Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Ferdzsoo válasza oxaher. (#399) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ez olyan szinten igaz hogy kőkemény! LOL :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#402) feka007 válasza Ferdzsoo (#401) üzenetére


feka007
nagyúr

Tetszik az aláírásod! :DDD

(#403) feka007


feka007
nagyúr

UT III és a DX10 [link] :C Természetesen DX9 is benne lesz, ez amolyan extra ficsőr a sok csúszásért cserébe :))
UT III versus Crysis DX10-ben [link] A nagy harc :C

(#404) Ferdzsoo válasza feka007 (#403) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

LOL azért az arcos kép, meg a fás/erdős - hát egy bolhaf@sznyival szebb a cryengine2... :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#405) feka007 válasza Ferdzsoo (#404) üzenetére


feka007
nagyúr

Az lehet, de ebben azért 64 (remélem lesz ennyi... vagy még több! ;] ) játékossal egy mapen így se nagyon tudnám elképzelni, hogy lesz gép ami ezzel a grafikával hatalmas tűzharcok, robbanások közepette tükörsimán vigye... :(

(#406) Eagl3 válasza feka007 (#403) üzenetére


Eagl3
veterán

Az a szörny nagyon ottvan a szeren :D

(#407) feka007 válasza Eagl3 (#406) üzenetére


feka007
nagyúr

Látni, hogy hol mutatkozik meg az UE3 ereje, már a GOW-ban is félelmetesen jól néztek ki a maguk 4-5 millió poligonjukkal :D

(#408) feka007


feka007
nagyúr

2007 a grafikai revolúció éve uraim! :Y :C

(#409) rocket válasza feka007 (#408) üzenetére


rocket
nagyúr

Meg az alacsony frameke ;)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#410) feka007 válasza rocket (#409) üzenetére


feka007
nagyúr

Meg azoké is, majd elfelejtettem :R GDF-en 8800GTX alatt szaggatott néhol a Crysis, de az még bőven nincs készen, tele volt hibákkal a bemutatón :U UT3-nak meg muszály jól futnia, mert én maximumon akarom játszani a legnagyobb szervereken, és nem 25 FPS-sel, bár nem valószínű, hogy bárki is megússza szaggatás nélkül :DD

(#411) ToxLee válasza feka007 (#410) üzenetére


ToxLee
őstag

Muszáj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bocs, de már nagyon b@ssza a szemem ;]

(#412) feka007 válasza ToxLee (#411) üzenetére


feka007
nagyúr

[link] Rosszul tudtam :D Mostanában néha nem ugrik be néhány szónál, hogy pontos j, vagy ly (elipszilon), rég tanultam, meg nem sűrűn használom ezeket a szavakat, ezt sem ártana megint gyakorolnom. :D
Bár ahogy itt elnéztem az idők során a hsz-eket, sokan így írják a szavakat, - csak egy példa - hogy tutták, meg nem tudják, hogy a ''hogy'' kötőszó elé vesszőt kell rakni, és folyamatosan rosszul használják a -ban/-ben ragot, vagy -ba/-be-t használnak helytelenül helyette. Ilyen hsz-eket tényleg rosszul esik olvasni :(
Én mindig próbálok ügyelni a helyesírásomra, de nem sűrűn volt a nyelvtan a legerősebb tantárgyam, de azért voltam belőle mindig :R :))
Amúgy itt mindenki nyelvész, hogy minden szirsz@rt észrevesztek??? :P :P

[Szerkesztve]

(#413) feka007 válasza feka007 (#412) üzenetére


feka007
nagyúr

Kimaradt egy ,,jó'' minőségjelző az utsó előtti mondatban, nehogy ezt is észrevegyétek :D ...

(#414) feka007


feka007
nagyúr

Egyre biztosabb a szept. (3.)-i időpont, addig remélem királyul optimalizálják, meg bugmentesítik, hogy egy igazi király legyen :C

(#415) ToxLee válasza feka007 (#414) üzenetére


ToxLee
őstag

Csak USA 3. :U Eu-ba 27, de végülis mind1, a torrent oldalakon már augusztusba fönt lesz. ;]

(#416) feka007 válasza ToxLee (#415) üzenetére


feka007
nagyúr

De én multiban akarom küldeni, meg fogom venni eredetiben természetesen :R Előtte meg majd azért warezról leszedem a singlet, aztán addig a 2-3 hétig az is jó lesz, a hírek szerint elég kidolgozott solo kampányt építettek a gamebe.

