Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Skilled-en már elég nehéz a Deathmatch, úgy látszik elpuhultam az évek során:D

(#802) Drizzt válasza Alvin_ti4200 (#801) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nagyon kemények a botok, percek alatt szétkapnak. Én asszem először adept-re raktam, s nyögni se bírtam, olyan 0 fraget nyomtam. :D

I am having fun staying poor.

(#803) Soak válasza Alvin_ti4200 (#801) üzenetére


Soak
veterán

Ugyan nem játszottam elötte sose UT-t . Skilled ellen nyomom TDM-be, de ezek a diszno botok wh-znak :D . Mikor a sniperrel kinéznék az ablakon pont telibe ver egy plazma gömb. Vakon találnak el 10ből 5ször

(#804) whitezo88


whitezo88
nagyúr

én 2. nehézségen simán ownoltam a deathmatchet... bár tudom az noskill egy utzőnél :D
régen sokat Q3ztam igaz botok ellen főleg de suliban nyomtuk a multit is rendesen.

Drizzt: Bioshock is fix 60 fps fullon nálam :) , én inkább a Crysist mondanám másik pólusnak...

[ Szerkesztve ]

(#805) Alvin_ti4200 válasza Soak (#803) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Experienced lesz a tuti

(#806) Foxmulder89 válasza whitezo88 (#804) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Én régebben adept-masterfulon nyomtam le a gépeket de ez msot itt valahogy nem jött be kijöttem a gyakorlatból :B
Bioshock nálam is egész jól ment, 1024 max kb úgy mint UT3,Crysist nem próbáltam asszem a bétához valami kulcs kellett vagy az már megvan oldva :F

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#807) mr.cow


mr.cow
csendes tag

Az én gépem már ugyan veteránnak számít ilyen játékhoz, de egész jól fut.
Fraps-el csináltam tesztet, TDM 5bottal, Screen Percentage: 100 többi beállítás 1-en:
1024x768
Avg: 37.393 - Min: 21 - Max: 49

800x600
Avg: 40.152 - Min: 24 - Max: 57

AthlonXP 2200MHz, 1GB ram, 6600GT + 163.75 forceware

(#808) Scoobyka


Scoobyka
addikt

nekem is kajak jól ment 1280*800-ban minden max kivétel az antialasing és a v-sync.....stabil 30-40fps 6-8 emberkénél....

konfig :MSI M677x-002-es noti
x2 1,6os procko
1giga ram 677
go 7600 256mb
driverekből meg még csak nem is a legújabb....

le a kalappal az optimalizáláson a fiúknak,bár sztem közel sem ez a vége a grafikának.....sztem a teljes sokkal szebb lessz....

(#809) shader-x


shader-x
tag

hi! a demo az használ dx10 es effecteket és a teljesbe lessz majd élsimitás???

(#810) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

1600x1200 minden maxon,10 fps :DDD frapsba benyomta a rec et is 2-3 fps :D
1024- low-med en élvezhetően lehet játszani a konfigommal.

Music!!!

(#811) Foxmulder89 válasza shader-x (#809) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Dx 10-et nemtudom mivel nekem még csak Dx9-es kártyám van, de az élsimítást az Unreal3 motor nem támogatja, viszont rálehet erőltetni valahogy,de nem tudom hogyan :B

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#812) Zeratul


Zeratul
addikt

Érdekes radeonnal látni ahogy UT motor tölti be a texturákat a VGA memóriába. Maga a játék határozottan nem rossz.

(#813) whitezo88 válasza Zeratul (#812) üzenetére


whitezo88
nagyúr

GFnél is, de nem vészes, csak pár sec.

