Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) old gray válasza gamerpeter (#5999) üzenetére


old gray
addikt

"csak láttak bennem fantáziát ,megkérdezték,h lenne kedvem csatlakozni és én igent mondtam.ennyi..."

Pont ugyanezért csatlakoztál hozzánk., szal ez nem jó kifogás. Vagy ők szebben megkértek erre? :DDD Nah mindegy, részemről a téma túltárgyalva, nincs harag, peace&happiness. Sok sikert az impressive "B"-teamben.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6002) Termigáßor


Termigáßor
aktív tag

Kívülállóként végképp nem akarok beleszólni, de miért ekkora probléma ez? Ja hogy ha a tőletek eltanult technikát/taktikát máshol kamtoztatja netán átadja?..
Bár szerintem nincsenek akkora nagy titkok ebben a játékban..

Aztán lehet, hogy azért nem értem, mert nem voltam soha klántag. Bár ahogy látom, nem is lenne nekem való.

[ Szerkesztve ]

Jobbára ártalmatlan...

(#6003) gamerpeter válasza old gray (#6001) üzenetére


gamerpeter
tag

csak tisztogato és akybron miatt csatlakoztam.és azért mert sokat játszottunk együtt még joval ph elött(gondolkodtunk is klánon).csak akkoriban ts hiányában még skype-on beszélgettünk.

(#6004) Custer


Custer
tag

huu...
yoleeka: nem tudom mire alapozod amit mondasz, de sztem valamit nagyon félreérthettél ubi humorán. Közel 1.5 éve játszok vele, és soha, de soha nem hallottam tőle olyat, ami nagyképüségre utalna. Olyan emberről alkottál itt képet, akivel soha nem beszéltél, 1szer játszottál vele. Ubi (meg senki más) nem az aim-ja miatt lett felvéve hozzánk, hanem mert fejlődőképes, és legfőképpen azért, mert jó arc.

Feri(k):az elején letisztázom, nem akarok, és nem is fogok beleszólni a ti klános dolgaitokba!!! Peti felvétele impressivbe semilyen kötöttségekkel nem jár, nem mondtuk nkei, hogy lépjen ki pH-ból, azt sem, h hanyagolja, és sztem eszébe sem jutott. Egyáltalán honnét v miből jött az le, h noob-nak tart Titeket??? nem értem... (de lehet jobb is h nem)

"Sok sikert az impressive "B"-teamben"
nem akarlak megsérteni, de ennél nagyobb kreténséget életemben nem hallottam. Feltételezem nem, de nem bírom ki h meg ne kérdezzem: a féltékenység beszél belőled???

Nem akaorm belekevrni Aky-t, Tisztit és a többieket, de ők mért nem ágaskodnak most itt Peti ellen? ez megintcsak felfoghatatlan számomra...

sry, h itt off-olom a topikot, de ezek a dolgok mellett nem tudtam elmenni, és remélem senkit nem sértettem meg, ha mégis, elnézést kérek!

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6005) yoleeka válasza Custer (#6004) üzenetére


yoleeka
tag

elfogadom a véleményed nem is kötökszöm (be szép szó) nem azzal van a gond hogy "lelépett" hanem az hogy hogy. Legalabb szolhatott volna, ez az en velemenyem.

Tény Ubi barátoddal nem egy palyat jatszottam, vagy 4-5 de inkabb 2-3 óran keresztul a Bermudan, de csak hogy tisztan lasd a helyzetet. Nyert egy mapot, erre irtam neki hogy lucky, lehet ő vette furan a dolgot, kotoszkodest gyanant, de jott a valasz hogy ez nem lucky hanem skill. na innentol azert nekem sem kell nagyon tobb, elvertem, meg 2-3-szor. majd jott a szokasos "nagykepu" duma. Ennyit rola.

