Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) @rglaaf válasza Asusfan (#50) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ennek egyszerü oka van nem rég megint beszoptam rajta egy virust amit még sikerült leirtanom azóta nem merek felmenni(tudod ilyen link küldőset), de te meg miért nem vagy fenn IRc-en vagy ha fenn vagy egy csati cimet adj pls vagy gyere be tudod hova;)

[Szerkesztve]

PSN:BiZzare_0 ️

(#52) harry válasza @rglaaf (#49) üzenetére


harry
veterán

Jó lenne egy 7800GT/GTX, már csak azért is mert ennek közel akkora a teljesítménye mint egy 6800GT SLI összeállításnak és jóval olcsób 7800GT/GTX-ből egy darab, mint a másikból kettő: Bővebben: link Itt egy 7800GTX közel akkora teljesítményt nyújt, mint 2 6800 Ultra - vagy még jobbat..

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#53) @rglaaf válasza harry (#52) üzenetére


@rglaaf
veterán

Háá igen mostmár csak az áraikra leszek kiváncsi mennyire esnek le amikorra kellenek

PSN:BiZzare_0 ️

(#54) Asusfan válasza @rglaaf (#51) üzenetére


Asusfan
senior tag

#Rev,#sprd csatikon varlak:) eszre fogsz venni:)

(#55) harry


harry
veterán

És eljövend a kártya: 7800GT Bővebben: link már most is lehet kapni 90k körül Clud 3D karit Bővebben: link, szerintem fél év múlva eléggé le megy az ára.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#56) harry


harry
veterán

Azt hiszem megtaláltam a min. rendszer követelményt: Bővebben: link Bár ezek elég érdekes adatok, ez inkább 2004-hez illene, de oda UT 2007 van írva :F Ezek szerint már a mostani gépem is az ajánlott kategóriába esik...

Itt a 2004 adatai: Bővebben: link

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#57) @rglaaf válasza harry (#56) üzenetére


@rglaaf
veterán

Hát nem tudom vagy van benne kis kamu hogy ne riasszák el a gémereket mert amikor már megvette és szeretne a gémmel játszani ugy is fejleszteni fog
FX 5700 már most épp elég a 2k4-hez 512 ram hmm ha teljes pompában akarjuk látni az ons és as mapokat akkor már ezt a konfigot is megizzasztja nem hogy a 2k7-t szal iit szerintebb sokkal több kell

PSN:BiZzare_0 ️

(#58) harry válasza @rglaaf (#57) üzenetére


harry
veterán

Szerintem is - nálam érezhetően jobb lett amikor 512ről 1 giga ramra váltottam. a 9600 meg ezért kicsit gyenge (nekem az van, 1024* ben játszom és nagyobb hantelésnél kicsit meginog). 2007hez az ajánlott gép inkább egy 6600gt, 1 giga ram, és 3200+ proci lehetne (és ahhoz, hogy tényleg maxon játszunk már ez is kevés :) )

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#59) harry


harry
veterán

De elvileg már kiadtak valamilyen demo verziót, amin ezeken a bemutatókon játszanak. Mindegyiken ugyan az a pálya van, és úgy kezdődik, hogy Malcolm bevonul egy rakétavetővel és az a vége, hogy beront egy házba, ami végül felrobban (ONS, tank meg kocsival is lehet menni). Vagy akik ezeken a bemutatókon játszanak azok az UT emberei?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#60) @rglaaf válasza harry (#59) üzenetére


@rglaaf
veterán

Szerintem még igen ők szórakoznak:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#61) Frigo válasza harry (#59) üzenetére


Frigo
őstag

Az nem a játék volt hanem egy agyon szkriptelt valami aminek az a célja gogy bemutassa a játék hangulatát .Egyébként mutattak valamelyik kiállításon kész DM mapokat is csak még a publikom számára nem elérhető csak beszámolók vannak róla.

(#62) harry


harry
veterán

Van itt egy kép az új Shock Rifleről: Bővebben: link

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#63) Kephamos válasza harry (#62) üzenetére


Kephamos
addikt

Szerintem elég giccses de majd meglátjuk, hogy a játékban hogy fog kinézni...

(#64) P.Dude


P.Dude
őstag

Van valami más hír a játékról?

Zoll

(#65) atenza válasza harry (#56) üzenetére


atenza
senior tag

Ez sztem reálísnak tűnik, mivel kb két és fél év alatt kerül egy új közép-felső kategóriás gép olyan szintre h. lehet lecserélni az egészet egy újabbra...
Arra gondolok h. pl én 3 éve vettem egy jó gépet, nyár végén már cserélhettem le a vga-m a pixel shader miatt, és a haverom 2 éve vette a gépét, pontosan olyat, amilyen a min konzignál van az ut 2007nél, és 2006 elejére cserélheti is le h. menjenek az új játékok..Azaz neki is 2 és fél év múlva kell gépet cserélnie, szóval ez sztem már megbízható forrás.

