Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) feka007


feka007
nagyúr

Furcsa a sok BF-fel eltöltött órák taktikázós játéka után, de jó. :D

[ Szerkesztve ]

(#702) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Na én is túlvagyok az első pár pályán és lövöldözésen:) A grafika még nem max részletességű, olyan normal környékén lehet, ennek megfelelően nagyon sok gépen szépen fut (amúgy abszolút Gears of War utánérzet (vajon miért):D) Tetszenek a fegyverek, bár a Flak lőhetne gyorsabban is. Egyetlen bajom van még, egyszerűen nehezen különböztetem meg a fegyvereken kívül az összes többi cuccot (töltények és powerupok), ráadásul a Health és Armor bar sincs éppen szem előtt. Gyakran azt sem tudtam mekkora HP-val mászkálok a pályán.

[ Szerkesztve ]

(#703) Pala válasza Alvin_ti4200 (#702) üzenetére


Pala
veterán

Szerintem is csak normal részletességű a graf; az eddigi UT demokban (2003/2004) is minden csúszkát csak normalig lehetett felhúzni, valszeg ezúttal is csak a teljes verzió fogja megmutatni igazi pompáját.

(#704) Gave válasza Alvin_ti4200 (#702) üzenetére


Gave
addikt

Ez csak ízelítő ,de annak szvsz átkozottúl jó ! :DDD

(#705) feka007 válasza Alvin_ti4200 (#702) üzenetére


feka007
nagyúr

Bennem fel se merült, hogy esetleg nem maximum részletességű, annyira üt mozgás közben. Gondolom motion blurt nem raknak bele, vagy ha mégis, akkor be se kapcsolom, mert itt minden milliszekundum fontos. :D

(#706) keIdor válasza Pala (#703) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem se max és a CoD4 se az... nem értem miért nem lehet demokat kimaxólni, ez most valami új trend lesz? :(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#707) edgR válasza keIdor (#706) üzenetére


edgR
őstag

vmit vmiert. kiprobalhatjuk, de sokat nem enged lattatni. szerintem oruljunk, hogy 1altalan adnak ki demokat, amibol lehet tudni, hogy erdemes-e beruhazni 1-1 jatekra.
nekem a regebbi "a demo a teljes utan par honappal jon" megoldas sokkal unszimpatikusabb volt.
1ebkent szedem, nem gondoltam hogy ilyen hamar jon ez is :B eddig meg balga modon nem kisertem figyelemmel a topicot

(#708) feka007 válasza keIdor (#706) üzenetére


feka007
nagyúr

CoD4 maxon se lesz sokkal szebb szerintem...Talán DX10-ben, de nekem nem jön be a grafikája. UT-nak sokkal stílusosabb a grafikája, még gyengébb megvalósításban is nagyon ütne, de így... :R

(#709) harry


harry
veterán

Jelenleg nálam is 1024*ben a demoban betolható maxon aránylag jól fut, olyan stabil 30fps körül (3200+@ proc, 1g ram és 7800gt). 1280ban nagyobb tereken és sok emberrel néha lement 20 alá, szóval az nem a legjobb, még a 30is épp-hogy, egy ilyen pörgős játékban. De azért tetszik.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#710) dragonfx


dragonfx
veterán

kinna demo elszedtem 740 mb, instalálóm, szabad hely 2.6gb és azt írja kevés.
ez lehetséges?
van aki felrakta már?mennyi kell neki?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#711) Gave válasza dragonfx (#710) üzenetére


Gave
addikt

1,1gb körül foglal...2,6 -ra fel kéne menjen...

[ Szerkesztve ]

(#712) LeC


LeC
addikt

nektek van UTEngine.ini fájlotok?
elméletileg itt kéne lennie: ut3mappa\UTGame\Config

de nekem csak DefaultEngine.ini fájlom van...

kéne ini-t haxolni, de ahhoz UTEngine.ini fájl is kéne.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#713) twollah


twollah
nagyúr

Szerintem nagyon jo lesz az UT3.

Nem reg szedtem le a demot es 800x600ban tokig felcsavarva minden (szerintem) nagyon jol fut, nagyon jol nez ki es uberbefosas.

Asus M2N-E + 7600GT 256Mbyte + AM2 3800+ + 1giga ram.

(#714) LeC válasza LeC (#712) üzenetére


LeC
addikt

jaj megvan...dokumentumok/my games-nél van...

