Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19601) mynames válasza GeGexx (#19596) üzenetére


mynames
senior tag

Nincs megszabva. Én láttam már PHE-snél 4-et is.

(#19602) Tüzi válasza mynames (#19601) üzenetére

[link] :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#19603) Patrick76496 válasza Tüzi (#19602) üzenetére


Patrick76496
őstag

Major Sanya. :DDD

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#19604) mynames válasza Tüzi (#19602) üzenetére


mynames
senior tag

:Y ennyit mentél velük???

(#19605) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Hehe, mivel találkoztam:

29 csatás játékos, a Löwén kívül van neki egy tier 2-ese is... Egyébként nem ő volt a legbénább a csatában, igaz nem sebzett, de élt vagy 3 percet. A csapattársai közül egy AMX 50 100 és AMX 13 75 az első percben belefulladt a folyóba Erlenbergen...

Nekem nincs miért panaszkodni, csak az artynk rontotta el a scoutolást, fedezőtűz nélkül rohant előre az ellenfél felé.

Imádom a WoT-ot hétvégén. Mint egy szürreális lidércnyomás. :DDD

(#19606) Tüzi válasza mynames (#19604) üzenetére

dehogy... még olyan 200 csata az e75-el a 4. skill... és ez a legjobb legénységem.
(illetve inkább úgy mondom, hogy 8%)

[link]

(#19605) Dobi 562
Én mára abba hagytam. Csinálok e75-el 5.5k dmg-t, ebből 3 kill, másik két tank mellettem megöl még 2-3at, a másik oldalon a 12 meg kill nélkül elhal.
defeat.
nekem ehhez nincs türelmem, se időm, se kedvem.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#19607) Tüzi válasza Tüzi (#19606) üzenetére

ez még jobb :DDD

[link] :C

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#19608) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!

Nem tudom ki,hogy van vele de nekem tetszik ez az új angol med FV4202 jó gép lett,jobb mint a 9-es heavy de nekem még 10-esnél is jobban bejön :DDD

Origin:Memphis79HUN

(#19609) Taragas válasza Tüzi (#19602) üzenetére


Taragas
aktív tag

WTF? Nekem a legtöbb a 3 képesség.... :DDD
Amúgy meg annyi képessége lehet amennyit ki tudsz fejleszteni de... minden egyes képességnél nő a megszerzendő xp mennyisége.
2* x 25 x Lvl
Ez a képlete egy adott újabb százalék megszerzésének, ahol *= az adott képesség szintje(1-es az alap (tehát 2 az elsőn az 2), hogy elérd a 100%-ot. 2 a másodikon, tehát 4-el kell szorozni az első képességnél. 2 a 3.-onnal tehát 8-al a 3. képességnél és így tovább). Lvl, meg az adott képesség következő százaléka. Tehát ha 55%-os a legénységed, akkor a kövi szinthez 56-al kell beszorozni. 90-nél 91-el. Exponenciálisan nő a megszerzendő tapasztalat. A 100%-hoz 70k körül kell, az első képesség kimaxolásához 200k. A 3.hoz asszem már 400k, és így tovább és tovább.
Remélem érthető voltam... :DDD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#19610) Tüzi válasza Taragas (#19609) üzenetére

mindez grafikonon ;)

[link]

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#19611) mynames válasza Tüzi (#19610) üzenetére


mynames
senior tag

Ennek alapján , hogy a francba lehet annyit menni , hogy összejöjjön az 5-re?Egy tankomon jár a legénység a 3-nál és rettenet lassan haladnak...
Vagy vegyek goldot?

(#19612) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Lakevillen mintegy 3 perc alatt buktuk a csatát. A halál-mocsár-völgyben kempelő 2 heavynk mellett elegánsan elsuhant egy Pershing, kiirtotta mind a 4 artynkat. Közben a két heavyt megerőszakolta a fél ellenséges csapat, majd mintegy 6-an beálltak foglalni, na őket nem sikerült resetelnie a bázis mellett kempelő Tiger II-IS-3 duónknak... :DDD

Meg is jegyeztem közös cseten az ott dühöngőknek, hogy ez teljesen normális hétvégén. ;]

[ Szerkesztve ]

(#19613) Taragas válasza mynames (#19611) üzenetére


Taragas
aktív tag

Amúgy szerintem ez úgy lehet, hogy az adott nemzethez tartozó 8-as prem tankja van, és emellett premiuma is van, plusz jó játékos. Tehát mindig amikor farmol, akkor beleülteti a legénységet az adott tankba.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#19614) BlackB1rd


BlackB1rd
csendes tag

Egyik legjobb köröm SU-85Bvel.Még 5K xp a SU-85ig.

