Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Patrick válasza Foxmulder89 (#750) üzenetére


Patrick
addikt

Hát én 800*600 on tolom midnen lowra téve és 40-50 fps, néha 60 is megvan, de még így is kurva szép a grafikája, pedig megnéztem fullon is, hogy milyen, hát majdnem lefejeltem az asztalt :C

Multi is durva, iszonyat...egyszerűen übermegagigabrutális :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#752) vazimódó


vazimódó
senior tag

Jól optimalizáltnak tűnik,iszonyat szépen fut fullon igaz egyelőre csak 1024x768. Jövő héten ha minden jól megy akkor 1680x1050-be is kipróbálom. :C

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#753) SzlobiG válasza Soak (#743) üzenetére


SzlobiG
félisten

Helyes. ;]

Kíváncsi lennék mennyivel több FPS-t ad 2mag helyett.:U

Mod: Látszik a gémen nagyon, hogy Gears Of War alkotók alkották.:)

[ Szerkesztve ]

(#754) fLeSs


fLeSs
nagyúr

van vki, aki vett fel demót, és sikerült neki visszajátszani (vga-teszteléshez)?

a felvétel (konzolba kell beírni, a konzol nálam az ö billentyűre nyílik meg)

demorec demónév

a felvétel leállítása

stopdemo

visszajátszás

demoplay demónév

lenne elvileg, de kiírja, hogy nem tud hozzáférni, pedig ott a demó a könyvtárban.
csináltam már offline demót, online demót, de nem jó.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#755) Soak válasza SzlobiG (#753) üzenetére


Soak
veterán

Ha végre lenne nyomi 2900 akkor megtudnám nézni. De elég egyenletesen terheli az összes magot (kb 25-50% mind a 4 ) . Biztos ,hogy számít , főleg sok bot/playernél

[ Szerkesztve ]

(#756) rollins válasza dragonfx (#748) üzenetére


rollins
őstag

XP-d van? Ezen könnyű segíteni. jobbclick a sajátgép ikonra, speciális fülnél a környezeti változóknál megváltoztatod a TEMP és TMP helyét. De lehet a Winrar is ki tudja csomagolni a filet ahová akarod, feltéve ha az ilyen önkicsomagoló .(exe)

[ Szerkesztve ]

(#757) Def26 válasza fLeSs (#754) üzenetére


Def26
félisten

Valahol azt olvastam, hogy a Demo -ban nem lehet demót felvenni és tesztelgetni...

Mindjá' utánnanézek...

Szerk.:A játékban is írja a Community menü alatt, hogy "The demo playback is not available in the UT3 demo"

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#758) Nikkel15


Nikkel15
tag

Sziasztok!
Én eddig sose játszottam egyik Unreallal sem de most kipróbáltam a béta demót és ez a tudatosította bennem hogy ez a játék ISTEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

''MERT MEGTEHETEM'' by:Tirexi:)

(#759) feka007


feka007
nagyúr

Elég láma kérdés, de a raptorral melyik billentyűvel ereszkedik le default? Mert így ha felnyomom a gépet, akkor onnan már egyben nem szállok le. :D

(#760) Soak válasza feka007 (#759) üzenetére


Soak
veterán

Gugolás... asszem C

(#761) harry válasza Foxmulder89 (#750) üzenetére


harry
veterán

Nekem 1024ben mondhati stabil 25-30 és 1280ban is 25 körül mozgott egy 7800GT karival és 3200+ proccal (+1g ram). Mennyid dobhatna ezen a teljesítményen mondjuk egy 4400 x2? Mi a gépem gyenge pontja?

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#762) fLeSs válasza Def26 (#757) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Thanx.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#763) Foxmulder89 válasza harry (#761) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Szerintem a procid a gyenge pontja, így elég sokat dobna rajta,persze ajánlott a 2giga ram is mellé ha X2-t veszel vagy bármit :)
Kétmagosok közt is elég nagy különbség lehet főleg ilyen felbontásokban, nemhogy egymagos és kétmagos között :U
7800GT az kb olyan szintű videokártya mint az enyém, talán picit gyengébb, lesd meg mit megy húzva esetleg nyersz egy kis +fpst.

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#764) Finwe


Finwe
őstag

Sajnos nem tetszik :( Szép a grafika valóban de olyan q3-as és az régen sem tetszett. Nyomi tömzsi emberkék, nem tudok fejre lőni és áááá. Persze lehet, hogy csak béna vagyok, már sima UT-ben sem megy az inhuman mint régen de akkor is bosszant ez az elquake-esedés..

