Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) feka007


feka007
nagyúr

Adjatok már meg egy normális helyet, ahonnan több tükörről is lehet szedni normálisan. :(

(#652) Carpio


Carpio
tag

Van olyan hely ahonnan le is jön egészben?? :( :F

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#653) laci666 válasza harry (#646) üzenetére


laci666
senior tag

szerintem mindne benne van de nem biztos.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#654) Shodan válasza keIdor (#650) üzenetére


Shodan
addikt

szerintem, csak az 1 volt jó a többi egy hulladék..ebbe se látok marha nagy újdonságokat.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#655) laci666 válasza Carpio (#652) üzenetére


laci666
senior tag

Én innen szedtem le

Az 1-es serveről és 460K-val jőtt le.

Ugy látom már csak 3-4-5-6 server van.

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#656) keIdor válasza Shodan (#654) üzenetére


keIdor
titán

Nekem a grafika és a fizika bőven elég újdonság!:) De lehet nekem vannak szar igényeim...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#657) LeC


LeC
addikt

na letöltve instalálva, kipróbálva. kicsit fura 2k4 után, de majd megszokom.

ini haxok jöhetnének, pl hogy lehet sensi-t 1.00 alá vinni, hogy lehet í-re bindelni fegyvert és hasonlok.
Legoptimálisabb video beállitások? mivel elsőre olyan homályos volt minden, aztán vmit állitottam és most jo lett :DDD

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#658) LeC


LeC
addikt

hudok méretének csökkentése, átlátszóság növelése, ilyeneket is hiányoltam, bár lehet csak én nem találom :U

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#659) harry


harry
veterán

Előbbi szerver leáltt, remek :-\ viszont van egy másik, ez gyorsabb ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#660) Pala válasza harry (#659) üzenetére


Pala
veterán

Tudsz adni 1 linket? :B
Nekem csak 20k-val jön sajnos.

(#661) Patrick válasza LeC (#658) üzenetére


Patrick
addikt

Ez egy demo...a full-ban minden lesz, ne legyél már telhetetlen. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#662) harry válasza Pala (#660) üzenetére


harry
veterán

Az előbbiről szedtem (#655). Talán egyik EU szerver. Gyorsan jött, 400k körül, szerintem próbáld végig őket, valamelyik csak jó. Lehetőleg vmilyen letöltés vezérlővel.

Csak nálam van, hogy telepítésnél ha én jelölöm ki a telepítési útvonalat akkor az input fókusz elugrik mindig onnan ahova be lehetne gépelni? Tehát nem tudok beírni mappa nevet lényegében, be kellett illesztenem. Mintha már 2k4nél is lett volna vmi ilyen...

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#663) wesker24


wesker24
senior tag

:)

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#664) Def26


Def26
félisten

Torrentről szedjétek, nekem már 99%. A fizetős filepalnetről meg még mindíg lockolt. :(((

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#665) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Bakker, ez a játék fasza!!! :R És ami a legjobb, hogy 1680-ban maxon végig 60 fps-en áll, ha lődözés van sok emberrel, akkor lemegy min. 40-re. Nagyon zsír. A játékmenet meg tökre mint a videókon. Csak annyi idegesítő, hogy adept botok is úgy szétkapnak, hogy egyet se tudok fragelni.

I am having fun staying poor.

(#666) @rglaaf


@rglaaf
veterán

File planet? hehe szopik már du 2-kor rapidról lehetet leszedni az ingame videokat amit userek toltak fel :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#667) Shadows válasza Def26 (#664) üzenetére


Shadows
senior tag

priviben a trackert megadhatnád az ut3-hoz :DD kösz

[ Szerkesztve ]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#668) wesker24 válasza Shadows (#667) üzenetére


wesker24
senior tag

Már az a torrent se jó amit ő használt mert most néztem meg abszolut nem müxik nekem el sem indul !! :(

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#669) Gave


Gave
addikt

Én most a telepitő miatt vagyok kiakadva több mint fél órája telepít !!!!!! normális? :( :(

(#670) balintka válasza Def26 (#664) üzenetére


balintka
addikt

Nekem is lent van már :) ennyit a fileplanetről. ezért megéri valóban pénzt kiadni :)

(#671) wesker24 válasza Gave (#669) üzenetére


wesker24
senior tag

Szerintem tuti hogy nem !!

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#672) keIdor válasza Gave (#669) üzenetére


keIdor
titán

Nem.:( Nekem kb. 2-3 perc volt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#673) harry


harry
veterán

Na kipróbáltam én is, elég tetszetős ;] megnéztem 1280ban is és tűrhető volt, majd megnézem mindjárt fps értékeket is.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#674) Drizzt válasza Gave (#669) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem Vista alatt egy 10 perc biztos volt. Szerencsére maga a játék gyors. A netkód elég szar, de a sebesség multiban se ment 40 fps alá. Csak sajnos lagzi.

I am having fun staying poor.

(#675) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Innem fullon jön és magyar

PSN:BiZzare_0 ️

(#676) Def26 válasza balintka (#670) üzenetére


Def26
félisten

Én is kipróbáltam, kib@szott nagy. Amolyan Quake 3 feelingje van, ez is olyan kis pörgős FPS multi.

