Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) old gray válasza Kareszovics (#3997) üzenetére


old gray
addikt

Pontban 10kor a megbeszéltek szerint felnéztem, sehol senki nem volt. Mentem toltam 1 TDM meccset public szerveren, de csak olyan normális pinggel rendelkező TDM szerver volt, ahol 2x ember nyomorgott így hamar meguntam és mentem VCTFezni. Egy 3/4 órás meccs, aztán alvás....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4002) Kareszovics válasza old gray (#4001) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hát ez gáz. :B Pedig én is felnéztem nem találtam senkit. :O

Szerintem vagy MSN-en vagy itt privátban kéne egyezetetni az időpontot akár 1 nappal előbbra is. Akkor nincs ilyen blama :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4003) Larry303 válasza Kareszovics (#4002) üzenetére


Larry303
addikt

ha előre egyeztetünk akkor én is megyek...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#4004) old gray válasza Larry303 (#4003) üzenetére


old gray
addikt

MSN-en gyorsabb a kommunikáció. PÜ-ben dobom a sajátomat.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4005) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Ma esti tömegsírunk :DDD

Ezúton köszönöm a játékot (sértődés elkerülése végett alfabetikusan :D ) :

- edgR
- Feree13
- old gray

:R

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4006) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Igen, frankó volt a game, bár a FF-hez hozzá kell szoknom... :))
GG-volt papákok!

Tök jó volt saját szerón nyomni! :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4007) old gray válasza Kareszovics (#4005) üzenetére


old gray
addikt

:D

Jó volt tényleg saját magad ura elven játszani és ami a lényeg: nem ezerféle nyelven halandzsázó idegenekkel. Van még mit fejlődni az tény..... Mapeket memorizálni, hol vannak a powe-upok, csupaszon szaladgálni életveszélyes főleg ilyen csúnya arcok ellen mint edgR és Ferykee. :D Meg kell szokni, hogy nincsennek járművek és hoverboard. Meg ha nincs flak nálam, rosszul érzem magam, VCTF-ben ez + stinger elég volt a jó eredményekhez a járművek mellett.

Hoppá, ez enm kell ide.... :B

Szal legközelebb mikor játszunk?

Ami nekem jó a közeljövőben: holnap este, szerda: egész délután, távolabb nem tudok tervezni.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4008) RasHaN


RasHaN
aktív tag

hetek ota nem jatszottam, csak egy kort edgr-al. megtennetek h szoltok ha mentek a szerverunkre gamelni? msn adott.
elore is koszi :K

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#4009) edgR válasza RasHaN (#4008) üzenetére


edgR
őstag

igen

(#4010) edgR válasza old gray (#4007) üzenetére


edgR
őstag

ja. itt nincs lagymatag jatek, meg sniperkemp :) itt porges van legtobbszor.

(#4011) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Skacok ha ma este biztosra mondjátok hogy jöttök, akkor én is megyek mindenképp.
De csak ilyen fél10 körül. :U
Kellene még legalább 2 ember hogy 3v3-ban tudjuk nyomatni...
De az igazi a 4v4 lenne...
Szerver szerintem teljesen tutta volt, no lag 20-30 ping. Mindenkinek.
Ha meg páratlanul vagyunk szerintem akkor edgR-al ketten lehet hogy elállunk 3 embert is a próba kedvéért! ;]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4012) Larry303 válasza Ferdzsoo (#4011) üzenetére


Larry303
addikt

felnézek ma én is...
tegnap nézegettem a topicot estefele, de nem volt rajt élet, és úgytűnik rossz következtetéseket vontam le belőle :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#4013) Kareszovics válasza Ferdzsoo (#4011) üzenetére


Kareszovics
addikt

Mindenkinek

Az FF tényleg gáz, szokni kell rendesen, szegény ferit és edgárt is aprítottam rendesen:B
Ahogy néztem a ping nálam volt a legszarabb, de így is élvezhető volt.
Általában Nekem minden este jó 11-ig bezárólag, utána Nekem alvórium van. (meg hát amíg faevike nem feccöl lóvét a cuccába addig osztozás van ;] )

edgR+feri párosításhoz kevés lenne 3 ember (legalábbis ha magamból indulok ki) és ezt most kivételesen bóknak szánom :DDD

Stinger nálam továbbra is használhatatlan; kombó+flak párosítással próbálok szurkálódni, meg néha leseik egy Bio-s frag is. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4014) edgR válasza Ferdzsoo (#4011) üzenetére


edgR
őstag

iszom a szavaidat :]
ma valszeg en is 9-fel10 korul tudok csak felnezni, akkor is csak 1-2 meccs erejeig. ha nem vagyok msn-en akkor sajnos nem tudok menni.
egyebkent teamspeak fele kellene orientalodnunk, majd beszelek syserrel a privat ts szoba ugyeben. kisse hangulatosabbak lennenek a csatak, ha tudnank egymassal kommunikalni :) karesz-szel mar sikerult is a vege fele segitenunk 1mast.

