Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

miért csinálja azt netes gamenél hogy, kiirja connecting... de semmi nemtörténik utána

jah és az FPS le van korlátozva? azt hogy lehet kiengedni?

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#852) harry válasza jaffa 2843 (#851) üzenetére


harry
veterán

Nálam is volt ilyen egyik szervernál aztán azt hagytam is (quick match vagy mit néztem). Aztán átmentem egy DM szerverre, ott nem volt semmi gond, lag vagy fagyás stb, minden okés volt.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#853) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kezd kiborítani a multi... haerral nem bírtunk LANt csinálni, se online se offline acc módban, csinált netes szervert, de nem dobja ki amit kéne... ráadául egyszer 13 másszor 150 szervert dob ki, ez mi már? :((( :(
miért nem raktak bele folytonos szerverlista frissítést?

(#854) feka007 válasza jaffa 2843 (#851) üzenetére


feka007
nagyúr

A netkód az oka, jó szar még. Viszont a játék jó. :K :D

(#855) laci666


laci666
senior tag

Na sikerült felcsatlakoznom megint a szervere :) Egy jó kis csata volt megint persze lenyomtam mindnekit :)

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#856) Patrick


Patrick
addikt

Inhuman-on már nemtok nyerni Heat Ray-en, masterfulon nagy nehezen sikerült :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#857) Kareszovics válasza Gave (#819) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ja bocs... :D

Mondjuk egyszer én is nyertem meccset godlike-ban egyik nagy kedvenc pályámon A Morpheus3-mon, de sokszor nem pedzegettem:)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#858) Gave


Gave
addikt

Lesz amúgy vmi PH! banzáj ? //szerver// vagy menjek csicsi? :DD

Kareszovics: A Morpheus nekem is az egyik kedvenc mapom ut-ban..remélem a 3-ban is lesz egy felturbózott változat....

[ Szerkesztve ]

(#859) SP!T


SP!T
addikt

Valaki próbálta 7900GT-vel?

There's a device that I've been using called a whoop.

(#860) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

CPU skálázódást próbálta már valaki? Kíváncsi lennék mitől tudnám a többfős 25-30 fps-es minimumot 1920x1200-ban feljebb tornászni.

(#861) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

(#862) athomi válasza SP!T (#859) üzenetére


athomi
veterán

7900Gs 550/1580Mhz...elég szépen megy ;)

[ Szerkesztve ]

(#863) RZoli89 válasza Alvin_ti4200 (#861) üzenetére


RZoli89
tag

Hmm, tényleg jól van optimizálva, sőt ha azt nézzük még magas felbontásokon sem eszik 320mb-nál több video ramot :U , hiszen a 320-as és 640mb-os gts-között szinte semmi különbség nincs.

Szép munka UT3 team. :R

(#864) Alvin_ti4200 válasza RZoli89 (#863) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

erősen gyanakszom a CPU limitre még magas felbontás esetén is:U

(#865) jaffa 2843 válasza Alvin_ti4200 (#864) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

fps korlát van amit iniböl kilehet engedni

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#866) Alkarcsont válasza jaffa 2843 (#865) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

hogyan?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#867) Gave válasza Alkarcsont (#866) üzenetére


Gave
addikt

.....Dokumentumok/My Games/UT3 Demo / UT Game/Config >>> UTEngine.ini
rákeresel a 62-re ..árirod mondjuk 250-re ...aztán go !

mod: amikor megkérdezi visszaállitsa e...a játék inditásakor, értlelem szerűen..NEM!

[ Szerkesztve ]

(#868) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Indítanám a demót, de ezt írja ki:

Szerintetek ez mitől lehet?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#869) Gave válasza Dr. Romano (#868) üzenetére


Gave
addikt

Próbáltad újra telepíteni? ...hátha
....meg olvasd el a Release Notes-t abban van pár eset illetve azokra megoldás..

(#870) Dr. Romano válasza Gave (#869) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Rendben kipróbálom köszi.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#871) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Mikor jelenik meg a final version?
7900GT-vel minden maxon és gyönyörűen fut jó ez a motor!! :C

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#872) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Hát mitmondjak, tetszik tetszik szép a graf, de úgylátszik a szomroúan kell konstatálnom hogy a 2k3 -nál jobbat nem fognak csinálni...(játékmenet)
Nagyon hiányzik a dodgejump, a sima dodge semmit nem ér szinte ha a gyors haladásra koncentrálunk, shield kellene a minizők ellen, és azért ha rendesen akarsz gamelni max dítélen elkél a vas is rendesen.
x1950pro-n egy core2duo-s rendszerrel max dítélszen számomra nagyon kevés a 30-50fps
Egy FPS- gaméhez ha tényleg jól akarsz teljesíteni szerintem legalább 90fps kell alapból hogy a legnagyobb hent közben se menjen 35-40 alá. (offcourse a grafhoz képest korrekten optimalizálták a gamét...)
Tetszik megfogom venni, de szerintem nem fogom miatta sutba dobni a 2k3-at...
Meg engem eléggé zavar a Kínai vagy milyen pályán a blurr hogy mossa a távoli dolgokat, nekem ez nagyon nem tetszik, az ellent is nehezebb észrevenni, meg tiszta mosás az egész. Remélem a fullba majd ki lehet ezt kapcsolni...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#873) Gave válasza Ferdzsoo (#872) üzenetére