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#715) Gave válasza LeC (#714) üzenetére


Gave
addikt

Már énis kerestem...haxolás célból :DDD

(#716) Müge


Müge
tag

Kipróbáltam a demót, beszarás jó lett.
1280 x 1024, minden max, 4xAA-SS(!) 16xAF 40-45 FPS!!! :C

Ez a darkwalker brutális :R
Mondjuk 99%-ban War Of The Worlds, még a hangja/fegyvere is :P

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

(#717) edgR válasza feka007 (#708) üzenetére


edgR
őstag

azt birom benned hogy az aktualis jatekot mindig istenited, aztan a masik topicban meg szarra oltod..
eloszor cry fan voltal, aztan hudeszar - holott meg nem is lattad - , cod4 az mekkora game, most mar az is szar.
kivancsi leszek az ut3mat mikor es hol fogod szidni. ez a stilus rohadtul nem jon be.. :W

(#718) feka007 válasza edgR (#717) üzenetére


feka007
nagyúr

Azért véleményt még szabad kinyilvánítani nem? :U Ha ez neked nem tetszik, akkor ez van, de akkor is el kell fogadnod mások véleményét, ha tetszik, ha nem...
"cod4 az mekkora game, most mar az is szar."
Légyszíves mutasd meg hol mondtam, hogy a CoD4 szar! Egyszerűen leírtam érvekkel, hogy szerintem miért nem az igazi az, amit a demóban láttam belőle, ez egy vélemény volt, nem fikázás, leszarozás, ahogy te mondtad, próbáld meg elfogadni, hogy nem mindenkinek tetszik az, ami neked...Csalódni azért szabad még gondolom...(egyébként a demóban sem a játékmenettel van gondom, inkább a grafikával, ami messze nem úgy néz ki, mint a képeken.)
Azt viszont bevallom, hogy elhamarkodottan ítéltem meg a Crysist, csak tudod már nagyon elegem volt belőlük, hogy az utolsó napon lemondják a demót, mikor kezdettől fogva vártam, aztán még a bétáért is volt pofájuk pénzt elkérni (amit szerencsére később publikussá tettek, de ki tudta azt előre...)

[ Szerkesztve ]

(#719) Carpio


Carpio
tag

Nos, kipróbáltam én is.

Nagyon szép és csili-vili meg minden, kék és rózsaszín meg lila. A menüje szerintem nagyon tuti. Játékélményben viszont semmi előrelépést nem hozott az elődhöz képest(a fegyverek lassabbak lettek). Nekem valahogy az EA ugrott be az évente előrukkoló sorozataival. Rókabőr, nem tudott lenyűgözni, ellenben vmikor az UT2004 igen, Q3Aréna meg pláne.
Mindezek ellenére sok időt el lehet vele tölteni, de ha jön egy folytatás, akkor repül majd a sarokba.
Kár, pedig reméltem hogy nem ilyen lesz. :(

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#720) Pala válasza Carpio (#719) üzenetére


Pala
veterán

Mondjuk ebben van valami. Látványos, élvezetes, de igazándiból nem több, mint egy ráncfelvarrott UT2004, a kornak megfelelő grafikával. Nekem bejön ugyan, de nem hiszem, hogy Nobel-díjra fogom jelöltetni, se nem azt, hogy éjszakákon keresztül fogom nyüstölni, pont az általad említett rókabőr-effektus miatt.
Az első futtatáskor csak ámultam, utána viszont rájöttem, hogy itt bizony jóformán semmi sem változott a 3 évvel ezelőtti részhez képest. Ez persze valamilyen szempontból pozitív, de szerintem így nem fogja megváltani a világot, megmarad tisztes iparosmunkának. :R
ui: mindezt szigorúan a demo alapján mondom, meglátjuk a teljes milyen lesz.

(#721) feka007 válasza Pala (#720) üzenetére


feka007
nagyúr

Ilyenkor jó, hogy én csak keveset toltam az előző részekkel, így egy csomó újat tud mutatni nekem. :) Szóval nekem nagyon bejön, grafika meg egyszerűen bámulatos.

[ Szerkesztve ]

(#722) Austi


Austi
tag

a max fps nekem 60 valahogy átlehet állitani?

(#723) laci666 válasza Carpio (#719) üzenetére


laci666
senior tag

Nem tudom mit kell itt panaszkodni ez ilyen stilusu játék.
Tudjon repülni talán :D vagy mi hiányzik?
A garfika csodálatos a játék élmény is szerintem.
Nem tudom az elödbe lehetett gépeket vezetni?Na itt lehet ez az is újítás.
Ha szarul futna a gépeken akkor meg az lenne a baj mivel jól optimalizálták ezért másra kell fogni nem lesz ez igy jó. :((
Na mindegy én biztos megveszem ha kijön.