(#66) Frigo


Frigo
őstag

állítólagos UT2007 gépigény :


minimum: 2.8GHz, 512mb Ram,Geforce6
for high details: 3-4GHz, 1Gb Ram, Nvidia 6800GT/ultra or 7800GT/GTX SLI
Dual-core Processor use: Multi-Threading is supported and should provide much better performance.
64 Bit version available with better textures
Renderers: Shader-3.0, Fallback-Mode for Shader 2.0 maybe a dx8 renderer.
HDR: yes
physics: Novodex-Physik-Engine.
Ageias PhysX Processor supported.

(#67) LucifeI2 válasza Frigo (#66) üzenetére


LucifeI2
őstag

64 Bit version available with better textures :C Végre 64 bit powa!

Amúgy ez a game mikorra is várható?

(#68) Frigo válasza LucifeI2 (#67) üzenetére


Frigo
őstag

Valamikor jövőre .SZVSZ nyár vagy ősz .

(#69) @rglaaf válasza Frigo (#68) üzenetére


@rglaaf
veterán

Hát mire kijön ez egy átlagos konfig lessz majdnem

PSN:BiZzare_0 ️

(#70) LucifeI2 válasza @rglaaf (#69) üzenetére


LucifeI2
őstag

Hát az biztos. De ez is olyan lesz mint a Q4 vagy ebbe csak multi lesz?

(#71) Frigo válasza LucifeI2 (#70) üzenetére


Frigo
őstag

Multira lesz kihegyezve az egész mint az eddigi összes UT-nál,SP rész továbbra is csak botok elleni hentből fog állni.

(#72) @rglaaf válasza LucifeI2 (#70) üzenetére


@rglaaf
veterán

Hát nem nagyon kéne szvsz a 2K4 - multi szempotjából egy jó alap lehet a 2k7-hez ha annál jobbat csinálnak akkor az nagyon jó lenne de nem tudom hogy single mod nélkül mennyire lenne eladható bár a Q3 megmutatta hogy lehet only multi de hát a mai tömegek igényeit is ki kell elégiteni lásd Q4 bár én nem sirnék ha nem lenne single rész amugy sem játszom semmilyen single játékkal vagy netes game vagy semmi nem fogok előre legyártott kiszámitható játékmenettel bohóckodni meg időm sincs rá szal multi rulzz:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#73) Frigo válasza @rglaaf (#72) üzenetére


Frigo
őstag

Azért UT2K4-ből elég sokat eladtak ,az is sokat dobott az eladásokon hogy már jó ideje olcsobban is hozzá ehet jutni.

(#74) @rglaaf válasza Frigo (#73) üzenetére


@rglaaf
veterán

Persze temésztesen a 2k4 csak most a Q3 emlitettem:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#75) Frigo válasza @rglaaf (#74) üzenetére


Frigo
őstag

Igazából arra reagáltam hogy szintiszta multira kihegyezett játékkal még most is lehet kaszálni.

(#76) LucifeI2 válasza Frigo (#75) üzenetére


LucifeI2
őstag

Mondjuk ennek nagyon nem is lehetne jó Single történetet kitalálni, mivel alapból egy Tournament, és már maga a játék története az hogy multiznak.:) De én azért kiváncsi lennék mit tudnának összehozni... mondjuk a Skarj (nem t'om hogy kell írni) tehát a Skarj-ok Lázadása:D The Rise Of The Skarj Hybrids. :DDD

(#77) @rglaaf válasza LucifeI2 (#76) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én már játszottam anno jó UT-s single játékkal mégpedig Unreal || Awakening-el még szvsz a mai napig megállja a helyét ha teljes grafon van

PSN:BiZzare_0 ️

(#78) LucifeI2 válasza @rglaaf (#77) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én azzal az elejéig játszottam, de nem naon tetszett. Lehet aztán prögősebb lett... de én addig nyomtam amikor először megtámadtak a Skarj-ok. Kicsit lassú volt az emberek mozgása is. De az meg nem UT-s single hanem csak simán Unreal:D

[Szerkesztve]

(#79) @rglaaf válasza LucifeI2 (#78) üzenetére


@rglaaf
veterán

Kicsit kezdessz má saját magadba belebonyolódni'' De én azért kiváncsi lennék mit tudnának összehozni... mondjuk a Skarj (nem t'om hogy kell írni) tehát a Skarj-ok Lázadása The Rise Of The Skarj Hybrids.'' Az Awakening-be vannak Skarj-ok jó nem single de UT világ nem? nam most már lehet pihenni...


[Szerkesztve]

PSN:BiZzare_0 ️

(#80) LucifeI2 válasza @rglaaf (#79) üzenetére


LucifeI2
őstag

De nem... én úgy értettem hogy Lenne az UT2007, és abba egy multi+single és a singlenek lenne ez a története. Nem egy teljesen különálló játék. Lehet kicsit hülyén mondtam el:D Tehát a multis fegyverekkel lehetne rusholni a singlbe is , de nem botokat kéne ölni hanem lenne vmi történet. :)

(#81) Frigo


Frigo
őstag

Az Epic egyik vezére reagált a BeyondUnreal forumában az állítolgaos UT2007 gépigényre ,az egész egy német hardware magazin spekulációja volt egy szó se igaz az egészből.Hivatalos gépigényt majd a játék megjelnésekor teszik közzé.

