Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Fáraó


Fáraó
őstag

Hogy ne csak a játék, de a játékélmény is folyamatos legyen, a megjelenéséig lehet gyakorolni UT2k4-el!

VIGYORRRGAZMUS.....

(#502) Ferdzsoo válasza Fáraó (#501) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

LOL. Én meg pont úgy gondolkodtam hogy innentől novemberig semmilyen UT-val nem játszok, hogy annyira ki legyek éhezve amint állat. :DDD

off: épp most toltam végig a bioshock demóját, mindent fullra raktam (1360x768-volt igaz csak a felbontás)), és iszonyat optimalizált a játék. Nincs egy bivaly gépem, de 32fps-alá sose ment a framerate.

AZért meglátszik hogy u-motor. :)
Szerintem mindíg is mindenidők legoptimalizáltabb, legjobban konfigurálható és legélethűbb motorja az unrealnak volt.


"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#503) bLL^ válasza Ferdzsoo (#502) üzenetére


bLL^
senior tag

Próbáld még1x indítani a Biodemot...-10fps
UE3-mal kapcsolatban pedig egyre dderülnek ki a turpisságok, hogy Epic nem vagy késve adja csak ki a licenszelő studióknak a frissítéseket, stb. :U

(#504) Ferdzsoo válasza bLL^ (#503) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Már 3x végignyomtam. Ugyanaz a sebesség mindíg.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#505) bLL^ válasza Ferdzsoo (#504) üzenetére


bLL^
senior tag

Attól még nekem játszhatatlan lett max details-el ami gáz. :(((

(#506) keIdor


keIdor
titán

Új vidi: [link]

Főleg a járműveket mutatja be nekünk egy srác. De a végén mutat ilyen időlelassító izét is! :)) Milyeneket fogunk ezzel multizni!!! ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#507) feka007 válasza keIdor (#506) üzenetére


feka007
nagyúr

Elég lapos ez a múvi a többihez képest, de az a zöld takonnyal jelzett lassú időzóna elég érdekes, csak gőzöm sincs mire lesz jó...
Kíváncsi vagyok mi lehet az a nagy single, ami miatt ennyit csúszik a játék. Állítólag kidolgozott történettel rendelkezik, lesznek társaink is, akiknek parancsokat oszthatunk, szeretnék ebből látni is valamit. :((

(#508) keIdor válasza feka007 (#507) üzenetére


keIdor
titán

Lapos, mert nem volt ellenség. Majd a teljes a kezünkben! ;) Az UT-k mindig pörgősek szoktak lenni!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#509) feka007 válasza keIdor (#508) üzenetére


feka007
nagyúr

Ha a BF-en nem unom el magam, akkor ettől az egekben lesz az adrenlinszintem, hiszen itt egyből belecsöppenünk a csata kellős közepébe, a BF-ekben pedig percekig is eltarthatott, mire kialakul egy újabb összecsapás.

(#510) csutkaa


csutkaa
senior tag

király az új video [link]
:R :R :R

(#511) feka007 válasza csutkaa (#510) üzenetére


feka007
nagyúr

Már volt egyszer, így kicsit lapos, hogy nincs feliratozva legalább angulul, nem nagyon lehet kivenni a fickó habratyolását... :D

(#512) Gave


Gave
addikt

Sziaztok , készülőben lévő fan illetve klán oldalunkat lessétek meg ,ha kedvetek tartja.

http://www.blacklegion.atw.hu

[link]

A normális tárhely folyamatban , a tartalom még limitált ,de későbbiekben sok jó stuff lesz
,meg aki akar már most beszállhat klánba , igaz a játékig még várni kell sajna novemberig addig max humán kompjuter play...

.....Addig is namaste és jó fórumozást ,itt az UT3 toytikban.

(#513) Gave válasza Gave (#512) üzenetére


Gave
addikt

Jajj nemár most halódjon a topic :( :( :(

(#514) keIdor válasza Gave (#512) üzenetére


keIdor
titán

Szia! Tetszik az oldal, korrekt.:):R Engem lehet érdekel majd a dolog, bár nem tudom mennyire lesz idő Crysis, CoD4, Moha melett erre is !Aktívan! odafigyelni...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#515) Gave válasza keIdor (#514) üzenetére


Gave
addikt

Köszi az elismerést :) , várunk szivesen ,fórumba is lehet regelni ,igaz sajnos kevés az info a neten is a játékról ,de forditok 1000el :):) mindenféle oldalról meg ottvagyok epic forumban is szal ,ha vmi mocorog azt kiirom az oldalra :) ..., CodD4 re még várni kell , Crysis sztem zingliben aláz majd , Mohát addigra megunod ...szal marad az UT3 multiba...

