Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Boglya válasza feka007 (#448) üzenetére


Boglya
senior tag

Ez csak a csúcsgéppel rendelkezőkre igaz, a többiek vagy az asztalt csapkodják majd h a szaggatás miatt egyfolytában lelövik őket, vagy úgy leveszik a grafikát h már nem lesz rajta mit nézni:D.

(#452) keIdor


keIdor
titán

Sajnos rossz hírem van a PC tulajon számára...[link]

Az UT3 és a CoD4 PC-re csak 2008-ban fog megjelenni...:( ez van, de legalább lesz Crysis-ünk 2007. Szept. 14-től! :DD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#453) frame>24 válasza Boglya (#451) üzenetére


frame>24
addikt

wunderscheiße!
rákeretstem a topikban a gépigényre, de az akkori feltételezések, kósza hírek valóban röhelyenk tűnnek: min. 512RAM (1Gb recomm.), min. 2,8GHz proc.(3,4 rec.), 6600GT-6800Ultra Nv karik...ehhez képest a képeket nézve félő, h ennél sokkal több kraft kell neki. Állítólag a több proc-magot is ki fogja használni.
de akkor mi kell majd??? 8800gétéiksz, mi? (v. HD 2900XT)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#454) johnny6.d válasza keIdor (#452) üzenetére


johnny6.d
tag

Ott az is áll (most), hogy az exkluzivitás csak xbox360-nal szemben értendő. PC-re nem.

"I Was Born Intelligent, But Education Ruined Me."

(#455) Alkarcsont válasza frame>24 (#453) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Ezt a gépigényt nem tudom hol olvastad, mert még sehol nem említettek ilyet. ehelyett itt van pl. a hamarosan megjelenő Bioshock gépigénye ami szintén UE3.0-s:

[link]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#456) Alkarcsont válasza keIdor (#452) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Nem kell ennek bedőlni, hivatalos dolog ezzel kapcsolatban nem történt a Gamespot-on lehet erről olvasni [link]

De Mark Rein már le is nyilatkozta a dolgot:
''When they say ''exclusive'' they mean a console exclusive which means no other console this year. The exclusivity does not affect the PC versions in any way. Our plan is to ship on PC and PlayStation 3 this November. After all how would people bring those great mods over from the PC to the PS3 if we didn't ship the PC version?''

Tehát a PC verzióval szemben semmiféle exkluzivitást nem élvez a PS3 sőt a PC és PS3 játékosok gámolhatnak is egymással!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#457) feka007


feka007
nagyúr

Most láttam meg a GSO-s hír alatt a frissítést:
''UPDATE: Minden PC-s kolega fellélegezhet, úgy tűnik a játékok exkluzivitása csak az Xbox 360-at hagyja ki fél évre. UT 3 esetében ez már biztos, a többi játék esetében még nincs megerősítve. '' Ezekszerint csak az Xbox360-asok szívnak a játékkal, mi PC-sek és a PS3 tulajok már idén belevethetjük magunkat a húsdarlóba! :C :C :C

(#458) phare


phare
aktív tag

ÜDV!

Letöltöttem az UT2004 Demo-t. Van benne olyan multiplayer pálya hogy Onslaugh. Ez mit jelent? Meg a többi pélya értelmét sem tudom, kivéve a Deathmatch (mindenki lő mindenkire) és a Team Deathmatch (Az ellenséges csapatra lövünk). Felvilágosítana valaki mit jelentenek az UT2004-ben a különféle módok amivel jáccani lehet?

(#459) feka007 válasza phare (#458) üzenetére


feka007
nagyúr

Megkerestem számodra a nyerő topicot, mert ha nem láttad volna, akkor ez nem a 2004 topicja, hanem a 3-é ;) Tehát a kérdésedre ez a nyerő topik!:[link] Sok szerencsét :R

(#460) Alkarcsont válasza feka007 (#457) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

hozzáteszem a játék Xbox360-ra lett legutoljára bejelentve...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#461) Alkarcsont válasza phare (#458) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Az Onslaught egy nagyon eredeti játéktípus, amelyeket hatalmas pályákon lehet játszani. Ha nem használsz valamilyen közlekedési eszközt akkor nagyon könnyen azon kaphatod magad, hogy a meccs legnagyobb részét végigbarangolod míg eljutsz egyik pontról a másikra. Csapatokban játszák, lényegében az a feladat, hogy elfoglaljuk, elpusztítsuk és megvédjük a power node-okat.
Ki kell jelölnöd egy közvetlen utat a saját és az ellenfél power node-ja között. Amikor ezt sikerült megcsinálni akkor a csapatod nekiláthat a power node-k megsemmisítésének. Ez a legnépszerűbb az UT2004-ben. Eredetileg Unreal Warfare-nak hívták, mielőtt az Epic úgy döntött hogy beépíti a játékba. Az Epic tovább forszírozta ezt a warfare stílust, amely a Gears Of War-t ihlette.

