban (is?)működik. De jó lenne, ha a WG ezt beleapplikálná a játékba./

Hopp, a post alján van valami, csak US reg kell. PS: if you want to check out the mod I used to display modules, click here

[ Szerkesztve ]

(#19734) Napfénysüti válasza Arpee78 (#19733) üzenetére

Akkor tuti nem ammorack volt mert én oldalról a görgőkre céloztam. Szerintem egy csapattárs is lőhetett abban a pillanatban és azért tűnt úgy hogy ennyi életről kilőttem.

Més que un club!

(#19735) Patrick76496 válasza vhw (#19730) üzenetére


Patrick76496
őstag

Még könnyített MM-mel is nagyon kevés Tier 6-ba, bár a lövege legalább az AMX 40-énél jobb, csak persze a tank sokkal papírabb, nem értem miért nem lehet berakni nehéz tanknak vagy legalább medium-nak, ha úgyis az egyes tank közepes, és abból lesz könnyű.

Sermi: Grat az IS-8-hoz! :) Rámegy a BL-9 a kis lánctalpra is, ha ne raksz rá addig semmilyen felszerelést sem. Haverom IS-8-án már nagy löveg is volt, amikor még a gyengébbik gyengébbik felfüggesztés volt rajta.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#19736) forras2


forras2
őstag

Mi van ma? :U
KV1s-el 78 méterről 3-ból 3× lőttem mellé 1 oldallal álló M6-nak, teljesen összeszűkült cél keresztel :O
Tigrincsnek az ágyúja meg nem akar átvinni semmit.... 2× egymás után pattantam párduc valagáról, miközben a párduc papíííííír :O

(#19737) Paul119


Paul119
addikt

ennyi 0 dmges pent ...áh

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#19738) Napfénysüti válasza Patrick76496 (#19735) üzenetére

Utólag eszembe jutott hogy talán ráment volna alapból legalább a BL-9 csak addigra már feltettem az IS3-ról a venti-rammer-EGLD triót. De sebaj még olyan 10-15 csata max és megvan a lánc aztán akkor megy fel a BL-9 és hatékonyabb lehetek. :)

Més que un club!

(#19739) Arpee78 válasza Napfénysüti (#19738) üzenetére


Arpee78
senior tag

Jesszus, csatában is működik. :Y Ez mekkora csalás már, a hitzone skin kutyafüle ehhez képest.

(#19740) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Sikerült végre kivégeznem a JpzIV-et és megvettem a JPanthert a mostani féláras akcióban. Ráment szinte az összes szabad TP-m, de remélem megéri majd.
A legénységet átpakoltam a párducba (ők 90%-on folytatják átképzés után), de mivel jött egy új fő is, őt egyből küldtem a tank akadémiára. :)

Így alapon elég gyenkécske, főleg a lomhasága és a "légpuska" lövege miatt.

Egyébként melyik a legjobban használható löveg hozzá?

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#19741) Napfénysüti válasza Arpee78 (#19739) üzenetére

Ki az az elmebeteg aki így tolhatja. Elveszíti a feelinget hogy origami színezésű játéktankokkal harcol. :F

Més que un club!

(#19742) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Westfield 2012. október 15. 16:45:10
Vehicle: IS-7
Experience received: 1 726 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 40 708
Battle Achievements: Sniper, Expert: U.S.A.
nem prémes..picit keveslem a kreditet de igy is 20k +ba jöttem ki

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#19743) Taragas válasza Dr_Syrex (#19740) üzenetére


Taragas
aktív tag

Hát nem tom, annak idején sokat olvastam jgpz4-ről, hogy nem jó, azt mégis pozitív csalódás volt. Szerintem hatékonyabb mint a stugi, és viszonylag gyorsan ki is maxoltam... :DD Minden esetre legalább ennek a 88asának a penjét felrakhatnák 150-re.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#19744) grizlisandor válasza Paul119 (#19737) üzenetére


grizlisandor
addikt

Type59-en nem örökös prémium van?

(#19745) Napfénysüti válasza grizlisandor (#19744) üzenetére

Az önmagában prémium tank. Úgy kell pénzért megvenni. Cserébe jobban hozza a kreditet.

Més que un club!

(#19746) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ennek a szakasznak is sokat sikerült hozzátennie a csatához:

Az ellenfél oldalán voltak, így nagyban köszönhető nekik is, hogy ledaráltuk őket. Ettől függetlenül nem értem miért játszanak az ilyenek.
------------------------------------------------------

Ezt megelőző csatában, kicsit balszerencsés voltam. A végére ketten maradtunk, én KV-1S, az ellenfél SU-152-vel (volt még egy afk Tigrisünk, de őt nem számolom).

1. lövésem 1% HP-ban hagyta, ő lepattant.
2. lövésem 0 sebzéses kritikus, ő meg kilőtt.

Majd elbattyogott kinyírni az afk Tigrist... :DDD Egy hajszálon múlt a győzelem...

(#19747) Enzolord válasza Dobi 562 (#19746) üzenetére


Enzolord
addikt

Az AFKkat eltiltanám, mondjuk 1 hétre, hogy ne csesszék el a többiek játékát..
Még, ha le is dobja a gép, ami előfordul, kb fél perc alatt ismét betölthet,és segíthet a csapatán..
Nem pedig kezd egy másik csatát, másik vassal, mert az előző nem volt szimpatikus..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#19748) myckey válasza Enzolord (#19747) üzenetére


myckey
veterán

és ha egyéb gondja lett?
épp játék közben?

ez csak játék...kismillió fontosabb dolog van.
simán kikapcsolhatják a netét is....meg a franc tudja még mi probléma adódhat...

ezért basszák ki 1 hétre?

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#19749) Enzolord válasza myckey (#19748) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez is benne van a dologba....
De kurva idegesítő, hogy 1, vagy 2 esetleg 3 mínuszból indulsz, és nem hiszem, hogy ennyiszer jönne közbe egy csomó embernek minden..
Tudom, hogy csak játék, de multiplayer, nem solo
Annyiban módosítanám a retorziót, hogy pl 3 afk 2 héten belül, és akkor ban, egy időre

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#19750) redzsi válasza Enzolord (#19749) üzenetére


redzsi
senior tag

Tény hogy bosszantó, de tényleg bármi közbe jöhet.
Viszont ami számomra a legidegesítőbb, és legérthetetlenebb, az a minimap figyelmen kívül hagyása.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.