Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) edgR


edgR
őstag

latjatok, nalam nincs ilyen gond h router, meg ilyen balgasagok :D
csak az 1mbit-es picit sok volt 4unknek (felfele meg se merem tippelni mekkora) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1202) Achill3uS válasza edgR (#1201) üzenetére


Achill3uS
veterán

naja, hát ez igy szopoka volt :D

akkor go Keldor-éra.. router-t most én se kötném ki :D

mod: nem látom :(

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1203) edgR válasza keIdor (#1198) üzenetére


edgR
őstag

detto, bar itt mar nem 0 a ping :DDD

(#1204) Szuperboci válasza Achill3uS (#1202) üzenetére


Szuperboci
senior tag

keldor ét meg achi ét is látom de nemtok join olni.mondom valami server beállitás lehet a gond,mert engem eddig ahol a dedicated opcio false ra volt állitva nem engedett be.

elöbb kifelejtettem ventrilo 2.1.4 es versio. :K

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#1205) Achill3uS válasza Szuperboci (#1204) üzenetére


Achill3uS
veterán

és azt hol lehet állitani? nem találtam :S
nincs ventrim, nem is lesz :D

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1206) keIdor válasza Szuperboci (#1204) üzenetére


keIdor
titán

Felmegyek ventrire pill, akkor router lesz a gond nálam és achinál... :(
Azt most kihúzni nem szeretném, mert öcsém és anyám 1 perc múlva jönne is hogy mivan hol a net. :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1207) Achill3uS válasza keIdor (#1206) üzenetére


Achill3uS
veterán

najo akkor valaki csináljon aki nem router függő, és legalább 2Mbit+ netje van :D
vagy go public, vagy menjünk q3mazni ;]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1208) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

nah akkor megprobálom én az 1mb os falunet powa val :D de legalább router nincs :D
West PH! GAME
pw phforum

Music!!!

(#1209) edgR válasza Achill3uS (#1205) üzenetére


edgR
őstag

amikor krealsz nyilvan lehet dedikalt servert is nyomatni (jelolonegyzet). csak picit gaz hogy biztositod a tobbieknek a jatszoteret te meg nem tudsz jatszani :DDD

(#1210) keIdor válasza Achill3uS (#1207) üzenetére


keIdor
titán

Q3 nincs meg már 5 éve :D honnan tom letölteni? (ez püben is jöhet :DDD)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1211) Achill3uS válasza edgR (#1209) üzenetére


Achill3uS
veterán

ha nem lesz lag kapsz :P

Keldor papa: mennyé má, neten máig tolom :D majd megy pü!

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1212) Dada(SzB) válasza Szuperboci (#1204) üzenetére


Dada(SzB)
tag

dedicated szimplán annyit jelent, h az a gép szerverként működik, azon a gépen nem lehet játszani... (már ha ez így érthető :))

edgR se dedicated et indított mégis ment a dolog... nincs se tűzfala se routere...

akinek van router ott meg kell neki mondani (port forwarding), hogy az ut portját hagyja hallllgatózni...

(#1213) keIdor válasza edgR (#1209) üzenetére


keIdor
titán

Olyat majd én nyomathatok, mivel manapság (munka miatt) ritkán tudok játszani... :(

Net: 10/1

Superboci: Nem megy... :(

Achi: Biztos jó régen én is játszottam. Hány FPS-el megy amúgy?

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1214) Szuperboci válasza Dada(SzB) (#1212) üzenetére


Szuperboci
senior tag

közben rájöttem én is ,de azért kösz :R
Most lett kész a Szerverem.valaki látja? :F

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#1215) edgR válasza Szuperboci (#1214) üzenetére


edgR
őstag

latom, tenyleg falunet powa :DDD
vagy 0 ping vagy 2500 :DDD es a connecting-szindroma itt is elojon :O ;]

(#1216) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah ugylátom nem nagyon akar összejönni normálisan:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1217) edgR


edgR
őstag

na akkor en nem szarozok, mer jatszani akarok
gyerunk pablikolni :D
multiplay 93 - dm - 62 ping - sharingla vagy mijafasz :D

(#1218) Szuperboci válasza edgR (#1215) üzenetére


Szuperboci
senior tag

nah jolvan ,akkor mára elég volt a szenvedésből. :DDD
mai nap történései:csak edgR servere ment,valami oknál fogva másé nem. :((( gyorsan válts 8 mb s netre legalább ;]
peace

Music!!!

(#1219) athomi


athomi
veterán

megtalálja dante szerverét, csak össze-vissza adja a szervereket be. sokat kell frissítgetni, egyszer majd csak előbukkan.

(#1220) keIdor


keIdor
titán

No viszont nekem ennyi volt mára...:( sorry srácok 5-kor kelek megyek munkába...:(

Majd holnap! Jó8 mindenkinek és Thx a gamet!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1221) Dada(SzB)


Dada(SzB)
tag

elvileg kiengedtem a 7777 es portot routeremen....

valaki próba? :)

a szerver neve gondolom dada
leirasban PHFORUM
pass phforum

(#1222) laci666


laci666
senior tag

Na ez jó volt :)

Mehetnénk majd Vehic CTF-n is

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#1223) Finwe


Finwe
őstag

Hát kell gyakorolnom :DDD

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1224) dante3 válasza Finwe (#1223) üzenetére


dante3
addikt

Végén volt egy kis pihi! :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#1225) Thrawn


Thrawn
félisten

Köszi a szervert dante3! Ma legalább jó napunk volt :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1226) dante3 válasza Thrawn (#1225) üzenetére


dante3
addikt

Nm, ja folyamatosan nyertünk! :))

