Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#951) saphancs válasza Edi77 (#950) üzenetére


saphancs
aktív tag

Köszi! :) A tft kijelző mennyire zavaró? Attól félek egy kicsit, s2nek annyira szép a kijelzője...
(Mindháromban van vmi ami nagyon tetszik, meg ilyen apróbb dolgok, amitől para...)

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#952) Edi77 válasza saphancs (#951) üzenetére


Edi77
őstag

Nem olyan rossz, mint amilyennek beállítják, élénkek, de nem természetellenesek a színek, betekintési szög kiváló. Talán a kamera az achilles ina a telónak, de mint mondjuk mindig, jó képekhez egy teló nem a igazi, de emellett felvállalhatóak sztem a képek. Sokan ebben a dilemmában voltak itt közülünk, amiben Te ( többek között én is), de nagyon kellemesen csalódtunk a ketyerében!! Hangzása kiváló, gyors, nagyon smooth, laggmentes, nem melegszik, nem lehet megakasztani sem. GPS-t azonnal talál és tartja is stabilan.

S2-őt váltottam én is ezzel a telóval :)

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#953) saphancs válasza Edi77 (#952) üzenetére


saphancs
aktív tag

Ez jó hír! Mert tetszik ez a kis gép, csak a tft riaszt. Mondjuk nem vagyok vájt szemű, tehát ha éles a kép, jó a fényerő, akkor már boldog vagyok.
(1 évig használtam az s2t hibás hátsó kamerával, már az is felüdülés lesz, ha el tudok kattintani 1-2 képet :) ) Viszont a banda jónak tűnik, itt nyomorog a fél témázó topik ;)

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#954) Edi77 válasza saphancs (#953) üzenetére


Edi77
őstag

Ne riasszon, riassza csak a pixelvadászokat, ők úgy is fognak a legjobb kijelzőkön is hibát találni. :)

Én csak dícsérni járok a témázókhoz, bár kár, hogy páran felhagytak a remek munkákkal.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#955) saphancs válasza Edi77 (#954) üzenetére


saphancs
aktív tag

Én is csak nézelődöm, ritkán felteszek vmit. Én is sajnálom, jó néhány jó arc eltűnt a vita óta. Féltem, hogy ez lesz a vége. :(

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#956) Edi77 válasza saphancs (#955) üzenetére


Edi77
őstag

Csúnya volt, de most le a kalappal Dension előtt, nagyon szép volt tőle, hogy Tigris munkáját szépen feltette :)
Több ilyen ember kellene, és lehet, hogy én is mernék postolni. :)

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#957) bubus66 válasza saphancs (#949) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az LG G2 minit inkább ne vedd meg. Jó kis telefon az M2 csak ajánlani tudom a ROOT-ra van megoldás és belesz téve a Téma Összefoglalóba, is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#958) saphancs válasza Edi77 (#956) üzenetére


saphancs
aktív tag

Igen, nekem is tetszik a helyzet alakulása. Én igazából ihlethiány miatt nem posztolok. Általában van egy háttér, idöjárás óra widget. A többi gesztus. Na ezt meg minek osszam meg ugye :D

Bubus: rossz tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#959) Edi77 válasza saphancs (#958) üzenetére


Edi77
őstag

Miért ne osztanád meg? Pörögne a topik. Nekem sincs sokkal különb, pláne most a sony gyári launcherével, de gondolkodom rajta, miért nem próbáljam meg?

Nekem is volt S2 előtt LG-m, nem győzött meg sajnos. Bubus a szakembere a témának.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#960) bubus66 válasza saphancs (#958) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az LG-vel van mondjuk nekem a frissítés amibe belefáradtam, hogy 3 hét kell mire sikerül ez mindegy hogy melyik LG a G2 G2 mini vagy az F6 vagy bármelyik

(LG Optimus Black)
Igen az Lg.nél a legjobb volt ha tovább fejleszti szerintem bármelyikkel, felvette volna a versenyt összesen volt 3 Blackem, ezért voltál ismerős nekem.... Természetesen a Black imrad a frisstési 3 hét kell hozzá,mert annak ott volt a SmartFlashTools..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#961) saphancs válasza bubus66 (#960) üzenetére


saphancs
aktív tag

Szóval semmi nem változott az optimus black óta. :( nagyon elb***** az lg...
A sonyn amúgy már a kitkat szaladgál ugye?

Szetettem a blacket,az volt az első androidos telóm, aztán jött az s2 akkor jöttem rá, mekkora gázok vannak az lgnél, meg micsoda különbségek a telók között. Az s2 után nagy elvárásaim vannak, ezért is görcsöltem rá ennyire erre a cserére.

