Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) old gray válasza Termigáßor (#8000) üzenetére


old gray
addikt

Nem hinném, hogy kártevő. :N Elég jól bekonfigurált Comodo, antivírus és antispyware is van, ráadásul az UT3-at korlátozott user fiókkal használom, és rengeteg dolog le van tiltva..pl. a nem használt service-k jó része. Még activex vezérlő sincs.

A router gyanúsnak tűnik, új cucc amúgy, egy dlink wireless router, de kábellel van a géppel összekötve. Vagy fw kell rá, vagy lehet az MTU értékét növelnem kellene, mert az ethernet keret túl méretes? Most alap 1492byte-on van, de valahol olvastam, hogy VLAN esetén +4byte hozzácsapódik a csomaghoz, lehet 1496byte-ra kellene állítani? :U

Mindenesetre kipróbálom először router nélkül a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8002) old gray válasza old gray (#8001) üzenetére


old gray
addikt

Ez is is érdekes: [link]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8003) old gray válasza old gray (#8001) üzenetére


old gray
addikt

1492byte-nál már darabolni akarja a csomagokat. :U

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8004) Akybron válasza old gray (#8003) üzenetére


Akybron
aktív tag

Még szép.
ADSL-em van, az MTU 1392, a fejléc 28, így marad 1364.
Nálam ez a maximum.
Bővebben
(Tegnap találtam. Épp egy UDP kapcsolatot használó progit írok, valami problémája van. A megoldás keresése közben akadtam rá)

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#8005) old gray válasza Akybron (#8004) üzenetére


old gray
addikt

Nekem kábelen jön a net, más beállítás kell mint ADSL esetén.
TCP Optimizer-el kimértem a még nem fragmentálódó méretet, csökkenteni kell. :K

Találtam egy jó tutorialt, lesz még 1-2 dolog amit lehet be kell lőni: [link]

Jah azt tudod, hogy az XP 20% sávszélességet eltartalékol magának? Mármint a Packet Scheduler. Vissza lehet állítani, és elméletileg 20%-al gyorsabb netet kapsz. :))

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8006) gamerpeter


gamerpeter
tag

kis közösségi megmérettetés: [link]

(#8007) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

Bindings=(Name="NumPadOne",Command="say HASI-TASI NEM KÉR KÓDOT!",Control=False,Shift=False,Alt=False)
utinput.inibe

(#8008) Akybron válasza szinesz.bob (#8007) üzenetére


Akybron
aktív tag

Feltétlenül :DD

73&DX HA5OJN

(#8009) old gray


old gray
addikt

Valami szervezkedés folyhat a háttérben mert tegnap találkoztam egy [pH!]Nite és egy [pH!]Blood nevű alakkal. :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8010) taky1984 válasza old gray (#8009) üzenetére


taky1984
tag

Remélem hogy fogsz is még és a többiekkel is :D .Nagyon úgy néz ki hogy újra alakult a pH! :C .De azért még ne igyunk a medve bőrére.

(#8011) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

és a DeathGoaT is szivesen lenne tagja a csapatnak azt mondják :) szoval [pH!]sikeferi bérelhetne megint szervert....hova utaljam a részem?? :D

(#8012) kabalababa válasza G Bedtime St (#8011) üzenetére


kabalababa
tag

Akkor hajrá [pH!], sok sikert. :)

(#8013) old gray válasza G Bedtime St (#8011) üzenetére


old gray
addikt

Ööö én most itt nyomom a supportot, de természetesen egy saját szerver finanszírozásában is szívesen részt vállalok. A szerverrel várjunk egy kicsit még sztem...először legyen együtt a banda. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8014) old gray


old gray
addikt

Valaki meg tudja magyarázni, hogy a csávókám mit vett fel ebben a movie-ban 8:38-kor :F

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8015) Ferdzsoo válasza old gray (#8014) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

LOOOL :C

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8016) Akybron válasza old gray (#8014) üzenetére


Akybron
aktív tag

Az öv helyett egy olyan mellényt, ami a lábszárvédő védelmét nyújtja (50 helyett 30)

** **** **
** ** ** **
** ** ** **
** ** ** **
***** **** *****

73&DX HA5OJN

(#8017) Termigáßor válasza old gray (#8014) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

és még én gondolom pechesnek magam...

