Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) whitezo88 válasza trassher (#899) üzenetére


whitezo88
nagyúr

akkor az ami a híd tetején van?
Feree13, köszi a válaszod, tudod kurvára nem ez a neve a játékban ha felveszed.

[ Szerkesztve ]

(#902) RI/OS


RI/OS
őstag

A demo alapján:

A grafika 1400*1050 minden maxon már boccs a kifejezésért de egy hulladék. A bioshocknak kb 50szer jobb a grafikája, viszont a játékmenet egész élvezhetö, el lehet vele szórakozni :)

(#903) whitezo88 válasza whitezo88 (#901) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mod: ja de, csak egy másikra gondoltam, ami fent van, és az is célkövető.

(#904) @rglaaf válasza RI/OS (#902) üzenetére


@rglaaf
veterán

szerintem várjuk meg a full-t addig nem igazán tudjuk meg mit is tud valójában

PSN:BiZzare_0 ️

(#905) bozont válasza Alvin_ti4200 (#884) üzenetére


bozont
veterán

Nem a driverek miatt volt, végüls is kiderült hogy nem szabad kipipálni az automatikus bejelentkezést és akkor nem hal be az egész. :F

(#906) Hmmz válasza whitezo88 (#853) üzenetére


Hmmz
aktív tag

Ez egy DEMÓ és még BÉTA
Leforditom neked a két szót: Halmozottan hátrányos.. :)
Igazából a max amit elvárhatnánk tőle az 1 pálya offline mindenféle állithatóság nélkül. és ettől azért több van benne..
Türelem szervizpakkot terem...

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#907) Patrick válasza Hmmz (#906) üzenetére


Patrick
addikt

Ezt soha semelyik játéknál nem tudták, tudják felfogni páran és nem is fogják...

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#908) Remington


Remington
őstag

sziasztok
nem tudom feltelepíteni a demot! próbáltam már c-re is meg d-re is de mindig azt írja h nincs elég hely közbe mind2n több giga van!
help pls

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#909) edgR válasza RI/OS (#902) üzenetére


edgR
őstag

igy van, pl a kocka labu kislany qrvajol nez ki ;]

(#910) Kephamos


Kephamos
addikt

A demó fut linux alatt, vagy nem? Mert én mindehol csak .exe-t találtam. :U

(#911) Tom5 válasza Remington (#908) üzenetére


Tom5
addikt

Nekem is csak akkor engedte ha több mint 2,5 giga szabad lett a C:-n.... :(((

(#912) villamos


villamos
őstag

Hali!
Leszedtem a demót, és felraktam a gépemre.
Először nem volt hajlandó települni, mert kicsi volt a hely a C-n.
Utánna csináltam helyet a cén, és szépen felmászott. És utánna el is indult. Nem állítgattam semmit át, csak a felbontást 1024x768 -ra, hogy kicsit szebb legyen. Tudtam vele játszani, meg minden, és egészen szép is volt, semmi szaggatás, semmi anomália, annak ellenére, hogy egy ma már gagyinak mondható 3500+ meg egy 7600GS teljesít szolgálatot (gépem az adatoknál megtekinthető). Aztán hirtelen fogta magát, és kilépett a játékból majd a szokásos windows hibaüzenet, hogy hiba történt blablabla.
Most meg semmi nincs. Próbálkoztam vga driver frissítésével, levettem a legújabb forceware -t de nem használ. Elvileg a direktx is a legújabb 9c, XP alá tudtommal nincs újabb...
Egyik próbálkozás alkalmával kiírta, hogy kevesli a virtuális memóriát, (ami jogos lehet, mert anno kikapcsoltam, csak manapság az 1G kezd szűkös lenni) így beállítottam hogy legyen újra...
Megpróbáltam leszedni a játékot, majd újrarakni, ez sikerült ugyan, de most már a menüben megakad, a képernyő elsötétül, majd semmi, mindha kikapcsolná a monitort, ráadásul a szokásos kontrolaltdelre sem reagál a dög, csak a reset segít.
A lényeg, hogy azóta a játék meg sem nyikkan...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#913) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nah nekem is sikeresen felmászott a gépre a demó.

