Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) LeC válasza feka007 (#296) üzenetére


LeC
addikt

hát látom nálad is atomerőmű üzemel :)

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#302) feka007 válasza ToxLee (#300) üzenetére


feka007
nagyúr

:F Ezeket a Fraps nevű programmal mértem, és ilyenkor elmenti a mérés után a mappájába CSV fájlokba az eredményeket:U Na, de ittvan:
Frames (összes képkoca a mérés során):9177 darab ; Time (ms) (időmértékegység :D ):1.200.338 ms (milliszekundum) ; Min (minimum FPS szám): 41; Average (átlag...):76.260; Max (maximum Frame Per Secundum) :131. Másik: 1280*960, minden maximum, (blur max, HDR max, meg minden egyéb), az AA-t meg driverből sem engedi a game, mert le van tiltva, szal nem fogja megizzasztani :P Amúgy nyílt terű pályán mértem, 70%-ban harc közben.
Így világos? :F
Cocoon-Z: vmi váci dunawebes ratyiságom van :D

[Szerkesztve]

(#303) JohnR


JohnR
aktív tag

Sorry! Ne csak a GS-t hanem a Gurut is nézzétek néha. A videót biztos láttátok, de a megjelenési dátumot? :O
http://www.pcguru.hu/pcguru/cikkek.php?cikkid=900&nev=Unreal_Tournament_3_video


[Szerkesztve]

(#304) ToxLee válasza feka007 (#302) üzenetére


ToxLee
őstag

Ezeket tudom csak olyan egybe írtad nem tudtam ,hogy melyik szám hova tartozik :P Azt is tudom ,hogy driverből sem megy az AA én is próbáltam :P ;)

(#305) ToxLee válasza JohnR (#303) üzenetére


ToxLee
őstag

Mi az a 10-es utána? Ennyire tudatlan lennék? :C :W

(#306) feka007 válasza ToxLee (#304) üzenetére


feka007
nagyúr

Ezt a dátumot honnan veszik? Én sehol máshol nem láttam 10. hót :F

(#307) ToxLee válasza feka007 (#306) üzenetére


ToxLee
őstag

Akkor mégse én vagyok a hülye :C Én is csodálkoztam ,hogy ez 10. hó lenne? Mert az orbitális baromság :P Én úgy tudom ,hogy március vagy nyáron valamikor (jún-aug.) :F

(#308) feka007 válasza ToxLee (#307) üzenetére


feka007
nagyúr

Remélem kamuznak ott :P Szerintem nyárig biztosan megjelenik. :DD
Hogy fel lett kapva a topik :C Bár ideje is volt, nemsokára megjelenik :))

[Szerkesztve]

(#309) ToxLee válasza feka007 (#308) üzenetére


ToxLee
őstag

Szipogva még egy demót is elfogandék :D

(#310) JohnR válasza feka007 (#308) üzenetére


JohnR
aktív tag

Hát én is remélem, hogy ez csak egy elírás...Mert ha nem, még a végén tényleg úgy járnak mint a Doom III.(elavult lesz a graf.) Vagy csak arra várnak, h. mindenki megvegye az új vk.-kat. Egyébként az új trailer nagyon ütős lett, kezd már hasonlítani az igazi UT-s hangulatra. Addig meg gyakoroljatok, ne csak gépet fejlesszetek (az kevés lesz a játékban ;] ).

[Szerkesztve]

(#311) JohnR válasza ToxLee (#309) üzenetére


JohnR
aktív tag

Itt is elírták? Ez egyre rémisztőbb...Valaki nézzen már utána! :R
http://www.unrealgames.hu/
Valaki aki kicsit jobb angolból...Olvassa már el mit kérdeznek ettől a Jeff Morris-tól?
Csak nem azt, hogy lesz-e a nyáron DEMO?
Mert akkor nem jelenik meg márciusban (biztosabb az október :O )...
http://www.planetunreal.com/index.shtml

[Szerkesztve]

(#312) FehérHolló válasza JohnR (#310) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mivel kéne gyakorolni, amikor tök más lesz, mint az eddigi UT-k?

Különben ti komolyan hisztek a GS vagy a Guru által leírt dolgokban?
Legalább a hivatalos cikket felkutatnátok. Beyondunrealon ([link]) például fél hete jött le Mark Rein helyesbítése (ez kicsit pontatlan, de aki akar, olvasson utána), hogy a konkrét időpontok még nincsenek meg.

Unrealgames-es cikket meg egy olyan ember írta, aki csak büszke arra, hogy cikkíró lehet, de még utána sem hajlandó nézni a hírnek. Az a cikk több szempontból pontatlan, és még az addigi álláspontot sem jól tükrözi. Ráadásul pocsék helyesírása van a kedves kollégának. Szégyen.

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#313) JohnR válasza FehérHolló (#312) üzenetére


JohnR
aktív tag

A planetunrealt megnézted? Légyszi fordíts :R (mert egyszerűen sz@r vagyok angolból :W ) mi van ezzel a demo üggyel (egyébként nem hiszek mindent el, azért kérdezek + nézem az összes lehetséges oldalt a hírek után, de ezek vannak magyarul) Köszi :)
És azért nem árt a jó reflex+ a pontos célzás (arra biztos szükség lesz).

