Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#5001) elfelejt válasza wlf (#4984) üzenetére


elfelejt
aktív tag

Szóval ha jól vettem ki a szövegből, akkor ezzel tudok a telefonon 4.4.4es telen*ros romot rootolva használni? Bocsi ha hülye kérdés, de fáradt vagyok nem fog az agyam.

Viszont azt valaki megtudja mondani hogyha rootolom a telefont akkor a nem gyári alkalmazasokkal, mint pl: quickpick tudom szerkeszteni az SD kártyán lévő fájlokat?

(#5002) bubus66 válasza hokins (#4999) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor ha sikerül te leszel a mester

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5003) wlf válasza elfelejt (#5001) üzenetére


wlf
tag

Akár azt is, nincs megkötve, hogy milyen customization van a rom-ban. Nyilván arra kell figyelni, hogy a propelleres rom-ot szedd majd le Flashtool-lal és annak a kernelét rakd vissza a végén.

Az sd kártya írása felhasználói alkalmazásokkal rootolás után nem oldódik meg automatikusan, ahhoz módosítani kell egy fájlt a rendszerpartíción. Itt találod a manuális módszert, itt meg egy alkalmazást, amivel megoldható. Utóbbiról nem tudok nyilatkozni, nem próbáltam.

(#5004) Edi77


Edi77
őstag

Fiúk, erre valaki? Plííz :) [link]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5005) elfelejt válasza wlf (#5003) üzenetére


elfelejt
aktív tag

Köszönöm szépen. Már csak azt nem tudom hogy honnan szedem majd le a propelleres 4.3 és.4.4.4 romot.. Valaki esetleg tudna adni egy tippet ehhez?

(#5006) wlf válasza elfelejt (#5005) üzenetére


wlf
tag

Használhatod a leírásban adott 4.3 kernelt. Ezen az oldalon megnézheted, hogy melyik a legfrissebb rom propelleréknél: 18.3.1.C.0.21, a CID meg 1283-9510. Erre frissíts először, ha nem ez lenne fenn, aztán a leírás szerint a Flashtool-lal le tudod tölteni ugyanezt és kernel ftf-et csinálni belőle, hogy a végén visszarakd.

(#5007) hokins


hokins
addikt

Akinek van rootja az megnézné hogy ez működik-e? [link]

(#5008) #01993216 válasza hokins (#5007) üzenetére


#01993216
törölt tag

Nekem ez egy kicsit gyanús, mégpedig azért, mert nemrég belebotlottam ugyanezen az oldalon egy másik Xperia Lollipop Update-jébe és ugyanez a 3 emberke kommentelt ahhoz is. Nem hiszem, hogy mindegyiknek van mindkét telefonból. Minden egyezik, csak a telefonok típusa nem. Szerintem ez kacsa!

Szerk.:
Közben megtaláltam:
TESSÉK

Másik is van:
EZ ITT

Nem hinném, hogy mindhárom telefonhoz ugyanaz a ROM kellene. :D

[ Szerkesztve ]

(#5009) hokins válasza #01993216 (#5008) üzenetére


hokins
addikt

A fene se tudja. A végén még kiderül hogy a Sony mindenhez ugyanazt a hardvert használja,csak más nevet ad. :DDD

(#5010) #01993216 válasza hokins (#5009) üzenetére


#01993216
törölt tag

Lehet! :DDD

Én mindenesetre nem merem kipróbálni, annak ellenére sem, hogy a zárt BL miatt nem tud kárt tenni a telefonban. Max nem megy fel. Megvárok valaki mást. Most telepítettem újra a telefont, nincs kedvem már megint feleslegesen megcsinálni. :)

Van már AOSP 5.0.2, de nyitott BL kell hozzá. :(

[ Szerkesztve ]

(#5011) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Sziasztok. Valami AOSP rom vagy bármi csak ne a gyári?

Iphone 7

(#5012) #01993216 válasza FET-MEN (#5011) üzenetére


#01993216
törölt tag

Van, de csak nyitott bootloader-el működik. Ha szolgáltatófüggős vagy, akkor felejtős egyelőre.