Bombing Run Leginkább az amerikai focira hasonlít, csapatokban kezdenek a játékosok, egy labdával a pálya közepén. A játékosoknak meg kell szerezniük ezt a labdát, és el kell vinniük az ellenfél bázisára ahhoz hogy pontokat kapjanak. Az a csapat nyer aki a legtöbb pontot gyűjti össze. A pontgyűjtésre azonban kétféle lehetőség is van. Az első lehetőség az az, hogy a labdával együtt átugrunk a gólvonalon és szerzünk egy touchdown-t(7pont), vagy pedig ha egy játékos tudna elérni a gólvonalig anélkül hogy ne halna meg akkor, a másik lehetőség az az, hogy a labdát kilőve a kapuba juttatjuk. Ez a „mezőnygól” és 3 pontot ér.
Ha megölnek, akkor a labda oda esik ahol meghaltál. A labdát lepasszolhatod, úgy hogy ha azt a csapattársadnak átlövöd. Azonban van egy buktatója a játéknak. Amennyiben nálad van a labda, semmilyen más fegyvert nem használhatsz. Hasznos trükk lehet ha a labdát átadod az ellenfélnek, ezáltal ő tehetetlenné válik, és simán rakétával megkínálod párszor.

Capture The Flag A zászlórablás szintén egy a klasszikus játékmódok közül. Két csapat küzd egymás ellen, cél az ellenfél zászlójának megszerzése és eljuttatása a saját csapatunk zászlójához. Ehhez igen markáns csapatjátékra van szükség, mert nem elég a támadóknak ellopni az ellenfél zászlóját, a védőknek meg is kell védeni a saját zászlót. Ha a zászlókat kölcsönösen mindkélt csapat ellopta, egyik fél sem tudja azt pontra váltani mindaddig, míg vissza nem szerzi a saját zászlót. Ezt a játékmódot általában 5v5 felállásban szokták játszani.

Nagyvonalakban...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#462) CocooN-z válasza Alkarcsont (#455) üzenetére


CocooN-z
őstag

ez a Bioshock eddig sem jött be nekem, trailer meg screenek alapján, de most így walktrough ban mégjobban taszít engem, nem értem h lehet ilyen gagyi játékot csinálni ebből a jó kis UE3 ból. Bár lehet elmúlna ez a szkeptikus hozzáállásom ha fognának és muszájból kellene vele játszanom :) sry off

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#463) Ferdzsoo válasza CocooN-z (#462) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Á. Világvége lesz ez a játék.
Nagyon bejön nekem! Hihetetlen mesterséges intelligencia Kész. Milyen fényhatások vannak, mintha ott lennél. Abban a szent pillanatban.
Muszály lesz gyűjtenem a 8800GTX-re. Meg a C2D-ra.
Isteni lesz ezeket a gamákat tolni a sötét hosszú téli estéken.... ;]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#464) feka007 válasza Ferdzsoo (#463) üzenetére


feka007
nagyúr

UT3 single videót én még nem is láttam, pedig marha kíváncsi lennék, hogy milyen mesterséges intelligenciát sikerült farigcsálni az elvileg kidolgozott SP módhoz :F

[Szerkesztve]

(#465) Elveon válasza feka007 (#464) üzenetére


Elveon
csendes tag

Itt van egy videó az UT3-ról!
[link]

(#466) feka007 válasza Elveon (#465) üzenetére


feka007
nagyúr

Ezen belül hol található? :F

(#467) ToxLee válasza feka007 (#466) üzenetére


ToxLee
őstag

[link] Itt van.... Amúgy meg érdekesen linkelt a kolega. :(((

(#468) feka007 válasza ToxLee (#467) üzenetére


feka007
nagyúr

Thx, összességében elég jó lett a vid :R

(#469) Patrick


Patrick
addikt

Srácok tudja valaki melyik gameket készítették UT3 engnie-el? Esetleg megjelent már valamelyik ezek közül? :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#470) feka007 válasza Patrick (#469) üzenetére


feka007
nagyúr

Ami megjelent már, és normálisan ki is használja az engine képességeit az eddig a Gears of War, ami idén átköltözik PC-re is, de most még csak Xbox360-on van. Ezen kívül van még két játék PC-re, amik ugyan ezt az enginet használják, de erősen lebutítva, nem az igazi a látvány... a R6:Vegas a normálisabbik, ez legalább grafikailag is profitált vmit az engine képességeiből, nem csak gépigényileg (igaz, nem sokkal szebb mondjuk a 3 évnél öregebb Far Crynál)... meg van még a gagyi Roboblitz, itt csak az UE3-mal akartak pénzt csinálni, de az Unreal Engine 2-ből is simán ki lehetett volna ezt hozni, még többet is (SC: DA UE 2,5-tel készült, és a Vegasnál is szebb)
Szerk.: többről nem tudok, ami már megjelent, annyi biztos, hogy az Airborne lesz a legközelebbi ami ezt a motort használja, remélem ennél a kettőnél jobban ki fogja használni a motor képességeit