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#962) ziarimotachi


ziarimotachi
tag

Sziasztok lehet h.lye kérdésem de ez mit jelent?

"A hátlapot nem tudjuk leválasztani, vagyis az akkumulátor cseréjének lehetőségétől könnyes búcsút kell vennünk."

Eddig minden telómon le lehetett venni de ezt most így nem értem:/

Tehát sehogy sem lehet akkut benne cserélni?

(#963) Edi77 válasza saphancs (#961) üzenetére


Edi77
őstag

Hála Istennek, még a KK nem jött ki rá hivatalosan, nekem tuti marad a jelenlegi 4.3

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#964) bubus66 válasza ziarimotachi (#962) üzenetére


bubus66
nagyúr

De hogy is nem lehet csak szervizben az iPhonok már 150 éve ilyenek

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#965) ziarimotachi válasza bubus66 (#964) üzenetére


ziarimotachi
tag

Köszi:)
Vacillálok még az M2 meg az LG F70 között.

(#966) Edi77


Edi77
őstag

Elkészült a témaösszefoglaló remélhetőleg immár végleges formája kiegészítve a szoftverfrissítéssel és a ROOT-tal :)

Hatalmas köszönet a segítségért bubusnak és oliwirenek :R :R

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#967) bubus66 válasza Edi77 (#966) üzenetére


bubus66
nagyúr

Annyi kiegészítés még oliwire fórum társ még lefordítja a ROOT-t leírást Nagyon köszönjük neki az áldoztat kész munkáját.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#968) Gery86 válasza laca7909af (#938) üzenetére


Gery86
csendes tag

Most olvastam az E1 alapból tudta az appok sd-re áthrlyezését [link]

[ Szerkesztve ]

(#969) Marci79 válasza saphancs (#953) üzenetére


Marci79
aktív tag

Javasolni tudnám, hogy menj be egy mobilos üzletbe (Pl. Telenor) és tapicskold meg, lesd meg a kijelzőjét, ha bizonytalan vagy.
Én így csináltam, mert belémtették a parát, hogy a tft az milyen sz.r, meg minden. De nem volt igazuk. Tényleg jó/szép a képe. Nem kell félni tőle.
Inkább Samu hívő vagyok, de nagyon megkedveltem ezt a kütyüt. Tényleg vállalható. De a kameráját nem szeretem.

(#970) Marci79


Marci79
aktív tag

Jut eszembe.... Másnak is volt előre telepítve McAfee Mobile Security a telóra? 30 napos demó.

(#971) Edi77 válasza Marci79 (#970) üzenetére


Edi77
őstag

Volt, azonnal töröltem is :D

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#972) bubus66 válasza Gery86 (#968) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#968) Gery86

Az SD áthelyezést az M2 is tudja, csak nem tud telepíteni mint pl a GingerBread (2.3) vagy a Froyo tudott. A Link meg nem jó.. Akkor adott milyent kell venni nem??

Ha megkérhetnélek ne keverd a szezont fazonnal, nem mindegy. hogy áthelyezni vagy telepíteni. Az meg ha áthelyezed csak félsiker mert használni meg nem biztos, hogy tudja, akkor meg mi értelme van.

(#961) saphancs

Semmit sem a kdz-s meg oldás sőt még sok esetben rosszabb lett annyira, hogy én az L9-met meg reptettem a 3. emeletről, mérgembe.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#973) laca7909af válasza Gery86 (#968) üzenetére


laca7909af
tag

Igen a kitkat frissítéssel meglesz ez a tulajdonsága, nagyon jó hogy megoldották.
És ami ennél is fontosabb, hogy a cikk szerint a következő körben az M2 és M2 dual fog frissülni 4.4-re.
Reménykedjünk, hogy ha az E1 megkapta az SD-re áthelyezhetőséget az appoknál, akkor az M2-es is meg fogja kapni

(#974) bubus66 válasza laca7909af (#973) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért nem lehet az appokat áthelyezni? én átudom az más kérdés, hogy nem tudja használni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#975) laca7909af válasza bubus66 (#974) üzenetére


laca7909af
tag

kitkat frissítésről van szó...
E1-nél megoldották kitkat alatt az SD-re áthelyezhetőséget - és ez mint tudjuk kitkat alatt nagy dolog, erre a cikk is kitért