Nekem a MIUI lenne az igazi, de egyelőre az is CM alapokon fekszik. Ha megcsinálná valaki a gyári rom alapjaira, akkor az talán menne a gyári kernel-el.

[ Szerkesztve ]

(#5013) FET-MEN válasza #01993216 (#5012) üzenetére


FET-MEN
veterán

Ónemá :( mondjuk jogos, már x8-on is loadert kellett nyitni :(

Iphone 7

(#5014) bubus66 válasza hokins (#5007) üzenetére


bubus66
nagyúr

Vigyázz azzal az oldallal valahol olvastam, hogy valami csaló..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5015) hokins válasza bubus66 (#5014) üzenetére


hokins
addikt

Én nem akartam felrakni. csak böngészés közben ráakadtam.

(#5016) bubus66 válasza hokins (#5015) üzenetére


bubus66
nagyúr

Gondoltam, én meg csak szóltam, hogy vigyázzatok vele.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5017) Ronam


Ronam
addikt

b2b.hrs.android.lib

Tudja valaki, hogy ez mi lehet? A torolheto appok kozott volt, es az elobb toroltem is :).

(#5018) oykawa válasza Ronam (#5017) üzenetére


oykawa
tag

Ez:

HRS App - HRS Hotel Reservation Service

A samsung telókon szokott ilyen lenni egyfajta ilyen szállodaprogi vagymi!

Ha síremléknél szebbre, tartósabbra vágysz: vers légy, ne költő.

(#5019) #01993216


#01993216
törölt tag

Komoly dilemmában vagyok. Nem tudom mihez kezdjek a telefonnal. Zárt bootloader-em van, így semmit sem tudok csinálni. Feltettem a CWM-et, de még egy gyári 4.3-as rendszert sem tudtam feltenni vele. A többi rendszerhez meg nyitott BL kell. Gondoltam rá, hogy kifüggetleníttetem, kinyitom a BL-t, de azzal sem lennék előrébb, mert igazán 3 ROM van, amit kipróbálnék. A CM12-n és az AOSP 5.0.2-n nem működik a kamera, mert állítólag nagyon védi a kamera driver-eket a Sony és nehéz kiportolni a gyári ROM-ból. A MIUI meg azért nem jó, mert az is CM alapú, így azon se működik a kamera. Azt írta a gyártója, hogy csinál majd egy olyan MIUI ROM-ot, ami stock alapú, de ezt már vagy fél éve írta, azóta sem csinálta meg. A Timescape UI-t meg kicsit már unom.

(#5020) oykawa válasza #01993216 (#5019) üzenetére


oykawa
tag

Kb. várj!

Jobbat nem tudok ajánlani!

Lassan jön a Lollipop nézd meg azzal milyen....

Ha síremléknél szebbre, tartósabbra vágysz: vers légy, ne költő.

(#5021) bubus66 válasza #01993216 (#5019) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha kóddal okosítod akkor sem tudod nyitnyí a BL-t

Lollipop inkább ne

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5022) #01993216 válasza bubus66 (#5021) üzenetére


#01993216
törölt tag

Levetettem volna róla a hálózati zárat. Úgy nyitható a BL, csak nincs értelme pénzt belevernem, mert egyáltalán nincs normális ROM a gyárin kívül.

(#5023) oykawa válasza bubus66 (#5021) üzenetére


oykawa
tag

DE mi bajod a Lollipop-al?

Nexus7-en használom, és nem rossz!

Ha síremléknél szebbre, tartósabbra vágysz: vers légy, ne költő.

(#5024) gps76 válasza hokins (#5007) üzenetére


gps76
őstag

Kamu az egész,le se tudod tölteni,mert érdekes módon magyarul dob ki valami fizetős dolgot. A Voda Smart Tab 4G-mre is van ugyanitt Lollipop rom.

[ Szerkesztve ]

(#5025) bubus66 válasza #01993216 (#5022) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen úgy jó lett volna

(#5023) oykawa

A N4-en egy fos keterec volt az egész tele bug-gal meg a google szemetjeivel stb Te használd egészséggel én meg 2.3 az okosított googlemplayel a használom..

