Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1001) laca7909af válasza Gery86 (#1000) üzenetére


laca7909af
tag

+1
Erre akartam én is utalni a cikket említve.
:R

[ Szerkesztve ]

(#1002) bubus66 válasza Gery86 (#1000) üzenetére


bubus66
nagyúr

Onnan tudom, hogy olvasni szoktam a topickot(kat) és az F6 nál az OFFLINE letöltése mérföldekekel meg emelkedett legalább is a letöltés számláló szerint. Ott is gyalulják KK-t és rakják vissza a jól optimalizál és bug menetes JB talán valami oka van neki nem? Ha annyira jó lenne a KK akkor nem kopnának a gyalu kések. (Én a nagy KK megjelenése óta 12 Db F6-on tettem vissza a JB) Én nem várom nekem nagyon jó a JB meg a GB. Te meg csak várjad csak nehogy csalódás érjen. Igaz tudom akik ennyire várják minta te annak ha fordítva lennének az ikonok akkor is stabil lenne az egész rendszer a többik meg szidnák mint a bokrot. Az F6 topicba is nem hittek nekünk és akik a legjobban várták azok álltak vissza a JB-re leg először. Én akkor is letesztelem (pont a fentebb említett) dolgok miatt, mert itt a topicban is megígértem, hogy felteszem és letesztelem, de szerintem biztos, hogy (max 1nap) után megy vissza a JB

(#1001) laca7909af

Abból a cíkkből az derült ki hogy a Sony engedi a SD kártyára az áthelyezés, más semmi. Szerintem ez lesz a paraszt vakítás az jó lesz a többi meg egy fos ketrec lesz az egész.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1003) Edi77 válasza laca7909af (#1001) üzenetére


Edi77
őstag

Nézzetek szét több topikban, kérdezzetek azoktól, akik KK-ról mentek vissza JB-re. Elismert és tudott dolog, hogy mennyire bugzik a KK.

Bubus megelőzött

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#1004) saphancs


saphancs
aktív tag

Nos, eldőlt a kérdés, hamarosan csatlakozom hozzátok. Kell még várnom egy-két hetet sajnos, de igyekszem. :)
Már látom, a társaság király, a teló is tetszik, régóta szeretném kipróbálni a sonyt.

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#1005) Gery86 válasza bubus66 (#1002) üzenetére


Gery86
csendes tag

L9 II nél nem volt gondom a Kk-el ott a használhatatlan knock on-on kívül nem sok ùjítás volt, de a rendszerrel nem volt gondom. Előnye még a play storeból letőlthető appok voltak pl google camera.

[ Szerkesztve ]

(#1006) laca7909af válasza bubus66 (#1002) üzenetére


laca7909af
tag

Ja, menjünk vissza GB-re, azt én is csíptem.

#1004 saphancs
Én is remélhetőleg nemsokára meg tudom venni a kütyüt, csak el kéne még passzolnom az itthonit, már több mint 1 hónapos :D

[ Szerkesztve ]

(#1007) Edi77 válasza saphancs (#1004) üzenetére


Edi77
őstag

Welcome :) Mi itt leszünk.

(#1005) Gery86 : annyi jó kamera app van, csak egy guglis appért képes lennél feltenni egy instabil rendszert?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#1008) dragonfx


dragonfx
veterán

én letéptem most a telomrol a google.t mit ne mondjak mérföldekkel gyorsabb stabilabb az egész.
csakhát afrissités necces.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1009) bubus66 válasza saphancs (#1004) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na végre a Black topicba is jön már valaki Igaz most az S2-ből de ős LG-is!!

Ja, menjünk vissza GB-re, azt én is csíptem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1010) oliwire válasza Edi77 (#966) üzenetére


oliwire
őstag

és (#967) bubus66

Itt lenne egy cikkem, amiben minden Sony telefonra használható tudás van, és már le van fordítva a rootolás folyamata magyarra is :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#1011) laca7909af válasza dragonfx (#1008) üzenetére


laca7909af
tag

mit használsz helyette ?