A konfigomon elég jól fut: 1024-ben a csúszkák 4-esen az SC-meg 80%-on, így általában 20-25 FPS között mozog, ami offline lövöldözésre nekem bőven elég :)

Azonban a graf valahogy nem az igazi (persze még csak a béta demóra értve).
Az egész annyira, hmm homályos....
Remélem ezen még javítanak, vagy az opciókban kikapcsolhatóvá teszik a blurt (sejtem, ez az effekt okozza).

Egyébként jól szórakoztam, hogy Deathmatchben is van már jármű. Az a soklábú izé nagyon bejött :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#914) Szuperboci válasza Dr. Romano (#913) üzenetére


Szuperboci
senior tag

az a soklábú izé (tripod vagy mi a fa**om :D ) nagyon kitud akasztani,jön a repcsi ami hozza,egyből mindenki récuppan.24 es serveren mindenki megy érte,15 fps ... -.-

Music!!!

(#915) Dr. Romano válasza Szuperboci (#914) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát ez jól hangzik :DD
Szerintem mindjárt kis is próbálom neten is :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#916) Ragnar_ válasza RI/OS (#902) üzenetére


Ragnar_
addikt

Szerintem nagyon korrekt a látvány 1600*1200- ban. Az a vízeséses , havas pálya nagyon ott van szerintem. Játékmenetben hozza az UT hangulatot. A Bioshocknak pont hogy nem jobb a grafja , mivel ha megnézed , az UT3-ban nagyobb felbontásúak , részletesebbek a textúrák. Persze a Bioshocknak is korrekt a grafikája , nekem is tetszik.
A mostani fölhozatalból talán az UT3 demoja tetszik a legjoban. /Jericho , Cod4 , Timeshift/
Nagyon valószínű , hogy megveszem a teljes verziót.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#917) Ragnar_ válasza Szuperboci (#914) üzenetére


Ragnar_
addikt

Hogyan tudsz online játszani ?

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#918) Finwe válasza Ragnar_ (#917) üzenetére


Finwe
őstag

Létre kell hozni 1 profilt és utána bejelentkezni ;)

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#919) Ragnar_ válasza Finwe (#918) üzenetére


Ragnar_
addikt

Asszem próbáltam , de nem sikerült.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#920) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

valaki próbálta a gamet uj nV beta driverrel?
eredmény? jobb vagy ugyanolyan?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#921) whitezo88 válasza jaffa 2843 (#920) üzenetére


whitezo88
nagyúr

előtte: 60 fps
utána 60 fps :)

ForceWare Release 163 BETA
# Beta driver for GeForce FX, 6, 7, and 8 series GPUs.
# Recommended for use with the TimeShift game demo

[ Szerkesztve ]

(#922) jaffa 2843 válasza whitezo88 (#921) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

jó-jóó, de jobban megy? mármint ha kiengeded az fps limitet, vagy AA-t kapcsolsz

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#923) whitezo88 válasza jaffa 2843 (#922) üzenetére


whitezo88
nagyúr

felesleges megnézni, mivel csak és kizárólag a TimeShift optimalizációt tartalmazza.

másrászt, az is mindegy ha 100 helyett 110 fpssel megy mondjuk, mert ha nincs limit akkor ide oda ugrál az fps az meg zavaró. konstans fps ftw :)

[ Szerkesztve ]

(#924) Nikkel15


Nikkel15
tag

Sziasztok!
Visszaolvasgattam picit a topicoban és meglepően tapasztaltam hogy sokak szerint nem szép a demo grafikája :Y Nem tudom nekem konkrétan leesett az állam amikor megláttam.
Nekem megvan a mostanában megjelent játékok zöme(Bioschock,MOHA)szerintem az UT magasan veri az összeset úgy hogy az összes játékot maximális grafikán tolom 1440/900-as felbontásban..
A másik szerintem mondjuk a Bioshockal nem igazán lehet egy kalap alá venni mert annak ellenére hogy ugyanaz a motor hajtja mindkét gamet teljesen más koncepció alapján használták a grafikusok a motort.

