Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#451) anaqer válasza bubus66 (#446) üzenetére


anaqer
veterán

Telepíteni akartam, csak valami tranziens geba volt az adb driver környékén... de megoldódott, köszi.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#452) bubus66 válasza anaqer (#451) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké rendben az a lényeg, hogy megoldódott.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#453) sebe


sebe
tag

Valaki találkozott az alábbiakkal: Csináltam videót és amikor visszaakartam nézni akkor a kijelző felső harmadában egy elég erős kék csík villogni kezdett...

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#454) dragonfx válasza bubus66 (#450) üzenetére


dragonfx
veterán

semmi csak az a legujabb amugy én se ragaszkodok hozzá

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#455) bubus66 válasza dragonfx (#454) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én szíven szerint a GB-használnám (igaz az okosított google playre azt használom) De szerintem még mindig az egyik legjobban otimalizált rendszer.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#456) Edi77


Edi77
őstag

Senkit sem akarok megbántani, leszögezem előre :-) De miért van az, hogy még jóformán ki se jön egy új rendszer ( jelen esetben 4.4 az M2-re), már keresik a hozzáértők a mókolási lehetőséget, és hogy van-e már moddolt megoldása? Hiszen még (szinte) ki sem adták?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#457) bubus66 válasza Edi77 (#456) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pontosan én nekem nem hiányzik, mert nekem is az a véleményem mint neked, hogy egy jól működő rendszert nem szabad el cseszni, de valakinek majd ki kell próbálni ha meglesz a KK.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#458) DjBlero válasza bubus66 (#457) üzenetére


DjBlero
őstag

én is egyet értek veled, de a KK nem nagy eresztés,én már csak tudom :) Lg nél teszteltem és nem jött be :DDD

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#459) Edi77 válasza bubus66 (#457) üzenetére


Edi77
őstag

Tudom, hogy ez off lesz. De van egy iPhone 4S-em is, nagyon szeretem. Na, bár ott is ott figyel a jailbreak lehetőség (enyémen nincs, de simán lehetne), de annyira mégsem lehet belenyúlni a rendszerbe, mint androidon. Én azt gondolom, hogy ennek a nagyon nyílt rendszernek a következménye az (IOS-hez képest való) instabilitás. Ugyanakkor meg a Google olyan szigorításait, hogy szinte semmit sem lehet 4.4-en külső sd-re tenni, sérelmezem :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#460) DjBlero válasza Edi77 (#459) üzenetére


DjBlero
őstag

de lehet majd,csak root kell hozzá, és tárhely gond megoldva, de root nélkül nem fog menni sajnos

és szerintem majd ezt a vasat is lehet majd KK alatt Towelroot al rootolni majd

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#461) Edi77 válasza DjBlero (#460) üzenetére


Edi77
őstag

Na igen, a root-ot eddig sikerült elkerülnöm a telefonjaimon, ezért nem is biztos, hogy lesz KK a telómon, ha a T is kiadja a frissítést rá. Meg most megerősített a Te véleményed is.

Towelroot-hoz sem mertem nekikezdeni

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#462) DjBlero válasza Edi77 (#461) üzenetére


DjBlero
őstag

én ki probáltam az l90 en :DDD

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#463) Edi77 válasza DjBlero (#462) üzenetére


Edi77
őstag

Én a régi S2-met sem merem feláldozni erre :N

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#464) DjBlero válasza Edi77 (#463) üzenetére


DjBlero
őstag

Tervezem hogy veszek egy M2 , nekem nem lesz akadály majd a root, bátor tipus vagyok ;]
anno s2m szét volt romolva meg az s3 is dual boot tól kezdve minden, 2rom volt egy telon stb :DDD

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#465) bubus66 válasza DjBlero (#460) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem elég a ROOT mert a boot.img(kernelbe) is két xml fájlt át kellene írni.

vold.fstab Esetleg máshol is kell módosítani, pl. az initramfs-ben ezeket kellene módosita az sd kártyára való telepítéshez, de ugye mivel zárt a BL ezért nem lehet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#466) Edi77 válasza DjBlero (#464) üzenetére


Edi77
őstag

Lehet, én is bátrabb lennék, ha valaki megmutatná / tanítaná, hogy mit hogy kell, de még akkor sem biztos, hogy romolgatnék. A root meg, hát az minden telóhoz más, de ha az alapok megvannak.... de igazából én elég jól érzem magam a gyári rommal és cuccokkal, amíg le lehet tiltani és törölni a felesleges vackokat. Ha ez a lehetőség nem lenne, akkor kellene egy szaki :) Vedd is meg az M2-t, nem jársz vele rosszul.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#467) DjBlero válasza bubus66 (#465) üzenetére


DjBlero
őstag

SD KitKat Fixer el csináltam még,meg a gltosd vel, és már mentek is a játékok a KK

bármit átpakoltam az sdre ,volt vagy 20gb játék :DDD

szerintem ez a modszer m2 nél is jó lenne

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#468) DjBlero válasza bubus66 (#465) üzenetére


DjBlero
őstag

[SD KitKat Fixer]

itt írnak róla

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#469) bubus66 válasza DjBlero (#468) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na látod nekem ezért nem kell mert én a játék korból már régen kinőttem.