(#1012) Gery86 válasza bubus66 (#1002) üzenetére


Gery86
csendes tag

Ha csinálna a Sony az M2-re GB-t akkor azt sem raknád fel mert bugos lesz?

(#1013) bubus66 válasza oliwire (#1010) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi betettük amit küldtél akkor ezt még hozzá tetejük linkesítve, és akkor ha kell tudod frissíteni, meg nem kell akkor minden frissítésnél a modikhoz ugrálni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1014) Edi77 válasza oliwire (#1010) üzenetére


Edi77
őstag

Nagyon szépen köszönjük :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#1015) oliwire válasza bubus66 (#1013) üzenetére


oliwire
őstag

és (#1014) Edi77

Nagyon szívesen :)

(#1016) bubus66 válasza Gery86 (#1012) üzenetére


bubus66
nagyúr

GB? barátom én a mai napig használok GB na pont ezt mondtam,hogy ha olvasnál akkor ezt már irtam, hogy GB használok a P500-om, mivel az okosított GooglePlayt, azon tudom használni a válaszom feltenném a GB az M2 mert eddig az egyik legjobb rendszer a GingerBread 2.3.xx volt.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1017) dragonfx válasza laca7909af (#1011) üzenetére


dragonfx
veterán

milyen téren?
böngészőből a gyári androidot vagy a maxthon.t.
play nem kell apk4fun.on minden fenn van.
keep csak a helyet foglalja a g+ eddig sme használtam, de ha lemented a play.t és a szolgáltatásokat akkor bármior felrakod és legyurod ennyi.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1018) Gery86 válasza bubus66 (#1016) üzenetére


Gery86
csendes tag

Én is csíptem a GB-t mert kevés volt a ram igénye, de nem vagyok a barátod.

(#1019) bubus66 válasza Gery86 (#1018) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ja bocsánat, hogy a mertem szólni, igaz jobb is hogy nem vagy a barátom.

(#1020) Edi77

Persze ez szokás volt az LG topicba rá is fáztam kétszer a pofám miatt rádásul másodszor egy moderátornak ugrottam neki, igaz én húztam a rövidebbet. Én részemről, befejeztem. A többit le írom privátba.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1020) Edi77 válasza Gery86 (#1012) üzenetére


Edi77
őstag

Ennek a hsz-nek egy kissé trollkodás kinézete van

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#1021) Gery86 válasza Edi77 (#1020) üzenetére


Gery86
csendes tag

Én csak annyit kérek ne fikázzátok a még nem létező kk-t sok embernek veszitek el a kedvét ettől a telotól, van aki pont azért venné meg. A win9 et is még készítik még sem szarozom mert bízok benne hogy jobb lesz mint a 8.

(#1022) bubus66 válasza Gery86 (#1021) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem fikázva van csak le van írva hogy mi a baja, és ez miért baj. A másik ha valaki meg csak azért vesz telefont, mert KK arra nem akarom a véleményemet ki nyilvánítani. Én meg szoktam kérdezni privátban. és szoktam mondani, hogy mindent írjon le. Ha te azt tudnád, hogy az L9 II milyen nagy fikázást kapott sírva fakadtál volna.

Na látod engem meg a Win 9 nem érdekel ugyan úgy mint itt a KK, mert én meg vagyok elégedve a jól bejáratott hivatalos Win8.1-el

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1023) Gery86 válasza bubus66 (#1022) üzenetére


Gery86
csendes tag

Olvastam az l9 II fórumot pont olyanok fikáztak mint te. A win8.1 az aztán jól bejáratott max a win7 re mondanám. Én is win 8.1et használok.