[Szerkesztve]

(#471) Patrick válasza feka007 (#470) üzenetére


Patrick
addikt

Köszi szépen :R

A MOHA nagyon ígéretesnek tűnik :))

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#472) feka007 válasza Patrick (#471) üzenetére


feka007
nagyúr

Az alapján, amit az E3-on láttunk belőle, a legjobb II.VH-s FPS lesz! :R

(#473) Patrick válasza feka007 (#472) üzenetére


Patrick
addikt

Hát igen, FPS-ek közül azt várom meg az UT3-at, többi lótúró :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#474) feka007 válasza Patrick (#473) üzenetére


feka007
nagyúr

Crysisra azért nem mondanám, hogy lótúró :) Bár ha az AI ilyen sz.r lesz benne, mint amilyen az E3-as videókban, akkor...lótúró :O Nagyon remélem, hogy vmilyen gyengébb fokozatra volt beállítva az erősség, hogy könnyebben be tudják mutatni a játékot, és ilyenkor romlik az AI minősége, mert ha nem... :W

(#475) Patrick válasza feka007 (#474) üzenetére


Patrick
addikt

Az valóban nem lótúró...az speckó kihagytam a listáról..az ai tényleg gyenge, valszeg több fokozat van, égő lett volna az e3-on bebukni a pályát mert meghal a csóka ;]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#476) feka007 válasza Patrick (#475) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát jah :DDD Mondjuk van, amikor ilyen bemutatóknál god móddal túrják a gyengébbik fele... ;] De itt inkább a leegysszerűsített AI mellett döntöttek úgy látszik, mivel az E3-on a visszatöltődő armort és életerőt is prezentálniuk kellett vhogy, god móddal ez nehéz lett volna :DDD (Először én is nehezen vettem ezt tudomásul, hogy minden regenerálódik egy bizonyos idő után, de aztán láttam, hogy két-három bekapott ólomgolyó után már haldoklott a csávó még így íziben is ;] Úghogy azért remélhetőleg lesz közel akkora kihívás a Crysis, mint a Far Cry volt.(igaz, ez azért volt nehéz elsősorban, mert ott nem volt quicksave :D )
Viszont mostmár a Crysis saját topikjban tárgyaljuk ki a Crysist, ne az UT3-éban :)

(#477) Alkarcsont válasza Patrick (#469) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

* Aliens — (2009) Gearbox Software
* America's Army 3.0 — (2008) US Army
* APB — (2008) Webzen
* Black Powder Red Earth - (2007) Echelon Studios
* Brothers In Arms: Hell's Highway — (2007) Gearbox Software[34]
* BioShock - (2007) Irrational Games
* BlackSite: Area 51 — (2007) Midway Austin
* DC Comics MMO — (TBA) Sony Online Entertainment
* Earth No More — (2009) Recoil Games / 3D Realms
* Elveon — (2007) 10tacle Studios[35]
* Fatal Inertia — (2007) Koei[36]
* Frontlines: Fuel of War — (2008) Kaos Studios
* Fury — (2007) Auran[37]
* Gears of War — (2006) Epic Games
* Huxley — (2007) Webzen Games[38]
* The Last Remnant — (2008) Square Enix
* Lineage III — (TBA) NCsoft[39]
* Lost Odyssey — (2007) Mistwalker[40]
* Mass Effect — (2007) BioWare[41]
* Medal of Honor: Airborne — (2007) Electronic Arts[42]
* Monster Madness: Battle for Suburbia — (2007) Artificial Studios[43]
* RoboBlitz — (2006) Naked Sky Entertainment[44]
* Rogue Warrior: Black Razor - (2007) Bethesda Softworks
* Stargate Worlds — (2007) Cheyenne Mountain Entertainment[45]
* Stranglehold — (2007) Midway Chicago[46]
* To End All Wars — (2008) Kuju Entertainment [47] [48]
* Tom Clancy's EndWar — (2008) Ubisoft
* Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas — (2006) Ubisoft
* Too Human — (2007) Silicon Knights[49]
* Turning Point: Fall of Liberty — (2007) Spark Unlimited
* Turok — (2007) Propaganda Games
* Undertow — (2007) Chair Entertainment
* Unreal Tournament 3 — (2007) Epic Games
* Hour Of Victory — (2007) Midway Games
* Upcoming Mortal Kombat 8 Game — (Unknown) Midway Games
* The Wheelman — (2007) Midway Games
* HEI$T — (2007) InXile Entertainment
* Various upcoming Sega titles will utilize the Unreal Engine

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#478) Patrick válasza Alkarcsont (#477) üzenetére


Patrick
addikt

Az igen, köszi szépen :R

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#479) feka007 válasza Alkarcsont (#477) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem rossz, nem gondoltam volna, hogy ennyi játék használja ezt az enginet :Y Nem hiába az UE a legjobban skálázható motor manapság...