Nexus7-en használom, és nem rossz! De a jótól kib@szott messze van

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5026) Edi77 válasza bubus66 (#4996) üzenetére


Edi77
őstag

Bubus, lécci tedd be te a témaösszefoglalóba, jó? Nekem most nincs módom. És ez tuti jó és stabil?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5027) bubus66 válasza Edi77 (#5026) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké Mit tegyek be? Meg van rendben be teszem

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5028) Edi77 válasza bubus66 (#5027) üzenetére


Edi77
őstag

Köszi! :)
Ebben tudsz segíteni? [link] Valahogy, ha én kérek helpet, sok az elsiklás :(

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5029) bubus66 válasza Edi77 (#5028) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerinted nem segítettem volna ha tudtam volna? Én sem tudok nem is merem a programot de fel teszem és kipróbálom

Kész a Téma Összefoglaló

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5030) Edi77 válasza bubus66 (#5029) üzenetére


Edi77
őstag

Ok.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5031) bubus66 válasza Edi77 (#5030) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem sem engedi a pipát betteni az automatikusnál

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5032) Edi77 válasza bubus66 (#5031) üzenetére


Edi77
őstag

Igen. feldobja a szöveget, amit korábban leírtam, de azt nem tudom értelmezni.Szerinted mi lehet az? ( köszönöm szépen, hogy ránéztél :) )

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5033) Bala95


Bala95
csendes tag

Hello
Szerdán vettem egy xperia m2-t pénteken vettem észre hogy a gyorsulásmérője félre húz.( játékban kicsit jobbra tartott a karakter az egyenes helyett)
Mivel barátnőmnek is ilyen telefonja van a szervíz menüben megnéztem az asztalra állítva a telefonokat hogy mennyit mutatt a gyorsulásmérő az enyém -0.9 es értéket mutatott barátnőmé pedig 0.03 ez kb 10 fok eltérést jelent. Visszavittem a tele*orba es mivel még 3 napba beleestem készülékcserét kértem. De felküldték szervizbe kivizsgálni az ő szavuktól függ hogy csere vagy csak javítják vagy legrosszabb esetben visszaküldik hogy használjam így mert semmi baja.... Azt szeretném kérdezni hogy találkoztatok-e már ilyennel és szerintetek milesz a végkimenetele ennek? ( először le se akarták sz*rni merthogy akkor ne jatszak rajta, telefonalni ugyis tudok, es ez csak esztétikai hiba(?!) mondták ők.)

[ Szerkesztve ]

(#5034) #01993216 válasza Bala95 (#5033) üzenetére


#01993216
törölt tag

Ha kaptál az átvételről papírt és nem kapsz új telefont, akkor tegyél panaszt a központnál. 72 órán belül kötelesek cserélni, akármi a baja.

(#5035) bubus66 válasza Edi77 (#5032) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tudom, pedig én kipróbáltam 4.4.2 is és ott sem jó. Ezt írja neked is? És a pipát nem teszi be akár hogy van állítgatva.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5036) bubus66 válasza Bala95 (#5033) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így van ahogy szanitec fórumtárs írja, kikel verni a balhét.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5037) Edi77 válasza bubus66 (#5035) üzenetére


Edi77
őstag

Én ezt mondom:

Nekem, amíg nem tettem fel a legutóbbi renszerfrissítést, nem volt vele gondom.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5038) bubus66 válasza Edi77 (#5037) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na másodikat sem tudtam bekapcsolni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5039) Edi77 válasza bubus66 (#5038) üzenetére


Edi77
őstag

Az mit jelent, ami az előbbi hsz-emben van a screenshotban a sárga kiemelésben? Ezt kell megfejteni :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5040) bubus66 válasza Edi77 (#5039) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én azt sem tudtam bekapcsolni ahol nálad ott a pipa a Értesitések

Az Xposed telepítve van?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5041) bubus66 válasza Edi77 (#5039) üzenetére


bubus66
nagyúr

Frissült Weather & Clock Widget Full v2.5.3 APK

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5042) Edi77 válasza bubus66 (#5040) üzenetére


Edi77
őstag

Hogy lenne telepítve, ha az M2 nem rootolt? A legutolsó frissítés előtt gond nélkül ment az automatikus hibernálás, kb 1 hete frissítettem, azóta nem megy.