(#1024) bubus66 válasza Gery86 (#1023) üzenetére


bubus66
nagyúr

Kicsit vegyél vissza magadból ha megkérhetlek rá. Mert én nem sértegettelek. Levontam a véleményemet rólad. Én nem sértegettelek, és nem az L9II fórumot fikáztam, ha nem olyanokat kérdeztem meg akik kicsit többet tudnak mint te. Azt hogy itt a fórumba mi volt és hogyan fikázták nem érdekel. Valamint a hozzáértők sem fikázták, hanem kifejtették a véleményüket. Neked nem jó Win 8.1 akkor miért azt használod? ennyi én veled befejeztem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1025) bubus66 válasza Emberkeman81 (#930) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#930) Emberkeman81

Megoldódott a Sd kártya problémád? Kártya vagy készülék hiba??

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1026) Gery86 válasza bubus66 (#1024) üzenetére


Gery86
csendes tag

Jó a 8.1, de a 9 talán jobb lesz. Minek kérdezel ha befejezted?

(#1027) bubus66 válasza Gery86 (#1026) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na itt fejezd be jó. Főleg a kötekedés.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1028) Gery86 válasza bubus66 (#1027) üzenetére


Gery86
csendes tag

Ok de te is.

(#1029) bubus66 válasza Gery86 (#1028) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én mit fejezek be? Tudtom szerint én nem kötekedtem és nem sértegettelek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1030) Gery86 válasza bubus66 (#1029) üzenetére


Gery86
csendes tag

Ok befejeztem mester.

(#1031) Emberkeman81 válasza bubus66 (#948) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Nem a játékkal van gondom,hanem a telepítés helyével.A mountfolder látszódna megoldásnak de még nem jöttem rá hogy kell életet lehelni bele.
De legalább a memkari mélyformázása megoldotta a lecsatolást.

(#1032) KyeX


KyeX
csendes tag

Örülök, hogy bekerült a leírásba a root.
Viszont azt nem értem, hogy minimun 2x leírtam a rootolás menetét magyarul! konkrétan ugyan azt, ami a mostani leírásban/ linken van. Talán ezen a típuson én teszteltem a fórumon először, de vagy nem figyelt rám senki, vagy nem vagyok komolyan véve, csak mert az avatarom alá az van írva, hogy újonc. De lehet, csak én reagálom túl...

(Se T610 - W300 - D750 - K800 - K850 - LG KU990 - KM900 - Se Xperia X8 - Alcatel Ot990 - Se Xperia Neo V - Sony Xperia M2 - Lg g4) - Xiaomi Redmi note 4 - Xiaomi Redmi note 5 - Xiaomi Mi 9t - Realme 9 pro plus

(#1033) bubus66 válasza Emberkeman81 (#1031) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt kérdeztem, hogy megoldódott Akkor ezek szerint a formázás sikerült, megoldani.

(#1032) KyeX

Annak semmi köze. hogy kinek mi van az avatarja alatt. Én nem dönthetem el, hogy mi kerül bele vagy mi sem, de annyit megígérek a legközelebbi frissítéskor megemlítünk. a Másik a tied már ne is haragudj de ennyire nem volt részletes.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1034) arpy17


arpy17
tag

A kamerából más fényképező alkalmazással sem lehet többet kihozni? Tényleg botrányos amit tud. Előzőleg egy Xperia U-t használt a feleségem, az az öt megapixeles tudásával ötször jobb képeket csinált... :O

Csak akkor akarok telepítgetni a feleségem telójára, ha van értelme, szóval ha lehet csak olyan válaszoljon, aki próbált is mást és tapasztalatból tud válaszolni, kicsit unalmas hogy x hozzászóláson át kell tekerni az értelmes infóért, mert néhányan azon ölik egymást, hogy jó lesz-e valami, ami még nincs.

SONY Xperia Ion <= HTC Desire <= Samsung Galaxy 3 <= HP 614c <= Mio A701

(#1035) bubus66 válasza arpy17 (#1034) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék itt érdeklődjél, biztos tudnak segíteni.

