Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#751) danee91


danee91
senior tag

Jó hát most nem az 1 Ft-os dolgokról beszélek, ami arról szól, h 1 Ft-ért veszel telefont, cserébe havonta 15-20 ezret fizetsz minden hónapban 2 éven át az előfizura, és a telefon havidíjra...számold ki mennyi a vége.

[ Szerkesztve ]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#752) LendvaiFeri1 válasza danee91 (#751) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Vodánál 73990 Ft kártyásan.Lehet, hogy vodás leszek... :D

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#753) Edi77


Edi77
őstag

Csak érdekességként figyeltem: 3 ó 53 perc alatt töltődött fel az akksim, 11%-ról. Azért, ez jó hosszú idő.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#754) mr.tamasbiro válasza Edi77 (#753) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Az asszonyé 3 óra 10 perc alatt tölt fel kb 10-ről.

(#755) bubus66 válasza Edi77 (#753) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó az a 3 óra 53 perc, én általában 4-5 órát szoktam tölteni, akkor is, ha 11%-ról töltöm meg akkor is, ha 25-30% töltöm.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#756) Edi77 válasza bubus66 (#755) üzenetére


Edi77
őstag

De tovább hagyod még tölteni a végén, ugye? Nekem van egy kis appom, ami jelez, ha fel van töltve, szinte észre sem lehet venni a telón: Battery Full Notification

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#757) bubus66 válasza Edi77 (#756) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen szoktam hagyni még egy órát.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#758) dragonfx válasza LendvaiFeri1 (#752) üzenetére


dragonfx
veterán

irto drága...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#759) LendvaiFeri1 válasza dragonfx (#758) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Előfizusat meg nem veszek...

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#760) dragonfx válasza LendvaiFeri1 (#759) üzenetére


dragonfx
veterán

nem birsz el egy 6e.s előfizut??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#761) LendvaiFeri1 válasza dragonfx (#760) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Minek szopjak vele, ha ki tudom hozni dominóban? :Y

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#762) bubus66 válasza LendvaiFeri1 (#761) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sok sikert a Vodához, mega kártyásan az 58Ft perc díjhoz. Nekem nem kellene kártyásan soha, jó az előfizetés. Igaz a Vodánál egyik sem kellene (10 évig voltam Vodás) olyan kedvezményt kaptam a Vodától, minta a marcali festő.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#763) Edi77 válasza bubus66 (#762) üzenetére


Edi77
őstag

Vodánál 1x voltam 2 évig előfizus, de soha többet. 2-3 havonta mászkálhattam be a Mammutba, mert minidg olyan felszólításokat küldtek, amit előző hónapokban rendesen mindig befizettünk, s csekkel igazoltuk, akkor meg ment a mea culpa. Aztán újra jöttek a felszólítások. Rémes 2 év volt.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#764) dragonfx válasza LendvaiFeri1 (#761) üzenetére


dragonfx
veterán

mert nem éri meg.irto drága.
annyiért már...

én 5 éve ott vagyok.olyna kedvezményem van dijcsomagra.el nem mennék tőlük...de még 1 évem van.utána meglátjuk.ha m2re váltok nem tab.ra akkor ugye adott odakötnek 2 évre.
inkább párom cégesébe szállnék be 2 évre....

én 70ért s4et kapnék vodától...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#765) bubus66 válasza Edi77 (#763) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#763) Edi77

Én sajnos 10 évig ott voltam, a cégen belül. Meg is bántam rendesen. Neked rémes volt , nekünk is mikor a kapcsolat tartó úgy kezelte a ügyfél biztonsági kódot, hogy senki nem férhetett hozzá a 35 elfizetésből. 2007 mikor eljöttem, olyan örömmel adtam vissza a kártyát.

(#764) dragonfx
A Vodánál megéri kártyásan csak majd amikor 150 Ft lesz egy perc akkor nem tudom melyik érte volna meg jobban a a kártyás vagy az előfizetéses.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#766) oliwire válasza Edi77 (#740) üzenetére


oliwire
őstag

Tegnapi nap folyamán próbáltam ezt a kódot egy Samsung Galaxy S3 minin, de nem használt, szóval lehet csak Sony-khoz jó.

(#767) Mr.C


Mr.C
őstag

Üdv!
Van valami ötletetek, hogy miért nem tud az M2 csatlakozni a wifi-re? 2 laptop és egy Xperia P simán csatlakozik rá. Régebbi D-Link DL-524 router-t használunk, nincs se IP, se MAC se semmilyen filtering beállítva. Anno az Xperia P-nél volt olyan hogy nem szerette a b/g/n együttest, csak a b/g -t. Itt mindegy hogy mixed-re állítom vagy sem, egyszerűen beírva a jelszót azt írja ki, hogy mentve, majd kb 3 perc után a Társítás elutasítva felirat fogad a telefonon (gyárni 4.3).
Van esetleg ennek valami trükkje, vagy tudtok valami okosat mondani erre a problémára?

szerk: még annyit, hogy a kulcs WPA-PSK/WPA2-PSK titkosítással van ellátva

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#768) bubus66 válasza Mr.C (#767) üzenetére


bubus66
nagyúr

Próbáld meg a Routert resetelni és újra beállítani. meg próbáld meg titkosítás nélkül.