SU-100 után melyik ágon érdemes tovább menni? :F

(#19615) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Vettem töltés gyorsítót.Ez akkor most fent is van a tankon vagy kell még valamit csinálni?
thx

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#19616) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Valaki le tudná nekem írni, hogy tier-enkét mennyit illik sebezni arty-val egy csatában?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#19617) BlackB1rd válasza Orlin (#19615) üzenetére


BlackB1rd
csendes tag

Fenn van,sőt goldért leveheted és átteheted egy másik tankra,ami természetesen kompatibilis az adott "modullal".

(#19618) Tüzi válasza mynames (#19611) üzenetére

prémmel 50%al gyorsabban haladnak...
mivel 50%al több az xp :)
magyarán ez a legénység már bőven megtanulta (volna) a 4. skillt is :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#19619) mynames válasza Taragas (#19613) üzenetére


mynames
senior tag

De ha tankot cserélsz akkor át kell rá képezned a legénységet, ami xp vesztés. Na mindegy is igazából.

Tüzi: hát igen. Belegondoltam, hogy ha 50%-kal többet kapnának nálam is...hááát... jó lenne az tuti.

(#19615) Orlin:
Rajta van és élvezed. Érdekes mikor 1 vs. 1 ben vagy ugyanolyan csövű tank ellen, ha neki nincs észrefogod venni az első lövésváltás után.

[ Szerkesztve ]

(#19620) Taragas


Taragas
aktív tag

Ha prem tankod van, és azonos a típusú, mint a legénységed tankja, akkor nem. Tehát pl. egy német nehéz tank legénységet bele tudsz pakolni egy Löwebe. Vagy egy med legénységet, egy T-25, vagy most az új Pz4be. Ilyenkor nem jár büntetés, fordított esetben igen(a Löwe legénységét ülteted egy német nehéz tankba).

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#19621) mynames válasza Taragas (#19620) üzenetére


mynames
senior tag

Na ezt eddig nem tudtam! :R

(#19622) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Valaki, aki jó játékos lenne szíves bejönni szakaszba, és elmondani mi a szart baszok el ma minden körben, hogy még a saját HP-mat sem tudom lesebezni? Ha a lemming train-nel megyek, akkor mindent ellőnek előlem, ha meg a kevesebb tankos oldalon, akkor meg ledarál a fölény. Persze ha meg kiegyenlített esélyek vannak, akkor meg ha el is találom (kb mindig belemegy a falba, pedig a fal egyáltalán nincs benne a célkeresztben) vagy 5 centivel kilóg, pont arra megy a lövedék, vagy lepattan vagy 0 dmg, vagy egyáltalán nem találok olyan helyet, ahol rálátnék az ellenségre. Ma nagyon fel tudja baszni az ember agyát ez a játék. Nagyon szépen köszönöm, nevem az aláírásban! :R

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#19623) Taragas válasza Patrick76496 (#19622) üzenetére


Taragas
aktív tag

Szerinted én miről pofázok? :DDD Ma kurva szar a játék....
Amúgy mentem pár kört, nem csak artyval is. Lejátszottam minden tankkal a napi duplát. Simán nyertem egy csomót, mert húztam magammal a többieket. Úgy vettem észre, hogy ma kevés a kezdeményező ember, és megszokott akadni egy-egy támadás. Sok csata ezért veszik el...

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#19624) mynames válasza Patrick76496 (#19622) üzenetére


mynames
senior tag

Vannak napok amikor egyszerűen nem lehetsz jó hiába játszol kb. mindig egyformán. Azok a napok amikor mindig mindenről pattogsz, mellé megy stb...A kedvencem a hit without dmg!!!
Na attól kikészülök.
Amikor nekem az első 5 bukó, akkor kikapcsolom.

(#19623) Taragas: nekem is volt ma sok olyan , hogy chatbe írtam, hogy: MOVE xy!!!! Látszik, hogy hétvége van.

