Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) whitezo88 válasza Ferdzsoo (#999) üzenetére


whitezo88
nagyúr

napokban próbáltuk haverral játszani de se lan, se netes game nem jött össze, nem láttuk egyást sehogy.

(#1002) Ferdzsoo válasza whitezo88 (#1001) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Tűzfalak, satöbbi cumók ki voltak lőve? tudom noob kérdés de én is el szoktam felejteni :W

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1003) Winner_hun


Winner_hun
félisten

És ha látjuk egymás csak a csatlakozás nem jön létre akkor mi van?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1004) whitezo88 válasza Ferdzsoo (#1002) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mivel hamachiban zöld volt a fény (aktív a kapcsolat), mennie kellene.

(#1005) Ferdzsoo válasza whitezo88 (#1004) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

És simán interneten keresztül nem próbáltátok?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1006) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Feltettem, kicsit jobb lett.
Ha jászok, a procik nem futnak 100%-on, ha a tálcán van, akkor viszont igen. Erre van valami magyarázat?
[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1007) Sirandrish válasza Kartács (#998) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah majd énis kipróbálom ezt az Online mókát aztán kiderül hogy nekem megy-e a dolog vagy sem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1008) laci666 válasza whitezo88 (#996) üzenetére


laci666
senior tag

Na végre sikerült csináltam egy másik profilt email cimnek nem a szar freemailt irtam be és már egyböl sikerült.

A freemailt kerülje mindenki egy nagy szar.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#1009) Thrawn


Thrawn
félisten

Próbáltunk egy Duel-t Winner_hun-al összehozni. Neten ha én csinálok szervert nem lát, ha ő csinál akkor én látom de a Connecting feliratnál megáll a tudomány. Hamachival egyikünk sem látja a másikat. Jelszóval, anélkül, tökmindegy :F :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1010) athomi


athomi
veterán

Nem lehet, hogy routerral akartok szervert csinálni és azért nem engedi be a másikat?

(#1011) Thrawn válasza athomi (#1010) üzenetére


Thrawn
félisten

Ugyanebben a felállásban anno a Stalker bétatesztnél simán tudtunk játszani. Többen is. :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1012) Winner_hun válasza athomi (#1010) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem van routerem, de mniden nyavaja ki van kapcsolva benne

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1013) Winner_hun válasza laci666 (#1008) üzenetére


Winner_hun
félisten

Dehogy szar:) Ha szar, minek használod?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1014) laci666 válasza Winner_hun (#1013) üzenetére


laci666
senior tag

Na jó ezt ne ugy értetem csak akkor amikor ilyen email cimmel csináltem profil nem engedet fel.

Most fent vagyok csak olyan lassan vált fegyvert meg a lövésis el van csuszva egy kicsit igy meg szar,leszednek hamar.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#1015) Sirandrish


Sirandrish
legenda

egyébként melyik szerverre jártok PH!-sok? ;]
csakmert oda kéne majd mennem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1016) laci666 válasza Sirandrish (#1015) üzenetére


laci666
senior tag

:) Én arra amelyikra felenged meg ha meg normálisan megy.

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#1017) Sirandrish válasza laci666 (#1016) üzenetére


Sirandrish
legenda

én most kipróbáltam..nagyon nagy:D
Mondjuk nem egy COD2 online így kb olyan az arányom hogy 10szer halok mig 3szr ölök de az is lehet hogy egyből profikhoz mentem:DD

Mindenesetre nagyon jó szerintem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1018) laci666 válasza Sirandrish (#1017) üzenetére


laci666
senior tag

Most csináltam egy szervert laci666 neve nézd már meg hogy látsz e

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#1019) athomi


athomi
veterán

Hogyan kell gyógyítani a járműveket, meg szörfdeszkán repkedni meg ilyenek? Mert mindenki szörfdezkázik én meg nem tudok. :D

laci666: dm, tdm, ctf?

(#1020) Larry303 válasza Winner_hun (#1012) üzenetére


Larry303
addikt

hiába van kikapcsolva, ha a megfelelő portok nincsenek forwardolva...az ut meg hiába figyel azokon a portokon, csak a belső hálóról tudja fogadni majd a kapcsoltokat...
ha dmz be rakod az sem biztos, hogy segít...szvsz ilyen esetekben érdemes kézzel beállítani a szükséges portokat...viszont ez még mindig nem ad magyarázatot arra, hogy hamachin keresztül miért nem láttátok egymást... ha jól tudom, ha már a kapcsolat létrejött a hamchin belül, akkor annak az adapternek a portjai közül egyik sem lesz blokkolva...próbáltátok lan módban megadni a a hamachi adapter ip címét?
ha már mindent végigpróbáltatok akkor bocs nem okoskodni akartam, csak arra válaszoltam, hogy ha routereden minden tiltást kikapcsolsz az még nem jelenti azt hogy a csomagok megfelelő helyen "kopogtatnak" a host gépen...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#1021) Sirandrish válasza laci666 (#1018) üzenetére


