Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#701) bubus66 válasza Edi77 (#700) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék elég szép példány.

Kijelző átlója 6 hüvelyk
Kijelző felbontása 720 x 1280 pixel (245 ppi)
Kijelző típusa Kapacitív, multi-touch TRILUMINOS TFT-LCD
Színárnyalatok száma 16 millió

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#702) eclipse006 válasza Edi77 (#700) üzenetére


eclipse006
őstag

Elég batár, bubus66, le is írta. :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#703) Edi77


Edi77
őstag

Hűha, azonnal kihagyós :-) Köszönöm, fiúk! :R

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#704) dragonfx válasza bubus66 (#701) üzenetére


dragonfx
veterán

mert amugy kb majdnem ugyanaz. a kamera ami jobb.meg a kijelző...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#705) bubus66 válasza dragonfx (#704) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor én most ezzel mit csináljak?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#706) Marci79


Marci79
aktív tag

Én még mindig megvagyok akadva ezen.... :DDD

Leszedtem a CPU-Z appot és az is 8226-ot ír a procira.

(#707) dragonfx válasza bubus66 (#705) üzenetére


dragonfx
veterán

csak irtam semmi extra.
eleg lesz nekem ez a telo. max veszek az arkulonbozetbol meg egy tab.ot...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#708) dragonfx válasza bubus66 (#705) üzenetére


dragonfx
veterán

ja semmit.csak irtam.
eleg lesz ez a telo nekem.az arkulonbozetbol veszek egy tab.ot.
en ugyse tudok vigyazni semmire....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#709) bubus66 válasza dragonfx (#708) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na milyen tab-ot szeretnél

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#710) dragonfx válasza bubus66 (#709) üzenetére


dragonfx
veterán

wayteq xtab 7x..2 vagy 4 magost. nekem jo lesz telozni is.meg 1 ev husegemet egy ultra akcios dijcsomagomra elbuknam ha alairnak most upgradelve a dijcsomag vodanal.akkorlenne 27e a telo.annyiert van tab....es nem bukok semmit....egy ev alatt a tab arat elbuknam.

latom tragyaskodott a wifi es 2x kuldte el elozot.... :(((

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#711) bubus66 válasza dragonfx (#710) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem baj töröltesd az egyiket. A vodánal nagyon haragszom rájuk 10 évig voltam cégessel náluk semmi kedvezményt nem adtak. Nem bántam meg, hogy eljöttem tőlük, és ráadásul a Magyarországi indulástól náluk voltam.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#712) dragonfx válasza bubus66 (#711) üzenetére


dragonfx
veterán

5 eve vagyok naluk elofizuval.500ft/ ev kapok kedvezmenyt a keszulekre.szerinted???
azert t ennel a paromnak joval tobbet ad....bar teny o nem havi 3e.s szamlakat csinal hanem 10x ennyit...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#713) bubus66 válasza dragonfx (#712) üzenetére


bubus66
nagyúr

500FT/ év a T.nél 2000FT/hó

Más

Ha belépek az alkalmazások oldalra (vagy bármelyik oldalra) csak a Home gombbal tudok vissza menni a Vissza gombbal nem (eddig működött a vissza gomb is) valószínű, hogy ennek szerviz lesz a vége.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#714) Edi77 válasza bubus66 (#713) üzenetére


Edi77
őstag

Restart nem segít? Egyszer ilyen volt nekem is, de az újraindítás megoldotta

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#715) bubus66 válasza Edi77 (#714) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen nekem is volt de nem restart, hanem factory reset, és ez a harmadik eset már. Köszi tényleg a restart megoldotta.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#716) Edi77 válasza bubus66 (#715) üzenetére


Edi77
őstag

Lehet, hogy sokkolódott szegény :)

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#717) bubus66 válasza Edi77 (#716) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja valami gondja lett neki de most már harmadszor?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#718) dragonfx válasza bubus66 (#713) üzenetére


dragonfx
veterán

havi 2e.t ad t a keszulekarbol ha ujra alairsz??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#719) Edi77 válasza bubus66 (#717) üzenetére


Edi77
őstag

Csak egy androidos teló, lehet összeakadtak programok, vagy túl rég volt restart. Sajnos, többször kell újraindítani. Az iPhone-omat kb 1 hónapja nem kellett restartoloni és remélem, még sokáig nem kell ;)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#720) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Az alsó ledes csíkot valahogy hadra lehet fogni valamilyen értesítés jelzésére vagy marad a fenti,ami elég semmire sem való.

(#721) bubus66 válasza Edi77 (#719) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem ide kell privátba ment mert még nincs kész.

Aki ROOT-olta a telefont attól kérnénk szépen leírást az Eni77-nak vagy bubus66-nak köszönjük előre is. Az Eni77 neki állt egy Téma összefoglalónak abba szeretnénk bele tenni.

(#720) mr.tamasbiro

Ha arra gondolsz mint az F6-nál akkor NEM lehet csak marad a felső.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#722) eclipse006 válasza mr.tamasbiro (#720) üzenetére


eclipse006
őstag

Szerintem sem, de egyébként nagyon gáz, legalább az M-nél mindenféle jelzést mutatott az alsó sáv. :(

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#723) Edi77 válasza eclipse006 (#722) üzenetére


Edi77
őstag

De ha ez annyira hiányzó pont, akkor lehet feltenni appokat, amik helyettesítik :K Maga a led, ha hívásom volt, annyira nem halvány szerintem.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#724) mr.tamasbiro válasza Edi77 (#723) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Tudom,hogy vannak alkalmazások de az sem a csíkot működteti és azt kellene inkább nem a kis pöttyöt.