Gave
addikt

Sztem eddig játékmenetből az UT99 és 2004 volt a legjobb ...03?!?!?! hát sztem abszolút nem rossz ,de én azt tartom a leggengébbnek a sorozatból. Én örülök ,h kicsit visszatért az első rész hangulata..az fogott meg igazán..

A graf az teljesen korrekt (mint már párszor emlitettük kb normal/medium szint = a mostani max)
Viszonyitva a mostani játékokhoz egyszerűen frenetikus a kőstabil tökéletesen játszható fps...,ha meg vki yber fps-t akar akkor áldozzon a grafból vagy vegyen jobb gépet ,de jelenleg nincs multijáték ami sztem ennyire ki lenne egyensúlyozva graf/sebesség téren...
A blur-t meg sztem már szinte minden nextgen motorban alkalmazzák...annyira alap...lásd pl crysis dx10ben olyan blurt nyom ,hogy a Mcdonalds -os epershake-ben jobban megtalálod a hozzávalókat....ez van.. sztem,ha zavar és esetleg nem is a menüből akkor .ini-ben sztem ki lehet majd kapcsolni...(lehet ,h már most is kilehet..nem néztem)

"Egy FPS- gaméhez ha tényleg jól akarsz teljesíteni szerintem legalább 90fps kell alapból hogy a legnagyobb hent közben se menjen 35-40 alá. "

........ na pont ezaz...ezt hívom rossz optimalizálásnak...és pont ez tetszik az UT3-ban ,hogy nem arra mennek a készítők ,h legyen 250fps-ed..aztán 2en minigunolnak meg elmászik melletted egy Darkwalker aztán leesik 15re :DDD
,hanem stabil 50-60fps-t menjen....persze közepes konfiggal nem ultrahigh-on...stbstb...

nem belekötésképpen írtam , bocsi...csak ez a véleményem... :R :R

(#874) t1


t1
addikt

nagyon szép nagyon korrekt...egy mezei 7600GST-n is korrektul fut...
Respect :C

(#875) Gave válasza Ferdzsoo (#872) üzenetére


Gave
addikt

Tessék Haver ! :DD

.....Dokumentumok/My Games/UT3 Demo / UT Game/Config >>> UTEngine.ini

[SystemSettings]
MotionBlur=True átirod False-re aztán GO!!

(#876) Ferdzsoo válasza Gave (#873) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igazából mindennel egyetértettem veled, nincs mit mondanom kérem kacsopcsolja ki... :R
És köszi a modot, még az ini fájlt nem volt időm átbogarászni! :))

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#877) feka007 válasza Gave (#873) üzenetére


feka007
nagyúr

Miből gondoljátok, hogy ez nem a best grafika? :F

(#878) Gave válasza feka007 (#877) üzenetére


Gave
addikt

Hát én pl a méretéből :) ..okés ,hogy nincs benne sok cucc ,de sztem a magasabb részletességű/felbontású textúrák azért jóval többet foglalnak...továbbá az előző részekből..azokban is a "normal" azaz kb közepes szintre lehetett belőni a demokat...
A kééépek...sokkal jobbak amiket kiadtak róla...ne érts félre nem roszz egyáltalán...,de sokkal több van benne..

még megnézem iniben mit tudok kisajtolni ,de sztem egyenlőre..ez a max amit options-ben is lehet állitani...egy összetett dinamikus fények-et találtam eddig...,de nagyon nem látom a különbséget...keresgélek... :R

(#879) feka007 válasza Gave (#878) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem már ez is nagyon tetszik, de legyen még szebb. :C :K

(#880) Alvin_ti4200 válasza jaffa 2843 (#865) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

én a minimum fps-re céloztam

(#881) shader-x


shader-x
tag

hi! a post processinget az hogy érdemes beállitani ? mejik a max beállitása? (ja és eggyátalán mi az? lama kérdés!)

(#882) bozont


bozont
veterán

Nagyon jó lett, nekem nagyon tetszik! :C És tényleg kicsit az UT99 felé húz hangulatban. A 2003/2004 sem volt rossz, de egyik sem az igazi. A grafika meg eszméletlenül szép és nagyon jól fut a demo max felbontáson is. :R
Egyedüli bajom csak az, hogy egyetlen egyszer sikerült elindítani. Mikor másodszorra próbáltam a "Press any key" képernyőnél megáll és nem csinál semmit. Nem fagy meg, de a gép nem reagál és a feladatkezelővel sem sikerül bezárni, csak a reset segít. Reinstall után sem működött sajnos. :( Találkozott már valaki ilyesmivel?