Jobbára ártalmatlan...

(#8018) taky1984 válasza old gray (#8014) üzenetére


taky1984
tag

Azért nem gyenge... :DD

(#8019) old gray válasza Akybron (#8016) üzenetére


old gray
addikt

Pedig a shield 9:11-kor "regenerálódott", szóval az említett időpontban nem vehetett fel semmit. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8020) G Bedtime St válasza old gray (#8019) üzenetére


G Bedtime St
tag

akkor nézd a végén az utolso 10 mp-t, rálö az ellenre aki az alagutbol jön fel és átpattan a mellény igy 82 pjzsbol lesz neki 132 :DD ... ilyen fegyo kell nekem (ismétlem rálö nem kalapál)
pontosan 9.33-nál

[ Szerkesztve ]

(#8021) gamerpeter


gamerpeter
tag

[link] totalunreal ut3 1on1 qcup vasárnap

(#8022) gamerpeter


gamerpeter
tag

jah és akit érdekel a dolog és nem akar 2k4 és mapokon játszani az kicsit nyissa ki a száját forumban is. ironic meg roughinery van, devolve és acquisition helyett :W

(#8023) old gray válasza gamerpeter (#8022) üzenetére


old gray
addikt

Én kinyitottam, és mit írtam is: ha ezek a régi mapok lesznek -amiken életemben nem játszottam- akkor kihagyom.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8024) agemate


agemate
addikt

Hogy is kell beállítani, hogy ne redukálódjon max 60fps-re a játék? Magyar a menüm.

(#8025) kabalababa válasza agemate (#8024) üzenetére


kabalababa
tag

Dokumentumok\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config\UTEngine.ini

Itt keress rá erre:
MaxSmoothedFrameRate=
Valószínűleg itt van beállítva 60-ra.

(#8026) agemate válasza kabalababa (#8025) üzenetére


agemate
addikt

Köszönöm! Beállítva! :R

(#8027) taky1984


taky1984
tag

Hali!
Be tudná valaki nekem linkelni a fegyver drop-ot?Elöre is köszi.

(#8028) kabalababa válasza taky1984 (#8027) üzenetére


kabalababa
tag

(#8029) gamerpeter


gamerpeter
tag

végre kikerültek a 2k4es mapok a holnapi qcup maplist-jéböl.helyettük remorse és integrity van.mind2 kiváló holp3 map.nem nagyok és nem sok idö kell a megszokásukhoz.tessék addolni a kupára holnap 16:00 ig [link]

[ Szerkesztve ]

(#8031) yoleeka válasza Sentinel80 (#8030) üzenetére


yoleeka
tag

Duelben dől el a játék nem azon ki mennyire nagy spam-király, és setzka igenis nem rossz, kell még fejlődnie, de mindig van mindenkinek hova fejlődnie...én sem vagyok nagy ász, azért mert nyerek pár DM meccset, erre már rájöttem, pedig régen így éreztem királynak magam... mostanság máshogy megy a dolog. Szal ne haragudj Sentinel de nem adok igazat neked, BTW ha kihivnak illik elfogadni a kihivast, es 1on1-ban meg lehet mutatni, tucc jatszani is.

Flame on :D

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#8032) Setzka válasza Sentinel80 (#8030) üzenetére


Setzka
tag

Hogy ki a nagy arc arrol beszélgethetnénk,amugy te pl. állandóan beszologatsz.kampel setzka ... stb és mikor megkérdzem mibajod akkor a te válaszod kicsit megkérdölyelezhetö,kb ez szokoott lenni "neked csak ampal megy setzka" noobozgatol, ez nem is zavar,és én erre persze hogy kihivlak duelre,erre is csak ez a válaszod nem tartalak ellenfélnek" akkor meg miröl beszélünk ha annyira jonak tartod magad jönnél egyet duelezni de ezek szerint félsz? lehet szarrá vernél és aztán tudnánk hogy ki a noob!!! Na ennyi.

CyPress

(#8033) gamerpeter válasza Sentinel80 (#8030) üzenetére


gamerpeter
tag

setzával semmi gond,jofej srác, fejlödik rendesen érdekli is a dolog.persze van még mit tanulnia.ettöl függetlenül sztem 0ra verne.állj ki ellene ha meg akarod mutatni ,hogy hogy kell játszani.azt már megmutattad nekem is meg mindenkinek,h flame már nagyon megy.