(#4015) old gray válasza edgR (#4014) üzenetére


old gray
addikt

Tényleg: hogy lehet beszédet "közvetíteni" ? Spec. szerver kell hozzá, ahol engedélyezve van vagy mi a túrót kell csinálni? Nekem a teamspek buttonra semmi reakció. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4016) Ferdzsoo válasza old gray (#4015) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem, van egy külön progi a TeamSpeak RC2 és ott vannak szobák ahova lehet csatizni és olyan mint a chat csak hangal...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4017) Larry303 válasza Ferdzsoo (#4016) üzenetére


Larry303
addikt

megoldhatták volna monnyuk játékon belül is....

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#4018) Ferdzsoo válasza Larry303 (#4017) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Először inkább oldják meg a rocketbugot... :(((

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4019) Larry303 válasza Ferdzsoo (#4018) üzenetére


Larry303
addikt

ez nálam már unreal szinten a megbocsájthatatlan kategóriát súrolja!!!!
eddig etalon volt, most küzdenie kell a helyéért...sajnos a tf2 letaszította nálam a trónról...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#4020) RasHaN


RasHaN
aktív tag

este mehetünk, benne vagyok! ;]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#4021) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Hali!

Szerintetek elképzelhető olyan, hogy az UT3 Cache könyvtárban sok a cumó z lassítja a netes játékot és ha igen ennek a Cache könyvtár tartalmát simán törölhetem é?

Azt tudom, hogy itt tárol olyan mapokat amik mondjuk eddig nem voltak meg, de én szarok bele majd megszerzem őket aztán publishedbe bemásolom őket. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4022) RasHaN válasza Kareszovics (#4021) üzenetére


RasHaN
aktív tag

probald ki, hogy eloszor csak athelyezed valahova. ha tenyleg lassit, akkor valogass belole =)

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#4023) old gray


old gray
addikt

RasHan-on kívül este senkit nem láttam fent, nagy kár. :(

Kora este Kareszoviccsal és RasHannal toltunk egy meccset és a mai napra kifújt a dolog.

Kérdés: Skype-ot érdemes használni vagy a TeamSpeak-et (amit Ferykee ajánlott)? Jó lenne tudni nagyjából, hogy melyik mennyi sávszélt. foglal, bár a Skype az eléggé kajálja. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4024) Larry303 válasza old gray (#4023) üzenetére


Larry303
addikt

team speak vagy ventrillo javallot ilyen célra...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#4025) edgR válasza old gray (#4023) üzenetére


edgR
őstag

mondtam, hogy intezem a sajat ts szobat. szerinted lesz ts szobank es skypeozni fogunk :F

(#4026) edgR válasza edgR (#4025) üzenetére


edgR
őstag

mar meg is van. msn-en mindenkinek segitek, de min. szedjetek le a ts 2-t !

(#4027) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Máma gyün valaki valamikor?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4028) RasHaN


RasHaN
aktív tag

10 korul gyuljunk ossze msnen sztem. en akkor gamelek

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#4029) faevike29


faevike29
tag

Nagyon be van állva ez a topik, úgyhogy húsvét alkalmából mi ma este megyünk lőni... :DDD Ha valaki véletlenül betévedne, várjuk szeretettel, mi fennt leszünk a szerón.

(#4030) RasHaN válasza faevike29 (#4029) üzenetére


RasHaN
aktív tag

+1 :DDD

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#4031) old gray válasza faevike29 (#4029) üzenetére


old gray
addikt

Rám is számíthattok. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4032) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nah hát direkt nem írtam most, mondom megvárom míg valaki betéved, hát szép. majdnem 3 napot kellett várni... :DD
Pörög a topik rendesen.,.. ennek ellenére most érek csak rá este sajna nem fogok tudni jönni,.. :O

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4033) old gray válasza Ferdzsoo (#4032) üzenetére


old gray
addikt

Jó volt remegő ujjakkal ellened játszani. :D Főleg a 3 suicide amit magamnak okoztam....ilyen az, ha az előző éjszakát végigbuliztad.... :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4034) Ferdzsoo válasza old gray (#4033) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hát azért én sem voltam a helyzet magaslatán. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4035) Winner_hun


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4036) Gave válasza Winner_hun (#4035) üzenetére


Gave
addikt

OMFG....Ez az arc nagyon kész...