(#480) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

4,5 perces kézikamerás UT 3 Deatmatch videó!!! [link]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#481) Patrick válasza Alkarcsont (#480) üzenetére


Patrick
addikt

Ajj de nagyon baba, imádom ezt a gémet :D Pláne ha majd meglesz :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#482) Drizzt válasza Alkarcsont (#480) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szép, hát ha kijön szeptemberben, lehet nem sokat leszek suliban. :D

I am having fun staying poor.

(#483) Alkarcsont válasza Drizzt (#482) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Max a Demo jöhet ki akkor, a Full Game Novemberben várható!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#484) Ferdzsoo válasza Alkarcsont (#480) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Kész vagyok a Bio-tól és a redeemer-től hogy mennyire meg lettek csinálva...
Nekem nagyon folyamatosnak tűnt a game, szerintem ezek az utólsó fél évek optimalizálásra mennek el...
Jóval folyamatosabb mint az előző videók voltak. (Reménykedek benne hogy a gépben nem egy Quad 8800GTX dolgozott, :DDD )
Istenem mennyire várom már...

Bár a gépújítás nagyon esélyes lesz... :(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#485) Alkarcsont válasza Ferdzsoo (#484) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Az Epic Games a játékteszteket olyan 2.5 éves PC-ken végzi, amelyek Geforce 7800-as sorozatba tartozó videokártyákkal vannak felszerelve. Ennek okaként Steve Polge azt jelölte meg, hogy közepes grafikai beállításokkal az ilyen kaliberű rendszereken kell jól futnia a játéknak.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#486) Ferdzsoo válasza Alkarcsont (#485) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nah. Azzal teljesen ki lennék békülve.
Akkor talán az én karimon is eldadogna mediumon... :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#487) Winner_hun


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#488) Alkarcsont válasza Winner_hun (#487) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Nézzetek körül inkább az unrealgames.hu-n

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#489) feka007 válasza Alkarcsont (#480) üzenetére


feka007
nagyúr

Hihetetlen ez a pörgős játékmenet, eredeti UT-s feeling üli meg a játékot :D

(#490) Ferdzsoo válasza feka007 (#489) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jaja, rendes pörgős feeling. Nem is baj, én nekem jobban bejön az. Csak sűrűbben hal az ember... :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#491) keIdor


keIdor
titán

HD video: [link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#492) Drizzt válasza keIdor (#491) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ezt már nagyon nyomnám.

I am having fun staying poor.

(#493) keIdor válasza Drizzt (#492) üzenetére


keIdor
titán

Ezzel nem csak te vagy így! ;)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#494) soulcube


soulcube
aktív tag

Hú de jó lenne már ha itt lenne a teljes. Ez a játék nagyon ütni fog.
Most ért véget az idei Games Convention. Az UT3 standjánál egy 8 méter magas óriásbábu fogadta a látogatókat. :R

[link]

[Szerkesztve]

(#495) soulcube


soulcube
aktív tag

Up! a gémnek :))

(#496) feka007 válasza soulcube (#494) üzenetére


feka007
nagyúr

Ha nem is 8 méter, de azért nem szívesen találkoznék össze egy ekkora csokival az utcán... :DDD

(#497) feka007 válasza keIdor (#491) üzenetére


feka007
nagyúr

Ha valamire, akkor erre a gémre biztosan félreteszek novemberre.
Riszpekt, ha ilyen folyamatos lesz, remélem PC-n futott így!

(#498) soulcube


soulcube
aktív tag

Akkor most ez PS3 exkluzív lesz egy pár hétig (hónapig) vagy nem ?
Én azt hallottam, hogy állítólag valameddig az lesz. :F

(#499) feka007 válasza soulcube (#498) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem hiszem, pont fodítva lesz, az E3-on azt nyilatkozták, hogy csak jövőre jelenik meg, utána mondták, hogy PC exklúzív lesz, és a két konzolra pár hónappal később jön, de végül csak az Xbox360-ra jön jövőre. Szerintem azóta ez nem változott...

(#500) soulcube válasza feka007 (#499) üzenetére


soulcube
aktív tag

Remek hírek! Csak jönne már :O Annyira ütős ez a játék, erre megéri a malacperselyt összetörni ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.