Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) Piloss válasza PiciKenny (#7000) üzenetére


Piloss
senior tag

Ha jól tudom az UT3-ban nincsen speed

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#7002) PiciKenny válasza Piloss (#7001) üzenetére


PiciKenny
senior tag

ennyire még nem ismerem :B

(#7003) Piloss válasza PiciKenny (#7002) üzenetére


Piloss
senior tag

semmibaj,én is új vagyok még :D

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#7004) Ferdzsoo válasza old gray (#6999) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nemolyanrég találkoztam egy playa-val bermin van ilyen hogy speedhack.
Csávó légkalapáccsal ment és mindenkit legyiilkolt, kb 4x gyorsabb mozgással.
Az agyamat eldobom az ilyen faszoktól...

Amt senti irt:

A power uppokra rá kell hangolódni, sosem lesz belőled igazán jó játékos ha nem állsz rájuk. A power uppok az ut-ban olyanok mint mondjuk egy warcraft-ban a varázslatok.
Vannak, de nem muszáj használni őket, viszont nélkülük szinte lehetetlen győzni.
Ennyi.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7005) old gray válasza Ferdzsoo (#7004) üzenetére


old gray
addikt

Itt nincs még 2x-es sebesség sem, szerintem ez nem a "hagyományos" speehack amikor alig látni az ellenfelet: [link]. De akkor mi? :U Vagy a speedhack-el be lehet állítsni, hogy pl. 20%-al gyorsabban mozogjak? :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7006) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

ti milyen magyar szerveren játszotok?:)

(#7007) old gray válasza PiciKenny (#7006) üzenetére


old gray
addikt

A Bermuda DM és a Bermuda F2F.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7008) PiciKenny válasza old gray (#7007) üzenetére


PiciKenny
senior tag

látom nem kér serialt meg mintha le lenne kódolva

(#7009) edgR válasza old gray (#6999) üzenetére


edgR
őstag

semmivel se gyorsabb

(#7010) old gray


old gray
addikt

Ferykee érdekes volt a dueled Irb|s-el. Mintha mindig tudta volna, hogy hol respawnolsz.... :U Én mondtam, hogy v.mi nem tiszta ezzel az alakkal....Igaz úgy tűnt, hogy az aimbotot most nem kapcsolta be.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7011) Ferdzsoo válasza old gray (#7010) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nemsokat játszottam vele. Nem mintha, hanem tényleg tudta hol respawnolok és sietett oda.
Kurvagáz az ilyen, nem is játszottam vele tovább... Amúgy ő is simán győzhető, warmup alatt simán vezettem is ellene...
Rühellem a spawnereket, ebbe mi az élvezet? :F

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7012) Custer válasza Ferdzsoo (#7011) üzenetére


Custer
tag

erről szól az 1on1:)
ha olyan helyzetben vok, énis hallgatozok, h hol születik újra, és próbálom lepumpálni, mielött fegyverhez jut:D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7013) old gray válasza Custer (#7012) üzenetére


old gray
addikt

Ezért olyan gusztustalan az 1on1 szerintem és ezért nem is fogok soha rágyúrni erre a műfajra, max. 1-1 meccset játszok, hogy a jobbaktól ellessek 1-2 trükköt. A játék eleje már meghatározza, hogy ki lesz előnyben, aki jó fegyver / armor mellett respawnol, az örülhet (pl. a decken az armor+shock rifle, jump boots megszerzése nem gyenge előnyt jelent, míg a másik oldalon a DD mellett kezdő playernek nincs semmi extra..). Aztán jön a még gusztustalanabb shield vadászat, sajnos én timeolásban béna vagyok, sokszor elfelejtem, hogy mit mikor vettem fel, így esélyem kb. zéró. És ezután jön a leggusztustalanabb dolog, amit ferykee is írt a respawnkill. A vége általában ragequit. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7014) RoLy.hu válasza old gray (#7013) üzenetére


RoLy.hu
csendes tag

Ez faszság, meg kell tanulni timeolni meg odafigyelni a dolgokra nem csak ész nélkül rohangálni a mapon és máris menni fog. 50 shieldet meg fél pillanat alatt ledarálok bárkiről szal tökmind1 ki hol spawnol kezdéskor.

"In a game where those who play it struggle to be among the best, many fail - some succeed. But only a few can reach the sum of excellency."

