Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9551) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Sziasztok!

Nyomultok még? Isten tudja mikor játszottam utoljára, de ha van még DM szeró feldobom a gamet.
DEATHGOAT néven futottam anno....am van valami válozás a játékkal?

Hmmm?

(#9552) Termigáßor válasza G Bedtime St (#9551) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Részemről szoktam lenni. De már csak külföldi szervereken. (pl.: HitPoint, Retards, Bunker, Hiro Protagonist, Fairgamers stb.) A bermi sajnos mostanában nem megy, vagy nem tudom mi van vele, browserben se látom.

UT4 alphát is szoktam tolni. Azt is érdemes lehet kipróbálni. Főleg ha szeretted az UT99-et (meg ha viszi a géped).

Jobbára ártalmatlan...

(#9553) G Bedtime St válasza Termigáßor (#9552) üzenetére


G Bedtime St
tag

Az UT4-et nem visszi a vasam viszont most a 3 se megy :(
Feltettem a javasolt patch-et de nem mükszik. Javaslat? Reggelni se enged.

[ Szerkesztve ]

(#9554) taky1984 válasza G Bedtime St (#9553) üzenetére


taky1984
tag

Hali!

Rég láttalak erre! Amúgy Bermuda az valóban nem megy és nem is fog (végleg leállt). Azok a szerverek vannak amiket Gabi leírt, de ezekből a legtöbb üres. Pioneer-en vannak sokan, de az 1 laggos hulladék szerver. Erősen gondolkodom rajta, hogy bérelni kellene szerót és a régi nevét is megkaphatná. Lennének rajta rendesen és lag sem lenne. Viszont az a probléma, hogy én nem nagyon értek a beállításához. Állnám a költségeket ami a bérléssel jár, csak kellene 1 lelkes jelentkező, aki be tudja normálisan lőni utcompal együtt a szervert.

Üdv: Blood

(#9555) taky1984 válasza G Bedtime St (#9553) üzenetére


taky1984
tag

Am a gamet natúr feltolod, felrakod az 5-s patchet, titan pack nem kötelező. Van 1 új GS patch, azzal felül írod az eredeti exe-t és már indul is. Annyi hogy reggelni kell, a régi neveddel is tudsz ha akarsz, ha esetleg nem enged, próbáld meg másik mail címmel. [link]

Én pl rendszeresen járok még föl, ha van kedved tolhatunk majd. Csak írj rám mikor jó neked, mert játékban nem látjuk egymást mint régen (gamespy miatt mivel leállt, gs patch is azért kell).

[ Szerkesztve ]

(#9556) G Bedtime St válasza taky1984 (#9555) üzenetére


G Bedtime St
tag

Hali. Blood. Köszönöm közben sikerült és megdöbbentem, hogy alig játszanak. Támogatom a szerver ötletet és szívesen belefizetek én is. Ma este 8 után vagyok egy ki trancsirozásra. Igaz baromi bénán tolom.

(#9557) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Itt a Sentinel :D

Látom egy ideje senki semmit nem ír és olvasom a szomorú hírt is bzg.

Egy időre ugye leléptem, kicsit sok volt akkor a sok mákos emberke, meg ugye kicsit már túl sokat is voltam online, elértem azt, amit a skill mmel tudtam, most meg ugye hiába keresném a bermuda szervert.

Most egy kicsit szerényebb a gépem egy ITX es AMD kabini, de 800x600 ban hasít az UT3. Hihetetlen egy kisebb erőgépre volt eleinte szükségem, most meg egy laptop méretű PC n elfut vidáman.

Manapság fel fel fogok nézni, ha jól láttam a nyominger Hiro szerver túlélte és még annak a pingje jó.

Aki él és még nem nyugdíjas az jöjjön, hátha még nyomhatunk egy jó deathmatchet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9558) taky1984


taky1984
tag

Sziasztok!

Ismét van Bermuda szerver, ha esetleg van itt még valaki, aki játszana.