(#725) dragonfx


dragonfx
veterán

de mer ennel nem ugy van ha hivas sms jon alul villog a csik??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#726) Edi77 válasza mr.tamasbiro (#724) üzenetére


Edi77
őstag

Igen, értelek, de ha jól tudom, az SP-nél meg úgy van, hogy diszkófény erővel jelez...az sem biztos, hogy jó :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#727) mr.tamasbiro válasza dragonfx (#725) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

nem úgy van. csak a kis kör fent.

(#728) mr.tamasbiro válasza Edi77 (#726) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Inkább úgy mint a harmatgyenge kis pötty.

(#729) Edi77 válasza mr.tamasbiro (#728) üzenetére


Edi77
őstag

Azért éjjel, ha ezerrel villog a szobában.... :N a pötty meg, ugye, megoldható appokkal

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#730) dragonfx válasza mr.tamasbiro (#727) üzenetére


dragonfx
veterán

na mer a lenti csik mikor villog??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#731) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Éjjel ok de nappal....Pocsék,de hála nem én használom.

(#732) silboy


silboy
aktív tag

Megnéznétek,hogy nektek melegszik-e a hátulja felső része használat közben?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#733) bubus66 válasza silboy (#732) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem nem melegszik, igaz tokba van, de előtte sem vettem észre.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#734) KyeX


KyeX
csendes tag

Visszafogottabb használattal ezt sikerült kihoznom belőle, meg vagyok vele elégedve :) (játék nem nagyon volt, csak böngészés, facebook és pár perc telefonálás)

#732) silboy

Intenzívebb használatnál kicsit melegszik, de ez természetes, a négy mag az négy mag :)

(Se T610 - W300 - D750 - K800 - K850 - LG KU990 - KM900 - Se Xperia X8 - Alcatel Ot990 - Se Xperia Neo V - Sony Xperia M2 - Lg g4) - Xiaomi Redmi note 4 - Xiaomi Redmi note 5 - Xiaomi Mi 9t - Realme 9 pro plus

(#735) Edi77 válasza silboy (#732) üzenetére


Edi77
őstag

Semmi melegedés, bár én nem nyúzom játékokkal, azokkal a minimális melegedés természetes.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#736) dragonfx


dragonfx
veterán

nekem a mostanim 47 fokig megy fel.ez jo??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#737) Edi77 válasza dragonfx (#736) üzenetére


Edi77
őstag

Hogy tutdod megmérni? Igazából nem tudom, sztem eléggé melegnek tűnik, nekem egy telóm sem volt soha langyosnál melegebb.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#738) oliwire válasza Edi77 (#737) üzenetére


oliwire
őstag

*#*#4636#*#* a tárcsázóba és ott meg lehet találni az akkumulátor állapotát. :)

(#739) dragonfx válasza Edi77 (#737) üzenetére


dragonfx
veterán

akku progi kiirja

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#740) Edi77 válasza oliwire (#738) üzenetére


Edi77
őstag

és (#739) dragonfx : Köszönöm. Ez egyébként csak M2-re van ez a kód, vagy mindegyik droidosra jó?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#741) oliwire válasza Edi77 (#740) üzenetére


oliwire
őstag

Úgy tudom mindegyikre :)

(#742) dragonfx válasza Edi77 (#740) üzenetére


dragonfx
veterán

jo kis progi sok mindent mutat magyar folyamatosna frissül.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#743) danee91


danee91
senior tag

Már 2 napja nyüstölöm ezt az Xperia M2 telefont(4G LTE-s MSM8926 Snapdragon 400)

A WLAN nagyon kiemelkedő, annyira erős jelet fog, hogy a másik 7 eszköz a nyomába se ér.

Kijelzőben túlszaturált AMOLED párti vagyok, úgyhogy ennek a kijelzője elmarad 1 picit még az IPS-től is, de teljesen vállalható(én sztem a színhőmérsékletet vehették volna kicsit alacsonyabbra, és a szaturációt kicsit megnyomni). Felbontást el lehet viselni, bár én nagyon picit észreveszem, hogy nem 720P(de nem idegesítő abszolút).

A telefon iszonyatosan gyors, gyakorlatilag gondolkodásmentesen fut minden, alkalmazásváltásokkal.

Úgyhogy nem bántam meg, hogy ezt vettem.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#744) Edi77 válasza danee91 (#743) üzenetére


Edi77
őstag

Ugye, milyen jó kis gép ez? :) T-nél vetted meg?

(#742) dragonfx : én emiatt nem akarnék plusz appot feltenni :N

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#745) dragonfx válasza Edi77 (#744) üzenetére


dragonfx
veterán

hát igen nekem is szelektálni kéne

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#746) danee91 válasza Edi77 (#744) üzenetére


danee91
senior tag

Vodánál vettem előfizuval, mert nagyon durván ott a legolcsóbb a többihez képest.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#747) bubus66 válasza danee91 (#746) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mi az a nagyon durván?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#748) Edi77 válasza bubus66 (#747) üzenetére


Edi77
őstag

Ment PÜ

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#749) Edi77 válasza danee91 (#746) üzenetére


Edi77
őstag

Mennyiért venned, ha nem titok?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#750) dragonfx válasza Edi77 (#749) üzenetére


dragonfx
veterán

red.be asszem 1ft

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.