(#976) Edi77 válasza laca7909af (#975) üzenetére


Edi77
őstag

Milyen cikk?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#977) bubus66 válasza laca7909af (#975) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerinted kit érdekel a KitKat mikor tele van bugal, és van egy stabil jól működő JB. ha ki jön én csak azért teszem, fel,hogy az Edi77 beletudja írni a Téma összefoglalóba, hogy használhat vagy egy hatalmas fos ketrec. Mert jelen állapotban lévő KK-tól még az én P500 lévő kitakarított 2.3 is többet ér

Edi77 ez a cikk én elolvastam de KK-ról nem írnak semmit sem

(#975) laca7909af

Köszönjük a linket de nem jó az egerem, és nem tudok másolni a ctrl+c meg hiányzik legközelebb használd Link gombot

Figyi csak

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#978) laca7909af válasza Edi77 (#976) üzenetére


laca7909af
tag

Mobilarena friss hírek:

http://mobilarena.hu/hir/megerkezett_a_kitkat_az_xperia_e1_es_e1_dualra.html

#977 bubus66
Azt hittem itt érdekel benneteket ilyen információ. Ha kitkat-ben(!) megkapná az M2 is az SD-re áthelyezhető progikat, annak szerintem örülnénk (ugye Te is) ?
Mobilarena friss hírek, mint írtam (ha linkről nem jön be, akkor nyisd meg a www.mobilarena.hu-t és első hírek között van.) :B

[ Szerkesztve ]

(#979) Edi77 válasza laca7909af (#978) üzenetére


Edi77
őstag

és Bubus :R

Hogy tudta volna csak a Sony ezt kicsikarni a Googletól? Vagy, miért csak a Sony-nak engedte? Hisz háborog az egész androidos társadalom. Naneeeem, én tuti nem áldozom fel ezt a nagyon jó, stabil rendszert, mert a megszorítások nem érnek ennyit.
Nem arról van szó, hogy nem érdekel, persze, hogy! Csak egy külső sd-re való nagy kegyes engedélyezéstől nem fogjuk feltenni. :N

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#980) bubus66 válasza laca7909af (#978) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor rosszul értelmezted, én még tele lesz buggal a KK csak kísérlet képen teszem fel. Az áthelyezést meg ha nagyon akarom akkor meg oldom Nem nagyon érdekel a KK és ezzel nem vagyok egyedül. Ha olvasnál vagy bele olvasnál az LOF6 topicba ha annyira jó lenne a KK akkor nem lenne 1500 letöltés a Logoutoból az OFFLINE módszernek ugye, amivel vissza lehet térni a JB-re.

www.mobilarena.hu

Linkeld már nekem be a mobilaréna oldalt mert nem találom, hol kell???

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#981) laca7909af válasza bubus66 (#977) üzenetére


laca7909af
tag

Köszi a "link beszúrása" infót, ezt nem tudtam :R
Egyébként a cikk pont az E1 kitkat frissítéséről szólt (meg az újdonságokról: pl. kitkat alatt SD-re áthelyezhető progik), meg arról, hogy az M2 és M2 dual a következő körben kapja meg.

#980 bubus66
Na ne mondd már, hogy a böngészőbe (akár mobil, akár PC) nem tudod beírni a címsorba, hogy "mobilarena.hu" és megnyitni

[ Szerkesztve ]

(#982) bubus66 válasza laca7909af (#981) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor mit szólsz ehhez csak a következő körbe az lesz 2015. KK már el kellet volna felejtenünk és az Android L-re kellene koncentrálni

Lassan augusztus közepét írunk

Edi77

UP!! UP egy hatalmas piros pont neked.

Hisz háborog az egész androidos társadalom. Naneeeem, én tuti nem áldozom fel ezt a nagyon jó, stabil rendszert, mert a megszorítások nem érnek ennyit.
Nem arról van szó, hogy nem érdekel, persze, hogy! Csak egy külső sd-re való nagy kegyes engedélyezéstől nem fogjuk feltenni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#983) Edi77 válasza laca7909af (#981) üzenetére


Edi77
őstag

Az is ok, hogy kiadják, de kérdés, hogy a szolgálltatók meddig fognak ülni rajta? Ha teheted, nézz be itt a topikokba, s meglátod, hogy senki sem ugrál a KK miatt, sőt, csak szidják, vagy mennek vissz JB-re.

BUBUS: [link]

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#984) laca7909af válasza bubus66 (#982) üzenetére


laca7909af
tag

Mit vártál ? Ez egy középkategóriás teló. Nem fogják elkapkodni. Egyik gyártó sem kapkodja el.

#983 Edi77
Sajna sok frissítést szúrt már el a Sony (meg régebben a Sony-Ericsson), volt jópár készülékem (kb.10) tőlük.

#985 bubus66
Nem is lett az igazi sajna...