(#883) Carpio válasza Gave (#875) üzenetére


Carpio
tag

Nekem alapból False-n volt, de ha True-ra írom nem sok minden változik. :(
A FOV-ot is hiába változtatom, nincs eredménye, pedig az jó lenne. :(
Ötlet? :F

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#884) Alvin_ti4200 válasza bozont (#882) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

legújabb AMD Processor drivert próbáltad? Driverből 163.75/163.76 (Vista/XP) van fent?

[ Szerkesztve ]

(#885) hopimix


hopimix
tag

Sziasztok!
Egy 7600gt-vel mire lehet ebben számítani?

(#886) Alvin_ti4200 válasza hopimix (#885) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

1024x768 szerintem megcélozható 2-3-mas Quality-vel

(#887) athomi válasza Carpio (#883) üzenetére


athomi
veterán

Nálam is a FALSE-n van eredetileg, és ha átnyomom TRUE-ra akkor sem lesz más a helyzet.

(#888) Gave válasza Carpio (#883) üzenetére


Gave
addikt

Mert az sztem az editor-hoz tartozó beállitás....gondolom azért nem megy a nagyobb FoV ....
[Editor.EditorEngine]
....
FOVAngle=90.000000
....
gondolom ezt írtad át...

(#889) Gave válasza athomi (#887) üzenetére


Gave
addikt

Jóhát én játék beállitásoknál /menüben/ mindent kimaxoltam....meg lehet ,h vga-hoz is igazitja //telepitéskor csinál 1 cfg-t// nemtom igazából...nálam csak a
CompositeDynamicLights=False >> ezt átküldtem True-ra ,de különbséget nem vettem észre

[ Szerkesztve ]

(#890) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Arra mennyi esély van, hogy a végleges játékban a most használt beállításokkal néhány FPS-nyi javulás lesz? (adataimnál található géppel 1280-ban minden fullon 23 FPS körül megy, GPU húzással kaptam 3-4 FPS-t, de még nem az igazi.)
Meg lehet nem ide tartozik, de lehet az a baj, hogy régi a driverem (csak a kártyámhoz nem tudok jobb drivert, az a baj, most 84.21-es drivert használom, anno próbáltam frissebbet feltenni, de mindenhol rosszabb lett a teljesítmény (pl stalkerben volt FPS csökkenés)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#891) bozont válasza Alvin_ti4200 (#884) üzenetére


bozont
veterán

Proci driverből mondjuk egy régebbi van fent, vgahoz meg a 163.67 használom, XP sp2 az oprendszer. Ha egyszer elindult utána is futnia kéne ezekkel is. :F Azért megpróbálom az újabbakat mert hát sosem lehet tudni.

(#892) Csabahun válasza Frigo (#814) üzenetére


Csabahun
senior tag

Hogy a sunyiba csináltad??
Pontosan miket állitottál be?
THX

(#893) Drizzt válasza bozont (#891) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Kiadtak hozzá valami procipeccset, keress vissza, itt van valahol a topikban róla szó.

I am having fun staying poor.

(#894) Alvin_ti4200 válasza Winner_hun (#890) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

(#895) Carpio


Carpio
tag

Van még olyan állat, aki 1es text/world detailen játszik? Valahogy teljesen máshogy néz ki az egész mint a többi detailen. Még a színek is másként hatnak.
Ebben a szerkóban tökre úgy fest mindenki, mint egy kék/piros ninja. :DDD

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#896) trassher


trassher
addikt

vááááááá ez nagyon komolyra sikeredett. sajna még 6600GT-m van és 800*600 2-es detail-en megy élvezhető sebességen. 1-2 botos menet után egész jól ment a multiban is. valaki nem akar hostolni egy ph-s gamet? :)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#897) whitezo88


whitezo88
nagyúr

eddi 1x találtam oan szervert ami lagmentes volt. most is bemegyek CTFre, nincs lag aztán meg 1-2 seces laggok vannak... se lőni, se kocsit vezetni nem lehet.

amúgy mi az a Redeemer?

[ Szerkesztve ]

(#898) Ferdzsoo válasza whitezo88 (#897) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

"amúgy mi az a Redeemer?" :DDD LOOOOOOOOOOL :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#899) trassher válasza whitezo88 (#897) üzenetére


trassher
addikt

az a fegyó aminek a másodlagos lövése az irányítható rakéta

Redmi Note 7

(#900) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Kis help ini cfg-hoz

PSN:BiZzare_0 ️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.