A mai csúcs az volt amikor egy KV1S megakasztotta egy Löwe és egy KV3 támadását...Nem mentek rá két oldalról ám...Tölt, fedezékből kibúj, tűz, majd ez ismétlődött. Amikor rájuk írtam, h ezt nem így kellene akkor visszaírtak, hogy "ok Napoleon..." :))

[ Szerkesztve ]

(#19625) Patrick76496 válasza Taragas (#19623) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én ritkábban okolom a csapattársaimat, max akkor, ha hamar elhalnak mind, vagy az én oldalamon nem jön senki sem segíteni. A játék helyett istent szidom. :DDD

(#19624) mynames: Én úgy vagyok vele, hogy inkább bukjuk el, de legalább elmondhassam róla, hogy én mindent megtettem. Az én komoly 1090-es effimmel nem a legegyszerűbb lehozni a csatákat. :B Általában úgy csinálom, hogy hiába van meg a szorzó, ha pl szar kör lett (15-0, vagy hamar meghaltam ok nélkül), akkor addig megyek az adott tankkal, amíg egy értelmes "tisztelet kör" meg nem lesz.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#19626) odrif


odrif
MODERÁTOR

Na végre, ez a mai nem az én napom. :(((

20 éve a Prohardveren

(#19627) Patrick76496


Patrick76496
őstag

------------------------------
A szerkesztés lejárt.
------------------------------

Kár volt előre kiírni, mivel hiába kattintgattam a nevére jobb egérrel, közben Control-t nyomva, nem jött elő semmi, de most a menüben is nyomom ezerrel a RMB-t, de nem jönnek elő az adatok. Az már csak mellékes, hogy én sebeztem a legtöbbet a sajátjaink közül.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#19628) mynames


mynames
senior tag

T28P tapasztalatokat írnátok nekem? Elindultam azon az ágon és most vettem észre, hogy 18 km/h a max speed???? :Y Viszont van hozzá tier X löveg!

KV3-at eladom mert az IS egy klasszissal jobb nála. Angol ágra mennék helyette. Erről tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#19629) mynames válasza Patrick76496 (#19627) üzenetére


mynames
senior tag

Bal alul a sarokban az a lövéseid száma (azok amik sebeztek is) ? Hol lehet ezt a skint vagy mit letölteni?

(#19630) Taragas


Taragas
aktív tag

észere vettem teszt szeron, hogy a menüben oldalt lenn, azon a sávon, ahol tankok vannak, van egy rendszerező panel( amivel lehet szűrni a megjelenítendő tankokat). Ez a simában nincs benne, vagy be lehet állítani valahol?

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#19631) Cooper911 válasza GaburroSan (#19471) üzenetére


Cooper911
senior tag

Nah leteszteletem a SU-122-44 et.
Tiszta SU85 feeling. A T44 alváznak hála gyors, fordulékony, cserébe nem tűl erős páncel viszonylag kevés hp. Ennek ellenére ahogy a képen is látszik jól birja a strapát.
Az ágyu jó, pen és dmg ugyanaz mint a KV-1S 122es ágyuja viszont a kétszer olyan gyorsan lő. A pénzt jól hozza, de a skuló 1000 pénz igy nem lehet vaktában lövöldözni.

Első három köröm:
1 kill 4 damage (1617+195 damage) 40667 kredit maradt 27447
2 kill 3 damage (709+0 damage) 25249 kredit maradt 20124
0 kill 2 damage (768+0 damage) 26318 kredit maradt 17128

(a damagenél a + az a detektálás utáni sebzés)

A második körben fagyás volt és a meccs közepére értem be újra de még sikerült elcsipnem pár tankot :)

A javitás full roncsról 5000 kredit a lőszer 1000/db. Jól látható ha éppen megsebzel pár tankot már 20k a jutalom. Egy jó körben 40-50k simán hozható.
Játékélményre igen jó. Mint a SU85 fénykorában. 5-7k aranyért talán még elgondolkozék rajta. 10k ért nem kell.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#19632) Patrick76496 válasza mynames (#19629) üzenetére


Patrick76496
őstag

Csak egy szimpla damage panel.

Tiger P kupolán keresztül miért gyullad? :F

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#19633) BlackB1rd válasza Cooper911 (#19631) üzenetére


BlackB1rd
csendes tag

Elég drágák az új prémek...Talán a D.Max meg a SuperPershing az ami megéri.A Dicker 3.2K,tehát olyan 5500ra tenném a SU-122-44 árát.A PzIV is jó lenne,ha nem b*sznák el az MM-mel,meg talán levinni 1K-val az árát.Az m10-et nem próbáltam,de nem is fogom,azzal a meggymagköpködővel :D

[ Szerkesztve ]

(#19634) vbbb válasza Cooper911 (#19631) üzenetére


vbbb
őstag

Szép kis JagdPanther koppintás. :)

(#19635) Patrick76496 válasza BlackB1rd (#19633) üzenetére


Patrick76496
őstag

A SU-122-44 10 ezer aranyba kerül. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#19636) Fel válasza Cooper911 (#19631) üzenetére


Fel
addikt

Kipróbáltam én is, de egyáltalán nem nyűgözött le. 10k goldért sokkal inkább a tier 8-as 8,8 cm-es JT. Ugyan nem egy ligában játszanak, de a JT nekem jobbnak tűnik mindent összevetve.