(#814) Frigo válasza Foxmulder89 (#811) üzenetére


Frigo
őstag

Nhancer nevű progival (AA compability füllnél) :

UT3+AA

(#815) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

hali!

valaki ráhött már hogyan lehet XP x64 alatt indítani a gamet?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#816) ploteus


ploteus
aktív tag

Na én is teszteltem, ezek a képek születtek kb 60-70fps mellett:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Őszíntén én ilyen grafikát még életemben nem láttam :Y

[ Szerkesztve ]

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#817) Kareszovics válasza Foxmulder89 (#806) üzenetére


Kareszovics
addikt

"Én régebben adept-masterfulon nyomtam le a gépeket de ez most itt valahogy nem jött be kijöttem a gyakorlatból"

Mintha csak magamat hallanám; Gothic 3 után kicsit fura volt :B

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#818) Frigo válasza jaffa 2843 (#815) üzenetére


Frigo
őstag

Letöltöd ezt a hotfixet utána menni fog :

UT3-XP64-2003-hotfix

(#819) Gave válasza Kareszovics (#817) üzenetére


Gave
addikt

UT2004-ben inhuman botokat aláztam , instaban még godlike-ot is :) ,de UT3-ban ...hááát bekeményedtek ... Hardcore botok az tuti :)

(#820) jaffa 2843 válasza Frigo (#818) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

jíííháááááá :D

ezer thx for the help young padawan :D

próba indul :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#821) jaffa 2843 válasza Frigo (#818) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

hmm egy a baj.. hogy már a telepítő sem megy, ehhez pedig fel kellene elöször installálni a gamet... hogyan lehetne településre birni? :F

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#822) whitezo88


whitezo88
nagyúr

GoW is jó lesz, ugyanez a motor :)

amúgy experienced már nem annyira gyenge, 2. TDM mapon meg kellett dolgozni a nyerésért, elsőn viszont vesztettünk (főleg a darkwalker miatt)

4v4 volt.

(#823) DarthPeeter válasza Gave (#819) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Dettó én is így votlam vele. Mikor meg lanoztunk 1-2 óra után nem akartak velem játszani :( :O :P :DDD :DD

(#824) laci666


laci666
senior tag

Az miért van hogy felmegyek a netre Multiplayerbe és azt irja hogy csak egyedül vagyok fent peddig 30perccel ezelött jot csatáztunk ugyanott és ezt már több pályán is eljátszota már.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#825) whitezo88 válasza laci666 (#824) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mert szar bugos a netes MP rész, reméljük csinálnak valamit...
ezer év a csatlakozás, ha egyáltalán csatizik, és még ekkor is marha nagy lag van

(#826) laci666 válasza whitezo88 (#825) üzenetére


laci666
senior tag

Amikor sikerül csatllakoznom akkor frankon megy mindne.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#827) Drizzt válasza laci666 (#826) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Örülj neki, nekem alapból a legkisebb ping vagy 180.

I am having fun staying poor.

(#828) Gave válasza whitezo88 (#825) üzenetére


Gave
addikt

Nekem pillanatok alatt csatlakozik..már ,ha épp nincs fullon egy szerver..az én problémám ,hogy random ledobál :( ...tegnap is kb 15 perc játék után azon vettem észre magam h mindenki a falnak rohangál én meg lövök ,de semmi skuló nem repül ...és 5mp múlva diconnect... :( nagyon remélem ,h ezt kijavitják...

(#829) feka007 válasza Drizzt (#800) üzenetére


feka007
nagyúr

Mert a "becsületes" kiadók fontosabbnak tartják a játékosok érdekeinél, hogy a rendes optimalizálás plusz pénz meg idő nekik, és csak addig optimalizálják, hogy elfusson vhogy, ne vigyék vissza a boltba...
Persze az Epicnek érdeke, hogy minél jobban fusson, mivel low fps-ekkel senki nem akar multizni, de eddig is csak becsületes munkát adtak ki a kezükből, ennél jobban már nehéz is lenne optimalizálni. :R

(#830) whitezo88 válasza feka007 (#829) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kb 2 éve haverokkal mennyit ámuldoztunk hogy hú milyen brutálul fog kinézni biztos a legjobb gép kell hozzá hogy eldöcögjön... és láss csodát, régebbi gépeken is elég jól elmegy normal grafikán.

(#831) feka007 válasza Gave (#828) üzenetére


feka007
nagyúr

Lehet, hogy csak a demó szerverekkel van baj. Nem lenne szép egy optimalizálatlan netkódon elbukniuk, mikor egy ilyen gamet hoztak össze. :F

(#832) Gave válasza feka007 (#831) üzenetére


Gave
addikt

Így van.., a játék az frenetikus.. a hangulat meg ,hogy pörgös nagyon egyben van...remélem igazad lesz és foglalkoznak a netkóddal

(#833) Drizzt válasza feka007 (#831) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nyugi, nem véletlenül mondják rá, hogy bétás, szerintem pont a netkód része a gáz még, azt mondták azért adják ki, hogy a gépigénnyel kapcsolatos dolgokat teszteljék.