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#6006) Custer válasza yoleeka (#6005) üzenetére


Custer
tag

megmutattam ubinak a hsz-ed, és elmesélte amit most Te is említettél, h bermi dm-en voltatok fent (gondolom rajtatok kívül még volt fent pár ember). Nos ha mindenáron el akarod könyvelni, hogy enyit ér, elverted, stb, sztem keresd meg, és játszatok 1-2 1on1-et, tisztességesen.

De elötte szóljatok nekem is, megnézem:)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6007) yoleeka válasza Custer (#6006) üzenetére


yoleeka
tag

emlitettem neki is, es ferykee-k is tudjak miert nem tolom UT3-at, egyszeru az oka, World of Warcraft-ozok, elég HC módon.Nincs elég időm UT-re, ha lenne, tolnék 1on1-t, de igy feleslegesen nem, mert tudom hogy ugyis elverne, 1on1 mas mint egy 15-16 fős server. mielott mondanad, senkivel sem tolok 1on1-t nem csak vele nem.

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#6008) Tisztogato


Tisztogato
csendes tag

Nem tudom hogy Peti miért nem lehet egyszerre két klánban mivel mi még csak elméletben létezünk elvileg nem vagyunk cb-n regisztrálva, meg felesleges is míg el nem érünk egy bizonyos szintet. Custer is írta hogy nekik is mind egy hol itt a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#6009) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Mivan-mivan fogyogat a Team?
Szerintem azzal van a baj, hogy: (és ez ne vagye senki sértésnek!!!!!!)
1. Szarunk bele az egészbe!!! - ezen mindenképp kell változtatni!
2. Indultunk egy TOTÁL szar szeroval. Eredménye: mindenki ment amerre lát....
3. Amiota átjárnak más klán(ok)ból és "osszák az észt" (a szó jo értelmében) amit persze szivesen vettünk, elkezdödött a most CTF meg Greed meg kisfaszom meg igy ugy amugy de nem ugy ahogy mi pH!-sok megbeszéltük, szigoruan TDM és gyakszi meg okulás.
4.Klán GORÉ???? Ki az? Hol van?
5. Fun-klán.

Az, hogy Gémerpéter lelépett csak a csapatrol állit ki bizonyitványt. Valszeg ha többet gémelünk együtt normális szeró alatt persze ezt a komplett csapatra értem, más lenne az álláspontja.( kivéve az invitálást :K ) mert ugye az is volt.....

A sértödésekröl pár szó: nem tudom de kapásbol be tudnék linkelni pár képet amit ráadásul az x-ray csinált, hogy hogyan kételkedünk egymással szemben.(skill,frag,death)
Aztán erre arra hivatkozva lepattanunk. Vesztesnek nehéz lenni ezt tudja mindenki! De néha belefér.
Lényeg a lényeg kicsit jobb hozzá állás és kizárni külsö tényezöket pl ha gyakorlás van akkor csak klántag legyen bent!!! Szerintem mindegyikünk jol tolja egymagában! Ha összerázodnánk akkor nem igen lenne ellenfelünk.

Bocs ha valaki sértve érzi magát! Wuffff.....

(#6010) old gray válasza Custer (#6004) üzenetére


old gray
addikt

Az utánpótlás válogatott az mindig "B" team. :)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6011) Pala válasza G Bedtime St (#6009) üzenetére


Pala
veterán

Hali!
Pár héttel ezelőtt írtam ide, hogy jönnék én is játszani és tudok biztosítani szervert is (a saját gépemmel...40 megás feltöltésem van), ha nem is a nap 24 órájában, de olyan "mérsékelt" rendszerességgel (heti 2-3 alkalom). Eddig munkámból kifolyólag nem nagyon értem rá, és kb. még további 1 hétig így is marad, viszont utána - ha van rá igény - legalább szerveroldalról megpróbálnék besegíteni.

