Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Dr. Romano válasza Szuperboci (#950) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Az ini fájlokban azért szépen lehet optimalizálgatni a dolgokat! :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#952) Gave válasza Szuperboci (#950) üzenetére


Gave
addikt

"Mivel még nincs olyan opcio,amivel ki lehetne kapcsolni,"
.........Már irtam ,h van ! :) máskérdés ,h nemtom működik e,........ mert engem nem zavar és nem írtam át...

[ Szerkesztve ]

(#953) Ferdzsoo válasza Dr. Romano (#951) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jah, de én eddig amiket állítgattam nemnagyon láttam különbséget, pl a blurr sem kapcsol ki... :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#954) Kartács


Kartács
aktív tag

Aloha!
Na 7végén én is felpakoltam a DEMOt és kipróbáltam az új konfigommal ;)
Azt hittem meg fogja nyúzni ez a várva várt (legjobb grafika), de 1600*1200ban AA+ minden max (bár különösen nem lehet semmi extrát állítani) és 60-70FPS :)
Ez komoly? ;)
Amúgy nagyon cool és hozta a régi formát a grafika meg bámulatos bár ez a 3-4map elég uncsi hamar és nem is leglátványosabbak, gondolom...

Miért van, hogy elindítom a játékot és kb 30-40sec után lép csak be? :O

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#955) Szuperboci válasza Gave (#952) üzenetére


Szuperboci
senior tag

Miért, van olyan opció?Igen jol mondtad ha turkálsz a fájlok között ,ott megtalálod.eEnnyi erővel a felbontást és texturákat is ott állitgasd :D Szal én magában a játékban a graf beállitásaira gondoltam :R Szeritem nem véletlen hagyták ki belőle, sok más effect el együtt :U

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#956) Gave válasza Szuperboci (#955) üzenetére


Gave
addikt

Eyg textúrát ,hogy állitgatsz ,ha nem tartalmazza a játék ? ;)
...max a hozzá kapcsolódó filtereket...

[ Szerkesztve ]

(#957) Szuperboci válasza Gave (#956) üzenetére


Szuperboci
senior tag

Én nem kötekedés képpen mondom,elhiszem ,hogy jobban értesz ezekhez a dolgokhoz.Csak az nem megoldás szerintem hogy átirogatod az ini fájlt stb.Majd a teljes kijön,valószinü lesz benne egy ilyen opció is ,hogy motion blur vagy hdr vagy tököm tudja mi "off". :K

Music!!!

(#958) Gave válasza Szuperboci (#957) üzenetére


Gave
addikt

Én sem kötekedésképpen írtam :) ....csak elméletileg a menü opcióival is a config fájlt módositod ..nyilván néhány dolgot az átlag user is tud módositani manuálisan...

Nagyon remélem ,hogy a menüben is lehet majd konfigolni részletesen, mint az elődöknél,ha nem akkor marad a manuális tweakelés :) < deszép madjar szó :) :B

(#959) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

ajánlom mindekinek figyelmébe [link] :R

Music!!!

(#960) Finwe válasza laci666 (#947) üzenetére


Finwe
őstag

Áhh, akkor nagyon kijöttem a gyakorlatból. sima UT-vel inhuman-on is mindig győztem, igaz akkor még nem tudtam neten játszani. Mikor 2k4-el próbálkoztam az is nehézkesen ment...
Nem értem én ezt. Mindegy is, majd lesz vmi :D

edgR:Engem a saját tankom kinyírt mikor elment fölöttem :D, igaz épp tetszhalott voltam.

