Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Na mevan nekem is az UT3. Kaptam táskát és UT3 posztert is! A játék csomagolása mondhatni minőségi, vastag DVD tok igényes kemény papír tokban Ját hozzá egy kézikönyv és egy art-book!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3002) Larry303 válasza Gave (#3000) üzenetére


Larry303
addikt

ezért kell instázni ;)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3003) Gave válasza Larry303 (#3002) üzenetére


Gave
addikt

Igen az tényleg fun :) ...csak legyen már szerver aztán megyek is ;)

(#3004) Kareszovics válasza Larry303 (#2998) üzenetére


Kareszovics
addikt

Mondjuk én. Mert tetszik a játék, de az online idegbetegség nem hiányzik. Ha meg barátaim is megveszik, akkor meg majd nyomjuk LAN-ba.:)

Ennyi.:)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3005) Alkarcsont válasza feka007 (#2999) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

akkor én legtöbbször nagyon mákos voltam, kár hogy a Lottónál nincs ilyen szerencsém :D

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3006) konas


konas
senior tag

Hello.Van kuldetes resze a jateknak?Nem csak online moka ugye?

(#3007) Alkarcsont válasza konas (#3006) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Van valami gyenge sztori, és botokkal gámolsz a mapokon némi átvezőt videó becsúszik néha ennyi. De online a móka igazán.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3008) Larry303 válasza Kareszovics (#3004) üzenetére


Larry303
addikt

mindenki megtalálja a saját szintjének való szervert...
és hidd el, ho sokkal jobban és sokkal tovább fogod élvezni, mint a gép ellen ;)

amúgy nem állt szándékomban senkit sem megsérteni...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3009) Ferdzsoo válasza Larry303 (#3008) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

igen, ismerősek az ilyen szerverek ahonnan a PRO-kat ha véletlen betéved egy, banolják cheat vádjával.
mindíg jókat mosolygok. :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#3010) Gave válasza Ferdzsoo (#3009) üzenetére


Gave
addikt

:) neked mi keresni valód olyan szerveren? :) ;]

(#3011) gege71.hu válasza Alkarcsont (#3001) üzenetére


gege71.hu
addikt

izzé..corában vagy elektróóvördebe kapható már?
Lehet még ma megveszem. COD4 a megjelenéskor már volt másnap a Tórában(corában) :)
gege

(#3012) Larry303 válasza Ferdzsoo (#3009) üzenetére


Larry303
addikt

attól még, hogy ő nem pro, élvezheti akár jobban is a játékot, mint monnyuk az aki csak monsterkilleket lő az ilyen servereken...
sztem úgy lehet a legjobban élvezni a dolgot, ha a társaság közel azonos szinten van...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3013) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

lol, papa: a tudatlanság viccessé tesz nem? :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#3014) @rglaaf


@rglaaf
veterán

nah meg van végre a gém +tatyó+poster

PSN:BiZzare_0 ️

(#3015) #99309952


#99309952
törölt tag

Sziasztok!

Érdekel valakit ez a játék vadonat újonnan eredetiben 6500 Ft-ért? Interneten NEM aktivált, kóddal, kézikönyvvel együtt mindene megvan!) :) és posztert is adok mellé! :K
(bolti ára 8.000)

Akit érdekel írjon PÜ-t!
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3016) Alkarcsont válasza @rglaaf (#3014) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Üdv a klubban!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3017) Gave válasza Ferdzsoo (#3013) üzenetére


Gave
addikt

Jahh igaz, aki lever UT-ban az valsz IQ-ban alul marad ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#3018) edgR válasza Ferdzsoo (#3013) üzenetére


edgR
őstag

csendesen elnevetgelek en itt magamban.. ;]

(#3019) edgR


edgR
őstag

hogy egy kicsit ON is legyek: szerintem a palyakat remekul eltalaltak, bio, rising sun, sentinel remek 1v1 palyak lettek, a nagyobbak pedig szinten jol sikerultek, nehanyat eleg nehezen tanulom, ami jo jel :)

(#3020) Ferdzsoo válasza edgR (#3019) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igen, nagyon jól különböznek a pályák szerintem is! Van olyan ahol PL Combo-t esélyed nincs használni mert nincsen tér. (ki is kaptam rendesen :DDD )
Nekem nagyon hiányoznak az Antalus/Asbestos pályák. Remélem lesz belőlük majd rimék... :DD Istenem de imádtam őket... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#3021) Larry303


Larry303
addikt

hall of anubis, aphopis, hall of death, garden of heaven..ezeket kérném karácsonyra....