(#82) @rglaaf válasza Frigo (#81) üzenetére


@rglaaf
veterán

Akkor mostmár teljesen megnyugodtam... :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#83) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Roppantmód érdekes interjú egy Epic-es arccal: Joe 'DrSin' Wilcox az UT2007-ről!
[link]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#84) Alkarcsont válasza @rglaaf (#22) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Impact Hammer
Elsődleges tüzelés: Azonnali halált okozó léglöket, amely azonban csak közvetlen közelről hatásos.
Másodlagos tüzelés: Kis sebzést okozó léglöket. Ez is csak közvetlen közelről hatásos, azonban ez a léglöket képes arra is, hogy eltérítse a rakétákat.
Technikák: Ha a elsődleges tüzeléssel magad alatt a földbe lősz, miközben felugrasz, igen magasra tudsz feljutni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#85) Kephamos


Kephamos
addikt

Nincs semmi újdoság a játékról?

(#86) Tea*


Tea*
csendes tag

Friss infók: (forrás: GameStar Online)

A járművek száma tovább emelkedik. Összesen 18-ra számíthatunk, amellett a hat mellett, amelyet az UT 2004-ben már láthattunk.
Továbbfejlesztették az Onslaught játékmódot. Több szintű küldetéseket terveznek, vagyis lesznek elsődleges és másodlagos feladatok.
A szingli játékmódot az eddigieknél egy kicsit komolyabban veszik. A karaktered részletesebben tudod megalkotni.
Mark Reint megkérdezték, hogyan futott annyira jól az idei E3-as bemutatón a játék, mire azt felelte, hogy mindössze átállították DirectX-ről OpenGL módra a motort, és egyébként egy ''sima'' GeForce 7800GTX videokártya szolgáltatta az erőt, na meg a PS3.
Ó, és még egy apróság. Lesznek légpárnás járművek, amelyekkel gyorsan el lehet jutni az akció sűrűjébe.

(#87) Tea*


Tea*
csendes tag

4 új kép: (full view)

[link]
[link]
[link]
[link]

[Szerkesztve]

(#88) lorcsi válasza Tea* (#87) üzenetére


lorcsi
veterán

lehet h én vagyok elmaradott ilyen téren de nekem eléggé meglepő h csaj ilyennel játszk :Y

(#89) Tea* válasza lorcsi (#88) üzenetére


Tea*
csendes tag

Programozó csajnak azért talán megengedett, nem? Egyébként erősen UT2004 függő vagyok. :)

UT2007 háttérkép: [link]

(#90) joola válasza Tea* (#89) üzenetére


joola
aktív tag

szabad esetleg tudni, hogy neten tolod e? Én 2 ''csaj''-t ismerek de nekik nem ez a nickjük.
Ja és UT2004 RULEZ :D

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#91) Kephamos válasza Tea* (#89) üzenetére


Kephamos
addikt

És melyik szerveren szoktál játszani? Csakmert néha én is megforulok a Bermudán, de még nem láttalak.

(#92) Tea* válasza joola (#90) üzenetére


Tea*
csendes tag

Persze, hogy neten. Single player nem téma... :)

(#93) Tea* válasza Kephamos (#91) üzenetére


Tea*
csendes tag

Nem játszok NOCDKEY-esen. Leginkább a német Fraggzone szervereken vagyok fent.

(#94) Tea*


Tea*
csendes tag

2006. leendő 20 legjobb játéka: [link]
Unreal Tournament 2007 a harmadik! :)

(#95) Dizson válasza Tea* (#94) üzenetére


Dizson
tag

Persze. Ezzel a motorral a legjobbat nyújtja a játékosoknak.
Nem akarom a nagy rajongókat megbántani, de szerintem a Gears of War from kicsit ellopta az Unreal Tournament ötletét és motorját. :R

(#96) P.Dude


P.Dude
őstag

Mi újság a játtékal gyerekek?

Zoll

(#97) Dizson


Dizson
tag

Mikorra jön kia játék? :F A 2004-el nagyon sokat játszottam.... :C

[Szerkesztve]

(#98) P.Dude válasza Dizson (#97) üzenetére


P.Dude
őstag

2006 tavasz

Zoll

(#99) Hmmz válasza P.Dude (#98) üzenetére


Hmmz
aktív tag

Már nincs messze, csak nehogy elnapolják..... :)

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#100) P.Dude válasza Hmmz (#99) üzenetére


P.Dude
őstag

Énis remélem hogy nemhalasszák el.mer most tavasszal jön ki ha inden ok.2007-re csak nem tolják el!

Zoll

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.