(#766) oliwire

[link]

Pedig jónak kellene lenni-e

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#769) bubus66 válasza oliwire (#766) üzenetére


bubus66
nagyúr

tessék itt a samuhoz való

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#770) danee91 válasza Mr.C (#767) üzenetére


danee91
senior tag

Routeren:

WPA-PSK/WPA2-PSK

Ezen belül próbáld erőltetni WPA2-PSK-re, és AES titkosítást válassz, ne TKIP-t.

Nálam ezt szereti minden eszköz, beleértve az Xperia M2 is.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#771) Mr.C válasza danee91 (#770) üzenetére


Mr.C
őstag

Sikerült megoldani. És pont az ellenkezőjét kellett csinálnom. Magyarul nem WPA-PSK/WPA2-PSK, hanem sima WPA-PSK és azon belül is a TKIP....
valamiért az AES-t nem komálta

sudo rm -rf /*

(#772) oliwire válasza bubus66 (#769) üzenetére


oliwire
őstag

Ezek szerint csak rosszul csinálhattam valamit, esetleg többször is kihagytam egy csillagot, vagy a 4-est meg a 3-mas felcserélhettem. Akkor mégiscsak jó

(#773) bubus66 válasza oliwire (#772) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tudom, próbáld meg a Samun, elméletileg amit linkeltem azok, Samu kódok

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#774) dragonfx válasza bubus66 (#765) üzenetére


dragonfx
veterán

mér lenen vodánál 150 egy perc?? nekem egységem van nem ft.os

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#775) bubus66 válasza dragonfx (#774) üzenetére


bubus66
nagyúr

Egészségedre.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#776) dragonfx válasza bubus66 (#775) üzenetére


dragonfx
veterán

jelenlegi dijcsomagomba kb 19ft.ra jnon ki.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#777) Edi77


Edi77
őstag

oliwire és bubus66, akkor én most azt hiszem, megkavarodtam: mi most a helyzet az akku hőmérséklet kódokkal? Minden márkának egyéni a kódja, vagy az oliwire által írt jó mindegyikhez? :F

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#778) bubus66 válasza Edi77 (#777) üzenetére


bubus66
nagyúr

Elméletileg jónak kell lenni

(#776) dragonfx

Vodánál 19 Ft hát mi történ??

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#779) dragonfx válasza bubus66 (#778) üzenetére


dragonfx
veterán

igen leszamolva nekem annyi. es van ajandek sms.em is. meg 500mb netem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#780) bubus66 válasza dragonfx (#779) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem meg ez van de még nem sikerült a 160 percet letelefonálni ha meg sikerül akkor váltok a 2-vel nagyobbra azt csá, valamint nem érdekelne a 35 Ft-ps percdíj. Na meg az is amit az Edi77 art előttem pár hsz-szel.

Na itt jön ki az hogy a Vodanál nincs hűség idő ha nincs a 10 évem hanem mindjárt T-mobilos vagyok akkor már platina kártyám van és még nagyobb kedvezményeket kapnék.

Itt az élő példa

Ma kaptam a vodától egy számlát 2750 Ft-t hátralékról, érdekes nem mikor már 7 éve nem vagyok náluk, és az 7 év után jött ki (természetesen nem igaz) de hát a nagy Voda az ilyen már megszoktam, érdekes a családba mindenki vodás volt most mindenki Telekomos ennek valami oka van.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#781) dragonfx válasza bubus66 (#780) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem 2900ft 150 perc

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#782) bubus66 válasza dragonfx (#781) üzenetére


bubus66
nagyúr

Engem nem az érdekel mennyi hanem, hogy többet 70-es soha nem leszek azért amit a 10 év hűségért kaptam tőlük 7 év után egy számlát erről nincs mit beszélni, lehet akár 2 Ft perc díja ah ilyeneket csinál a VF

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#783) whiskey válasza mr.tamasbiro (#720) üzenetére


whiskey
tag

"hadra fogható" az alsó csík, hasonlóan mint a P vagy az U-nál...
Ma vettem meg a telót, ez volt az első amit beállítottam, és szerintem teljesen használható.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#784) Vartanus


Vartanus
őstag

bubus66 megörültem neked:)

Épp azon agyalok LG F6 vagy Sony M2,te tudnál infot adni ex F6 jelenlegi M2 tulajként.

Mi okból cserélted az F6-ot,valami gond volt vele?Miért M2-t vettél esetleg G2 Mini helyett?

LG F6 kijelzöje tetszik qHD ellenére sem pixeles(nagyon erölködnöm kell hogy a pixeleket kiszúrjam és gyorsan bele is fáradna a szemem) M2 kijelzője milyen F6-hoz képest,nem "szörös" vagy pixeles a kisebb PPI ellenére?

M2-ődnél tapasztaltál már valami gondot?