(#7015) yoleeka válasza RoLy.hu (#7014) üzenetére


yoleeka
tag

Van igazság benne amit sikeferi mond, bár az 50 shieldet ledarálok bárkiről fél pillanat alatt... hát ja csak nem mindenkinek van olyan aim-je mint neked. Tény gyakorlással azt is fel lehet hozni gyorsan.

Amugy ismeri valaki a Nuka! nevű playert? játszottam ma vele meg Best72-vel egy 3vs3-at... hát a srác az rosszabb volt roly barátunknál... :S Olyan volt mint Chuck Norris, nem számított hogy már megölt, és még nem respawnoltam, míg a hullám a földön volt, megölt megint.. :D Igazából qrva mindegy volt mit csinálok, meg hogyan, mert a vége az volt hogy feküdtem. :)

Amugy meg time-olni sztem sem olyan nehéz, én pl csak a nagyobb cuccokat tom egyenlőre megjegyezni, belt, amp...

[ Szerkesztve ]

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#7016) old gray válasza RoLy.hu (#7014) üzenetére


old gray
addikt

A bárkiről azért enyhe túlzás nem? :P

Ok, te is leírtad a véleményedet, neked az 1on1 jött be mert lehet precíz ember vagy és van egy beépített stopper a fejedben, én nem ilyen vagyok, a való életben is elkések mindenhonnan, mint ahogy sokszor a shieldről is lecsúszok pár mp-el. És ez nem faszság hanem én szeretem élvezni a játékot, és nem stresszelek ha kikapok, vagy ha a shield megint kiment a fejemből. :DDD Akkor szoktam lenni a plafonon amikor "technikai" okokból nem megy a játék, mint tegnap a kurva fps-drop miatt újra kellett indítani a gamet, után egyből jó volt. Ez viszont amiatt van, mert EPIC fail.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7017) gamerpeter válasza old gray (#7013) üzenetére


gamerpeter
tag

1on1 et még 10-0rol is meg lehet forditani.nem 1x volt már rá precedens,ugyhogy az én véleményem meg az ,h tök 8,h hol születsz.a timeolás viszont fontos annyira ,h eldönt(het)i a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#7018) Custer válasza RoLy.hu (#7014) üzenetére


Custer
tag

Nehéz ezt kimondanom, de egyet értek veled :DD

a beltvadászatról csak annyit, h általában a ravaszság és a leleményesség felér a skill-el, szal nem feltétlenül kell jobbnak lenned, h fel tudjad venni előle.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7019) yoleeka válasza Custer (#7018) üzenetére


yoleeka
tag

Közben kiderítettem ki volt a titokzatos Nuka! player... VHTR, Ölég durván tolja a srác, nem gyenge fogalmazhatunk igy, hogy 1on1-ban mit művelhet, meg sem szeretném tudni... :D

BTW érdekelne tudna-e valaki mondani progit, amivel az élőben felvett zene alól ki tudom vágni a pofázást, amit a DJ ökörködött... Sürgős lenne ofc. :D Konkrétan amivel ha megnyitom a fájl-t akkor felismeri a két hangsávot. (1 zene, 2 pofázás) :)

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#7020) old gray válasza yoleeka (#7019) üzenetére


old gray
addikt

Yoleeka tegnap evil-xan nagyon nyomta a szöveget neked: "yoleeka pls without hacks". :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7021) yoleeka válasza old gray (#7020) üzenetére


yoleeka
tag

pedig tiszta voltam a játék terén :D esküszöm, bíró úr! :D

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#7022) old gray válasza yoleeka (#7021) üzenetére


old gray
addikt

Nem kell térdre borulni, meg nekem itt ne esküdözzél, nem vagyok hívő (meg sem vagyok keresztelve) szóval úgysem hiszem el. :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7023) szinesz.bob válasza yoleeka (#7021) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

:Y

(#7024) Custer válasza yoleeka (#7019) üzenetére


Custer
tag

Ilyen sztem nem létezik, ha mégis, akkor az érdekelne engem is:D
Már csk azért sem, mert egy mp3 v bármelyik hétköznapi hangformátum eleve egy sáv, és ezt mindne program csak egy sávként kezeli, ergo nem tudod szétszedni. Ezek terén eléggé otthon vok, de ettől függetlenül létezhet ilyen :D ha van akkor mondom KELL nekem is.

