Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) LeC válasza Drizzt (#200) üzenetére


LeC
addikt

itt van [link] :))

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#202) Drizzt válasza LeC (#201) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Úgy értettem, hogy olyanban, mint az Unreal 1-2... :D

I am having fun staying poor.

(#203) LeC válasza Drizzt (#202) üzenetére


LeC
addikt

ja hogy úgy :DDD

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#204) @rglaaf válasza HDR renderin (#198) üzenetére


@rglaaf
veterán

jol látom hogy a link secondary erősebb mint a 2k4-ben,talán most kb olyan erős mint a Q3-a megfelelője??

PSN:BiZzare_0 ️

(#205) Hmmz válasza @rglaaf (#204) üzenetére


Hmmz
aktív tag

Szerintem jól látod, mintha tényleg jobban húzna. :)
!!DEMOT KÉR A NÉP!!

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#206) LeC válasza Hmmz (#205) üzenetére


LeC
addikt

demo...hol van az még :(((

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#207) Hmmz válasza LeC (#206) üzenetére


Hmmz
aktív tag

hol?

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#208) LeC válasza Hmmz (#207) üzenetére


LeC
addikt

messze :D

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#209) LeC


LeC
addikt

nagyon pang a topic :U

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#210) Hmmz válasza LeC (#209) üzenetére


Hmmz
aktív tag

Ááá nem szabadna ennyire elhúzni ezt a dolgot...
Már rég ki kellet volna adni legalább egy Béta demot :P

Mondjuk rendesek mert hagynak időt hogy spóroljak, mert ha nem akarok diafilmet nézni tuti a gatyám is rámegy majd egy 85 Fps-es konfigra.

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#211) LeC válasza Hmmz (#210) üzenetére


LeC
addikt

hát nem feltétlenül kell majd maxot nyomatni :P

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#212) Winner_hun válasza LeC (#211) üzenetére


Winner_hun
félisten

de;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#213) LeC válasza Winner_hun (#212) üzenetére


LeC
addikt

hát ut2004-ben is sok felesleges cucc van amit jobb kivenni a progaming-hez ;]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#214) Winner_hun válasza LeC (#213) üzenetére


Winner_hun
félisten

progaming-hez

az mi?:B

Mellesleg szoktál ut2k4-ezni? Mert akkor go to ide: [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#215) Hmmz válasza Winner_hun (#214) üzenetére


Hmmz
aktív tag

Professional Gaming... asszem..
és ahhoz télleg nem ár kikapcsolni az összes csili dolgot...
Ahogy azt már az a jó kis tesztprogi is megmondta ''Framerate Is Life''..
És télleg..aki profi tudja ezt :))

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#216) LeC válasza Hmmz (#215) üzenetére


LeC
addikt

Professional Gaming=progamin igy van :)

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#217) ChromeX


ChromeX
addikt

Hallotam egy olyan hírt ami szerint hangvezérlés is lesz majd benne :F ez igaz?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#218) LeC válasza ChromeX (#217) üzenetére


LeC
addikt

az nem ujdonság, 2004-ben is van :)

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#219) @rglaaf válasza ChromeX (#217) üzenetére


@rglaaf
veterán

mondjuk singlében irányitani a botokat ellégé gagyi nem? :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#220) LeC válasza @rglaaf (#219) üzenetére


LeC
addikt

hát ja, de hát akinek nincs nete biztos jol elszórakozik vele :))

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#221) Janoska26


Janoska26
addikt

Most ez a játék miben újabb vagy jobb mint az elődei, a lényeg maradt az egymás legyilkolása minél többször gondolom, gondolom javítottak a grafikán, valószínüleg van rendesen gépigénye ezért.Talán van egy két új fegyver is benne, és?Nekem még a legelső az tetszett főleg magyar hanggal, brutál milyen baromságokat habogott a faszi de tetszett tényleg, párszor végig is játszottam, úgy azóta nem igazán bírt meghatni egyik rész sem, demegszerzem ezt is megígérem és kipróbálom, hátha változtat kicsit a hozzáállásomon :DDD

(#222) LeC válasza Janoska26 (#221) üzenetére


LeC
addikt

hát én már alig várom ;]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#223) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Tudtok már valamit a megjeleneési idejéről , vagy valéami demó megjeleneéséről ??
:DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#224) LeC válasza AlyArkhon (#223) üzenetére


LeC
addikt

rejtély, majd talán 2007 nyarán.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#225) AlyArkhon válasza LeC (#224) üzenetére


AlyArkhon
őstag

demó van már ??? ;)

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#226) LeC válasza AlyArkhon (#225) üzenetére


LeC
addikt

dehogy, ha lenne már mindenki azt tolná ;)

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#227) AlyArkhon válasza LeC (#226) üzenetére


AlyArkhon
őstag

igaz , akkor már mennének a parti szervezések meg a folyamatos egység ebbe jobb egység aba jobb megbeszélések .. :D

Mennyi videót láttál már a gaméról ?? Mert én csak az e havi Pc Gurus DVD -ről láttam egy videót , meg kell hagyni azóta pláne idegesít már a game , iszonyat jónak néz ki a videó alapján maga a játékmenet , főleg amilyen gépek és maschinák vannak benn ,, pfuuuuuu :P :D :D :DDD , csak remélem viszont hogy a sok gép nem rontja majd el az egészet ... Azért jó lenne ha nem csak az lenn már benne hogy csak géppel lehet nekiindulni mert egyébként szétágyúznak .... :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#228) Hmmz válasza AlyArkhon (#223) üzenetére


Hmmz
aktív tag

2007 első negyedére datálják az okosok...
talán demo1-2 hónappal elöbb.. (vagy nem)... :U
video már van egy rakat belőle... olvass itt vissza

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#229) LeC válasza AlyArkhon (#227) üzenetére


LeC
addikt

itt van egy-két video [link] :)

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#230) AlyArkhon válasza LeC (#229) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Thx .. :D

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#231) LeC válasza AlyArkhon (#230) üzenetére


LeC
addikt

addig is gyertek UT2K4-ezni!!!