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3022) Gave válasza Larry303 (#3021) üzenetére


Gave
addikt

Írd epic forumba :) ...hátha megszán vki

:DDD

(#3023) Gave


Gave
addikt

Egyenlőre sztem a legnagyobb probléma ,h nincsenek nagyon alacsony pinges szerverek...továbbá nincsenek szerverek ahol kezdők vagy olyanok játszanak akiknek nincs annyi idejük gyakorolni (mint pl nekem :) )...és baromi kiábránditó ,h folyton lealáznak , 2sec aztán respawn ,esélyem sincs sokszor,....ez nem móka és sokan inkább abbahagyják a játékot...sztem ez ahoz fog vezetni ,h leszűkül az UT3 játékosok közössége az elit/pro rétegre.
Ne értsetek félre nem mondom ,h bárki is bűnös ezért...csak felmerült bennem ez a pár dolog...jómagam pedig még probálkozom

vélemény?

(#3024) Larry303 válasza Gave (#3023) üzenetére


Larry303
addikt

kitartás ;)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3025) Ferdzsoo válasza Gave (#3023) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Megértelek, tudom miről beszélsz. Szerintem is kiábrándító tud lenni a helyzet...
Van egy ilyen Soc.park rész is ahol ez a lényeg hogy mindenki abbahaggya a WOW-ot egy csávó miatt aki egy csapásra legyak mindenkit mert annyira Pro.
Van egy megoldás: általában az ilyen holt időszakokban kell menni onlány jáccani, kora reggel, illetve hézköznap délelőtt és semmiképpen nem estefelé, meg éjjel, mert akkor vannak az igazán skilled emberkék a terepen.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#3026) Kareszovics válasza Larry303 (#3008) üzenetére


Kareszovics
addikt

Persze, hogy meg lehet találni. Annak idején 2k4-ben azért nyomtan online csak hát én "öregszek" a fiatal meg egyre több. :) A világ meg az övék akár hogy nézzük.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3027) Kareszovics válasza Ferdzsoo (#3009) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ez tetszik. Érdekes én is találkoztam még régebben kiemelkedően jó játékosokkal, de soha meg nem fordult a fejemben, hogy azért csíter, mert a 30 frages meccsen 31-el győz. :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3028) edgR válasza Gave (#3023) üzenetére


edgR
őstag

ehhez csak annyit fuznek hozza, hogy mindenki igy indul. talan az nem, aki 99ota pro.. :) ilyen pedig nagyon keves van. rengeteg jatek kell, hogy pl a kill/death ratiod akar publikkal elerje a 2.0-t.. javasolni tudom a rengeteg beginner botozast (maptanulasra es celzas gyakorlasra tokeletes), godlike botozast (fokent 1v1ben vagy tdmben), es ezek mellett az online duelt orrba-szajba.. :)

(#3029) feka007


feka007
nagyúr

Na nekem egyre jobban kezd bejönni ez az ész nélküli zúzás, jövő héten megyek érte a boltba. :C

(#3030) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

:RLetölthető a javított UT3 magyarítás!:R

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3031) Gave válasza Alkarcsont (#3030) üzenetére


Gave
addikt

Összefutottam SySERR-el miközben tesztelte :DDD ;)

(#3032) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Abit KN9
Athlon X2 3600+ S940 AM2
1 GB/800 MHz DDR2 Kingmax Mars
Inno GF 7600 GST PCIe 128 DDR3 500/1400 Mhz

Szerintetek ezek közül melyik lecserélésével érnék el a legnagyobb FPS növekedést a játékba? Gondolkozom hogy megvegyem a játékot, de előtte szeretném ha normális FPS-em lenne, mert így még mindig nem az igazi, hiába legoland az egész. A másik kérdésem az lenne, hogy UT-ba is előfordulhat-e az mint CS-be, hogy amikor kijött CS:S, akkor nem mindenki váltott át hanem legtöbben maradtak CS 1.6-nál, és jelenleg a legtöbb versenyen is még mindg CS 1.6 van, történhet ilyen UT-ba is hogy a profi ligák, versenyek, stb. 2004-nél maradnak? Nem vagyok annyira jártas az UT dolgokba, többnyire csak CS-ztem ezelőtt. :B

(#3033) feka007 válasza LucifeI2 (#3032) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem ez jobban bejön mint a 2004, nincs az a dömping mapekből, mint a 2004-nél, de az összes map igényesen lett megalkotva (kivéve néhány warfaret meg vehicle ctf-et, egy-kettő még mindig eléggé összegányolt), hangulatosabb az egész. Bár ez a warfare nem az igazi, jobb volt külön assault meg onslaught szvsz...
Vegyél olyan vga-t, amit még kihajt a procid, pl. X1950GT.