Különben az M2 kamarája alapból csak 5 MP van állítva.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1036) arpy17 válasza bubus66 (#1035) üzenetére


arpy17
tag

Köszi, ismerem a topikot, nagyon hasznos. Azért itt kérdeztem, mert konkrétan az M2-re vonatkozó a kérdés, néhány kamera alkalmazást már próbáltam a saját telefonjaimon, de mint írtam, nem akarok feleslegesen telepítgetni a nem saját telómon... Ezért is írtam, hogy lehetőleg csak az válaszoljon...
A feleségem 4:3-as 8 megapixeles beállítással használja, de ezt te honnan is tudhattad volna... Ezért is írtam, hogy lehetőleg csak az válaszoljon...
Hozzászoltál, csak konkrétan nem a kérdére válaszoltál, de a szándék a fontos. Köszi. :R

SONY Xperia Ion <= HTC Desire <= Samsung Galaxy 3 <= HP 614c <= Mio A701

(#1037) bubus66 válasza arpy17 (#1036) üzenetére


bubus66
nagyúr

......

Edi77 Erről beszéltem neked.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1038) Edi77 válasza bubus66 (#1037) üzenetére


Edi77
őstag

Értek mindent

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#1039) bubus66 válasza Edi77 (#1038) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja ................. Pont pont

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1040) Edi77 válasza arpy17 (#1034) üzenetére


Edi77
őstag

Ha nem akarsz telepítgetni, próbálgatni, akkor hogy akarod a problémád orvosolni? Én hiába mondom, hogy egy x program nekem bevált, ha az neked nem tetszik. Én egyébként a Camera Zoom FX-et használok, sokadik progiként vált be, de van mellette még 1-2 kamera progi a telón, elfér. Bizony, addig telepítgetni és vásárolgatni kell, amíg a neked megfelelőre nem akadsz. Ami nekem jó, lehet, hogy a feleségednek nem.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#1041) bubus66 válasza Edi77 (#1040) üzenetére


bubus66
nagyúr

+1 nagyon szép Át küldtem neked az okosított változatott

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1042) Outlander válasza Edi77 (#1040) üzenetére


Outlander
őstag

De nehéz volt leírni ezt az egy tippet a kollégának. :U

Én is baratnőmnek vettem ilyet, mondom beleolvasok a topikba van e valami érdekesség, tudnivaló... Az utolsó 1-2 oldalon csak sznobkodás volt... Sajnos manapság már az összes topik ilyen...

Akinek nem inge.... Pont-pont.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1043) arpy17 válasza Edi77 (#1040) üzenetére


arpy17
tag

Köszi a tippet, a Camera Zoom FX-et használtam korábban, más telón, szerettem is. Biztosan kipróbáljuk.
Akarok és merek is telepíteni, csak először azt próbálnám, ami másnak már bevált, tudom hogy attól még nem kötelező, hogy nekem is tuti legyen.
És a vásárolgatni-val is egyet értünk, nem biztos hogy az okosított verziót kellene erőltetni itt, ahol elvileg tilos a warez. Bár lesz free megoldás is biztosan!

Lehet érteni sok mindent, bár bubus66-nak eddig úgy tűnt ez a stílus jön be, mert mindenkinek ezt nyomja, de visszafelé ezek szerint nem működik... Annak ellenére megköszöntem neki is, hogy próbált segíteni, de szerintem a kérdésben már eredetileg leírtam, mit szeretnék, miért, és mit nem... Pont a mit nem-re kaptam tőle választ.

Outlander sajnos egyetértünk

SONY Xperia Ion <= HTC Desire <= Samsung Galaxy 3 <= HP 614c <= Mio A701

(#1044) bubus66 válasza Outlander (#1042) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen örülök neki, hogy benéztél. Mi a problémád azzal a válasszal?