(#6012) old gray válasza G Bedtime St (#6009) üzenetére


old gray
addikt

Annyi a lényeg, hogy néha mindenkiből kibukik a rosszabbik énje, nem kell semmit túlreagálni mert csak egy játékról van szó.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6013) Akybron


Akybron
aktív tag

Némi személyes beszélgetés és a történtek után Gamerpeternek az egyetlen bűne tulajdonképpen csak annyi, hogy nem szólt előre. Esze ágában sem volt itt hagyni a pH!-t.
A két klánban szereplés miatt nem rugható ki, mivel az 1.0-s szabályzat szerint a két klánban szereplés nincs tiltva (pontosabban nem eldöntött).
Kérdés: Demokrácia, vagy diktatúra van a klánban tagfelvétel/kirúgás terén ?

yoleeka:
A DM más, mint az 1on1. Nem egyszer "győztem" le Ferykeet DM-ben. De csak azért, mert az én környezetemben volt nagyobb az egy négyzetméterre eső meghalni vágyók száma. Amúgy meg nem értem át pálya egyik végéről a másikra anélkül, hogy Ferykee ne ölt volna meg 3-4x. Ő meg az egész meccs alatt hal ennyit.
Ferykee helyett mondhattam volna 26 másik nálam nagyobb tudású játékost.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#6014) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Szerintem is mindenki nyugodjon meg.
Deathgoatnak igaza van.
A szar szeró nagyon rányomta a bélyegét az egész csapatra.
Mihelyst meglesz a jó szeró, lesz hol gyakorolni és full taktik és skillnövelős napokat tartani a funolás helyett...
A CTF és egyéb dolgoktól magam is szeretnék teljesen elhatárolódni.

Teljes mértékben demokrácia van és igaz hogy nem írtuk bele az alapelvekbe de kb minden klánnak az a feltétele hogy más klánban nem lehet egyidőben.

Én nem támogatom a többklánúságot, semmi értelme. (szerintem)
Nekem sem az a bajom hogy peti átment, hanem a történet előtt írtam volna magunknak, ennyi. Mindegy ha csak 2 percel előtte, de ELŐTTE. A hangsúly (nekem) ezen van, amúgy persze hogy semmi bűne.

Yoleka témájához visszatérve pedig szerintem a main skillt igenis duelben lehet megnézni,
DM kb 40% mák, 60% skill. A duelnél ez bőven 20% mák alá csökken.
Múltkor is olyan DM-et játszottam (yoleka is látta) többet haltam mint amennyi fragem volt.
Kb egy éve nem volt ilyen. :DDD, nem jellemző rám. Mégis megesik. Ezért nem kell szerintem DM-ben aratott győzelemről messzemenő következtetéseket levonni.

Ha meglesz az új szerónk, minden rendben lesz.
meghatározunk időpontokat a gyakorlásra és nem kb hanem ott kell lenni.
Ha valaki rendszeresen nincs inkább ne legyen tag, nincs értelme az egésznek.

Nyugodalmas joéjszakát mindenkinek... :R

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6015) old gray


old gray
addikt

Ma gyakorlás, egy tipp: használjunk pl. csak snipert. Legközelebb csak pl. pisztolyt stb... :U

Nem tudok ma bankba menni utalni a lóvét, nincs rá időm. Majd holnap.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6016) Ferdzsoo válasza old gray (#6015) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Te még bankból utalsz? :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6017) old gray válasza Ferdzsoo (#6016) üzenetére


old gray
addikt

Jah vazz, de még azt is utálom. Én a pénzt ropogós bankjegyekben szeretem nem bináris halmazállapotban. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6018) gamerpeter


gamerpeter
tag

nem a rosszabbik énem jött ki csak kicsit ingerült voltam tegnap mint ti is.és hajlamos vagyok arra,h olyan hangvételben válaszoljak másoknak ahogy ök irnak rolam.mostmár nyugodt fejjel irok (ez is egy rossz szokásom,h nem birok tárgyilagos maradni)
egy a lényeg,h én nem gondoltam arra,h ezen ennyire fennakadtok és eszemben sem volt elhagyni a pH!-t.én ugy gondoltam nem zárja ki egymást a kettő. elismerem mondhattam volna ,de az egész témának nem tulajdonítottam ekkora jelentösséget
,ezért akiket ez bánt elnézést kérek.én nem akartam ezt a felfordulást,de semmiképpen sem bánom,h igy alakult végül.mindezek után szeretném tudni a KLÁN álláspontját,
döntését.ferik gondolataival már tisztában vagyok.