A Panther-M10 viszont kellemes csalódás. A techtree-s Panther közepes motorja van benne, és jobban fordul, így eléggé mozgékony. A fentartása nem sokba van, így egész szép summákat lehet vele leakasztani. De a 8k arany ezért is sok :(((

A második képnél a lőszerköltség azért ilyen magas, mert volt benne pár kreditért vett prémium lőszer is.

Az utóbbi idők prémium tankjait elnézve még egyértelműbb a WG-s lehúzó szándék. Habár egy előnye van a magas prémium tank áraknak: nem árasztják el a játékot..

(#19637) mynames válasza Patrick76496 (#19632) üzenetére


mynames
senior tag

De hát a tank sértetlen ! Akkor meg milyen dmg?

----

Nagyon jókat nevettem amíg a T95-öt átoltuk 3/4 pályán! Még nem csináltam ilyet eddig és most be is jött. Szépen belendítettük az E75-elé! :D
El is hoztuk a kört!

[ Szerkesztve ]

(#19638) Chris0321 válasza mynames (#19629) üzenetére


Chris0321
addikt

Bal oldalt lenn a bekapott lövések vannak amit a damage panel ír ki. Bal oldalt fönn van a leadott lövések amit az új xvm ír ki.

+: Ő Tigrissel volt, csak miután kilőtték átváltott másik tankra.

[ Szerkesztve ]

(#19639) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Tudom hülye kérdés, de miért van az, hogy idegenek tudnak nekem chaten írni (nem csatában, hanem külön csatornán), de én meg nem tudok kezdeményezni? Többször volt már, hogy egy csata után valaki rám írt (gratulálni, klán ajánlatot tenni vagy csak anyázni), de amikor én keresek rá a userre akkor az adatlapján szürke az a gomb amivel üzenhetnék neki.

(Jelenleg nincs prémiumom, ez lenne az oka?)

(#19640) szalai56 válasza virkir (#19592) üzenetére


szalai56
senior tag

Nem a gépemen szeretném letölteni, csak egy sima letöltő gépen.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#19641) mynames válasza Chris0321 (#19638) üzenetére


mynames
senior tag

Folyamatosan a Pattonra fókuszáltam! :R

(#19642) Fel válasza Stauffenberg (#19639) üzenetére


Fel
addikt

Szerintem először fel kell venni a barát listára, utána lehet privát ablakot nyitni.

(#19643) Patrick76496 válasza mynames (#19637) üzenetére


Patrick76496
őstag

A kupolája sajnos nem az. Mindenesetre ebből fogom kifejleszteni a Ferdi-t is, mert nagyon jó tank. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#19644) Chris0321 válasza mynames (#19641) üzenetére


Chris0321
addikt

Bocs, dupla lett.

[ Szerkesztve ]

(#19645) Chris0321 válasza mynames (#19641) üzenetére


Chris0321
addikt

Én sem értettem először miért van annyi bekapott találat mikor sértetlen a tank. :)

(#19646) virkir válasza szalai56 (#19640) üzenetére


virkir
veterán

Akkor ne indítsd el. Vidd oda ahova akarod és ott indítsd el.
Teljes klienst most nem találok.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19647) takessz


takessz
senior tag

miért ien a vga nem szar mert a gambe minden szépe csak a laucher ien rasnya

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#19648) Patrick76496


Patrick76496
őstag

E-100-ban ülve HE-vel lövöldözött egész csata alatt, így jött össze neki 4000 dmg. :W

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#19649) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#19648) üzenetére


Dobi 562
addikt

4K sebzés E-100-al nem olyan rossz. Egyébként meg egy átlagos hétvégi játékos, felesleges miatta idegeskedni. :)

(#19650) nyunyu válasza Chris0321 (#19638) üzenetére


nyunyu
félisten

Bal oldalt lenn a bekapott lövések vannak amit a damage panel ír ki. Bal oldalt fönn van a leadott lövések amit az új xvm ír ki.

Semminel jobb, de nem pontos: ha eltunt a celpont a celkereszt elol, es ugy lovod meg, akkor nem villan fel a sebzes jelzo, es nem szamolja talalatnak.

Persze a csata vegi elszamolasnal megvan.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.