[Szerkesztve]

(#314) FehérHolló válasza JohnR (#313) üzenetére


FehérHolló
veterán

Demo időpontja még mindig ugyanaz, mint eddig. Azt hiszem, ebben a fórumban is leírták már, és Q2 emlékeim szerint. Márciusban a Game Developers Conference-en valószínűleg több részlet napvilágra fog kerülni. A kiadási időpont pedig 2007 második félév, Midway szerint PS3ra majd csak 2008 elején jön, de ezt Epic (akitől függ az egész) cáfolja.

Célzás- és reflexgyakorlásra pedig ottvan Duke Nukem 3D. :) Különben meg szerintem nem az a lényeg, hogy ki mennyire profin játszik, hanem az, hogy élvezze az ember, amikor játszik. :D

Skynet is real. It's called Google.

(#315) JohnR válasza FehérHolló (#314) üzenetére


JohnR
aktív tag

Köszi a válaszod (akkor mégsem én vagyok a hülye)! :R
A DN sem rossz :D , de az UT2k4 már a megjelenés óta fenn van, az UT2k3-at váltotta (a többiek+ jöttek-mentek), és még most is élvezetes vele a játék. Csak az UT III tud rávenni az uninstal-ra...

(#316) FehérHolló válasza JohnR (#315) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nálam csak a format D viszi le UT2k4et, de egyetem mellett már nem nagyon tudok játszani vele. Ilyenkor vizsgaszünetben azért előkerül. :) UT2k7et, vagy U3at, vagy mit nem várom annyira.

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#317) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Miért lett átneveztetve Unreal Tournament 3-ra a topik? Mert késik a gama?

<< Heimdal >>

(#318) FehérHolló válasza Retekegér (#317) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mert a játék is át lett nevezve. Utóbbinak az okát nem hozták nyilvánosságra.

Skynet is real. It's called Google.

(#319) LeC válasza Retekegér (#317) üzenetére


LeC
addikt

azért mert igy nem olyan gáz ha csak 2008-ra jön ki :))

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#320) Retekegér válasza LeC (#319) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Na és? 2k4 sem 2004-ben jött ki, vagy rosszul tudom? :DD

<< Heimdal >>

(#321) LeC válasza Retekegér (#320) üzenetére


LeC
addikt

de az asszem 2004 első negyedévében jött ki.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#322) Retekegér válasza LeC (#321) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Akkor lehet bezavar a 2k3, hogy szinte azonos a textúra :B

<< Heimdal >>

(#323) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Valaki monnya meg plz hogy 2k3-ban hogyan lehet olyan kész szövegeket csinálni amik egy gombnyomásra előjönnek... game közben.
2k3 rovatban senki nem van jelen... :(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#324) ToxLee válasza Ferdzsoo (#323) üzenetére


ToxLee
őstag

monnya :F :C

(#325) feka007 válasza ToxLee (#324) üzenetére


feka007
nagyúr

Azért a nem van jelen is kemény ;] :DDD

(#326) CocooN-z válasza Ferdzsoo (#323) üzenetére


CocooN-z
őstag

talán ''V'', de nem bizti, keress order parancsot a billentyűzet kiosztásnál, és állítsd kedved szerintire. Ezekkel a szemetekkel meg nem kell törődni akik itt csak oltogatni vannak :) ;) :U

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#327) ToxLee válasza feka007 (#325) üzenetére


ToxLee
őstag

:Y :C

(#328) LeC válasza Ferdzsoo (#323) üzenetére


LeC
addikt

na meg monnyom.
ut2003/system könyvtár user.ini

megnyitod notepad-al, és megkeresed azt a billt amire szöveget akarsz beállitani.
pl.: M=say ezazüzenetfogmegjelenni

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#329) LeC válasza CocooN-z (#326) üzenetére


LeC
addikt

a V megnyomásával csak a command menu jön elő, amivel a botoknak lehet parancsokat adni.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#330) Ferdzsoo válasza LeC (#328) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Köszi a Helpet!

Már színezni is megtanultam közbe őtet.
Nem is foglalkozom velük, csak magamat szórakoztatom :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#331) CocooN-z válasza LeC (#329) üzenetére


CocooN-z
őstag

Ha a bind szócska ott lett volna leesett volna, igy félre érthető volt, mind1..