(#6019) feka007


feka007
nagyúr

Ha érdekel vkit, van egy eladó UT3-mam [link]

(#6020) old gray válasza gamerpeter (#6018) üzenetére


old gray
addikt

Dehogy vagy tisztában az én gondolataimmal. Fenét, még magammal sem vagyok tisztában néha. :K

Szóval a döntés: anno kértem, hogy döntsük el: engedjük a 2 klánban való szereplést vagy sem. Senki nem reagált rá. Könnyű volt "belépni" a klánba, ráköhögtetek egy igent a szabályzatra és kész. Most meg a szabályzat ki nem egészítése miatt van egy eldöntetlen kérdésünk, szal újból felvetem a kérdést, utoljára:

Engedjük a több klánban való szereplést?
Részemről: nem.

Feka: 2k-ért dobálják PH aprón az UT3at, a 3,5k kissé sok lesz érte....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6021) Custer


Custer
tag

na látom szent a béke, helyes :D

ha kellene valamiféle segítsg, továbbra is rendelkezésetekre állok!

csak azt érném már meg hogy IRC-en is megjelenjetek:)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6022) old gray


old gray
addikt

Megjelent a Patch v2.1, letölthető pl. innen.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6023) Muton


Muton
addikt

üdv! lámáskodom egyet: mi van ha összegyűlik 100 adrenalin 2003-ban?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#6024) edgR válasza gamerpeter (#6003) üzenetére


edgR
őstag

ne is torodj veluk Petikem! :D (ez meg nekem is uj volt eddig amugy, hogy csatlakoztal hozzank)
[o]ffspr!ngs :D ez jo. van egy tippem kinek az otlete volt :]

az en velemenyem az, hogy nem kellene a ket tarsasag eddigi jo viszonyan valtoztatni csak amiatt, mert valaki mindket tarsasaghoz szivesen tartozik.
akar en is jo pelda vagyok erre, mert mielott Custer baratommal az [i]-t megalapitottuk, rengeteget toltam pH! szinekben en is, bar az inkabb fun volt, Ferykee-vel. de azota is rendszeresen meglatogatlak benneteket es segitek, ha tudok.

szerintem evvel semmi gond nincsen.

(#6025) edgR válasza Muton (#6023) üzenetére


edgR
őstag

4x nyomd meg az elore, vagy 4x a hatra, vagy 4x a balra, v. 4x a jobbra billentyut.. :)

(#6026) edgR válasza yoleeka (#6007) üzenetére


edgR
őstag

"a innentol azert nekem sem kell nagyon tobb, elvertem, meg 2-3-szor. majd jott a szokasos "nagykepu" duma. Ennyit rola."

egeszen pontosan mit jelent az, hogy "elvertem", ha publikon jatszottatok egy jot meg rajtatok kivul 13-14 ovodassal? ;)
ezt a szot maximum 1on1 utan, lehetoleg lanon azonos gepen elert eredmeny utan mondhatnad.

(#6027) edgR válasza old gray (#6010) üzenetére


edgR
őstag

jesszusom ugy beszelsz rolunk mint tobbszoros ec gyoztes, agyonszponzoralt klanrol :DDD

(#6028) Muton válasza edgR (#6025) üzenetére


Muton
addikt

thx!

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#6029) old gray válasza edgR (#6027) üzenetére


old gray
addikt

Az álmaid jutottak eszedbe a hsz-em után?