* UT 2003-at 2002 szeptemberében adták ki ,ha jól emlékszem.
* UT2004- nem javitás...bah egy patch az javitás. Ez max addon/kieg.

tovább nem nézem ez a csávó sz@rt se tud az UT-ról. Úgy nagy átlagban

A hangja meg még erősen mutál...(ezt csak azért mert ekkora tapasztalattal és tudással nekivágott)

mod : áhh ,de ahogy a történetet elmagyarázza...hát nem semmi.

[ Szerkesztve ]

(#4037) Kareszovics válasza Gave (#4036) üzenetére


Kareszovics
addikt

Jóízűen adta elő a mondókáját a csávó az tény... Nekem bejött:D

De tartalmilag tényleg gyík volt az egész pedig nem vok egy UT lexikon. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4038) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Ahoj! Lenne 1 n00b kérdésem: milyen xerkóról van itten szó? Most nincs fent a game, de megtalálja magától, vagy varázsolni kő hozzá? Jah és 1.1 vagy 1.2? Bocs, de online CS-ben utazom, csak már kezdem unni, a külföldi xerkók pingjei meg aláztak még 1.0-ban, xal azóta hanyagoltam :B

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#4039) old gray válasza ]Phobos[ (#4038) üzenetére


old gray
addikt

[link]

Itt minden info megtalálható.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4040) ]Phobos[ válasza old gray (#4039) üzenetére


]Phobos[
senior tag

THX! :R

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#4041) RasHaN válasza Gave (#4036) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#4042) fpeter07 válasza Winner_hun (#4035) üzenetére


fpeter07
veterán

12 percet elmondott 6 percben :)

(#4043) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Hali!

Lenne egy kérdésem, mégpedig:

Hétvégén lanoltunk egy pici 12 órás UT3-at. A szitu az, hogy nekem volt profilom, mellyel végignyomtam az egyjátékos kampányt. Bár nem tudott az Online profilba bejelentkezni, mert nem volt net, de minden beállítást, minden megnyert karaktert megtartott, a nevemet is.

A többieknek nem volt tárolt profiljuk, amivel nem is lett volna gond, de offline nem tudtak profilt létrehozni, aminek az lett a következménye, hogy nem volt nevük. Tehát mindenki "Játékos" néven futott. Na mármost ez rohadt idegesítő volt...mit tehetünk, hogy az olyanoknak is legyen nevük, akiknek nincs profiljuk?

Előre is köszi.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4044) ]Phobos[ válasza TazLeacher (#4043) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Ja, ez engem is érdekelne!

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#4045) edgR válasza TazLeacher (#4043) üzenetére


edgR
őstag

pl klannevkent beallitjatok a nickeiteket..
az iment linkelt hsz-emben van 1 link ut3 mutatorokrol, ha egy szinttel ott visszalepsz, csomo masikat fogsz latni. az egyikkel van lehetoseg nevvaltasra, de hogy melyik az, azt mar ne kerdezd..

(#4046) TazLeacher válasza edgR (#4045) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi. A klánevek nem jók, mert, ha jól láttam csak az eredményjelzőn használja őket, a játékba, meg nem látom, hogy az, aki szembe jön éppen kicsoda...

Oks. Köszi, arra ránézek.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4047) Kevo válasza edgR (#4045) üzenetére


Kevo
tag

Melyik hsz-ben? :F Bocsi, biztos velem van a probléma, de nem látom :U

Üdv

Kevo

(#4048) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a tegnap esti játékfolyamatot. :)

RasHan & old gray

Azt mondtátok, hogy 20 perc múlva re, aztán úgy eltűntetek, mint szürkeszamár a ködben :O , pedig akkor már lettünk volna 5-en (igen, új rekord ;] ); valahogy csak szétdobtuk volna a csapatokat.

Mod: Kevo téged mostanában nem látni. :(

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4049) Maotun


Maotun
őstag

Sziasztok ! A Játék a legjobb ma a piacon :C de néha kiugrik winfosba :U (XP 32)
van hogy 10 perc van mikor fél óra játék után???? online is de offline is???
A game eredeti, patch is fent van, cuccoknak bírni kéne ,de valami nem ok?
Tippek? ötletek?

[ Szerkesztve ]

(#4050) Gave válasza Maotun (#4049) üzenetére


Gave
addikt

Friss driverek stb , van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.