Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#351) Edi77 válasza Martin1910 (#349) üzenetére


Edi77
őstag

Ne vacillálj, gyönyörűek a színek, kiváló a betekintési szög, én S2-ről váltottam és nem bántam meg.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#353) bubus66 válasza bubus66 (#352) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na azért nem isten az SP ahol az M2 meg az F6 röhögött ott az Isteni SP hullára akadt, és még nem is kapott bika vadító játékot. Látom vágod az androidot.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#354) Edi77


Edi77
őstag

Van ez az előre telepített cucc ( Lookout és társa), ezeket van értelme aktiválni ( utálok sok helyre regisztrálni), vagy le lehet őket törölni/tiltani?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#355) bubus66 válasza Edi77 (#354) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nyugotan tilthatod én is letiltottam

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#356) sebe válasza Edi77 (#354) üzenetére


sebe
tag

Le tudod tiltani, szerintem teljesen felesleges alkalmazások...

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#357) Edi77 válasza bubus66 (#355) üzenetére


Edi77
őstag

(#356) sebe: köszi. törölni is lehet? Nem merek csak úgy beletörölni, egyedül a face-t töröltem, azzal látványos lett az akkuidő mértéke, és a RAM fogyasztás csökkenése. :D

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#358) bubus66 válasza Edi77 (#357) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen törölni is lehet semmi baj nem le

Na most én kérdezek a Foursquare. apk tiltható vagy törölhető?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#359) sebe válasza bubus66 (#358) üzenetére


sebe
tag

Törölhető :K

fb tényleg ennyire húzza a telót? Megoldás van-e rá? Törlésen kívül persze

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#360) Gery86 válasza Martin1910 (#345) üzenetére


Gery86
csendes tag

Az sp jobb hardverbe kijelzőbe az m2 külőre,betekintési szögbe és modellfrisseségbe jobb.Nekem lg l9 Ii-m volt elötte amit megörökölt barátnőm annak az sp és az m2 nél is szebb a kijelzője az m2 nagyon sárga meg az lg után homájos az sp nek sem szebb az lg nél. Voszont az m2-be nagyon jó tft panel került és a Sony ui is jobb az lg-é nél.

(#361) bubus66 válasza sebe (#359) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm szépen. :R Én nem töröltem az FB csak tiltottam.

Gery86 azért nem isten az L9 amennyivel jobb a kijelzője (mert csak a kijelzője volt jobb) annyival szarabb frissíteni meg mokolni. (volt 2 sajnos)

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#362) Edi77 válasza bubus66 (#361) üzenetére


Edi77
őstag

Ideig óráig tiltottam én is FB-t, de mivel amúgy sem megyek fel telóról soha, töröltem. az a baj, ah tiltod is, idővel újraindul, mert egy kis mocsok erőszakos app :D

Gery86: hol sárga a kijelző? Sehol nem tapasztalom, és nem is homályos.

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#363) sebe válasza bubus66 (#361) üzenetére


sebe
tag

Szívesen! :)

Én használom az fb-t azért okos a telefonom pont ezekre az alkalmazásokra használom :)

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#364) Edi77 válasza sebe (#363) üzenetére


Edi77
őstag

Tudok enélkül az app nélkül is élni okostelóval ;)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#365) eclipse006 válasza Gery86 (#360) üzenetére


eclipse006
őstag

Szerintem az M2-nek a színhelyességével nincs probléma, az előző telefonom (Xperia M), na az kékes volt. Homályosnak én sem mondanám, bár nem tudom ezt mire érted.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#366) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Nem tiszta,hogyan menthetem le a gmailben küldött zeneszámokat mert nem teszi bele az összeset a Trackbe(walkman)és százszor próbáltam már.És a letöltésekben sem jelenik meg.

(#367) Gery86 válasza bubus66 (#361) üzenetére


Gery86
csendes tag

Az l9 ii-böl csak a hd kijelzőt sajnálom meg a méretét az m2 óriás az lg-hez képest,de mégis ezt választottam mert ez jobbam bejön :)

(#368) Gery86 válasza Edi77 (#362) üzenetére


Gery86
csendes tag

Ha a két telót egymás mellé rakom nagyon látszik a különbség és szìnben is. De ìgy is sokkal jobb mint a zöldes pirosos oled kijelzők. L9ii-t odaraktam haver 4xhd-jé mellé és az is sárgának látszik az l9ii mellet pedig az is lg ips.

(#369) bubus66 válasza sebe (#363) üzenetére


bubus66
nagyúr

Használni lehet akkor is ha böngészőn keresztül használod.

Más Az a TipAdvisor az mi törölhető?

A Képen a "f" betűvel ellátott 3 alkalmazás is törölhető az valami FB maradvány

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#370) bubus66 válasza Gery86 (#367) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ja hogy neked L9II volt nem sima L9?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#371) Martin1910


Martin1910
csendes tag

Az M2re kijött már a KitKat? Ha igen, akkor nem változott negatív irányban a teljesítmény, mint mondjuk az SP-nél, miután kijött a 4.3?

(#372) Edi77 válasza Martin1910 (#371) üzenetére


Edi77
őstag

Még nem jött ki, sanszos, hogy ebben a hónapaban meglesz

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#373) sebe válasza Edi77 (#372) üzenetére


sebe
tag

hmm. Már kijött ;) Csak a készülékben nem tudod egyenlőre frissíteni, oda később érkezik be. Én megvárom azt.

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#374) Edi77 válasza sebe (#373) üzenetére


Edi77
őstag

Kijött M2-re? Mikor? Hol lehet olvasni róla? :) ( igazából nem nagyon akaródzik nekem majd feltenni a Kitkat-et....)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#375) bubus66 válasza Edi77 (#372) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig azt írják, hogy meg lesz ebben a hónapban.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#376) sebe válasza Edi77 (#374) üzenetére


sebe
tag

Most persze nem találom meg az oldalt...De! van itt leírás: [link]

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#377) Edi77 válasza bubus66 (#375) üzenetére


Edi77
őstag

Ezt írtam én is :K

(#376) sebe: köszi!