(#417) Ferdzsoo válasza feka007 (#416) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én nem akarok a crackekkel, meg hasonló szarokkal időtpocsékolni, csakis legal gamét akarok feltenni a gépre... :U
Biztosan megérdemlik a pézt és jó lesz.
ha nem, perelek... :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#418) feka007 válasza Ferdzsoo (#417) üzenetére


feka007
nagyúr

Természetesen ahogyan megjelenik itthon, megyek és megveszem, de addig az egy hónapig majd letöltöm, és kijátszom a singlet, és mire megyünk majd multizni, addigra már bele is jöttem a gaméba :C Csak xar, hogy pont nyár végén jön ki, milyen jó is lenne ez most a szünetben :( :W

(#419) feka007


feka007
nagyúr

Én úgy vélem, hogy a szeptemberi megjelenés már biztosnak látszik. Tovább ne is merjék halogatni mostmár :o

(#420) LeC válasza feka007 (#419) üzenetére


LeC
addikt

Nehogy azt hidd :DDD

UT3 release date rumours crushed

A few days/week ago some rumours were spread about the release date of UT3.

In this Article they claimed that UT3 would be released in September in both America and Europe.

About 2 days after that rumour was spread, Mark Rein made a statement claiming that the rumours were false and that they have no idea when UT3 will be released.

When will UT3 come out? Will it be this year? Only time will tell...



[link] 4. hír

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#421) rocket válasza LeC (#420) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem hiszem nagy rizikot vallalok vele ha azt mondom iden nem jelenik meg az unreal3.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#422) feka007 válasza LeC (#420) üzenetére


feka007
nagyúr

Pff... ezt néztem :DDD :( :O
Bár a crysis sem esedékes szept-re, mert az is elég gyötrelmes még :W

(#423) LeC válasza rocket (#421) üzenetére


LeC
addikt

én is azon a véleményen vagyok hogy nem véletlenül változtatták meg a játék nevét ut2007-ről ut3-ra.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#424) Ferdzsoo válasza LeC (#423) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Áh ez vicc.
Gyerekek ennek gyönyörűnek/szuper élményűnek/gigajóloptimalizáltnak kell lennie azok után hogy mióta halogatják, már mikor voltak in-game jelenetek, teljesen készen (kívülálló szemével) ez szerintem profi munka lesz.... :R
Nemisbaj, addig beszerzek egy 8800GTS-t minimum... ;]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#425) LeC válasza Ferdzsoo (#424) üzenetére


LeC
addikt

hát mire ez kijön, egész jó árban is lesz az a 8800gts :DDD

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#426) CocooN-z válasza feka007 (#410) üzenetére


CocooN-z
őstag

Azt csak sajnos pár év után fogod tudni elérni...azt hittem ezt a gamerek tudják jól...Ilyen kaliberű gammáknál ez így megy...Most példának okáért a CNC3 at hoznám fel. Szitu: 6600 As Core2 Conroe 3.2 GHZ en, egy X1950PRO@XT szinten, Ramok Corsair 3-3-3 asok 800 os, RAID0 Hitachi vinyók etc. Maximumon megy rendesen (még az én configomon is azzal toltam egy ideig). De nem tökéletes.. a Grafikai profilt U-Low ra raktuk, és azóta úgy nyomjuk...pörög a játék, sokkal élvezetesebb. És tudjuk hogy sajnos pár év után lesznek olyan HW -k amik kisujjukból rázzák ki a game-et. Sajna ez így van.

sry

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#427) LeC válasza CocooN-z (#426) üzenetére


LeC
addikt

mondjuk a ''pro-k'' ugyse max grafikán fogják tolni, még ha atomerőművük is van.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#428) feka007 válasza LeC (#427) üzenetére


feka007
nagyúr

Jah, mindenki azt mondja, hogy az FPS-eket minimumon a legjobb játszani :U Mondjuk én maximumon szoktam játszani mostanában, nem azért veszek jó gépet, hogy aztán minimumon toljam :P Ha meg béna vagyok, akkor úgysem attól, hogy zavar a HDR vagy a motion blur :o

(#429) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nemvágjátok Ut 2k4-be vagy 2k3-ban hol lehet, mit kell átírni ahhoz hogy a maxfps ne 90-legyen?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#430) LeC válasza Ferdzsoo (#429) üzenetére


LeC
addikt

85 a max, itt leírják: [link]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#431) Ferdzsoo válasza LeC (#430) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

:R Sikerült megoldanom....