Fileplanet meg ezt most elqrta, de azért vannak ott jó dolgok ilyen volt a Crysis demo is...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#677) Gave


Gave
addikt

Jaja lagzi az van ,kéne hun szerver :) ...nekem 1280ban stabil 62 fps :) 1 centivel se kevesebb maxon...éshát UUUUUUTTÉÉ :) emberek ..ez nekem már bizti ,hogy az év játéka.......thx epic ..szép munka ...igykell játékot késziteni

(#678) Patrick válasza @rglaaf (#675) üzenetére


Patrick
addikt

Ajj, ezaz, király köszi szépen :C 1100-al jön :DD

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#679) Patrick válasza Gave (#677) üzenetére


Patrick
addikt

Egyetértek, ezzel sokáig fogok játszani :C

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#680) LeC válasza Patrick (#661) üzenetére


LeC
addikt

de ha nem lesz akkor nagyon elégedetlen leszek :DDD

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#681) magi20


magi20
senior tag

sziasztok az miért van,hogy akárhova akarok joinolni,semmit sem csinál???
hostként sem tudok csinálni semmit.

valakinek valami ötlet? endless verzió van meg.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#682) balintka


balintka
addikt

Nagyon jó a demo!!

(#683) @rglaaf


@rglaaf
veterán

1 novice bot ownol tripod-dal :W :Y

PSN:BiZzare_0 ️

(#684) laci666


laci666
senior tag

Nagyon de nagyon ott van a game :R :R
Ezt nyomja valaki nekem naqgyon be jön :)

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#685) feka007 válasza @rglaaf (#675) üzenetére


feka007
nagyúr

Végre egy normális szerver, talán az egyetlen amire nem cuppant rá még mindenki...

(#686) Pala


Pala
veterán

Nah, leszedtem, kipróbáltam.
Az optimalizálás szerintem igen jól sikerült, az én középkategóriás gépemen (A64@2640MHz, 2GB RAM, X1950Pro 512MB) 1024x768-ban mindent maxra húzva próbáltam ki, majd benyomtam 15 botot és a legnagyobb hent közepén asszem a minimum fps 36 volt, ennél kisebbet nem láttam. :R
A menü szerintem elég béna lett, valahogy olyan túl konzolos, az UT2004 menüjében sokkal könyebben el lehetett igazodni, minden szem előtt volt.
DE!! A játékmenet nagyon tetszik, jó pörgős, csak még "túl sok az újdonság", szokni kell az egészet.

(#687) Soak


Soak
veterán

Kiprobáltam a demot, nagyon jo. A tripod licenszért meg a világok harca producer megb@ssza őket :D . Nagyon lol mikor beül egy bot aztán csak lövöldözi a heggesztő ivet

amugy tetszik ahogy midn a 4 magot dolgoztatja

[ Szerkesztve ]

(#688) LeC válasza Soak (#687) üzenetére


LeC
addikt

már akinek van 4 magja :DDD

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#689) Soak válasza LeC (#688) üzenetére


Soak
veterán

Jah, az nem hátrány :D . Amugy tetszik az optimalizáltság, egész türhetően fut 7300gt-n

(#690) Pala válasza Soak (#689) üzenetére


Pala
veterán

Jah, hát amilyen procid meg ramod van mögötte, nem csoda... :)

(#691) Soak válasza Pala (#690) üzenetére


Soak
veterán

Hát igen... majd kiváncsi vgyok R600-al mit alakit . 3Gb ramom van (még a crucial mellett 1gb) és bőven sok volt neki

(#692) Pala válasza Soak (#691) üzenetére


Pala
veterán

Hát azért 7300GT vs. HD2900XT, van némi difi. :DDD
De elég neki 2 giga is, legalábbis xp alatt nálam egyáltalán nem volt swap

Csak van ez a kis furcsaság, hogy mikor belépek egy pályára, akkor picit homályosan jeleníti meg a textúrákat, majd néhány mp alatt minden kiélesedik és rendbejön a grafika. Ugyanezt tapasztaltam a Bioshocknál is, ez az UT3 engine sajátossága?:F

(#693) Soak válasza Pala (#692) üzenetére


Soak
veterán

Nekem is ilyen. Valószinű ,hogy az. Azért együtt lehet vele élni :D

a te procid milyen terheléssel viseli a game-t?

[ Szerkesztve ]

(#694) Pala válasza Soak (#693) üzenetére


Pala
veterán

Hát ez én procim eléggé elhalványul a tied mellett. :)
Amúgy bírja, bár nem hajtja ki maxon a vga-t, viszont a játék alatt közel 100%-on volt végig.
A procira leginkább a world detail beállítás van hatással, ha ezt csökkentem, érezhető fps növekedést tapasztalni. (fraps-szal nézem)

(#695) keIdor válasza Pala (#692) üzenetére


keIdor
titán

Ez Unreal Engine 3 "szokás". Bioshock is így töltött be. Megjelent az elötted lévő terület majd úgy pakolta rá a shadereket, textúrákat. Természetes dolog.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#696) Pala válasza keIdor (#695) üzenetére


Pala
veterán

Igen, pontosan ezt tapasztalom. Én meg azt hittem valami bug. :)

(#697) keIdor válasza Pala (#696) üzenetére


keIdor
titán

Nem bug ilyen a motor.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#698) Patrick


Patrick
addikt

Nah 40 fps :D

Kurva jó a játék és a grafikája olyan szép :D Jeah :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#699) aya


aya
addikt

Isten a gém :R
Régen is nagy Unreal tournament-es voltam, ugyhogy már a fömenü zenéje is megfogott.
A netes részel nem vagyok kiegyezve folyamatosan kidob egy csomo helyröl elég jó állásbol :( Vagy be se enged.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#700) Pala


Pala
veterán

A teljes verzió mikor jelenik meg, erről van valakinek infója? (gondolom kell majd neki vagy 15-20 giga szabad hely:) )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.