http://www.esl.eu/eu/ut3/1on1/prem_qualicup1/rankings/

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7025) yoleeka


yoleeka
tag

Tessék Old, kellett neked ide mindenféle dolgokat írnod... :D most simán vagyok csak nuub, 1on1-ban még a leggyíkabb ember is elver, tdm-ben már jobban megy a dolog, de ott sem fényes, az hogy evil-nek szar napja volt, hát IJ. :D

[ Szerkesztve ]

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#7026) yoleeka válasza Custer (#7024) üzenetére


yoleeka
tag

hahaha érdekes a link... VHTR nagyon bután játszik, megnyugodtam, az csak egy dolog, hogy én voltam balf@sz ellene, de ezek szerint ő is nagyon jó...király, ja éljen siófok a hétvégéig :DDD

Jó munkát, kedves játékostársak. :D

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#7027) old gray válasza yoleeka (#7026) üzenetére


old gray
addikt

Játszottam ma az ngi.it szerveren vele, ez tuti nem az a figura akivel pár hónapja találkoztam. Annak asszem v.h.t.r. vagy vmi hasonló violt a neve, Valami 2x-1 lett a vége a deck-en. :Y És tényleg, kb. respawnolni sem volt időm már a nyakamban volt. Mint egy gép ... visuont érdekes, hogy más mapon nem akart játszani. :U Jah ma is bebizonyosodott, hogy az 1on1 nem nekem való. 1db shieldet tudtam összeszedni, hiába próbáltam timeolni, sz.rt sem értem el vele. :B :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7028) old gray válasza Custer (#7024) üzenetére


old gray
addikt

Ez az ESL komolyabbnak tűnik mint a Clanbase, még ha nincs is annyiféle ladder. Azt meg elképzelni sem tudom, hogy mikor fogok egy VHTR szintű alaknak méltó ellenfele lenni..szerintem soha. :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7029) Custer válasza old gray (#7028) üzenetére


Custer
tag

sztem nem komolyabb. vagy csak én vok nagyon elfogult ellene :) cb szabályrendszere sztem sokkal kifinomultabb, meg az egész jobban átlátható, egy oldalon sok információ van, ellenben esl-en meg lóf@sz, nincs semmi. Azért jelentkeztem quali cup-ra, mert cb-n most ut3ból semmi nincsen, jövő héten letljuk a döntőt, aztán köv. oc-ig punnyadás.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7030) old gray válasza Custer (#7029) üzenetére


old gray
addikt

Sorry Custer, hogy a 2. meccsről leléptem, de mint írtam pár hsz-el visszább a "technikai" okok miatt könnyen felb.szom az agyamat, és ez most megtörtént. Packet loss és nem sebző lövedékek, átmegyek a power upon és nem veszi fel, nem sikerül a dodge és leesek az ellenfél elé... ezek miatt nekem ragequit szokott lenni. :B

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7031) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

Na már magyar aimbotos is van a bermi szeron overclocker666 néven.... :W

(#7032) kabalababa válasza szinesz.bob (#7031) üzenetére


kabalababa
tag

Én ma találkoztam egy cheaterrel a bermin:

THE_TERMINATOR

Ez egy kis demo róla, épp a map végefelé mentem be, majd ki spect-be. :)

(#7033) taky1984 válasza kabalababa (#7032) üzenetére


taky1984
tag

Valamiért nem tudom megnézni a Terminátorrol felrakott videódat.Azzal a sráccal játszottam este és mit csinált amiért azt mondod h cheater?

(#7034) kabalababa válasza taky1984 (#7033) üzenetére


kabalababa
tag

Nem csak én mondtam rá, hogy cheater, hanem szinte mindenki, aki ott volt.
Minden lövése célba talált, "látszott", hogy a falon keresztül követte a játékosokat, majd egyszer csak egy bio trutyit dobott le egy sarkon, és bele is szaladt a játékos.

Sajnálom, hogy nem fraps-el vettem fel, teljesen megfeledkeztem róla, pedig az jobb lett volna.
Hiába vettem demót, még én se tudom normálisan visszanézni. /kb. azt utolsó 1-2 UT frissítés óta van ez/

Amúgy neked mit ír ki, hogy nem megy?

Botter on VCTF server

[ Szerkesztve ]

(#7035) kabalababa válasza taky1984 (#7033) üzenetére


kabalababa
tag

De ugye most te nem arra gondolsz, akivel dueleztél?
Mert nem rá mondtam, hogy cheater. :)
Én a bermi dm szerverén voltam akkor.