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#961) edgR válasza Finwe (#960) üzenetére


edgR
őstag

sztem mas most egy inhuman, mint akkor.. en ezt tapasztalom ;) bar a reflexeim tuti jobbak voltak az elso ut idejen :B

(#962) laci666 válasza edgR (#961) üzenetére


laci666
senior tag

Hát ez az inhuman ütös már majdem olyan gyors mint Counter strike. ;)

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#963) whitezo88 válasza Szuperboci (#959) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a játékon belül hova kell a címet beírni? :F

(#964) jaffa 2843 válasza Szuperboci (#959) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

hogyan tudok csatlakozni? :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#965) Szuperboci válasza jaffa 2843 (#964) üzenetére


Szuperboci
senior tag

jó kérdés én nem probáltam meg join olni,csak láttam ,hogy kint van honlapon :K :F

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#966) jaffa 2843 válasza Szuperboci (#965) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

megoldás:
http://kepfeltoltes.hu/071015/ut3_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/071015/ut3_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

amugy elég laggos, meg szaggatos a szerver

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#967) athomi válasza jaffa 2843 (#966) üzenetére


athomi
veterán

még kell vmi kulcsot is szerezni nem?

(#968) Kartács


Kartács
aktív tag

Pfff na most fennvoltam vagy 1.5órácskát ;)
DM serveren és 0laggal nyomtam végig cooorva jóó!
Még a hideg is kirázott pár killnél, Duble Killnél stb ;)

FÉLELMETESEN JÓ :D

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#969) Kartács válasza athomi (#967) üzenetére


Kartács
aktív tag

Belépsz, Creat Account (2sec) és kész! Go Play!!! :Y

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#970) Peat;)


Peat;)
veterán

netes játékhoz regsztrálni kell a gamespyon vagy min? játékon belül nekem nem jött össze a kreálás, de nemhiszem el hogy egy ut3 beáll ebbe a szánalmas itt regizz ott regizz dologba..

(#971) Gave válasza Peat;) (#970) üzenetére


Gave
addikt

Nekem elsőre ment , nemtom mi olyan bonyi....simán create acc.egyből be is léptet vele és GO!

sehová nem kell regelni ,hála jó epicnek :)

Próbálgass különböző neveket ,ha van több email címed...stb..ennyi 5letem van :(

[ Szerkesztve ]

(#972) Peat;) válasza Gave (#971) üzenetére


Peat;)
veterán

akkor utál a progi :) kösz az infot

(#973) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jó a demo? érdemes kipróbálni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#974) Gave válasza Sirandrish (#973) üzenetére


Gave
addikt

Még ,h Jó??!! :) ..,na mehetsz tölteni

(#975) Sirandrish válasza Gave (#974) üzenetére


Sirandrish
legenda

7 perc és lenntvan:)
Köszönöm :R
Majd jövök élménybeszámlóval:)

nah még 2 perc:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#976) athomi válasza Peat;) (#972) üzenetére


athomi
veterán

Nekem sem ment, de rájöttem mi volt a baj. Nem tetszett neki a freemail-es cím! Próbálkozz, sikerülni fog.

(#977) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah felraktam a Demot..ki ispróbáltam...maga a game tetszik...szkásos kis UT dolog de miért ilyen veszett csunya? a settingsbe szine semmi sincs...1024*768ra raktam amit lehetett bepipáltam (dehát a felirat sokat nem dob a grafikán) de valami eszméletlen csunya recés pixelhegy...mitől van? hol lehe állitani?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#978) edgR válasza Sirandrish (#977) üzenetére


edgR
őstag

biztos hogy jartal az 'advanced' almenuben is :F

(#979) edgR válasza jaffa 2843 (#966) üzenetére


edgR
őstag

pls hasznald mar a linkeles funkciot, ha mar normalisan beepitettek az uj motorba.. :O

(#980) Sirandrish válasza edgR (#978) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát n mindent végignéztem de valószinü hogy ez akkor elkerülte a figyelmemet:)
Megskubizom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#981) Kartács válasza edgR (#978) üzenetére


Kartács
aktív tag

Szerintem is ott lesz a megoldás ;)

Viszont arra nem jött válasz, hogy ennyire jól optimalizálták az UT3 motort vagy mi?
Csak mert hogy év grafikája stb és 1600*1200Full és 60-70fps? :)
Cool
Ennek lesz Single része is ugye?

