Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#201) sebe válasza Edi77 (#200) üzenetére


sebe
tag

Ugyanúgy érzem mint te ezért választottam az M2-őt. Bőven elég amit tud, Compactot nem tudnám kihasználni és "kicsi" is

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#202) bubus66 válasza sebe (#201) üzenetére


bubus66
nagyúr

Gratulálok az M2-hoz.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#203) Edi77 válasza sebe (#201) üzenetére


Edi77
őstag

Gratulálok, véleményezd majd Te is.

bubus66: írnál pár szót Te is az eddigi tapasztalataidról? :)

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#204) bubus66 válasza Edi77 (#203) üzenetére


bubus66
nagyúr

Eddig nekem nagyon bejön, igaz én saját magamhoz szabtam a beállításokat és az alkalmazásokat. Nagyon sok alkalmazást eltávolítottam meg letiltottam. Pl chrome, Google+ stb Nincs olyan gondom mit az F6-nal (pedig z LG egyik legjobban optimalizált telefonja), hogy visszhangzik híváskor, meg nem értenek a másik felén. Az M2-nél ilyen probléma nincsen. Próbáltam erősebb játékokkal reccenés nélkül elvitte. Szerintem egész jó beválalaható az M2, ami nekem nagyon jó az a automatikus fényerő szabályzó. Az akksi idő is egész jó így (persze, hogy csak telefonálásra használtam) . LG fan voltam de ezt csak ajánlani tudom mindenkinek. Tied Telekomos? Mert ahhoz meg van a Flashtoolhoz való ROM, végszükség estére. Remélem, hogy amit a Sony oldalán írnak az be is tartják, erre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#205) Edi77 válasza bubus66 (#204) üzenetére


Edi77
őstag

Most lesz időm délután letiltani a felesleges cuccokat ( google dolgok, amiktől falra mászom, meg ahogy elnézem, lesz közte sony is). Igen, nekem T-s a teló, de még sosem romolgattam, nekem ez kissé idegen ( még). Feltettem a Vibert és nagyon megrántotta az akkut (10 %) 5 perc alatt. Lehet, ebben benne van az is, hogy mivel tegnap vettem a telót, egy full töltést kapott csak. Remélem, beáll pár töltés után. A hangzása jó, tiszta, bár amikor először megcsörrent, olyan hangos volt, hogy majd szívbénulást kaptam :)

Én a 3 éves S2-met cseréltem most le erre, az már dobálta a térerőt, wifit, de szoftveresen ment rendesen..bár ez gyorsabbank tűnik.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#206) bubus66 válasza Edi77 (#205) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen a hangjával nincs gond, mindegy azért a Flashtools-os ROM jó ha megvan. Igen a viber meg a facebook alkalmazás az zabálja a RAM-ot meg az akksit is. Ha sokat használod a facebookot akkor inkább böngészőn keresztül. Persze ez csak egy jó tanács.

Mennyi ideig töltötted tegnap???

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#207) m_dawe válasza Edi77 (#205) üzenetére


m_dawe
senior tag

Hát ha T-Mobileos akkor nem is nagyon fogod tudni romolgatni :N
Mivel szolgáltatófüggő a telefon, ezért nem tudod nyitni a bootloadert.(A zárt BL-s romoknak meg sok értelme nincs, mivel azok főleg csak külsőeg változtatják meg a rendszert)

[ Szerkesztve ]

(#208) bubus66 válasza m_dawe (#207) üzenetére


bubus66
nagyúr

És miért nem lehet? Ha én romolgatni akarom akkor kinyitom a Bootloadert. (minden t kilehet nyitni csak tudni kell hol és hogyan,) Én nem custom rom-ot mondtam, hanem a a gyári ROM-ot ha minden kötél szakad a Flastool-la vissza tenni.

Az Optimus L9-nél is azt írták, hogy a szolgáltatós BL-t nem lehet kinyit de bizony kilehetett, igáz volt hogy egy hétig szorakoztunk vele de sikerült

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#209) Edi77 válasza bubus66 (#206) üzenetére


Edi77
őstag

Nem tegnap töltöttem, mert képtelen voltam lemeríteni a gyári 36%-ról :) Ma délelőtt ment vagy 3 órát, de én használom a Battery doctor alkalmazást, szeretem, jók a benyomásaim róla.
Facebook tiltva van, ez volt az első mozdulatom, ha felmegyek, csak gépről teszem, messengerem sincs, mert az aztán nagyon éhes egy valami mind akksi, mind RAM és adatforgalom szempontjából.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#210) m_dawe válasza bubus66 (#208) üzenetére


m_dawe
senior tag

De csak a gyári független telefonoknak lehet nyitni a Bootloaderjét.(Legalábbis eddig így volt)
A gyári rom az oké :R