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#724) Carpio válasza laci666 (#723) üzenetére


Carpio
tag

Nem panaszkodom.
Csak sajnálom,hogy nem lett más mint egy UT2007
:DDD

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#725) M3nyus


M3nyus
aktív tag

Azt valahogy megtudom oldani hogy telepitéskor a C re nepakoljon? Tul kevés ott a helyem, a temp et átettem, pédzs fájlt is, lett 1,2 giga szabad helyem, de valamit oda akar pakolni még, és ezért nemtudom felrakni :W :O

[ Szerkesztve ]

Én vagyok M3nyus!

(#726) Gave válasza laci666 (#723) üzenetére


Gave
addikt

Énis megveszem 1000%... :DDD ,szerintem demonak tökéletes... a teljes meg ennél sokkal több lesz..és az is tökéletes lesz ..érzem :DD
Jó lehet kicsit elfogult vagok ...,talán mert nekem eddig mindegyik UT bejött...

Szerintem nagyon jól sikerült darab..
-még mindig utánozhatatlan , intenzív multiplayer
-kapunk hozzá zinglit is ..ok sokan nem ..én viszont erre is nagyon kiváncsi vagyok
-szerintem lesz annyira skálázható mint az elődök...
-a grafika ybertáp...nemhiába saját motor...szal amit az Uengine3 jelenleg tud az szerintem az UT3ban jelen lesz
-a hangok zenék főleg remixek...eddig..,de szerintem kapunk majd jó pörgős dallamokat a teljesben..
-Unreal Editor :) amit sztem ezuttal meg is tanulok használni.., kiváló cuccokat lehet vele készzíteni
-annyi játékmód ,h sztem már kukacoskodás ,ha nem tudsz választani + mutátorok
-Jónagy mennyiségű pálya...amihez ált epic-et ismerve a későbbiekben is érkeznek újak
+packok/patchek....nem felejtik el egyből a játékosokat.,h na kész a játék..új projekt ti meg le vagytok sz*rva ...

és még jócsomó cucc
most ennyi jutott eszembe :R

M3nyus : ideiglenes fájlokat..sajna , tegnap haver is szenvedett vele...neki is kevés helye volt a C-n

[ Szerkesztve ]

(#727) idiot válasza Pala (#720) üzenetére


idiot
tag

Nem értem mit vártatok.Hiszen a nevében is benne van nem valós harci torna.
Szerintem ennek megfelelően tőkéletes,lenyűgöző és király.
Vannak új járgányok.Az igaz hogy ráncfelvarrott,de azt nagyon megcsinálták.
Amúgy azt is hallani lesz benne story is.Mi több kell ennél?Semmi. :K
Király a játék. :U :C

alter

(#728) Spirit


Spirit
őstag

Engem a játék motorja nyűgözött le. Hogy a kinézethez viszonyítva iszonyú gyors. Nekem nem nagyon jön be a a sorozat, az egy dolog, akkor inkább már quake, de 1024-ben minden maxra tolva egyetlen egy helyen mozdult ki 60fps-ről(csak a single-t próbáltam), ott 55-re tudott leesni. :D

(#729) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Én úgy fogalmaznék a játékkal kapcsolatban, hogy hiánypótló termék. Mikor jött ki legutóbb fasza fast-paced mp orientált játék? Nagyon rég. Ez viszont tökéletes. Nem szarakodni kell, hanem lőni. ;) Marhajó!

Alvin, meg a többiek, akiknek a grafikáról volt a kérdésük. Felhúztátok a csúszkákat maxra? Lesz még feljebb? Vajon Vista alatt dx10ben fut?

I am having fun staying poor.

(#730) SP!T


SP!T
addikt

Kicsit sima UT feeling! Én ennek nagyon örülök, mert kedvencem volt az UT, de a 2003 és 2004 elég fostalcsika lett! :( Ez viszont bejön!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#731) Ferdzsoo válasza Spirit (#728) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

ÁÁÁÁÁÁ gyerekek nemár itt olvasom a hsz-eket, és még letölteni sem tudom elkezdeni mert reggeltől estig dolgozok hétvégén... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :O

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#732) Carpio


Carpio
tag

:F Kövezzetek meg, de 1es texture detail-en szebbnek tűnik nekem, mint maxon

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#733) Pala válasza Spirit (#728) üzenetére


Pala
veterán

Huh, akkor nálam most már tuti, hogy a proci a leggengébb láncszem, mert erősebb vga-m van, mégis le szokott menni 30fps környékére néha.

(#734) SzlobiG válasza Pala (#733) üzenetére


SzlobiG
félisten

Elvileg kihasználja a kétmagot mert amikor indítom azonnal felugrik mind2 maxra.

(#735) DroneZ^


DroneZ^
őstag

mindenki oldalas véleményeket ír a játékról. Kijött már?