(#9559) zso73 válasza taky1984 (#9558) üzenetére


zso73
veterán

Szia.
Elérhetőséget tudnál adni ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#9560) stepelord


stepelord
csendes tag

szevasztok éltek még :D :DD ? ujra megy a Bermi gyertek ne fogjátok magatokat vissza

(#9561) stepelord válasza zso73 (#9559) üzenetére


stepelord
csendes tag

deathmach szerverek közt kiirja

(#9562) Setzka válasza stepelord (#9561) üzenetére


Setzka
tag

o jee

CyPress

(#9563) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Pár új dolog:

-új, egyedi map lista
-már team-deathmatch mode is szavazható
-ha egyedül van valaki, már nem kell végigvárni a map végét - elég egy ember a map szavazás elindításához és máris kedvenc mapunkon tolhatjuk a bottal
-UTComp - azaz az az extra amivel a találatoknak hangja lehet, változtathatjuk a célzókát és átírhatjuk a nevünket bármire stb stb

(#9564) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

(#9565) Termigáßor válasza Sentinel80 (#9564) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

- Uram! Még nem halt meg...

Jobbára ártalmatlan...

(#9566) taky1984


taky1984
tag

Esetleg valaki 1on1-re kapható (még)? :B

(#9567) taky1984


taky1984
tag

Mekkora lenne már, ha megint összejönne a régi nagy csapat, pH!, Impressive stb... :B Tegnap elkezdtem olvasgatni a topikot a legelejétől és beugrott egy csomó régi szép emlék. Milyen jó kis partikat nyomtunk régen, amikor még mindenki napi szinten tolta. Mentek a jó kis 1on1, 2on2 HunCup-ok. Annyira sajnálom, hogy ennyire elfogyott az érdeklődés a játék iránt és szinte még véletlenül sem futok össze egy-egy régi arccal. Pedig milyen jó lenne játszani párat Custerrel, Rolyval, Sulacoval, Fiberrel Kisampival és még reggelig sorolhatnám :O . A folytatásról (ut4) hááát... talán jobb nem is beszélni róla... Talán ennyi volt az Unreal Tournament széria..?

(#9568) Setzka válasza taky1984 (#9567) üzenetére


Setzka
tag

a forum is halott nem hogy a játék

CyPress

(#9569) Akybron


Akybron
aktív tag

Hááát. Jó lenne újra sokan lenni. :-)

Én is 1000 évben 1x keveredek fel, van az összes szerveren össz-vissz 10 user azt' jó.

73&DX HA5OJN

(#9570) M-a-X-i


M-a-X-i
tag

Sziasztok

UT3 GameSpy patch verzió sem megy már nem lehet bejelentkezni.

Valaki aki esetleg mostanában próbálkozott?
Az biztos még pár hónapja működött, kínlódtunk haverral Home szerverrel amit publikusan akartuk "bohóckodásra" megosztani.

Kösz, ha valakinek van valami infója, azt megköszönném
Quake Champions azért nincs olyan jó, ha hasonló kategóriában..

Az új UT, hogy free kissé kidologozatlan pályákkal nem olyan hangulatos, ahhoz képest új Quake pofásabb.

https://hardverapro.hu/tag/m-a-x-i#aprohirdetesei https://www.jofogas.hu/magyarorszag?account_list_id=c265d10990313cdebe6fc5ed97709255 http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=m-a-x-i

(#9571) taky1984 válasza M-a-X-i (#9570) üzenetére


taky1984
tag

Hali!

Felrakod a játékot, az 5-s patch-t és utoljára a GS patch-t.

(#9572) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Hát igen, mondhatni a topicnak is vége.

Hehe, a sírtábla jelképes volt, a csökkenő érdeklődés miatt mondhatni már akkor elkezdtük temetni. A bermuda-t egy ideig még megpróbáltuk életben tartani, de ugye mikor már alig jöttek, nem volt már értelme. A többi ismertebb szerver is gondolom szép lassan bezárt.