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#982) Ferdzsoo válasza jaffa 2843 (#966) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ez milyen progi?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#983) Sirandrish válasza Sirandrish (#980) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah megtaláltam...így már sokkal szebb viszont nem egy olyan hüdenagygrafja van szerintem.
Mondjuk nem ez a lényeg de picit többet vártam:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#984) Sirandrish válasza Kartács (#981) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor mit mondjak én?:D
Mondjuk nekem csak 1024*768 (a monitor miatt) de minden full ésa tiednél jóval gyengébb konfiggal nem tudtam (mondjuk nem is akatam:D) 50fps ALÁ tornázni...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#985) athomi


athomi
veterán

Melyik szerverre szoktatok járni?

(#986) edgR válasza Sirandrish (#983) üzenetére


edgR
őstag

na ugye :) meg varhatsz is, ez meg nem a vegleges. mediumtol ilyen optimalizacio mellett ez a maximum ami elvarhato. majd nezd meg a teljesben :)

(#987) Sirandrish válasza edgR (#986) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát jó azt gondolom hogy ennél mindenképp jobb lesz...márcsak az a kérdéshogy mennyivel:)
jah és köszi a helpet :R

Egyébként mit kell csinálni hogy Online is lehessen nyomatni?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#988) edgR válasza Sirandrish (#987) üzenetére


edgR
őstag

multiplayer-internet-join, kb ennyit ;]

(#989) Sirandrish válasza edgR (#988) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem kell regizni sehol? megadok egy Nevet meg egy mailcímet (vagy mi kell oda) és ennyi?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#990) athomi válasza Sirandrish (#989) üzenetére


athomi
veterán

igen! csak lehet nem fogadja el az email-ed vagy a nevet, úgyhogy kicsit játszogass vele...

(#991) Kartács válasza Sirandrish (#989) üzenetére


Kartács
aktív tag

Creat Account a gémen belül:
Nick
Pass
Mail
kb 2sec és legenerálja (gondolom ha 1ik sem foglalt)
Aply Account és GO PLAY!!! :C

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#992) laci666 válasza Kartács (#968) üzenetére


laci666
senior tag

Téged hogy enged fel a szerverrekre?
En már egyre ritkábban azzaz már egyáltalán nem tudok felmeni.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#993) Ferdzsoo válasza laci666 (#992) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Olyan szerverre kell menni amire nem 0 pinget dob, meg amin már vannak---

Tényleg csináljon már valaki egy PH! szervert!
Én csinálnék csak mindenki kárhozni fog a laggolás miatt! :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#994) Sirandrish


Sirandrish
legenda

oksa...köszönöm mindenkinek..majd megnézem..remélem nem lesz gond:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#995) laci666 válasza Ferdzsoo (#993) üzenetére


laci666
senior tag

Olyanra megyek maire nem 0 a ping meg van is ember fent de 10 percig cstlakozik utána
meg azt irja hogy nem sikerült.Amikor Hostolok akkor néha csatlakoznak páran de már az is egyre ritkább.

Ilyen szarok a szerverek. :(((

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#996) whitezo88 válasza laci666 (#995) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha fél perc alatt nemcsatizik akkor rossz alapból, ha jó a szeró akkor mindig 3-4 sec után megy.

(#997) Sirandrish válasza whitezo88 (#996) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah ez is egy hasznos info..akkor nem kell várni mert ha várni kell az már rossz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#998) Kartács


Kartács
aktív tag

Jah, nekem kb 20sec töltéssel és csatlakozik de még 1olyan nem volt amire nem tudtam volna :) (6-8server eddig).
0-120pingesre megyek fel max és ahol jó sokan vannak ^^

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#999) Ferdzsoo válasza whitezo88 (#996) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Pontosan amire nem csatizik 10 sec-en belül arra nem kell várni mert az már rossz...

OFF.: Nah nem rossz már nyerem az Adept meccseket is... ;]

csinálok egy duel-t jön valaki? :DD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1000) Larry303 válasza athomi (#990) üzenetére


Larry303
addikt

inkább a jelszóval szokott gond lenni...próbáljatok 2numerikus karaktert is beiktatni a jelszóba...ez esetben eddig mindig elfogadta....

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.