''MERT MEGTEHETEM'' by:Tirexi:)

(#925) alien_ válasza Nikkel15 (#924) üzenetére


alien_
őstag

Az a bajuk, hogy nem elég csili-vili =)
Az tény, h Bioshock többet villantott a motorból, de ez nem véletlen, hisz ez még csak demó, ráadásul beta is, szemlátomást medium settings-zel.
Majd a fullban, ha normálisan beállíthatunk mindent... Egyébként így Crysis után a víz pl tényleg elég ronda, de majd meglátjuk a véglegesben.

Swarm is coming.

(#926) Gave válasza alien_ (#925) üzenetére


Gave
addikt

Naja!... ezt esik nehezükre felfogni azoknak akik sz*rozzák ,hogy töredékét kapják hiába a szöveg ,h ekkora meg akkora felbontás meg ,hogy max-on....jaja örüljön ,h megy a béta-demo maxon..ami mellesleg rendkívül látványos (bioshock sztem elbujhat mellette agyon van effektezve és szép színes mint a kifestő ,de azonkívül...) , nemtom vagy én vok egy konfigurációs guru vagy télleg enm vágom ,de nálam pl abszolút nem is homályos.
...és a blurnak meg hol van köze ahhoz ,h vmi homályos ...OMG ... :U :U :U

mod: Crysis max VS UT3 max ,sztem 1:0 ...,de mien áron?
UT3 ~ 2,5-3 ...régebbi gépeken 4-5X annyi fps-t produkál...

[ Szerkesztve ]

(#927) Winner_hun válasza Alvin_ti4200 (#894) üzenetére


Winner_hun
félisten

Feltettem, kicsit jobb lett.
Ha jászok, a procik nem futnak 100%-on, ha a tálcán van, akkor viszont igen. Erre van valami magyarázat?
[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#928) sghc_toma


sghc_toma
senior tag

végre volt alkalmam kipróbálni.. mobility radeon x1600, 800x600 mediumon simán játszható, és még szép is.. mondjuk először megijedtem, bűn ronda volt.. aztán körülnéztem a settings-ben, és ugye ott van egy csúszka, amivel be lehet állítani, hogy a beállított felbontás hány %-át renderelje... persze, hogy ronda volt, egy sokkal kisebb renderelt képet interpolált 800x600-ra...

in asm we trust

(#929) athomi válasza Gave (#926) üzenetére


athomi
veterán

blur=elmosódás, homály
ha bekapcsoltad az eddigi játékoknaál, akkor mozgás közben elmosódott/homályos lett a kép (lásd: NFS, MOH: Airborne,...)

(#930) Pala válasza athomi (#929) üzenetére


Pala
veterán

Ez pontosan így van. De mivel ez általában csak hirtelen mozgások, fordulások hatására jön elő, ezért hívják motion blurnak. Bár a legtöbb játékban nem teljesen életszerű ez az effekt (pl. Crysis bétában is el van túlozva), sőt, néhol kifejezetten zavaró is tud lenni.
De én az UT3-ban egyáltalán nem vettem észre semmiféle blur effektet, legalábbis menüből nincs ilyen opció. :F

[ Szerkesztve ]

(#931) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Sztem is szépen néz ki az UT3. CoD4-et is divat fikázni, nem tudom miért. De sztem az is jól néz k, akárcsak a Timeshift, no meg az abszolút etalon a Crysis is. És ugyebár ezek demók és nem vehetjük a grafikai beállításokat maximumra, majd a teljes játékban láthatjuk, h milyen gyönyörű graffal bírnak.