Meghagytam még mindig az egykori UT3 telepítésem, kitudja remélve, hogy egyszer páran újra fent leszünk, de nyilván már hiába listázom ki a deathmatch szervereket, nem nagyon van. Azért nyomtam egy Bio-t offline a bot ok ellen, hogy kicsit újra lássam a game et.

PC n ez marad az utolsó game amivel játszottam, de nem bántam meg, hogy megvettem.

xbox one on is kipróbáltam online fps eket, de szerintem ezek hangulata sose lesz olyan, mint ennek a gamenek.

Na meg a kontroller se egér :) Ahogy olvastam az Ut4 meg el se készült, konzolra meg nem is jön ki.

Hátha egyszer szerveződik egy retro Ut3 detahcmatch, amin újra játszhattunk egyet egymással. :K

[ Szerkesztve ]

(#9573) Termigáßor válasza Sentinel80 (#9572) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

UT4 alphát próbáld ki, hátha tetszik! Meglepően a sok a játékos, még a 2K4-hez képest is.

Esetleg Quake Champions. Van pár karakter aminek UT-re hajaz a mozgása. És a pálya design is közelebb áll az UT világához mint a Quake-éhez. Ettől persze még nem UT...

Jobbára ártalmatlan...

(#9574) Sentinel80 válasza Termigáßor (#9573) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Köszi Termigábor az ajánlót és jó újra ,,látni" :R

A gépem konfigja megváltozott, mikor látható volt, hogy az UT3 a végét járja, már nem felfele fejlesztettem, hanem egy kisebb kompakt ITX gépre. Ezen még elmegy az Ut3, de itt a vége. A Quake champions megeszi reggelire, az UT4 meg már nem mertem felrakni rá. hacsak azóta nincs kisebb gépigénye. Az első 1-2 verzióval játszottam, igaz fura élmény a quake champions és az Ut4 is.

A régi gépemmel, amúgy egész jól ment a UT4, de nagyon fura volt vele játszani, mintha semmi nem úgy akarna működni mint az Ut3 ban:D mintha a Földről a Marsra kerültem volna:D

Egy ideig amúgy 2 dologban reménykedtem, bár a PC-ém már nem erős, de az xbox 360ra kijött a UT3 és hátha felélesztik - de ugye ahhoz már nem jött gs patch se, és így is marad már - totál döglött. Illetve hogy az UT4 multi platform lesz esetleg és egeret is támogat majd.

Aztán az UT4 meg még PC re se készül el talán, a konzolra meg kizárt. Az xbox one bejelentett bill+egér támogatása meg olyan gyerekcipőben van, hogy alig pár játéknál használható - nyilván nem kapkodnak - a konzolosoknak jó a kontroller. Aki egérrel UT zot ne higgye el a kamut, hogy majd simán átszokik... ;)

Kész rémálom ezekkel gamepad bütykökkel célozni, na ja persze van a másodlagos ,,rácéloz auto" és csak lősz sok gameben, de úgy mi értelme játszani:)

[ Szerkesztve ]

(#9575) Termigáßor válasza Sentinel80 (#9574) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Igazán nincs mit! Üdv újra Neked is! :K

A QC elfutogatott a régi gépemen is 40-50fps körül (10+ éves 775-ös platform + xeon proci + HD7950). Ugyanez volt UT4 alatt is. Megvolt a folyamatosság, 60 fps fölé nem nagyon ment, csak a félkész alacsony poligonszámú mapokon. De sajnos 120fps alatt igencsak lagos mindkét játék motorja - még az UT4 egy fokkal jobb - így aztán komolyabban egyikkel se tudtam játszani.