T-nél most 45K az F6 és 67K az M2,megéri a Sony a felárat szerinted?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#785) bubus66 válasza Vartanus (#784) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az F6- az egy nagyon jól össze rakott készülék. Terméseztessen észre lehet venni a különbséget az IPS és a TFT között. Nem pixeles az M2, mivel a jobbik fajta TFT van bent. Nekem a sokadik LG után a frissítés egyszerűsége is szempont volt, bele fáradtam, az LG falhoz vagdosáshoz való frissítési módszeréhez. Az Én F6 semmi baja nem, volt.

Az M2-nél nem volt semmi gondom teszi a dolgát és egy átlag használat mellett, simán kilehet hozni 3-4 napot egy töltéssel. Az F6-nal kisebb kijelző mellett szintén átlag felhasználás mellett 2-3 napot lehetett kihozni, meg nekem már kell a nagyobb kijelző (mert kicsit vaksi vagyok már).

Nem tudok dönteni a helyetted, ha a G2 mini lenne akkor egyértelműen az M2 ajánlanám.

Nem tudom, hogy neked szempont e a KitKat, mert ha igen a Sony a júliusra ígért időpontra nem kapta meg, viszont az F6-igen de egy kalap határ fos, az egész 6 tettem vissza JB-re.

Szerintem, ha van rá lehetőség menj be egy T-Pontba és mind kettőt nézd meg.

Nekem meg érte a különbözetet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#786) dragonfx válasza bubus66 (#782) üzenetére


dragonfx
veterán

én a t.től kaptam 4.5 év után és ugy hogy jöna behajtó....
tartozás volt 1e a többi adminsiztráció 6e...szerinted??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#787) Edi77


Edi77
őstag

Nem tudom megoldani, hogy a naptár jelezzen nekem. Szinkron oké, naptár beállításban adott naptár pipa, előugró értesítés pipa, de nem jelez. Miért? Eleinte még jelzett, de most egyáltalán nem.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#788) dragonfx válasza Edi77 (#787) üzenetére


dragonfx
veterán

tölts le custom naptárat.de amugy eza funkcio az amit kb alig használ valaki szerintem...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#789) Edi77 válasza dragonfx (#788) üzenetére


Edi77
őstag

Nem szeretem a plusz fölös appokat, eddig sosem volt gondom a gyári naptárakkal. Ezt akarom működésre bírni :) aCalendart próbáltam, de az sem dob elő értesítést. Én vagyok a kivétel, aki erősíti a szabályt.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#790) jenei1994 válasza bubus66 (#785) üzenetére


jenei1994
addikt

Sony sem különb frissítés terén.

M2 Kap majd KItkatet utána semmit.

[ Szerkesztve ]

(#791) Edi77 válasza jenei1994 (#790) üzenetére


Edi77
őstag

De ez mindegyik telóval így van / lesz..egy ideig kap, aztán nem többet

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#792) Vartanus válasza bubus66 (#785) üzenetére


Vartanus
őstag

Köszi az infokat:)
Én is ugy gondolom hogy a qHD felbontás már egész jo,mert ugye elvileg már ez is HD.

Az 1Gb RAM mennyire elég?Esetleg ha nem nagy kérés betudnál dobni 2képet az F6 és M2 memoria használatáról? Ha nincs kedved esetleg az is elég ha leirod,hogy alap állapotba hogy használják. Pl. hasamra ütök F6 800/600(foglalt) M2 850/570.

Kamera tényleg olyan gyenge eresztés,ahogy a tesztbe Leggend leirta?

Köszi elöre is a sok segitséget :R

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#794) bubus66 válasza jenei1994 (#790) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én nem frissítésre írtam, hanem a módszerére, mert bele fáradtam az LG 3 hetes frissítési mentébe.

Edi77

köszönjük a Téma összefoglalót

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#795) Edi77 válasza bubus66 (#794) üzenetére


Edi77
őstag

:B

Neked is a sok segítséget :R

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#796) bubus66 válasza Vartanus (#792) üzenetére


bubus66
nagyúr

M2 Képek

RAM M2

RAM F6

Közel egyforma a RAM kezelése nekem volt próba képen már 70 MB és nem akadt meg, mind kettőnél.

(#795) Edi77

Te voltál az értelmi szerző. Privátba amit kértem küld át nekem légyszíves, Az e-mailomra.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#797) Edi77 válasza Vartanus (#792) üzenetére


Edi77
őstag

A kamera nem készít szerintem annyira rossz képeket, arra jó, amire kell, de csodát sem kell tőle várni. Arra elég, hogy gyorsan lőj egy képet, de ha több kell, akkor meg legyen az embernél fényképezőgép :)

Bubus: már átment

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#798) Monesz80


Monesz80
újonc

Sziasztok!

Segítséget kérnék! Melyik telót vegyem? M2 vagy SP? Olvastam jót és rosszat is mindkettőről.......

köszi szépen

(#799) jenei1994 válasza Monesz80 (#798) üzenetére


jenei1994
addikt

M2-övel jobban jársz!

(#800) Edi77 válasza Monesz80 (#798) üzenetére


Edi77
őstag

M2 :K

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.