(#516) keIdor


keIdor
titán

:C :C :C [link] :C :C :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#517) Drizzt válasza keIdor (#516) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Neeeeeeee. Fakk-fakk-fakk.

I am having fun staying poor.

(#518) Ferdzsoo válasza keIdor (#516) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Na ehhez azért már pofa kell... Traileres időpont csúsztatása azért már nem megszokott dolog szerintem.... :((

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#519) Gave válasza keIdor (#516) üzenetére


Gave
addikt

PHEW , remélem nem február lesz belőle :S:S , mondjuk novemberben lesz egy halom Zh-m ,de beleférne némi UT3 :):)

(#520) feka007 válasza keIdor (#516) üzenetére


feka007
nagyúr

Kéretik átnevezni a topikot Unreal Tournament Foreverré.... :U :(

(#521) edgR válasza feka007 (#520) üzenetére


edgR
őstag

:C :D

(#522) Gave


Gave
addikt

[link]

újabb videjó :) ,..csak jönne már a Gamma

[Szerkesztve]

(#523) feka007


feka007
nagyúr

Szarják már le azt a rohadt singlet, mert biztos, hogy azért csúszik ennyit, állítom a multi rovására megy a single fejlesztése... :W

(#524) Drizzt válasza feka007 (#523) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Egyérszt nem biztos, hogy amiatt csúszik, másrészt meg én a single-t mindenben jobban szerettem eddig, úgyhogy ha lesz valmai jó kis ilyen mód, az nem lesz ablakon kidobott idő. Crysis-szel elütjük addig az időt. :D

I am having fun staying poor.

(#525) feka007 válasza Drizzt (#524) üzenetére


feka007
nagyúr

Crysisszel a CoD4-ig ütjük el az időt... :D Azzal meg az UT 3-ig. :DDD

(#526) Drizzt válasza feka007 (#525) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Oké, akkor állítsunk fel listát. Bár most az zavar leginkább, hogy kvékhárom legújabb verzió nem nagyon akaródzik menni. Grrr.

I am having fun staying poor.

(#527) Patrick válasza feka007 (#523) üzenetére


Patrick
addikt

Sztem mindig is jó volt az MP vagy az SP :D Nagyon sokat toltam az UT szériákkal és most sem lesz ez másképp. :C

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#528) Hmmz válasza feka007 (#525) üzenetére


Hmmz
aktív tag

Azt kéne már ELÜTNI aki miatt ennyit csúszik az egész.. ;]

Megjelenik lelki szemeim elött amint a fejlesztők unatkozva LAN-ba tolják a passziászt egész nap, aztán napvégén az egyik odasétál a nagykönyvhöz, kihúzza az aktuális határidőt és beir egy újat 2 ásítás között :C :C


[Szerkesztve]

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#529) Drizzt válasza Hmmz (#528) üzenetére


Drizzt
nagyúr

ez jó poén, de sajnos a valóságban olyan képet kapnál, hogy a programozók ülnek, s intravénásan kapják a kávét, napi 4-5 órát alszanak, aztán belevetik magukat újra a kódtengerbe. :)

I am having fun staying poor.

(#530) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

UT3 System Score Calculator
Közelsem hivatalos (senkit ne tévesszen meg a háttér), de érdekesnek érdekes...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#531) keIdor válasza Alkarcsont (#530) üzenetére


keIdor
titán

Ez kamu! Ennek bepróbáltam 8800 SLi-t meg QX6850-et 40% OC-vel 4GB rammal és alig lehet maxolni? Kicsit baromság ez így szerintem tuti kamu...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#532) fpeter07 válasza keIdor (#531) üzenetére


fpeter07
veterán

Az szép lenne :DDD

(#533) Alkarcsont válasza keIdor (#531) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Én mondtam... mindenesetre az én gépemre egy erős középes grafikát jósol (ezt vártam én is attól függetlenül, hogy a Bioshock és a moha is megy max minden gond nélkül), ha mégis jobban fog futni, mint vártam akkor az király lesz!
Demoig elvileg még 2 hetet várni kell...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#534) laci06 válasza keIdor (#531) üzenetére


laci06
senior tag

tök jó, kb 10%ot esik a 4gb ramhoz képest a 768:)

(#535) SEMTEX válasza Alkarcsont (#533) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Nagy baromság az egész...de aki elhiszi annak nincs mit mondanom..... :DDD Ki az aki ezt csinálta? Az sem normális...