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6030) edgR válasza old gray (#6029) üzenetére


edgR
őstag

en merek nagyot almodni, de nem ut-val kapcsolatban. :( te pedig felejtsd mar el vegre a halut ;]

(#6031) Ferdzsoo válasza Muton (#6023) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nyomathatsz kombókat booster, speed, berserk vagy invisibility.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6032) feka007 válasza old gray (#6020) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem mondtam, hogy nem alkuképes... Amúgy 2k-ért hülye volt aki felrakta, ugyanis boltban 4500... Mind1 akkor én is odaadom 2k-ért, ha kell vkinek szóljon!

(#6033) yoleeka válasza edgR (#6026) üzenetére


yoleeka
tag

edgR nem ez volt a lényeg benne amit kiemeltel, hanem az hogy szamomra a srác mérhetetlenül nagy idióta képét mutatta. btw a témét lezárom, nem érdekel, mert nem akarok belőle flamet latni/hallani róla/belőle.. igen amugy rendkivul jot jatszottam 13-14 ovissal, de kivetelesen nem ovisok voltak, hala a jo egnek. 1on1meg nem erdekel, senkivel sem.

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#6034) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Olvastátok a totalhostingosok ímélét?
Átrakták a szerónkat egy másik vasra.
Tesztelnünk kéne jó e.

Gameserver cime: 84.2.39.207:5555
Usernev: on08-018

[ Módosította: Racecam ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6035) Akybron válasza Ferdzsoo (#6034) üzenetére


Akybron
aktív tag

Mondjuk a jelszót nem kellett volna kirakni :-)

73&DX HA5OJN

(#6036) old gray válasza edgR (#6030) üzenetére


old gray
addikt

Nem tudom úgy nem olyan jó a játék. :DD

ferykee: nem olvastam. De már nem mindegy :F

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6037) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nem tudom lejátszani a demót mert azt írja ko hogy Package "UI_Fonts_Final" missing.
Erről tuttok valamit? :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6038) Tisztogato válasza Ferdzsoo (#6037) üzenetére


Tisztogato
csendes tag

Nekem lejátszotta gond nélkül keres rá google-ban :D
Több klánban való szereplés :igen

[ Szerkesztve ]

(#6039) kabalababa válasza Ferdzsoo (#6037) üzenetére


kabalababa
tag

Nekem ezeket kérte a lejátszáshoz:

UI_Fonts.upk
UI_Fonts_Final.upk

De amikor pl. bermudán készítettem demo-t, akkor fel kellett tennem még a "Server Advertisement" mutatort is, hogy lejátsza a demo-t.

[ Szerkesztve ]

(#6040) Akybron válasza Ferdzsoo (#6037) üzenetére


Akybron
aktív tag

A fontfile helye:
"telepítés helye"/UTGame/CookedPC/UI/UI_Fonts_Final.upk
Ezt nekem nem hiányolta, pedig nincs meg. Viszont a _HUN változata megvan, és magyarul játszom, ezért nem kellett neki.
Nekem a következők kellettek:
TalkingIcon.u
UnrealScriptTools14.u
ServerAdverts.u
Mindet "lenyúltam" a szerverről.

Részemről lehet több klántagság. Ha a végeredmény is Igen lesz, akkor kell szabályozni, hogy mi van akkor, ha a két klánnak van egymással meccse.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#6041) old gray válasza Ferdzsoo (#6037) üzenetére


old gray
addikt

Mi lett tegnap az eredmény? Screenshot van? :)

Én tegnap dueleztem edgR-al egyet, asszem életemben először sikerült ellene nyernem: [link] :DD

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6042) Ferdzsoo válasza old gray (#6041) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Demo is van. olyan 57 -15 körül leléptek mind a ketten volt még vissza vagy 6 perc... :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6043) kabalababa válasza old gray (#6041) üzenetére


kabalababa
tag

Ha jól emlékszem, akkor csináltam is demo-t rólatok. :)