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#432) feka007 válasza Ferdzsoo (#431) üzenetére


feka007
nagyúr

Hogyan? Amúgy miért nem elég a 90 frame? :F Legalább kevesebbet kell dolgoznia a vga-nak...:)) Persze ha tesztelted a sebességet akkor az más...:))

(#433) feka007 válasza LeC (#430) üzenetére


feka007
nagyúr

UT III-ban örülhetünk ha egyáltalán folyamatosan fog futni, nemhogy még azon szenvedjünk, hogy 85 a limit :))

(#434) feka007


feka007
nagyúr

[link] Tisztességgel írnak róla a wikipédián :Y

(#435) LeC válasza feka007 (#433) üzenetére


LeC
addikt

najah :DDD

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#436) Fáraó


Fáraó
őstag

Na ne már... Ez is késni fog... Bár az Only time can tell nem egy pontos meghatározás, lehet még szeptember. Hátha.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#437) LeC válasza Fáraó (#436) üzenetére


LeC
addikt

hát én nem nagyon remélkednék abban a szeptemberben.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#438) feka007 válasza LeC (#437) üzenetére


feka007
nagyúr

LAssan ez is annyit késik, hogy ezt is át fogjuk keresztelni UT3 forever-é mint a Stalkert :Y :( :U

(#439) LeC válasza feka007 (#438) üzenetére


LeC
addikt

mindenesetre az átnevezés már annyit sejtet megában hogy a 2007-es érkezés nem túl valószínű.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#440) feka007 válasza LeC (#439) üzenetére


feka007
nagyúr

Tavaly ilyenkor meg még ősz elejére vártuk a játékot, most már meg lassan két évet késik :( Vajon még mindig a szingli részen agyalnak? :F Szerintem kijön ez még idén, legfeljebb nem szeptemberben, hanem Q4-ben :F 2008 elején sztem meg PS3-ra jön...

[Szerkesztve]

(#441) feka007


feka007
nagyúr

De kihalt ez a topik... :( Remélem szeptemberben vagy legkésőbb októberben végre tiszteletét teszi majd a gépünkön

(#442) Frigo válasza feka007 (#441) üzenetére


Frigo
őstag

Legújabb infók szerint év végén jön (nov-dec)

(#443) feka007 válasza Frigo (#442) üzenetére


feka007
nagyúr

Hol leltél rá eme nem túl bíztató infókra? :(

(#444) Frigo válasza feka007 (#443) üzenetére


Frigo
őstag

Az új előzetes trailer végén írják hogy november a megjelnés hónapja :

[link]

(#445) keIdor válasza feka007 (#443) üzenetére


keIdor
titán

Figyelgesd a GameStar-t gyakran, mert rengeted jó E3-as vidi érkezik!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#446) ToxLee válasza keIdor (#445) üzenetére


ToxLee
őstag

Nagyon üt eddig ez a E3 :C :Y

(#447) feka007 válasza Frigo (#444) üzenetére


feka007
nagyúr

Rátaláltam magamtól, pont most csekkolom én is az oldalt!

[Szerkesztve]

(#448) feka007


feka007
nagyúr

[link]
Lesz két választásod: ámulsz a grafikán és elfolysz a széken az effektektől és ingyenfrag leszel, vagy kizárod a fejedből a játék grafikáját, és játszol! :Y :C :DD

(#449) keIdor válasza feka007 (#448) üzenetére


keIdor
titán

Első nekifutásnak biztos, hogy az elsőt fogom választani... akaratom ellenére! :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#450) feka007 válasza keIdor (#449) üzenetére


feka007
nagyúr

A sebesség biztosítása érdekében mindenesetre akkor húzzuk szénné a hátralévő időben a jól bevált Core2-nket, vagy aki gyengébb modellekkel akar belevágni, az addig vegyen jobbat, hogy legyen minek lerenderelnie a hihetetlenül részletes, aprólékos karaktermodelleket! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.