Resistencia eterna

(#932) athomi válasza Pala (#930) üzenetére


athomi
veterán

Itt UT3-ban én sem, de nézd csak meg az Airborne-ben! Iszonyatosan eltúlozták! Futás közben az égész kép egy takony. :) Azért nem NFS ez...

Amúgy teljesen elégedett vagyok az UT3-al grafikailag. Amúgy nekem garfikailag vhogy az Episode Two jön be nagyon...egyszerű és ott tényleg nincs felesleges csilli-villi...

[ Szerkesztve ]

(#933) Pala válasza athomi (#932) üzenetére


Pala
veterán

Airborne-t sose próbáltam, a Medal of Honor számomra a Pacific Assaulttal meghalt. :)
De ezidáig normális motion blurt még nemigen láttam játékban. Talán a Flatout 2 volt az egyetlen, amiben nem volt irreálisan túladagolva.
Én általában kikapcsolom, ahol tudom, és még teljesítményt is nyerek vele. :)

UT3-mal kapcsolatban én tudom, hogy ezek még csak közepes részletességű textúrák, de mindezek ellenére egyáltalán nem estem hanyatt a látványtól. Egész egyszerűen csak azért nem, mert mostanában annyi jó grafikával megáldott fps jelent meg, hogy jelenlegi formájában ez az UT demo csak egy a sok közül, pláne a Crysis béta után. A végleges verzióban viszont remélem nem csak a textúrák minőségét lehet magasabbra venni, hanem sok más opciót is ki-be lehet majd kapcsolgatni, mint a 2004-ben.

[ Szerkesztve ]

(#934) alien_ válasza Pala (#930) üzenetére


alien_
őstag

Annyira nem merültem bele a játékba, de mintha egy "ranged blur" lenne a játékban (ami x távolságon kívül van, azt picit homályosabban látod)-

Swarm is coming.

(#935) athomi válasza Pala (#933) üzenetére


athomi
veterán

Az a baj, ha meg nagyon ütős a grafika, akkor meg mindenki sír és azzal jön, hogy milyen szarul optimalizált...

(#936) Finwe


Finwe
őstag

Én hiába próbálom magam ráhangolni :( Roppant mód bosszabt, h éppenhogy csak kinézek vmi mögül már képentaláltak rakétával a pálya legtávolabbi pontjáról..... (averareg-en :( , persze lehet, h még mindig én vagyok a béna de ennyire :F :O )

Jah, a járgányokkal lehet huzatni magunkat a deszkán, nagyon állat :D

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#937) Pala válasza athomi (#935) üzenetére


Pala
veterán

Nekem ez nem szokásom. Ott van pl. a Crysis, ami maxon ütni fog, és szerintem teljesen jogos, hogy minimum 8800GTS kell az igazi látványhoz és a normális fps-hez.
A profi ut-seknek meg úgyis az lesz az első dolga, hogy halálra butítják az egészet. :)

(#938) frame>24


frame>24
addikt

Menthetetlenül eljött az ideje a 2 magos CPU-nak, így is örülhettem, h a P4 531-emet tolerálja, elcsattog a minimum folyamatos képhez szükséges 24-es framerate ( :) ) körül...Ahhoz képest szép garf., a fegyverek nekem jobban tetszenek, mint az elődben, egyet kivéve:
minigun, annak is inkább a hangja...A régi minigunnak öblös basszus-daráló hangja volt, az ember úgy érezte, ő a világ ura, mikor lőtt, de ez....ilyen cakkogás, meg ez a kék plazmaszín. :(
amúgy jó.
Szerintetek most érdemes beújítani 2 magos procira (intel), vagy még várjak pár hetet? Csak mer gyanítotm, h karácsony tájékára felszökkennek az árak..
?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#939) Pala válasza alien_ (#934) üzenetére


Pala
veterán

hmm, lehetséges, ezt én sem figyeltem a játék hevében. Botok néha igen komoly kihívást jelentenek. Mondogatták, hogy ilyen meg olyan AI lesz; szerintem egész egyszerűen csak pontosabban céloznak.