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#765) Def26 válasza Finwe (#764) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem meg pont ez a jó benne, q3 -hoz hasonló játékot már régen vártam/tunk. Iszonyat jó ez a pörgős játékmenet.

Kiváncsi vagyok a single részére... :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#766) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Sose játszottam ut-val, és nem is szeretem annyira DM típusú játékokat. De elsőre nem tűnik rossznak, a graf nagyon odaver.
Maxon vsync on 60fps, néha lemegy 45-ig, 1440x900-ban.
Gears of War mikor gyün?

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#767) Drizzt válasza fLeSs (#754) üzenetére


Drizzt
nagyúr

2900pro tesztet csináltok?

I am having fun staying poor.

(#768) keIdor válasza bagyulajuve (#766) üzenetére


keIdor
titán

November.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#769) Drizzt válasza Def26 (#765) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nagyon zsír az a három lábú izé, sokat dob a játélményen, remélem lesz sok ilyesmi. Légdeszkát hol lehet vctf-ben szerezni? A járművek keményen durvák. Tök jó az irányításuk, mozgásuk, minden.

I am having fun staying poor.

(#770) Foxmulder89


Foxmulder89
senior tag

Nekem a shock rifle kombó robbanás tetszik nagyon!
Meg a flak cannon és rakéta vető robbanásai is elég jók, meg a stinger minigun meg minden :C

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#771) fLeSs válasza Def26 (#765) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ha rájössz vmi bunnyjump-szerűségre, akkor osz meg velünk plz. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#772) harry válasza Foxmulder89 (#763) üzenetére


harry
veterán

VGA-t semmiképp sem szeretnék, az elég sokba lenne, full platform váltás szintén, ram valszseg dob, ezt talán ki is tudom próbálni, a proc meg elég valószínű.

Ja múgy ugye lesz Instagib? Ez elengedhetetlen.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#773) Foxmulder89 válasza harry (#772) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Akkor ram+proci, gondolom lesz nemhinném hogy kihagyják ;)

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#774) Szuperboci válasza Drizzt (#769) üzenetére


Szuperboci
senior tag

légdeszka Q betüvel jön elő.

Betöltés nél a Tournament felirat olyan return of castle wolfestein szerü,a menü elég konzolos lett,a játék maga ut1 re hasonlit,ami szentem elég joooo :R

Music!!!

(#775) Drizzt válasza Foxmulder89 (#770) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ha azt vesszük, hogy elvileg ez is beta, meg a Crysis is... Ég és föld... :U

I am having fun staying poor.

(#776) feka007 válasza Def26 (#765) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem is bejön a pörgős játékmenet, jó, hogy nem kerül percekbe, mire kiérünk a harcmezőre, mint például a BF-ek esetében, ezek után az a játékmenet lomhának hat.

(#777) Def26 válasza fLeSs (#771) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Most vmiért nem enged szerverre... remélem nem a Winodws Live Care az oka (amit 2 meccs közt felraktam). :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#778) Foxmulder89 válasza Drizzt (#775) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Csak ne késsenek vele ,már nagyon várjuk!
mind a kettőt :))

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#779) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Nálam 1280*1024-ben 30-60 között ingadozik 4/4 vsync on beállítások mellett... :K

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#780) Müge válasza Austi (#722) üzenetére


Müge
tag

Nyugodtan kapcsold ki a vsyncet. Én pl. nem látom a különbséget vsync on/off között. :F
Na jó, ha rázsibbasztok a screenre akkor igen.

[ Szerkesztve ]

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

(#781) Soak válasza Müge (#780) üzenetére


Soak
veterán

Mivel annak nincs is szépségbeli jelentősége :)

(#782) Patrick


Patrick
addikt

Valaki itt felvette a Q3-at, vagy mit, hát nekem az speckó soha nem tetszett, mindig is UT volt a fav nálam és az is marad ;]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#783) Müge válasza Soak (#781) üzenetére


Müge
tag

Tudom, hogy nincs, én arra céloztam, hogy sztem nem annyira feltűnő amikor "megtörik" a kép vsync nélkül. :)

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

(#784) Soak válasza Müge (#783) üzenetére


Soak
veterán

Játéka válogatja

(#785) SP!T


SP!T
addikt

Nem tudom rájöttetek-e már, de nyomjátok le a tabot, majd irjátok be "loaded" és ,meg tudjátok lesni az összes fegyvert. :R

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#786) ToxLee


ToxLee
őstag

Ha megnyomjátok az F gombot akkor összeesik a csávó. EZ k*rva jó. :C A grafika nem valami jó, de azt mondtátok ,hogy ez nem a max. Remélem is.