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#1227) bozont válasza kisa8800 (#1195) üzenetére


bozont
veterán

Tényleg nagy volt, már rég játszottam ilyen jót! :C Asszem szépen lassan kezdek magamra találni, baj csak az volt, hogy elfelejtettem visszavenni a grafikát és nagy tömeghentnél igencsak beszaggatott és alig tudtam célozni. ;]
Én holnap is benne vagyok egy menetben, a másik pályán is nyomhatnánk egy kicsit, de a egy VCTF-ben is benne vagyok.
Kösz a játékot mindenkinek :R

(#1228) whitezo88


whitezo88
nagyúr

meik szerverre is kell mennem akkor? :DDD

(#1229) edgR


edgR
őstag

na ez fasza volt. felmentunk publikolni, kezdtem belejonni, beszallok a 3labu laposferegbe, ellovok 3-4embert egymas utan erre kifagy es ujraindul :D
mar nem eloszor csinalja, es mindig onlajn.. telleg beta a netcode :)
jo8 kispajtasok

(#1230) Finwe válasza bozont (#1227) üzenetére


Finwe
őstag

Én csak akkor vettem vissza a grafikát mikor visszaléptem és akkor kezdett el szaggatni :F
Nem értem miért pont akkor..

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1231) SP!T


SP!T
addikt

Egy érdekes elég nagy ugrási lehetőség, amolyan rocket jump q3-ból, bár ez lehetne board jump! :D És deszkával ügyeskedésről videó! :)

[link]

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1232) Ragnar_


Ragnar_
addikt

A végére már egész jók voltunk.Kell azért némi gyakorlás, egy Cod2 azért más , többnyire azzal játszottam multiplayerbe , a Warcraft3ról nem is beszélve. :) A szerver jó volt , nem volrt laggos

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1233) athomi


athomi
veterán

köszi srácok nagggyon jó volt! satbilan mindig ott voltam a lista végén! :DDD

(#1234) Ferdzsoo válasza dante3 (#1226) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nah csaknem bírtátok 10-ig... :) Látom semmi szerver nincs már, nah majd legközelebb...

AMúgy a szervert tényleg csak akkor lehet látni ha az első keresés után mégegyszer visszamegy az ember a filters fülre és megint bekockázza a dolgokat majd search és akkor már lehet látni a passworded servereket is...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1235) Kephamos válasza Ferdzsoo (#1234) üzenetére


Kephamos
addikt

Majd, ha kijön a Linux binary, akkor megtudod, hogy mi az a heccsá! :))

(#1236) Thrawn válasza Kephamos (#1235) üzenetére


Thrawn
félisten

Erre gondoltál? :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1237) Achill3uS


Achill3uS
veterán

nah elment a netem, most jött vissza, nagyon fasza volt :D
valaki nem gamel még? :(

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1238) harry


harry
veterán

Zúztam pár kört én is, király a játék, jó a hangulat :D

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1239) athomi


athomi
veterán

kettő az egyben :D

[ Szerkesztve ]

(#1240) harry válasza athomi (#1239) üzenetére


harry
veterán

Ez miféle csodaszerszám? :D Nálam egyszer egy olyan bug volt respawn után, hogy a kéz és fegyver amit ugye látok a karakterből, távolabb volt, nem a képernyő alján, mintha az egész felcsúszott volna, de egy halál megoldotta a problémát : P

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1241) Winner_hun válasza athomi (#1239) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hehe, tegnap nekem is volt egy ilyenem, csak nem tudtam screenshotolni

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1242) frame>24 válasza Achill3uS (#1237) üzenetére


frame>24
addikt

hova kell/-kellett volna joinolni? Már mindenki elhúzott?
(IP cím/server név = ?)

ALVIN: igen -igen, de hanyas?? :)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1243) Ferdzsoo válasza Kephamos (#1235) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nah akkor ez előbb létrejön mint hittem! ;]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1244) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

valaki dobjon meg majd egy priváttal, hogyha mentek hentelni. Beszállnék én is osztani a frageket:)

[ Szerkesztve ]

(#1245) Thrawn válasza kisa8800 (#1195) üzenetére


Thrawn
félisten

Vanilyen ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1246) athomi


athomi
veterán

Amúgy van team kill? Mert a csávóm mindig mondott vmit a friendly fire-öl és nem tudtam eldönteni mi van. :) Amúgy nagyon élveztem csak meguntam a map-ot másfél óra után...
Holnap is benne vagyok hasonló időpontban. :)

(#1247) Achill3uS válasza frame>24 (#1242) üzenetére


Achill3uS
veterán

gamen belül, multiplayer menü, join, csak kell egy accountot csinálni..
énis mennék, valaki akinek nincs router csinálhatna szervert :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1248) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Én holnap este 10-ben megint benne vagyok ha addig nem dőltök ki, előbb nem érek haza sajna... :(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1249) frame>24 válasza Achill3uS (#1247) üzenetére


frame>24
addikt

van accountom. (csak nem az itteni nick-névvel - miki0218; a gamespy-ID-emet először BF2 miatt creáltam, ez is azt használ)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1250) athomi válasza Achill3uS (#1247) üzenetére


athomi
veterán

Dante ma is és tegnap is csinált nekünk szerót. Csak sokat kelll a listát frissítgetni, mert mikor melyik szerót jeleníti meg.

Feree13: Én maradnék szívesen, de ma is 7:30kor kezdük el és hát 10:00-ig nem bírok kitartani. Bár felőlem lehet kicsit később is kezdeni. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.