(#940) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Az emnnyire lehetséges, hogy nagyobb felbontásban ugyan akkora FPS értéknél a nagyobb felbontásnál úgy tűnik, hogy lassabb a játék?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#941) athomi válasza Finwe (#936) üzenetére


athomi
veterán

Ez nem cod, hogy kinézegess a fal mögül. :D Menjél, aprítsad a földbe őket. :)

(#942) Pala válasza Winner_hun (#940) üzenetére


Pala
veterán

Az csak valami érzéki csalódás lehet... :)

(#943) frame>24 válasza Winner_hun (#940) üzenetére


frame>24
addikt

nagyobb felbontásra váltva ugyanaz az egér-érzékenység-érték már kisebb mozgásokat hajt csak végre, ez lehet pl. egyfajta optikai ("móciós"?) csalódás oka...
#938?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#944) edgR válasza Finwe (#936) üzenetére


edgR
őstag

skilled verheto sztem, pedig en sem vagyok am cpl jatekos :) gyakorlas kerdese az egesz..
nemcsak huzatni, tolatni is tudod magad, mert a csapattarsak nem sebzik egymast (legalabbis eddig ezt tapasztaltam, ha nekimentem egy tarsamnak aki legdeszkazott siman tudtam tolni magam elott :D)

(#945) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Primitív, hülye, paraszt telepítő... miután kicsomagolta a fájlokat a temp-be, még van bőven helyem, majd darál valamit, és eltüntet a picsába újabb 400Mb-ot, akkor már nincs... szabadítok fel helyet, de ennek a szarnak úgy nem jó, ha egyszer azt érzékelte, hogy nincs hely, fogja magát, és leáll, törli a kicsomagolt fájlokat, és anyám. A büdös fenéért nem tudja folytatni, kezdhetem kicsomagolni ismét. De hogy mire használt el több száz Mb-ot, miután a temp-be kipakolt, nem értem... nem swap, mert az másik partíción van, és amúgyis fixre van állítva.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#946) edgR válasza frame>24 (#938) üzenetére


edgR
őstag

sztem vagy varjal januarig vagy most lepjel.

(#947) laci666 válasza Finwe (#936) üzenetére


laci666
senior tag

Sokat kell gyakorólni és legközeleb te lesszel a ló másik oldalán. ;]
Az a legjobb amikor a tag töltödik vissza a játékba köbö fél masotperce jött be vagy még annyi se és adok neki egy fejlövést a sniperrel ;]

A Team Deatmatch nél a Shangrila pályán észrevettem hogy az ellen erősen rohamoza az eggyik tornyot ahol a sniper van de nem tudom miért. ;] de nem jutnak el álltalában odáig.

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#948) villamos válasza villamos (#912) üzenetére


villamos
őstag

Senkinek sincs ötlete? :(

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#949) Def26 válasza villamos (#948) üzenetére


Def26
félisten

Nálam is csinált ilyeneket. Hol működött hol nem, egyszer felengedett netre, egyszer nem. Én ugy vagyok vele, hogy ez csak egy béta vagyis lesz még benne hiba bőven.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#950) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

A legdurvább az egészbe ha halottnak tettetem magam :D Igaz sokszor lelőnek,viszont igen nagy hangulat + t ad :R Én is már ugy rohangászok ,hogy minden hullát szarrá lövök ;]

Szerintem ennek a "motion blur " effectnek az erössége videokártya tipustól függ.Volt már olyan játék ami ATI karin sokkal jobban elmosodott mint Nvidia n.Mivel még nincs olyan opcio,amivel ki lehetne kapcsolni,meg eléggé Béta álapotba van,el kell viselni és nem sirni :D ;]

[ Szerkesztve ]

Music!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.