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#378) bubus66 válasza sebe (#376) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék itt van

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#379) Edi77 válasza bubus66 (#378) üzenetére


Edi77
őstag

Te felteszed majd?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#380) bubus66 válasza Edi77 (#379) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ki próbálom, ha esetleg nem lesz jobb a akkor FlashTool-lal vissza megy a 4.3

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#381) Edi77 válasza bubus66 (#380) üzenetére


Edi77
őstag

Jah, Te szerencsés vagy, vissza tudod tenni.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#382) bubus66 válasza Edi77 (#381) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt te is meg tudod csinálni max segítek a team wiweren keresztül

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#383) Edi77 válasza bubus66 (#382) üzenetére


Edi77
őstag

Teamviewer-en és a korábban általad megadott linken kívül mi kell még hozzá? ( kicsit semennyire sem konyítok ezekhez a dolgokhoz)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#384) bubus66 válasza Edi77 (#383) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ráérünk arra majd, akkor ha szükség lesz rá (remélem nem kell) mert stabil bug mentes lesz a KK. Bocs de sittem és azért írtam össze vissza.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#385) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

A zenéket hova töltitek le vagy hova ajánlja fel?
Mert még mindig nem menti el a számok jó részét.
Személyekhez csak a telefonkönyvben lehet beállítani az emberhez a számokat nem?, mert ha magából a számból akarom emberhez rendelni a számot nem engedi csak telefon csenghangnak beállítani az adott zeneszámot.

(#386) Edi77 válasza mr.tamasbiro (#385) üzenetére


Edi77
őstag

Csengőhang beállítása személyhez: adott névjegyen belül szerkesztés jobb felül a 3 pötty és abban van beállítási lehetőség.

Nekem a zene micro sd-n van, mint mindig

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#387) mr.tamasbiro válasza Edi77 (#386) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Igen ott van de amint írtam a telefon nem menti le a számokat csak amit gondol.Nincs a walkman részben pedig a letöltést zeneileg oda rakja.SD nincs most benne.

(#388) Edi77 válasza mr.tamasbiro (#387) üzenetére


Edi77
őstag

És ha gépre teszed a telót és belső memóriában ( ugye, külső híján csak azt látod) létrehozol egy zene mappát, és abba húzod bele a zenéidet?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#389) mr.tamasbiro válasza Edi77 (#388) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Még nem próbáltam géppel összekötni,mert nem a sajátom és annyira nem fontos csak nem jövök rá miért van ez.

(#390) Edi77 válasza mr.tamasbiro (#389) üzenetére


Edi77
őstag

Én meg helybeosztás miatt alapból micro sd-re teszem a zenéket, filmeket, belsőn csak az appok futnak

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#391) bubus66 válasza mr.tamasbiro (#387) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az (F4 vagy talán F6 most melyik?) sem menti le de most sem értem mire gondolsz letöltéseknél be kell állítani, hogy hova töltse le mi ebben a bonyolult.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#392) DessertFox


DessertFox
aktív tag

Sziasztok, új vagyok itt, ZTE Skate-ről nyergeltem M2 - re. Egy hét után leírom a tapasztalataim ( nekem döntően telefonálásra és navigálásra kell, filmet nem nézek, nem játszom ):
1. Rootoltam az itteniek alapján a Towelroottal és kipucoltam a számomra felesleges alkalmazásokat.
2. Eddig szépen, hiba nélkül fut, az előző telefonhoz képest nagyon szép képpel.
3. TTS Nuance tisztán, érthetően és viszonylag jó hangerővel szól.
4. A nemlétezőhárombetűs navi gyorsan talál holdat, tartja is, szépen zökkenőmentesen és pontosan navigál.
5. Ami nekem kicsit csalódás hogy a kamerától jobb képeket vártam, de majd keresek hozzá más app-ot.
6. Kínából rendeltem tokot és fóliát, hamarosan megjön.
Egyenlőre ennyi, nem bántam meg a választást.

(#393) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

F6 akart lenni.

(#394) Cyrus


Cyrus
tag

Hol szervizelik a Sony telefonokat? Nem biztos, hogy a GSM bolt szervizére saját bíznám... még ha fizetnem kell érte, akkor is megéri.

(#395) bubus66 válasza Cyrus (#394) üzenetére


bubus66
nagyúr

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#396) Martin1910


Martin1910
csendes tag

Na kipróbáltam élőben is az M2-t és azt kell mondjam, hogy tetszett a kijelző képe! Egyre inkább hajlok afelé, hogy M2-t vegyek SP helyett.

(#397) Edi77 válasza Martin1910 (#396) üzenetére


Edi77
őstag

Nem fogod megbánni, hidd el!

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#398) eclipse006 válasza Martin1910 (#396) üzenetére


eclipse006
őstag

+1 az M2 mellett, SP is volt már a kezemben, a régebbi szoftverrel nem volt rossz, viszont a 4.3-al teljesen megbolondult.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#399) Edi77 válasza eclipse006 (#398) üzenetére


Edi77
őstag

Igen, én is ezt olvastam, meg a T szervizesek is megerősítették, amikor rákédeztem, mert ugyaígy vacilláltam én is a 2 készülék között. Szerintük ahhoz képest, hogy már végezett a sony az SP-n javításokat és megkapta a 4.3-at, ugyanúgy viszik javíttatni.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#400) Martin1910


Martin1910
csendes tag

Azt meg tudjátok mondani, hogy az akksi hogy bírja?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.