(#211) Edi77 válasza m_dawe (#207) üzenetére


Edi77
őstag

és bubus66: Na, ehhez én nem értek, adnátok valami linket, hogy nagyjából követni tudjam, miről van szó? :B

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#212) bubus66 válasza m_dawe (#210) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#210) m_dawe

Tudom de mivel nekem van ismerősöm, (aki olyan helyen dolgozik) és ő meg mutatta nekem, én tudom, hogy hogyan lehet kinyitni, azért mondtam, hogy mindent lehet csak akarni kell, és tudni kell, hogy hol és mivel lehet kinyitni, ja és persze megéri-e. A Flashtoolhoz úgy tudom nem kell nyitott BL vagy rosszul tudom?

(#211) Edi77
Én úgy szoktam, tölteni, hogy mindjárt kikapcsolt állapotba töltöm a 100% elérésig +1 órát. És utána különböző merülési ciklusokba. Ebbe nem akarok tovább belefolyni én sem. Maradjon csak zárva a BL mert akkor biztos, hogy meg van a garancia. Te is kaptál hozzá fejhallgató ajándékba?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#213) m_dawe válasza bubus66 (#212) üzenetére


m_dawe
senior tag

Köszi az infót, ezt eddig nem tudtam :R
Esetleg az IMEI szám változásról tudsz valamit? (Elég sokat romlgattam a telefonomat és megváltozott az IMEI szám, és nem érvényes a gari :U EFS mappát én hülye nem mentettem le.)
Privátban írhatnál :R

[ Szerkesztve ]

(#214) bubus66 válasza m_dawe (#213) üzenetére


bubus66
nagyúr

XDA-n sincs róla semmi?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#215) Edi77 válasza bubus66 (#212) üzenetére


Edi77
őstag

Én nem szoktam kikapcsolni a telót, max repcsibe teszem. Tudom, hogy a romolgatás ( is) garivesztéssel járhat, mérlegelni kell, meg én egyedül tuti nem kezdek bele semmi ilyenbe ( de egy root lehet, nem lenne rossz rá)

Kaptam, igen, de egy családtag azonnal megfújta tőlem, kibontani sem volt módom :) Jó minőségű/hangzású?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#216) bubus66 válasza Edi77 (#215) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen én is így voltam a lányom kapta meg de azt mondja nagyon jó szól kipróbáltam és tényleg jó szól, és headsetes. Próbáld ki érdemes.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#217) Edi77 válasza bubus66 (#216) üzenetére


Edi77
őstag

Én már bottal üthetem a nyomát, egy kipróbálás erejéig sem kapom vissza :N

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#218) bubus66 válasza Edi77 (#217) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az igen én még azért meg kaptam.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#219) Edi77 válasza bubus66 (#218) üzenetére


Edi77
őstag

Van a sony-nak az asztali Companionja. Használod? Ha jön a Kitkat, ezzel jobb frissíteni, vagy OTA-N?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#220) bubus66 válasza Edi77 (#219) üzenetére


bubus66
nagyúr

PC Companion ezt is meg a SUS-t is használom. Majd jövök még beszélgetni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#221) m_dawe válasza Edi77 (#219) üzenetére


m_dawe
senior tag

Tudomásom szerint úgy a legjobb frissíteni, hogy a frissítés előtt csinálsz egy gyári beállítások visszaállítását és utána frissíted SUS-al :)

(#222) Edi77


Edi77
őstag

ÖÖö...mi az a SUS? :B Igen, azt tudom, hogy gyári visszaállítás után érdemes frissíteni

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#223) m_dawe válasza Edi77 (#222) üzenetére


m_dawe
senior tag

Sony Update Service

(#224) Edi77 válasza m_dawe (#223) üzenetére


Edi77
őstag

Jó pap holtig tanul! Köszönöm :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#225) dragonfx


dragonfx
veterán

van mar itt valakinek ilyen teloja....
en 25ert jutnek hozza ujonnan annzit meger nem....
egy alap elofizuval....megis 4 mag...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#226) Edi77 válasza dragonfx (#225) üzenetére


Edi77
őstag

Én is csak tegnap vettem meg, de negatívat nem tudok mondani ( egyelőre). Gyors, akadásmentes, tiszta a hang... kategóriájához képest nagyon jó, én elégedett vagyok, megszerettem. Persze, vannak rajta felesleges alkalmazások, de ez szubjektív. Megéri.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#227) bubus66 válasza dragonfx (#225) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én is csak az Edi77 írását tudom megerősíteni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#228) eclipse006 válasza dragonfx (#225) üzenetére


eclipse006
őstag

Fél napja van meg, így nem sokat tudok még mondani, elsőre nagyon megnyerő, sokkal jobban össze van rakva, mint a sima M, kijelző is korrekt, sebességre sem lehet panasz! Úgy érzem nem lőttem mellé vele. :K

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#229) bubus66 válasza eclipse006 (#228) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia gartula Milyen színűt vettél?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#230) dragonfx


dragonfx
veterán

226-227-228>>köszke srácok asszem én is ezt fogom megvenni :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#231) Edi77


Edi77
őstag

Nektek a billentyűzet azonnal felugrik? Nekem néha várnom kell rá pár pillanatot. És annyira hangos a teló majdnem teljesen levett hangerővel, hogy megijedek, ha megcsörren.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#232) sebe válasza Edi77 (#203) üzenetére


sebe
tag

Köszönöm Nektek!