Végül tavaj május körül lecseréltem a régi vasat ( 8700K + 1080Ti ) azon az UT4 már lagmentes, a QC pedig sokat javult. Mindenesetre mindkettővel tudok már érdemben multizni. A QC igényelt jó pár hónap gyakorlást, mert a 2000-es évek eleje óta csak nagyritkán quakeztem, de az UT4-ben továbbra is működnek a begyakorolt technikák. Leginkább az UT99-es mechanika van megtoldva extra mozgásokkal (falon futás, térden siklás, és korlátlan wall-dodge) de igazából ezek nélkül is eredményesen lehet játszani. A fegyverek már nagyobb átalakításokon estek át - sajnos nem előnyükre - de ha félretesszük a kezdeti megbotránkozást végülis használhatóak. (sniper, shock, rocket, link változott legkevesebbet - flak, bio szarabb lett; a hammert meg elvették DM-ből, amiért nagyon haragszom! :((( ) És ahhoz képest, hogy leállt a fejlesztés, meglepően sokan játszák.

Tudom, a remény hal meg utoljára, de sajnos mostanra az egész szériából pont az UT3-at játszák legkevesebben.

A konzolos irányítást meg inkább hagyjuk... még a ha sikerül is egeret kötni rá, pc-hez képest borzalmas nagy az input lag. Talán a legújabb konzoloknál már más a helyzet. De csak talán...

Jobbára ártalmatlan...

(#9576) Sentinel80 válasza Termigáßor (#9575) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Az integrált alaplapoknak megvan a maga korlátja, de előnye is, kevesebb energiát eszik és kevesebb helyet is foglal.

Túl sok új hír már nem nagyon lesz a játékkal kapcsolatban, de ennek ellenére mégis egy érdekes hír :K

Az utolsó új Xbox One Xbox 360 visszafele kompatibilitási játék listájába belekerült az Unreal Tournament x360 is :D Ami annyit tesz, hogy annyira rendbe rakták, hogy elinduljon xbox one is.

A multiplayer jelenleg nem működik, lehet nem is fog, de minden mást ki lehet próbálni, akadni nyilván nem akad és Full HD ban fut. Teljes 990 ft volt és 6GB.

De nemcsak ő került bele az új gépen játszható listába: a Unreal Championship 2 is :C

Akinek van xbox one az így kicsit nosztalgiázhat xbox konzolon is.

Nyomtam 1 biot és egy deck et botokkal:D

(#9577) Setzka válasza Sentinel80 (#9576) üzenetére


Setzka
tag

ps4 re nem akarják?

CyPress

(#9578) Sentinel80 válasza Setzka (#9577) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Egyenlőre csak a UT3 PS3 lemez van, ami nem használható PS4 el, csak ha használtan szerez valaki ps3 gépet.

(#9579) taky1984


taky1984
tag

Sziasztok!

Nincs véletlen valakinek elfekvőben egy cd kulcsa? Nagyon kellene :D

(#9580) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Szeretném megtanulni a pályaszerkesztés - moddolás fortélyait, mert van egy pár jónak tűnő ötletem amit szeretnék megvalósítani.
De nem tudom hogy álljak neki.
Valaki esetleg tudna ajánlani egy magyar modder-t, aki otthon van az unreal engine 3-al kapcsolatban?
Szeretném el kezdeni tanulgatni, de nem tudom hogy hol kezdjek neki.
Vagy ha valaki ismer valami irományt, vagy oktató jellegű videót, az ne tartsa magában! :R

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#9581) SchumiBácsi válasza Pöttön (#9580) üzenetére

Üdv!

Ugyan ez csak a még ettől is régebbi Unreal2, de futtában nézve ez a legrészletesebb leírás UT99, 2003/2004 játékhoz való editorhoz. Ha nincs nagy változás, akkor amit ebből megtanulsz valszeg az UT3-hoz is hasznos lehet.

Én pár éve felkaptam magát a játékot és amikor jött 1-2 egyébként jó, de valahol elbaszott pálya (pl. fos skybox) nekiálltam az editornak és most ott tartok hogy a rengeteg javítás mellett megvan az első CTF pálya és DM is akad 1-2 :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.