I am having fun staying poor.

(#834) Apophis


Apophis
őstag

A SP demo alapján nekem tetszik. A fegyverek karakterisztikája jobban átjön, a grafika újabb mérföldkő, a mozgás nekem kicsit furcsa, nem negatív értelemben. A dodgejumpot hiányolom. A képi világ szerintem sokkal hangulatosabb a 2k4 kopár textúrái után, de jól átlátható. Multit nem tudtam kipróbálni, pedig ezen áll vagy bukik az egész: 2k4-ben nem tudtam lagmentes servert találni, hiába volt 50-es ping, a karakterek darabosan mozogtak.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#835) laci666


laci666
senior tag

Tank szállítás UT3 modra . :)

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#836) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

valaki tudja hogy működik a telepítés XP x64 alatt?
ez a hibaüzi telepités kezdésekor: 1628: Failed to Complete Installation

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#837) SEMTEX


SEMTEX
senior tag

Igazából nem olyan nagy szám ez a játék, aki játszott az ut2004-gyel, az tudja...
Ugyanaz, csak a grafika nívósabb, bár a robbanások elég ótvarok... :W

...

(#838) Gave válasza laci666 (#835) üzenetére


Gave
addikt

Én is tok egy jót...
[link]

még délután csináltam....fiygeljétek meg a végén amikor forgatom a kamerát a karim körül...bele lesz süppedve a lába egy picit a betonba :) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#839) laci666 válasza Gave (#838) üzenetére


laci666
senior tag

Elég szépen apritotad a népet.De én jobban :D
Nekem is az eggyik kedvenc pályám.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#840) Gave válasza laci666 (#839) üzenetére


Gave
addikt

"Nekem is az eggyik kedvenc pályám."
a 3 közül? :DDD :DDD :DDD a fraps miatt voltam laza ;]

[ Szerkesztve ]

(#841) whitezo88


whitezo88
nagyúr

valaki majd csinálhatna szervert és mehetnénk PHsok játszani oda, akár botok ellen is, ha nem lennénk elegen :)

(#842) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Én benne vagyok, hogy kapjatok az arcotokra... ;]

I am having fun staying poor.

(#843) laci666 válasza whitezo88 (#841) üzenetére


laci666
senior tag

Én is benne vagyok. :)

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#844) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Csak én hiányolom a dodgejumpot? Tényleg nincs benne?:F
Kicsit furcsa 2k4 után, de megszokható. Kár, hogy csak 1024-ben tolhatom full grafikán hogy normálisan menjen:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#845) Gave válasza whitezo88 (#841) üzenetére


Gave
addikt

Őőő mien játékmod lesz ...? :)
....,ha lesz :DDD

(#846) harry válasza Winner_hun (#844) üzenetére


harry
veterán

A 2* jobbra -> jobbra ugrás, vagy a dupla felugrás nálam működik. Előre nem próbáltam. Ha szervert akartok csinálni sztem elég a sima DM. Többihez több ember kell (egyszerre több). Ha nincs gond szerverrel, fut mindenkinél és megbeszélünk egy nagyobb wart vmelyik napra akkor lehet vmi vctf vagy tdm.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#847) whitezo88


whitezo88
nagyúr

megnézünk haverral egy botos Hamachis lant, aztán meglátjuk mi lesz :)

(#848) vazimódó válasza bagyulajuve (#766) üzenetére


vazimódó
senior tag

:)) :C
Még a végén nagy Unreales deathmatch partikat fogunk nyomatni. :DDD

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#849) Winner_hun válasza harry (#846) üzenetére


Winner_hun
félisten

2xjobbra majd ugrás. A 2x jobbra az kevés, az ugrással hozzá viszont igen jó sebességgel lehetett haladni

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#850) whitezo88 válasza whitezo88 (#847) üzenetére


whitezo88
nagyúr

na már ezzel gondunk van... egyrészt csak DMet lehet választani szűréskor mert szürkítve van a combobox, és nem is lát semmi szervert...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.