(#3034) Gave válasza LucifeI2 (#3032) üzenetére


Gave
addikt

"másik kérdésem az lenne, hogy UT-ba is előfordulhat-e az mint CS-be, hogy amikor kijött CS:S, akkor nem mindenki váltott át hanem legtöbben maradtak CS 1.6-nál, és jelenleg a legtöbb versenyen is még mindg CS 1.6 van, történhet ilyen UT-ba is hogy a profi ligák, versenyek, stb. 2004-nél maradnak?"

Hát csakmert kijött az UT3 nem fogja mindenki abbahagyni az UT2k4-et...sztem lesznek még versenyek ahol UT2004 fog szerepelni ,de sokan fognak mostantól UT3ra koncentrálni...

A hardveres kérdésre pedig énis a VGA cserét javaslom...

(#3035) Leonyid84


Leonyid84
tag

Na milyen a game, jó lett? Valaki összedobhatna egy jó zsíros cikket a logoutra :K

(#3036) Gave válasza Leonyid84 (#3035) üzenetére


Gave
addikt

Készül!....nem általam

:DDD :DDD

mod : Leonyid84 >> infoim szerint hétfő :):)

[ Szerkesztve ]

(#3037) Leonyid84 válasza Gave (#3036) üzenetére


Leonyid84
tag

És miko jelenik meg? :DDD

(#3038) Ferdzsoo válasza LucifeI2 (#3032) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igen, nekem majdnem ilyen konfiggal indított az UT x1950pro-karival teljesen megfelelő volt a teljesítmény, legoland-nél 100FPS-felett voltam mindíg.
SZerintem is VGA-t vegyél és elfogadható lesz a teljesítmény... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#3039) Leonyid84 válasza Gave (#3036) üzenetére


Leonyid84
tag

várom, szerintem az alapján fogom eldönteni h megveszem-e :C

(#3040) edgR válasza feka007 (#3029) üzenetére


edgR
őstag

ezzel ugye most egyes szam elso szemelyben ertetted az "esz nelkulit" ;]
de most komolyan: meg sima dm is igen nagy mennyisegu agytevekenyseget igenyel..

(#3041) feka007 válasza edgR (#3040) üzenetére


feka007
nagyúr

Hmm, én játszom BF2-vel, CoD-dal, SC-t is toltam multiban régen, ezekhez képest ez nekem könnyed kis kikapcsolódást jelent agyilag. :D PErsze lehet, hogy változni fog a véleményem ha majd megveszem és nyomom pro játékosok közt...

(#3042) Alkarcsont válasza Gave (#3034) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Még Classic UT-val is sokan tolnak, de a versenyeken főképp UT3 lesz.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3043) Alkarcsont válasza Gave (#3034) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Még Classic UT-val is sokan tolnak, de a versenyeken főképp UT3 lesz.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3044) @rglaaf válasza Gave (#3034) üzenetére


@rglaaf
veterán

már ut3 demo után megdöglött 2k4, ellent is csak azok között lehet találni akik még érdekeltek CB. cupokba,akik kiestek a csop meccseken azonnal váltottak

PSN:BiZzare_0 ️

(#3045) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

wahaha most már tudom miért Biohazard a map neve!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3046) @rglaaf válasza Alkarcsont (#3045) üzenetére


@rglaaf
veterán

mert a 2k4-es idoma remakje +egy szintel?: :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#3047) Alkarcsont válasza @rglaaf (#3046) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Mert tele van bio-val és egy hatalmasat funoltam rajta 8-10-en voltunk őrület volt :D

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3048) Hmmz


Hmmz
aktív tag

Hol lehet már itthon BIZTOSAN kapni?
help, had ne kelljen már keresgetnem :)

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#3049) Frigo válasza Hmmz (#3048) üzenetére


Frigo
őstag

576

Galaxisnet

[ Szerkesztve ]

(#3050) Gerikefg


Gerikefg
csendes tag

Lenne egy kérdésem :R az eggyik spanomnak megvan a játek és crackelt verzió nem tud vele a neten játszani ez megoldható valahogy hogy tudjon játszani? :F :F :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.