[ Szerkesztve ]

(#8034) old gray válasza Sentinel80 (#8030) üzenetére


old gray
addikt

Nah, azért ezt nem kellene. :U

A kedved meg saját magad miatt vész el, mert nem bírod elviselni, hogy valaki jobb nálad. Inkább legyél csendben, tanulj a jobbaktól és ismerd el ha legyőznek, nem kell egyből anyázni.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8035) taky1984


taky1984
tag

Na ja!
1 Dm nem bizonyit semmit,föleg amikor vagytok 16-an 1 szutyok kis mappon,nagyobb része a szerencsén mulik.Szal ne legyen harag Senti,de én sem adok neked igazat,ha annyira kemény vagy fogadd el a kihivást.De én Gamer véleményén vagyok,meg a többiekén,nem hiszem hogy tul sok esélyed lenne.

[ Szerkesztve ]

(#8036) gamerpeter


gamerpeter
tag

toljatok 1 sentinel-t :DDD

(#8038) tEh_nite


tEh_nite
csendes tag

omg milyen flém áradat pusztít itten:D nem is tudtam hogy itt van az ut3as réteg apraja naggya :D

(#8039) gamerpeter válasza old gray (#8037) üzenetére


gamerpeter
tag

gomba valamiért nem tud bejelentkezni,de velem ezt üzeni: :D :D :D

Nem kifestőkönyv!

[ Módosította: ollie ]

(#8040) old gray válasza gamerpeter (#8039) üzenetére


old gray
addikt

Nos, elnézést a tegnapi kirohanásomért, de alapból tiszta ideg voltam a játék és online acc. problémája miatt(is), ehhez már nem kellett sok, hogy elboruljon az agyam. No offense, sajna durván közönséges és idegebeteg tudok lenni amikor v.ki ok nélkül beszól.

Hogy on is legyek: airrox by sike (VCTF): [link] :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8041) JohnR


JohnR
aktív tag

Igen jó itt a hangulat!
Ez az egész erről szól...
Halál!Halál!Halál! :DDD
(csak hogy egy klasszikust idézzek :D )

[ Szerkesztve ]

(#8042) ollie


ollie
MODERÁTOR

Személyeskedésért két rövidebb bant is kiosztottam. A továbbiakban megkérnék mindenkit, hogy tartózkodjon az ilyen jellegű megnyilvánulásoktól.

***

(#8043) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Sentinel egy 12 éves elme és -ideg állapotában van :DDD körülbelül, én jókat szórakozok rajta mikor megnyilvánul, nemtudom ti miért veszitek fel ezeket...
Egyértelmű hogy innen a topikból duelben mindenki rongyá verné. Ezt tudjuk mi is, ő is.
Én jól elszórakozok rajta.... :))

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8044) taky1984


taky1984
tag

:DDD (Nem kifestőkönyv!) Ez tetszik!

[ Szerkesztve ]

(#8045) tEh_nite válasza gamerpeter (#8021) üzenetére


tEh_nite
csendes tag

Végeredmény: Ágrajz

ggs :C

(#8046) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Itt az ideje, hogy gratuláljak :) :C

(#8047) Ferdzsoo válasza tEh_nite (#8045) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Lol ki gondolta volna... :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8048) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

valaki megmondaná, hogy az Unreal Anthology -ban teljes értékü 2k4 van? és megy-e win7 alatt "rendesen"? és van-e olyan jo mint a ut3? ....elég láma kérdés tudom :B

(#8049) old gray


old gray
addikt

Grat Taky, szép eredményt értél el! :C

Jó hír (rossz a csalóknak): készülőben van egy UT3 anticheat alkalmazás, unrealscriptben íródott, és szerver-oldali lesz a cucc. Remélem elér olyan fázisba a fejlesztése, hogy kiadható legyen, és ne legyen bugos. Igazából már használható is, de az írója nem akarja béta állapotban terjeszteni. Sajnos ez is csak annyit tud kb. mint az X-Ray, viszont nem kell kliensekre telepíteni, szépen csendben végzi a dolgát, a tudtod nélkül. :))

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8050) kabalababa válasza old gray (#8049) üzenetére


kabalababa
tag

Erre gondolsz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.