(#6044) old gray válasza Ferdzsoo (#6042) üzenetére


old gray
addikt

Weheee akkor még gyakorlásnak is gyengék voltak. :D

Baba: demorecspec-el készítetted vagy fraps? Nagyon kíváncsi lennék magamra, hogy mikor és hol hibáztam, ilyenekből lehet tanulni! Megoldható lenne v.hogy a feltöltés? Esetleg msn-en is átküldheted. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6045) kabalababa válasza old gray (#6044) üzenetére


kabalababa
tag

Ha csináltam, akkor demorec-el készült, mert a fraps-el készült videó szinte nézhetetlen.
Nem tudom, hogy +2GB ram segítene-e azon, hogy ne akadjon az egész felvétel.

Majd feltöltöm a demo fájlt.

(#6046) old gray válasza kabalababa (#6045) üzenetére


old gray
addikt

Az akadozás szerintem a háttértár miatt van, nálam a 4GB-os korlát után, mikor kezdené a köv. 4GB-os filet kreálni szokott megakadni. FRAPS-nál nagyon sokat számít, hogy a videok mentési helye ne legyen töredezett. Ha naponta készítesz moviet akkor kb. naponta defragolhatsz. A legjobb megoldás ha van 2 hdd-d és az egyiken az op.rendszer + UT3 van a másikra meg mented a videokat. A memóriából nem létszükséglet a 4GB-t, az UT3 inkább a cpu erőforrást zabálja nagyon ill .a fraps is. :U Viszont azt is hozzátenném, hogy 85fps-re van beállítva a felvétel, így nálam eléggé terheli a rendszert.

MOD: milyen tárhelyet használsz? :U
MOD2: a hypno vs. gohlink 1on1 döntőt láttátok már? [link]

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6047) kabalababa válasza old gray (#6046) üzenetére


kabalababa
tag

Az az igazság, hogy az op.rendszer az UT3 és a fraps is ugyanazon a winchesteren van :D (80GB-os és partícionálatlan)
De meglehet, hogy eléggé töredezett a winchester.

uw.hu-s tárhelyem van, általában oda töltöm fel a dolgaimat.

[ Szerkesztve ]

(#6048) old gray válasza kabalababa (#6047) üzenetére


old gray
addikt

Akkor legalább 2 partíciót hozz létre, és a másodikat csak a movieknak használd. A defrag sokat fog javítani a dolgon, én ~100GB rögzített video után döbbentem rá, hogy egy defrag szükséges, az egész töredezett volt. Utána rendszeresebben ellenőriztem, és egy 20 perces meccs felvétele után (az kb. ~40GB) megint defragolhattam. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6049) Custer válasza old gray (#6046) üzenetére


Custer
tag

demoba is megvan mind2 map, sőt ezen kívül van még pár jóféle demom:

4K vs Epsilon - eurocup 4v4 tdm döntő (mindneki 4K-ra voksolt, és epsilon hazavágta 4K-t:D )
4K vs dignitas
hypno vs madjar
garpy vs ecko
svédország vs lengyelország elődöntő (többi demo is megvolt NC-ről, de valamiért töröltem őket)

de a legjobb élőben nézni ezeket, ilyenkor szoktunk "összeülni" TS-en, és kibeszélni a történteket:) kár h mostanában nem nagyon vanak stream-ek, bár állítólag a következő ESL 1on1-et közvetítik, de remélem nem, mert indulok énis, és elég brutális playerek jelentkeztek :D:D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6050) old gray válasza Custer (#6049) üzenetére


old gray
addikt

Úristen milyen fejek vannak! Gondolom akikről nincs kép azok még szörnyűbbek, igazi téglalapfejek lehetnek ;] :DDD

Dark_dude nem indult az előző 1on1 versenyen? Vagy indult csak kiesett? Mert cb-n az 1on1 league-ben makulátlan a mérlege, 0 vereség. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.