[ Szerkesztve ]

(#985) bubus66 válasza laca7909af (#984) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor van miről beszélni? Szerintem nincs eddig nem nagyon csúszott az F6 is megkapta "Ídőben"De ha nagyon kell a KitKat akkor holnap megyek a LIDL-be és hozok neked egyett

Most nézem meg jött a KitKat.

(#983) Edi77

Köszönöm a linket de közben meg találtam a ctrl+c gombot és működött.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#986) laca7909af válasza bubus66 (#985) üzenetére


laca7909af
tag

OK, küldhetsz egy raklappal, szeretem nagyon :))

(#987) bubus66 válasza Edi77 (#983) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na elmegyek meg nézem a frissítéseket a jó öreg P500-on, aztán fel teszem az oldalamra őket.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#988) Edi77 válasza laca7909af (#986) üzenetére


Edi77
őstag

Ide is jöhet :)

Bocs, Bubusnak ment volna

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#989) bubus66 válasza Edi77 (#988) üzenetére


bubus66
nagyúr

Neked naná, hogy küldök.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#990) Edi77 válasza bubus66 (#989) üzenetére


Edi77
őstag

:R

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#991) laca7909af válasza bubus66 (#989) üzenetére


laca7909af
tag

és nekem ?
nekem ígérted először :)
nem állod a szavad ? ;]

(#992) bubus66 válasza laca7909af (#991) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na jó neked is küldök egyet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#993) Edi77 válasza bubus66 (#992) üzenetére


Edi77
őstag

Ez a legényke kész, sírva nevetek :DD

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#994) laca7909af válasza bubus66 (#992) üzenetére


laca7909af
tag

Kössz.
Amúgy F6 nagyon jó árban van, de M2-t is nézegetem.
Te mindkettőt ismered. Mit tudnál elmondani röviden a két kütyüről ?

#993 Edi77
Én is... De már régen voltam legényke... ;)

[ Szerkesztve ]

(#995) Edi77 válasza laca7909af (#994) üzenetére


Edi77
őstag

Nem sértésnek szántam, az újonc mivoltodra értettem... nincs harag? :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#996) bubus66 válasza laca7909af (#994) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az F6 a Black után szerintem az LG az egyik legjobban el talált telefonja volt. Én mint már sokszor le írtam, belefáradtam a LG ősköri módszerrel 3 hétig (kétszer földhöz vágva) tartó frissítési módszeréhez. Az M2 még csak most tanulgatom, mivel már régen volt Sony az is egy Arc S volt talán 2 hétig volt meg. Nekem ez volt a szempont pedig zsinórnba az 5. LG-m volt és így váltottam Sony-ra nem bántam meg.

Én a agyvérzés elkerülése végett az M2 ajánlanám neked. Most a kijelzőről ne beszéljünk mert a maga kategóriájában mind a kettő nagyon jó. Valamint annyit vettem észere, hogy egy (hangya fingnyival) az M2 jobban kezeli a RAM-ot az akkumulátornál egyekre sem lehet panasz, csak az M2-nél figyelembe kell venni, hogy ne lehet az akkumulátort kiszedni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#997) laca7909af válasza Edi77 (#995) üzenetére


laca7909af
tag

persze, hogy nincs...

#996 bubus66
Szerintem nagyon jó kijelzője van az M2-nek.
Múltkor néztem T-Pont üzletben és nagyon kellemesek a színei, meg a betekintési szögek is okésak (Sp-nél utáltam a fátyolosodást játék közben).

#998 bubus66
Csak egy földönkívüli...

[ Szerkesztve ]

(#998) bubus66 válasza laca7909af (#997) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ki ez az ördög az előbb meg nem ez volt???? Mármint az avatarod

(#993) Edi77

Küldjek egy zsepit? (#999) Na ja igen ti még tudjátok változtatni nekem 2 évig ezt kell nézegetni, talán tudok cserélni decemberben (mivel egyszer vagy is kétszer voltam rossz) így nem biztos.
Nem leszel sokba. Megérdemeled. :K

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#999) Edi77 válasza bubus66 (#998) üzenetére


Edi77
őstag

Én is csak pislogtam nagyokat... és meghalok a nevetéstől :)

Csokit is, meg zsepit is... sokban leszek már

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#1000) Gery86 válasza bubus66 (#977) üzenetére


Gery86
csendes tag

Honnan tudod hogy tele van bugal? Illetve tele lesz mert ugye még nincs. Nemsokára kiderül E1 en milyen ùjítások vannak, én már várom. Remélem lesz benne alsó állapot jelző led beállítás stb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.