Sirandrish
legenda

oksa megnézem:)

sajnos nemlátom:(

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1022) athomi válasza laci666 (#1018) üzenetére


athomi
veterán

Igen látlak bent, de hiába nyomok a connection-re nem csatlakozik be hozzád. :(

(#1023) Sirandrish válasza athomi (#1022) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor te még jobban jártál mint én mert én nemis láttam...mondjuk az is lehet hogy nem néztem jólkörbe:(

nah mindegy végülis...hátha talizunk majd valami serveren:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1024) athomi válasza Sirandrish (#1023) üzenetére


athomi
veterán

TDM-es szerverek közt kell keresni. Amúgy hasonlóan jól nyomom a játékot mint te :D , de elvagyok vele. Rájöttem, hogy F-el kell halottanak tetetni magam, de ezek a szemetek soha nem veszik be. :D
Amúgy athomi85 néven vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#1025) laci666 válasza athomi (#1022) üzenetére


laci666
senior tag

Tűzfalat kikapcsoltam akkor nem tudom mi lehet a gubanc.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#1026) Sirandrish válasza athomi (#1024) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah jóvan picit megyek gyakorlok aztán majd megnézzük ezt a servert.
AMugy te kilőtted a tűzfalat? mert lehet azé nemtudtál csatlakozni Laci serverére...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1027) athomi válasza Sirandrish (#1026) üzenetére


athomi
veterán

Nálam mindig ki van lőve. ;)

(#1028) edgR válasza laci666 (#1008) üzenetére


edgR
őstag

en azt regeltem, megis megy. most akkor toroljem? ;] :DDD

(#1029) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Esetleg probáljátok meg régebbi hamachival...pl Titan quest nem hajlandó elindulni a legujjabbal.aszem 1.0.2.2 :U
Athomi : Légdeszka Q betü,de ha picit visszaolvasnál, akkor sok egyéb másra is fény derülne :DDD

edgR 1 sec el elöztelek meg :D

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#1030) edgR válasza athomi (#1019) üzenetére


edgR
őstag

q billentyu..
Szuperboci: vagom :D

[ Szerkesztve ]

(#1031) Sirandrish válasza athomi (#1027) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor én már meg se próbálom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1032) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Jó ez ,csak már kicsit unalmas ez a két pálya... :)
Ha valakinek mégis sikerült olyan szervert csinálni amihez tudunk csatizni ne folytsa magába...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1033) harry


harry
veterán

Sima LAN szervert tudtatok már csinálni? Ha igen, akkor hamacsival csinálhatnánk egy kis hálót meg egy helyi szervert és kész is.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1034) Ferdzsoo válasza harry (#1033) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

LOL. Lan tudsz csak olvass vissza picit. Nem látják egymást...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1035) harry válasza Ferdzsoo (#1034) üzenetére


harry
veterán

Most akkor megy vagy nem :U Hol nem látják egymást, sima LAN-on sem? Ha LAN-al megy akkor tudunk publicot is csinálni, ha ott nem látják egymást akkor passz.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1036) Winner_hun válasza harry (#1035) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hamachiban láttuk egymást, ha Thrawn csinált szervert, akkor én nem láttam, ha én csináltam, ő látott de a connectingnél nem történt semmi sem

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1037) Thrawn válasza Winner_hun (#1036) üzenetére


Thrawn
félisten

Hamachiban sehogy nem láttuk egymást, csak netes csatlakozáskor láttalak. Te engem még úgy sem. Érthetetlen :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1038) Winner_hun válasza Thrawn (#1037) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hát nálam kiírta hogy Thrawn, akkor már láttalak, vagy nem? Meg láttad a megosztott dolgaimat is:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1039) Thrawn válasza Winner_hun (#1038) üzenetére


Thrawn
félisten

Hamachiban persze, de UT-ban nem :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1040) harry


harry
veterán

Ja értem. Valóban érdekes. Srácokkal régebben COD2-t nyomtunk hamacsin és sosem volt probléma, azért gondoltam erre, de akkor így sem.
Akkor csak simán támadjunk meg egy szervert ahol épp nincs senki ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1041) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Akkor nagyon ugytünik hogy nem lesz PH-s összecsapás:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1042) Sirandrish válasza harry (#1040) üzenetére


Sirandrish
legenda

Titan Questet is lehett hamacsin..ezt nem lehet(legalábbis egyenlőre nem tudjuk hogy kell)..ez ennyire egyszerü

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1043) Szuperboci válasza Sirandrish (#1042) üzenetére


Szuperboci
senior tag

nem tudsz olvasni?:D irtam hogy a 1.0.2.2 esel nem megy. :((( és 1.0.2.1 essel megy. :o

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#1044) dante3


dante3
addikt

Csinálok egy szervert, kíváncsi vagyok hogy látjátok-e?
Név: dante3 ut3 server
jelszó: phforum

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#1045) Winner_hun válasza dante3 (#1044) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen, és be is tudtam lépni:C
Azt kifelejtetted, hogy Team Deathmatch-ben kell keresni:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1046) Ferdzsoo válasza Winner_hun (#1045) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én nem látom.... :O
Miért nem biztos hogy TDM?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1047) Sirandrish válasza Szuperboci (#1043) üzenetére


Sirandrish
legenda

jólvan valahogy ez elkerülte a figyelmemet:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1048) Thrawn válasza Ferdzsoo (#1046) üzenetére


Thrawn
félisten

Én sem látom :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1049) edgR


edgR
őstag

akinek balga modon (hozzam hasonloan) elkerulte a figyelmet:
ha normalis servert akarsz kifogni, akkor refresh, majd az aljan - ki tudja miert :F - talalod a normalis pinggel rendelkezo servereket. ha ping szerint sorbarendezed, akkor is.. :O
47/62 pinges servereken mar aranylag normalisan lehet jatszani.

(#1050) Peat;)


Peat;)
veterán

Hmm 2 napig ment a demo, ma már nem megy, nekem is megáll a perss any keynél. Legfrissebb vga és proci driver mellett xp alatt, úgy néz ki sok dologra allergiás így bétaként.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.