(#787) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Miután lefostam a bokám és elmorzsolgattam egy könnycseppet a szeme sarkában elmondtam egy imát a fejlesztőkért! :D

VCTF az qrva kemény ;]

Egy dolog nem tetszett kicsit lassúnak érzem a karaktert.

Egyébként meg érzésre szerintem sokkal jobban hajaz az első UT-re.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#788) Ferdzsoo válasza ToxLee (#786) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igen azt úgy hivják hogy fagin death, vagyos tetteted hogy meghaltál, nemtom mennyi értelme lesz majd multiban... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#789) Foxmulder89 válasza Kareszovics (#787) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Jah elvégre ez az első UT és a 2k4 keveréke ,én is egy kicsit lassúnak érzem de ha megnézed kívülről rajta van 200kg páncél lehet azért :DDD

mod: multiban nekem van csak ilyen szar pingem? sok szerverre 2500-at ír, a többire 40-180 de az alacsonyak mind tele vannak.. :F
(6mbit/512)

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#790) Foxmulder89 válasza Ferdzsoo (#788) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Ha jól megcsinálták a belső szerveket akkor közkedvelt dolog lesz a hullavadászat :DDD

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#791) DarthPeeter


DarthPeeter
aktív tag

Heló!
Ma reggel gyorsan leszedtem a demót. A 163.69-es drivert nem nagyon szerettte mert fél mp-enként megállt a játék és újraindult a monitor de a 163.71-es megoldotta a problémát.1280x1024 minden fullon 62 fps-nél se többet se kevesebbet nem ad ki. Ez a korlát? Amúgy látszik hogy normal-on fut,mert a textúrák nem túl szépek meg a karakterek sincsenek kidolgozva fullosra,de az effektek nagyon szépek és a fegyverek mechanizmusa is őrült jó. Na majd ha maxra lehet venni az fog bűntetni ;] Amúgy más fórumokon sokat olvasom hogy ez így meg úgy alázza a Crysis-t grafikában. Hát kérem szépen ez nevetséges.A Crysis egyértelműen sokkal szebb de ez nem is baj. Én mind a 2 játékot imádom és várom a megjelenést.Nem ugyan az a műfaj a 2 játék hiába fps mind a 2. A Crysis grafikában hódít az UT meg a játékmenetével,játékélményével..Nagyon jó gém lesz ez emberek :C

(#792) Gave válasza Patrick (#782) üzenetére


Gave
addikt

:R :R :R

(#793) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

vagy 15 percet szórakozott az install, és felénél erorral behalt :((( most töltöm egy másik helyről remélem az már jó lesz :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#794) sgergi válasza FireKeeper (#793) üzenetére


sgergi
veterán

Amikor először töltöttem, nekem is behalt a telepítés, aztán újratöltöttem, akkor jó lett.

A játék nagyon tetszik, szerettem az előző részekkel is játszani, biztos ezzel is sokat fogok. Már várom a teljes vezió megjelenését.

(#795) Soak


Soak
veterán

Jót hülyültem Reedemer + god mode on :DDD

(#796) Austi


Austi
tag

az miér van hogy elinditom jolmegy utánna kilépek majd vissza ésmár szaggat meg minden baja van?volt valakinek ilyen baja vele?

(#797) Foxmulder89 válasza Soak (#795) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Hát ez baromi jó! Monster kill Monster kill..Massacre :DD :DD

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#798) whitezo88


whitezo88
nagyúr

minden elismerésem a fejlesztőknek. nagyon jó a grafika és nagyon jól optimalizált, 1208x1024ben minden max, és meg se reccen, fix 60 fps.

(#799) Soak


Soak
veterán

Nem lehet valahogy plsuz jármüveket előcsalogatni konzollal ?:D

(#800) Drizzt válasza whitezo88 (#798) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ilyenkor viszont idegesít, hogy ezt a Bioshockkal, meg a RS:Vegassal miért nem csinálták meg.

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.