...

(#536) Gave válasza Alkarcsont (#530) üzenetére


Gave
addikt

Megnéztem a kódját a kalkulátornak ...:):) ez egy poén srácok ...,véletlenül se döljetek be neki...vki nagyon unatkozott ..ennyi

(#537) Hmmz válasza Alkarcsont (#533) üzenetére


Hmmz
aktív tag

Miből gondolod a 2 hetet?

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#538) Gave


Gave
addikt

Újabb "izgi" Mark Rein videjo : [link]

(#539) cocki


cocki
tag

Üdv mindenkinek

nézegettem a hivatalos és fan sitokat és képeket a játékról és nem tudomhogy valaki tudja e vagy nem de remélem igen hogy ugye a robotok értem ez alatt Rapier, Cobalt, Corrosion és a többiek azért benn lesznek a játékban?

Halál a hamis császárra,az épelméjűség a gyengék útja, te is hallod a hangokat, szólítanak

(#540) Ferdzsoo válasza cocki (#539) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

SZVSZ hülyék lennének kivenni belőle.... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#541) feka007


feka007
nagyúr

,,Kezdeném először is egy jó és egy rossz hírrel. A rossz hír az, hogy a Midway istállójában induló két UE3 motorral szerelt versenyző (UT3, Blacksite: Area 51) PS3-ra hangszerelt változata hivatalosan 2008 elejére csúszik.
Most jön a jó hír! David Zucker, a Midway elnöke ugyanakkor egy befektetők számára tartott összejövetelen kijelentette, hogy ez semmiben sem érinti a pc-s változatok megjelenését."
[link]
:R

(#542) fpeter07 válasza feka007 (#541) üzenetére


fpeter07
veterán

A vga igény kicsit érdekes

(#543) feka007 válasza fpeter07 (#542) üzenetére


feka007
nagyúr

Ja, X1300 kicsit nincs egy szinten a 7800gtx-szel. Csak nem Ati fan lesz a játék?

(#544) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Elég barátságos gépigénye van, igaz a korábbiaknak is az volt.

Minimum: Windows XP SP2 vagy Windows Vista
2.0+ GHZ Single Core processzor
512 Mbyte RAM
NVIDIA 6200+/ATI Radeon 9600+ videókártya
8 Gbyte üres hely
Ajánlott:
2.4+ GHZ Dual Core processzor
1 GByte RAM
NVIDIA 7800GTX+/ATI x1300+ videókártya

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#545) feka007 válasza Dilikutya (#544) üzenetére


feka007
nagyúr

Már linkeltem, na de mindegy... Elméletileg még nálad is elfutna, csak a vga-d lesz kevés neki.

(#546) Drizzt válasza Alkarcsont (#530) üzenetére


Drizzt
nagyúr

22.24-et adott nekem.

I am having fun staying poor.

(#547) Dilikutya válasza feka007 (#545) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha nem fogja igényelni az SM2.0-át, akkor a VGA nincs annyira hátrányban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#548) keIdor válasza Dilikutya (#547) üzenetére


keIdor
titán

64MB videómemóriával? :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#549) athomi válasza keIdor (#548) üzenetére


athomi
veterán

hát sztem teljesen lebutítva sem menne vele nagyon a játék, de nem szeretném senki kedvét elvenni... :U

(#550) athomi válasza Dilikutya (#544) üzenetére


athomi
veterán

Azért megfigyeltem, hogy a min. konfignak megadott rendszereken inkább csak elzötyög a game, az az ajánlott meg már szerepelt egy-két nemrég megjelenő játékban (pl. airborne) és hát ezeknek sem volt kis gépigénye...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.