(#1043) arpy17

Valami nem teszik?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1045) arpy17 válasza bubus66 (#1044) üzenetére


arpy17
tag

Mit nem értettél???
Nincs problémám. Kérdeztem valamit, választ is kaptam, minden tuti. Ezért van a fórum.
Ha más is válaszol majd, akkor meg még jobban fogok örülni.
A flame fölött meg eltekerek, mint eddig is...

SONY Xperia Ion <= HTC Desire <= Samsung Galaxy 3 <= HP 614c <= Mio A701

(#1046) KyeX


KyeX
csendes tag

(#1033) bubus66

Ha nem részletezve, de ugyan azt írtam le, magyarra fordítva egyből, tőszavakban, nem bonyolítva, érthetően. De nem akarok vitát generálni, mert nagyon nem szeretem, szimplán megjegyeztem.
A gesztust (késöbbi megemlítést) meg nagyon köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(Se T610 - W300 - D750 - K800 - K850 - LG KU990 - KM900 - Se Xperia X8 - Alcatel Ot990 - Se Xperia Neo V - Sony Xperia M2 - Lg g4) - Xiaomi Redmi note 4 - Xiaomi Redmi note 5 - Xiaomi Mi 9t - Realme 9 pro plus

(#1047) bubus66 válasza KyeX (#1046) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt most miért nekem írod nem én csináltam. Az, hogy mi lesz (lett) betéve és mi lesz (lett) ki hagyva nem az én döntési jogom. max annyit szolok az Edi77-nek rakassa be.

Az igaz, hogy tő szavakba írtad le de te meg én értem de az userek 90%-nak sokkal többet kell leírni, mint a tő szavak.

Megkértelek, hogy írd le logoutodba a könnyebb frissítés érdekében. Ne kelljen egy frissítés miat a moderátorokhoz rohangászni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1048) KyeX válasza bubus66 (#1047) üzenetére


KyeX
csendes tag

Azért neked írtam, mert te válaszoltál nekem.
Igen, valóban, de már szükségtelen. Viszont ha felfedezek valami újat, mindenképp írok. :)
De itt nem ez volt most a lényeg, de örülök, hogy te is értetted a leírást.

(Se T610 - W300 - D750 - K800 - K850 - LG KU990 - KM900 - Se Xperia X8 - Alcatel Ot990 - Se Xperia Neo V - Sony Xperia M2 - Lg g4) - Xiaomi Redmi note 4 - Xiaomi Redmi note 5 - Xiaomi Mi 9t - Realme 9 pro plus

(#1049) bubus66 válasza KyeX (#1048) üzenetére


bubus66
nagyúr

Most ne szórakozzál velem amikor meg csináltam már nini

Igen én értettem a leírásod de mint írtam sokaknak ez kevés (fölég olyannak akinek ez az első androidja) Ha az Edi 77 áldását adja akkor még ma ki lesz cseréltetve. Mindegy jó lesz így is majd legfeljebb az első frissítés után meg csinálod a Logoutoba

Jó lesz így olvasd át légyszíves. és ha van valami azt jelezd, hogy mi kerüljön még bele esetleg.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1050) KyeX válasza bubus66 (#1049) üzenetére


KyeX
csendes tag

Ne haragudj, nem arra értettem(hanem hogy kírjam már a logoutomba).
És nagyon szépen köszönöm. :R

Teljesen jó. :) Most nincs plusz információm, azokon kívük, amiket eddig megosztottam, de ha lesz valami még, írok egy kis összefoglalót a logoutomba ;)

[ Szerkesztve ]

(Se T610 - W300 - D750 - K800 - K850 - LG KU990 - KM900 - Se Xperia X8 - Alcatel Ot990 - Se Xperia Neo V - Sony Xperia M2 - Lg g4) - Xiaomi Redmi note 4 - Xiaomi Redmi note 5 - Xiaomi Mi 9t - Realme 9 pro plus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.