(#7036) old gray válasza szinesz.bob (#7031) üzenetére


old gray
addikt

overclocker666-ról egy jelenet: [link]

Egyértelműen aimbot.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7037) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

Na most megint fent van a csíter... :o

(#7038) kabalababa


kabalababa
tag

Csak most a többieket sajnálom, akik tényleg játszani szeretnének.
Szólni kéne valahogy SySERR-nek.

(#7039) kabalababa


kabalababa
tag

Itt van a demo-ból készített videó.
Ez a kép remegés a visszajátszáskor van, nem a fraps-el történő felvétel okozza.
Élőben sokkal jobban kivehető volt minden, ahogy lefelé nézve követi a játékosokat.

(#7040) old gray válasza kabalababa (#7038) üzenetére


old gray
addikt

Üzentem neki msn-en ill. belinkeltem a youtube-os moviet.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7041) kabalababa válasza old gray (#7040) üzenetére


kabalababa
tag

Ok, thx.

Én meg a játékban szóltam neki ez előbb. :)

[ Szerkesztve ]

(#7042) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

behindview 1. ugy jobban látszik

(#7043) old gray


old gray
addikt

[M-X]`Hyde ismerős valakinek?
Mert ez az alak is szarrá vert 1on1-ben. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7044) 1up


1up
csendes tag

Ja, szokott engem is, durván tolja. Nemhogy azt tudja, hogy hol vagyok, de minden egyes lépésemet előre kitalálja 1on1-ben.

Peti

(#7045) old gray válasza 1up (#7044) üzenetére


old gray
addikt

Na igen, akinek az agya már ráállt az 1on1-re az nagyon tudja, hogy az ellen hol respawnol. A warm upban egész jó voltam, amíg egyenlő feltételekkel lövöldöztünk, de utána a mecsen a map-controlljával ellehetetlenítette, hogy megerősödjek, belthez alig jutottam, ill. fegyvert sem nagyon tudtam szerezni.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7046) old gray


old gray
addikt

Hogyan csinálják egyes játékosok azt, hogy a meccs végén tovább mutatja a pályát és még tudják irányítani a karaktert? Teszem azt 5pont a score limit vCTF-ben, a tag 5. alkalommal szerez pontot, vége a meccsnek, de még tovább szaladgál a zászlóval. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7047) gamerpeter válasza old gray (#7046) üzenetére


gamerpeter
tag

ez simán 1 bug.szoktam én is látni.
Hyde-al szoktunk néha játszani.nem rossz de nem voltam elájulva.mondjuk csak 2v2-n láttam,1on1ben még nem

(#7048) old gray válasza gamerpeter (#7047) üzenetére


old gray
addikt

Hááát te is tudod, hogy az 1on1 ill. 2vs2 ég és föld...

Nem akarjuk újraszervezni a pH!-t? Kötöttségek nélkül, max. 4-5fő, hogy ne híguljon fel a csapat, ill. nagyon gyenge játékosokat nem veszünk be a csapatba. Ha nem akkor nem, gondoltam egy próbát megér a dolog... :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7049) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

Játszottam pár 1v1-et jól el is vertek... :) Amit nem értek én 160hp 150 pajzs az elln 100hp 3X találok roxal és nem hal....közben leminiz rólam mindent.... A másik a sock kombo lehet csak én lövöm bénán de nekem alig sebez... Persze enegem mindig fullra... szórom a plazmát közben nekem dob 1 sock 2lagost hogy??? ha én csinálom én mindig meghalok érdekes... a flekk is mintha nem akarna találni ha talál is alig sebez főleg a másodlagos... persze én 1 ilyentől full táppal +halok.... Olyan mintha az ellen taszítaná a lövéseket én pedig vonzanám. Miért van ez? Láma vagyok? :)
Na + a lag mikor nekem nem kéne elveszik az előre betöltött full bio a rox 3 nem megy ki stb...

[ Szerkesztve ]

(#7050) old gray válasza szinesz.bob (#7049) üzenetére


old gray
addikt

Ez mind ismerős dolog de fogalmam sincs hogy miért van ez így :F De nálam durvább a történet: pl. a power upokat nem veszi fel, 2x kell átmennem rajtuk néha-néha. Lehet v.mi piszkos trükk van a háttérben? A végén paranoiás leszek. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.