Ma este UT2k4 [link]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#232) Andrej1 válasza LeC (#231) üzenetére


Andrej1
aktív tag

Kár hogy messze vagytok szivessen mennék :(((
de hátha a bermuda valamelyik ICTF mapján összefutunk :) ha már a távolság ekkora :W
jok ezek a lanpartik mikor 10 orán át tolja az ember és a füléböl ,gatyájábol is vér folyik :DDD

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#233) LeC válasza Andrej1 (#232) üzenetére


LeC
addikt

de ez nem lanparty :)

Pala szokott csinálni PH!-s UT servert és ott szoktunk játszani esténként, gyere te is ;)
[link]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#234) Andrej1 válasza LeC (#233) üzenetére


Andrej1
aktív tag

Upsz akkor valamit elnéztem na majd legközelebb :)

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#235) LeC válasza Andrej1 (#234) üzenetére


LeC
addikt

majd gyere te is játszani velünk, esténként általában 5-6-an szoktunk TAM-ot nyomni ;)

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#236) Hmmz válasza LeC (#235) üzenetére


Hmmz
aktív tag

Kell ehhez legális és FULL verzió?

Szerk: Tudod a szomszéd lemásolta nekem tegnap de még nem vettem meg az eredetit :C persze regkódot nem adott

[Szerkesztve]

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#237) P.Dude válasza Hmmz (#236) üzenetére


P.Dude
őstag

no warez!

Zoll

(#238) LeC válasza Hmmz (#236) üzenetére


LeC
addikt

Igen, kell.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#239) Winner_hun válasza Hmmz (#236) üzenetére


Winner_hun
félisten

részben kell, részben nem, küldök pü-t;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#240) Andrej1 válasza LeC (#235) üzenetére


Andrej1
aktív tag

na majd benézek valamelyik este nem vagyok 1 jo játékos inkább instázni szoktam :)

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#241) LeC válasza Andrej1 (#240) üzenetére


LeC
addikt

én is inkább az instát kedvelem, de nagyon jókat szoktunk tam-ozni esténként :)

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#242) Hmmz


Hmmz
aktív tag

[link]
Release date(s): First Half of 2007
:((( :(( :(
:((( :(( :(
:((( :(( :(

hova tolják még ezt a dátumot?!?
''Kezdünk picit Neheztelni''

De addig is itt egy kis gyakorolnivaló 2004 ből...
[link]

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#243) LeC válasza Hmmz (#242) üzenetére


LeC
addikt

hát sztem örülhetünk ha nyár közepére kijön :(((

Egyébként irtam neked pü-t Hmmz ha mindenigaz, de még nem feleltél.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#244) Kephamos válasza Hmmz (#242) üzenetére


Kephamos
addikt

Jó az aláírosd! :DDD
Egyértelmű már egy ideje, hogy halogatás várható.

(#245) Fáraó


Fáraó
őstag

Hello Mindenki!
Olvastam hogy szoktatok esténként partizni. Esetleg vmikor be lehet szállni? Csak kezdő vagyok UT2k4-ben... Esetleg vmi extra map-et le kell tölteni hozzá a Mega Bonus Pack-on kívűl? IP-t tudtok adni?

Inkább OFF-ra állítom...

[Szerkesztve]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#246) LeC válasza Fáraó (#245) üzenetére


LeC
addikt

Itt a helyed: [link] ;)


[Szerkesztve]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#247) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

UT2k3 - ennél pörgősebb sosem lesz sajna.
Játszottam sokat 2k3-al és 2k4-el is, de sokkal pörgősebb, nehezebb a 2k3.
Bárcsak játszanának még azzal az emberek. :o :(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#248) LeC válasza Ferdzsoo (#247) üzenetére


LeC
addikt

hát igen a 2k3 sokkal pörgősebb meg nehezebb is volt, emléxem ott aztán volt gyors fegyverváltogatás ;]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#249) Ferdzsoo válasza LeC (#248) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

jaja, pont az volt a lényeg, a fegyverváltás lassabbra sikerült a 2k4-ben. (Te úr isten az elején hányszor meghaltam ez miatt. :DDD )
Legalább egy negyed MP-el hosszab az idő, és ha rossz ritmusban nyomod meg a Fire-gombot, egy teljes ciklust várhatsz.
Nekem nagyon fura volt eleinte. Nagyon kíváncsi vagyok a 2k7-ben mekkora fegyverváltási time lesz, vagy etesleg megváltozik az egész időbeosztása.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#250) CocooN-z válasza Ferdzsoo (#249) üzenetére


CocooN-z
őstag

Mostmár csak odafigyelnek ilyen ''apróságokra''.

És tényleg jöhetne már a 2k7, kív vagyok milyen gyorsan alakulnak majd klánok, és hogy ki ki milyen módokra fog specializálódni :)

üdv: Z

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.