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#332) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Azért kár hogy nam DX10-re íródott ez a game. :(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#333) LeC válasza Ferdzsoo (#332) üzenetére


LeC
addikt

hát engem ez nem tud elszomorítani :)

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#334) feka007 válasza Ferdzsoo (#332) üzenetére


feka007
nagyúr

Még íródhat, ki tudja meddig tolódik a megjelenés, STALKER-t eleinte csak DX8-ra írták, aztán átrakták DX9-re, de most gyorsan kiadják, mert lassan már DX10-re kéne átírniuk :C

(#335) Winner_hun


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#336) feka007 válasza Winner_hun (#335) üzenetére


feka007
nagyúr

Jól hangzik, ha csak egy Doom3 szintű menj oszt' lőj singlet csináltak volna, már az se lenne rossz egy multis játéktól, de ezalapján több lesz annál. A sztori így elsőre nem lesz nagy ügy, de ígéretes, hogy lesznek társaink, és, hogy többféle útvonal lesz.
Kép 3 társunkról [link] :C

[Szerkesztve]

(#337) Alkarcsont válasza Ferdzsoo (#332) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

DX9 és DX10 támogatott lesz...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#338) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Unreal Tournament 3 interjú Jeff Morrisszal!
[link]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#339) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Unreal Tournament 3 - fegyver bemutató Teaser! [link]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#340) FehérHolló válasza Alkarcsont (#339) üzenetére


FehérHolló
veterán

Te itt? :)
Nem is láttalak még.

Skynet is real. It's called Google.

(#341) LeC válasza Alkarcsont (#339) üzenetére


LeC
addikt

thx a linkeket, de kár hogy csak a flakk-el meg a raksival lő.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#342) Alkarcsont válasza LeC (#341) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Link gunnal is...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#343) Alkarcsont válasza FehérHolló (#340) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Igen csak itt PH!-n hardware híreket/teszteket és nálam jártasabb emberek tapasztalatait olvsom leginkább... ;)

[Szerkesztve]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#344) Alkarcsont válasza Alkarcsont (#342) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

És Shock-al is...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#345) Retekegér válasza feka007 (#336) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Waoh! Ezt lehet kiteszem háttérnek, nagyon cool!
Feree13: én azért hiszek Carmacknak, asszem ő kicsit jártas a témában: [link] ;)

Mod.: most játszottam ki az Awakening-et. Gyerekek... ez tiszta Quake, csak multi nélkül.

[Szerkesztve]

<< Heimdal >>

(#346) Alkarcsont válasza Retekegér (#345) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

„Jelen pillanatban semmi kedvem áttérni a DX 10-re. Várok egy kicsit, aztán meglátjuk, hogy tényleg szükség van-e rá…” Azért ez így már másképp hangzik, mint az a hangzatos cím...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#347) feka007 válasza Alkarcsont (#338) üzenetére


feka007
nagyúr

Lassan jobban várom a single részt! :Y Ha minden benne lesz, amit Morris mondott, akkor komoly ellenfele lehet a singles játékoknak! Az is jó, hogy kiderült mi miatt késik, ezek tényleg nagyot akarnak ezzel alakítani! :Y
(#345) Retekegér : Tényleg jó mindegyik kép, nagyon ígényes screenshotokat csinálnak a gameből! Nekem ez tetszik a legjobban:))[link]

[Szerkesztve]

(#348) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Egy art az új Sniper Rifle-ről: [link]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#349) feka007


feka007
nagyúr

Mi ez a pangás? :(

[Szerkesztve]

(#350) Alkarcsont válasza feka007 (#349) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Funreal LAN

Újra elkezdett mozgolódni az UT scene, természetesen a hatalmas érdeklődés középpontjába ismét a nagy hagyományokkal rendelkező Funreal LAN került! Hozzávetőlegesen egy hét csűrés-csavarás után végül sikerült dülőre jutni a LAN időpontját illetőleg. A legtöbb embernek a Március 30., 31., Április 1-i hétvége felelt meg, a helyszínen pedig nem kellett sokat agyalni, íme a Tiszalöki Ifjusági Ház, mely már 2006-ban is mindkét Funreal Party otthonául szolgált:

[kép]

Szóval a menetrend a következő:

* Március 30.: Délután/estefelé pakolászás, hálózatépítés UT miegymás...
* Március 31.: (Aki még nem tudná) Reggel kb. 9:00-kor elkezdjük a sorsolást, mérkőzéseket stb... Újdonság, hogy az eddigi fő attrakció az nwCTF mellett most iCTF verseny is fog indulni(kellő számú instás nevezes esetén) Estefelé lesz egy kis grill kaja, nomeg ha az idő is engedi, akkor bográcskaja is, lehet tömni a pocakot. És kifulladásig UT!
* Április 1.: UT amíg bírjuk, azért kb 12:00-kor illő pakolni

Naszóval nagyontömören ennyi.
Lesz egy kivetítőnk, amin lehet spectelni, érzésem szerint lesz UTV, remélhetőleg shoutcast is.
Szállás: kb.1500/nap/fő, zuhanyzós nemtomhányágyas szobák (asszem 4v2).
Lehet pizzát és más lomot rendelni, nőt azt hozzatok magatokkal, mert idő nem lesz szerezni.
A belépő egy részét előre kell fizetni, a fórumban megadott számlára 1000ft-ot kell utalni, ami sztem senkit nem ver a földhöz.
Azt, hogy mennyit kell erre rátolni, azt majd a nevezés után, de kb olyan 500-1000ft maximum (reméljük). Naszóval a nevezés már javában tart eddig 8 csapat jelezte részvételét, ezért és a bővebb infókért is látogassatok el a Funreal LAN oldalára! [link]

GÚDLUKENDHEVFÁN, mindenkit szeretettel várunk.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.