Köszi, de leálltam egy korábbi verziónál, nem tetszik az újítás az időjárás app-ban

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#5043) ferob


ferob
őstag

Mivel egyáltalán nem ismerem a készüléket, ezért érdeklődnék, hogy törött digitizer esetén van-e lehetőség külön annak cseréjére vagy csak a kijelzővel együtt lehet megoldani, mert egybe van ragasztva?

A másik kérdésem az, hogy mennyire kell megbontani a készüléket a cseréhez, tehát teljesen vagy le lehet aránylag egyszerűen is csatlakoztatni a flex kábelt még akkor is, ha a kijelzővel együtt kell cserélni?

Az is érdekelne, hogy a nem utángyártott, eredeti alkatrész milyen összeget jelentene a javításhoz?

(#5044) H2o-pok válasza ferob (#5043) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Nekem most cserélte egy szervizes barátom komplett lcd ès èrintőpanet. Ebayen gondolkodtam,ott van komplett, kb. 15 ezerbe itt van, de nem jòkat hallottam róla,mivel kinai utángyártott Mind. Ráadásul ragaszttani kell,keret nèlküli. Igy eredeti sonyt vettem, ami komplett keretes. Gyakorlatilag csak a hátlapot, alaplapot hangszórókat,aksit, kellett átpakolni az újba. 25 ezer volt akciósan, az eredeti 35ezer helyett. Amugy könnyű szètszedni. De az èrintőpanelt kivenni......brutál nehéz. Ugy bele van ragasztva hogy tüzforróra melegitve sem jött ki. Ezèrt tört el. Az lcd is,mert hozzá van ragasztva az érintőhöz. De olx en hirdetnek egyet 25 èrt, le van tiltva, de hibátlan. Abba csak át kell pakolni a belsejét.

(#5045) bubus66 válasza H2o-pok (#5044) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én egy Talált Nokia XL-hez rendeltem az E-bayon eredeti gyárit 11000 Ft-ért, ugyan ez a jó magyar szokás szerint a kapzsiság felsőfokán 28000 Ft ( meg kérdeztük az e-bayos eladót 5000 Ft vette meg tőle db-ját, 20/DB-ot) lett volna, és ugyan onnan való volt ahonnan én vettem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5046) XXX003


XXX003
tag

sziasztok,próbáltam root-olni a telot,minden program telepítve a PC-én,telefonnom USB hibakeresés és ismeretlen alk bekapcsolva!
Flashtool bekapcsolt telefonnal fut rendesen és felismeri kikapcsolt telefonnál viszont a tálcán ismeretlen eszköznek látja és nem kapcsolódik ? :W PC-én XP fut.
THX

[ Szerkesztve ]

(#5047) Ronam válasza XXX003 (#5046) üzenetére


Ronam
addikt

Driverek is fenn vannak?

(#5048) XXX003 válasza Ronam (#5047) üzenetére


XXX003
tag

pc companion felteszi leírás szerint Flashtool mappából telepítettem leírás szerint!
max egyet tudok elképzelni ADB nincs fent rendesen leírás szerint telepítettem 3 kérdést dob fel mindegyikre
yes,de a kőzépső kérdés (Install ADB system wide) kérdés után 0 files copied válasz .

[ Szerkesztve ]

(#5049) Ronam válasza XXX003 (#5048) üzenetére


Ronam
addikt

Linkeld már be pls, hogy melyik leírás alapján csinálod.

(#5050) XXX003 válasza Ronam (#5049) üzenetére


XXX003
tag

http://logout.hu/bejegyzes/wlf/sony_xperia_m2_2303_root_jog_szerzese_zart_bootloa.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.