(#736) Gave válasza DroneZ^ (#735) üzenetére


Gave
addikt

A Demo-ról irunk véleményeket leginkább... :R

(#737) PuMbA


PuMbA
titán

Érdekes játék ez.Feltett egy ilyet ,hogy:windows illesztőprogram-csomag:Advanced Micro Devices(AMDK8)Processor. Mikor indítom,meg beszarik:kernel32.dll-ben hibát észlelt.Csinált ilyen hibát valakinél?Megoldás van erre?Minimum konfig megvan,vagy elfelejtették,hogy kell hozzá sse2? :F
Laptopon remélem már elmegy...

(#738) Alvin_ti4200 válasza PuMbA (#737) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Idézet a Realease Notes-ból:U

E. Known Hardware Issues
Some issues with AMD processors cause the game to stop: To run the Unreal Tournament 3 Demo with certain AMD processors, you must either install the AMD Processor Driver for Windows XP and Windows Server 2003 Version (x86 and x64 exe) 1.3.2.16 or get the latest driver for your brand of processor from the www.amd.com website. If you do not install this driver or the latest driver from the website, at some point the game will stop and your progress will be lost. The game installs this by default unless user opts not to.

(#739) Alvin_ti4200 válasza Austi (#722) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

kapcsold ki a VSync-et (amit egyébként nem ajánlok)

(#740) Pala válasza SzlobiG (#734) üzenetére


Pala
veterán

Hát igen... meg merem kockáztatni, hogy az erősebb procit jobban meghálálja a játék, mint az erősebb vga-t. Másutt olvastam, hogy szintén X1950Pro-val, de C2D vagy egy erősebb X2-es procival stabil 50-60fps volt a demoban elérhető max beállításokkal.

(#741) PuMbA válasza Alvin_ti4200 (#738) üzenetére


PuMbA
titán

Akkor a játék miért teszi fel az 1.3.2.0-t ha szar? :C
Amúgy THX! :R

(#742) Gave válasza Alvin_ti4200 (#739) üzenetére


Gave
addikt

Asszem a moci konfigban van lekorlátozva max fps 62-re :R

(#743) Soak válasza SzlobiG (#734) üzenetére


Soak
veterán

Nem csak kettőt ;)

[ Szerkesztve ]

(#744) Dj Sügi válasza Pala (#740) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Hát nálam pont ez a config dolgozik!És ha jól gondolom akkor mindent fullra rakva sem szagatott... :B :F

[ Szerkesztve ]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#745) PuMbA válasza Alvin_ti4200 (#738) üzenetére


PuMbA
titán

Ez csak AMD X2-höz való..nekem 2400+-os thorton van.Gyanítom ,hogy SSE2 kell a gamenek.

(#746) Alvin_ti4200 válasza PuMbA (#745) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

az könnyen lehet

(#747) Tom5


Tom5
addikt

A C-meghajtós dolgoba belefutottam én is :W kevés volt rajta a hely és ezért nem tudta kitömöríteni a telepítendő fájlokat!De a virtuális memóriát visszavettem addig és úgy már sikerült felraknom!Off:az lényeges,hogy melyik meghajtóra teszem a virtuális memóriát?C ugye a Vista,mert másik meghajtón több helyem van... nekem nagyon bejön a játék,médiumon elég szépen megy,de kívánná az erősebb vidkarit :DDD
A légdeszka téma nagyon bejön!!!!!!!!!!!!!!!! :Y

(#748) dragonfx


dragonfx
veterán

Hát nem tom nekem még mindig nem megy fel :O
c- 1.5, ahova vinném 3.5 hely...nincs elég hely acéllemezen...nem értem.
De elég idegesítő hogy ugyanezen ok miatt nem tudtama pes8,és a bioschok demoját sme felrakni ahogy most ezt sem.Jó lenne tudni mitől van ez :F

Mind1 majd a fullt felrakom.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#749) Tom5 válasza dragonfx (#748) üzenetére


Tom5
addikt

Nekem csak akkor rakta fel mikor 2,5 gigát felszabadítottam a C-n....addig felzabálta az összes helyet :((( valahogy szabadíts fel ennyi helyet,telepítsd fel,utánna az ideiglenes fájlok úggyis eltűnnek....

(#750) Foxmulder89


Foxmulder89
senior tag

Iszonyat jó game és nagyon jól van optimalizálva! :R
1600x1200 maxon nem ment sose 22fps alá, általába 30körül van pedig nemépp csúcs a vga-m! Ha pedig tényleg nem a max grafó amit itt belehet állítani és ha a fullba mégjobb lesz én összef*som magam :)) Ettől függetlenül most 1024 maxon van és szépen fut 30-60 fps, de volt néha hogy akadozott picit a hardveres fizikától, nektek?

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.