Sajnos már ez a második M2-őm 1 hónap alatt mivel az elsőnek lába kelt...

Viszont nagyobb tapasztalattal rendelkezem. Nekem eddig a készülék teljesen bevált, azt tudja mire vásároltam és a szenzorai tökéletesek (ellenben az l7-el amiről váltottam).

Bármi kérdés van remélem tudok segíteni :)

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#233) bubus66 válasza sebe (#232) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azért voltál nekem ismerős az L7 topicból.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#234) karl_fischer


karl_fischer
aktív tag

Sziasztok!

Ha jól olvastam, akkor a hátlap is üveg, ez igaz? Mennyire karcolódik? Biztos van itt olyan, aki tok nélkül használja.

(#235) sebe válasza bubus66 (#233) üzenetére


sebe
tag

:K :))

Szerintem a gyári fóliát ha rajta hagyod az egy megoldás! :)
Ha nincs rajta tok és fólia sincs rajta gyorsan karcolódik illetve szereti gyűjteni a tapikat :K

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#236) karl_fischer válasza sebe (#235) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Köszi. Akkor az nem Gorilla Glass. De az előlap remélem karcálló. Egyébként még nincs ilyen telefonom. A Telenor kínálatán belül képbe jött az M2, de ott van még a Huawei Ascend P7 is. Szerinted?

(#237) sebe válasza karl_fischer (#236) üzenetére


sebe
tag

A Sony egy minőségi márka. Nem mondom, hogy rossz lenne a P7 de ha belegondolsz abba, hogy milyen a szervizelése a készülék anyaghasználata akkor egyértelmű a válasz: Sony!
Olyan helyen dolgozom ahol lehetőségem van a készülékeket tesztelni és kipróbáltam. A ráhúzott Rom sem tetszik. Remélem segítettem vele :)

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#238) karl_fischer válasza sebe (#237) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Köszönöm a segítséget, nagyon meggondolandó, amit írtál. Van még pár napom gondolkodni.

(#239) sebe válasza karl_fischer (#238) üzenetére


sebe
tag

Nagyon szívesen! Bármi kérdés van fordulj hozzám bizalommal ;)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#240) bubus66 válasza sebe (#239) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor valami szerviz kódot tudsz mondani?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#241) bubus66 válasza sebe (#235) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rajta van de én rendeltem hozzá tokot az e-bayról.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#242) Edi77


Edi77
őstag

Raktam fel egy -két madaras kilövős játékot :D, meg a monument walley-t. Nagyon bírja a vas, semmi lassulás, semmi melegedés. Szuper!

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#243) sebe válasza bubus66 (#240) üzenetére


sebe
tag

:D Azt sajnos nem! Én is tettem rá egy Krusellt! Ajánlom figyelmetekbe mert komoly cuccokat gyártanak!

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#244) Goku13


Goku13
csendes tag

70 körül van most annyit megér?

(#245) sebe válasza Goku13 (#244) üzenetére


sebe
tag

4 magos, 4,7 kijelzőjű készüléket 70ért? Persze! :K

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#246) Goku13 válasza sebe (#245) üzenetére


Goku13
csendes tag

nem 4,8" ?

(#247) sebe válasza Goku13 (#246) üzenetére


sebe
tag

De! Még jobb :) Bocsi :B

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#248) Goku13 válasza sebe (#247) üzenetére


Goku13
csendes tag

nembaj :P
de azthallottam h a kijelzője nem a legjobb ez vajon mennyire igaz?

(#249) Edi77 válasza Goku13 (#248) üzenetére


Edi77
őstag

Attól függ, mihez viszonyítod :) Általános felhasználásra szerintem tök jó, de egy G3-mal persze, hogy nem veszi fel a versenyt. Betekintési szögek kiválóak, a színek is... mondom úgy, hogy S2-ről váltottam.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#250) Goku13 válasza Edi77 (#249) üzenetére


Goku13
csendes tag

az xperia v-t és ezt néztem ki, úgylátszik ez lessz a nyerő :DD
nem nagy? egy kézzel mennyire kezelhető?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.