(#466) Edi77

A ROOT 90% egy gombnyomással megoldható. Én is úgy vagyok vele, hogy minek, mert pl sokan azt sem tudják, hogy UNROOT után is meglehet állapítani (egy szervizes ha olyan ing van rajta) simán megtudja állapítani, hogy ROOT-olva volt a készülék. Akkor pedig érkezik a nagy piros X a garancia jegyre.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#470) Edi77 válasza bubus66 (#469) üzenetére


Edi77
őstag

Igen, azt tudom, hogy van ez az egy gombnyomásos root dolog. De hát eddig nem arról volt szó, hogy nyom nélkül lehet unroot-olni? Márpedig ey ilyen művelet akkor duplán nem éri meg, amíg garis a teló.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#471) bubus66 válasza Edi77 (#470) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mint mondtam ez a szervizestől függ volt már olyan aki vissza vitte CM ROM-al és nem foglalkoztak vele, meg olyan is aki gyári ROM-mal vitte vissza, és kapott egy nagy piros X a garancialevélre, mert a szervizes meg nézte a rejtett log fájlt ami írja, hogy volt-e ROOT-olva vagy sem. Igen mindig azt szoktam mondani mi éri meg a garancia vagy a ROOT.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#472) DjBlero válasza bubus66 (#471) üzenetére


DjBlero
őstag

hát ez az mi éri meg, szerintem ha veszek egy ilyen telot én se fogom ki rootolni,

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#473) Edi77 válasza DjBlero (#472) üzenetére


Edi77
őstag

Bocs, muszáj kötekednem: azt írtad, bátor típus vagy :D most akkor mégsem rootolnád? :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#474) DjBlero válasza Edi77 (#473) üzenetére


DjBlero
őstag

lehet fel áldozom majd magam,majd látjuk :DDD

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#475) Edi77 válasza DjBlero (#474) üzenetére


Edi77
őstag

Te szegény :DDD

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#476) mr.tamasbiro válasza Edi77 (#475) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Én sem vágom a rootot meg hasonlót mert nem érdekel,amíg jó a gyári addig megy, ha jön frissítés jelen esetben Kit és már valakik kipróbálták és véleményezték akkor talán felrakjuk az asszonynak majd.Nálam jön F6-ra kit de azt is csak vélemények után talán.

(#477) bubus66 válasza mr.tamasbiro (#476) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csak arra leszek kíváncsi, hogy az F6-ról hányan fognak a JB-re vissza térni?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#478) Edi77 válasza mr.tamasbiro (#476) üzenetére


Edi77
őstag

Én az esetleges pozitív véleméynek ellenére sem fogom feltenni, csak ha nem lesz benne pl a külső sd-re vonatkozó megszorítás..mert valljuk be, ez fontos mindenkinek, akármilyen nagy is a belső tárhely. Nekem mindenféle backup is ott van, nehogy valami gebasz folytán a belső tárhelyről eltűnjön.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#479) bubus66 válasza mr.tamasbiro (#476) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mond már meg nekem mi az a nagy dolog amivel a KK többet tud mondjuk mint egy GB? Vagy egy JB vagy akár egy Froyo vagy ICS és sorolhatnám.

Pl.: A GB (GingerBread) tudod SD kártyára telepíteni (mokolás nélkül)
A KK nem tud vagy is 4.0 felfelé eygik sem tud mokolással, akkor meg mi értelme van feltenni ha ugyan azt tudja mit a JB csak lehet hogy csicsásabb és bugosabb. AZ Edi77-nak is igazat adok egy jól működő rendszert nem kell bántani.

ha jön frissítés jelen esetben Kit és már valakik kipróbálták és véleményezték Ez meg neked is ugyan annyi kipróbálni mint mondjuk nekem, miért kell mindig másra várni, igaz tudom jó pár Téma Összefoglalót csináltam, és ha valami ki maradt kaptam(unk) érte hideget meleget. Ez most is így lesz aki arra vár, hogy más ki próbálja. Írni meg mindent lehet, utána meg egy jót röhögni a másikon, hogy esetleg tele van bugokkal.

Edi77 félre értés ne essék ha kijön a KK én úgy is felteszem, csak az már más kérdés, hogy vagy itt osztom meg vagy egypár usernek Privát üzenetbe.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#480) dragonfx válasza bubus66 (#457) üzenetére


dragonfx
veterán

én telomra 4.12raktam pedig lenne 4.42.csak gondoltma egy fejlettebb nagyobb tabon jobban kijönb az ujabb android előnyei.de ha ti mondjátok nem.akkor nekem jo az alap jelly bean is. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#481) mr.tamasbiro válasza bubus66 (#479) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Megint nem értem mi ez a regény.
Mindenki tudja vagy nem tudja mi a különbség a verziók között és akar vele tovább foglalkozni vagy nem.
A véleményezés meg szintén és ki mikor hogyan teszi fel.
Ennyi.

(#482) Edi77 válasza bubus66 (#479) üzenetére


Edi77
őstag

Na, ha kijön, és felteszed, remélem, azért írsz bővebben is a tapasztalataidról :K Akár jó lesz,akár nem

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#483) sebe válasza bubus66 (#479) üzenetére


sebe
tag

Ugyan már ne gyerekeskedjetek kérlek! Ha hibás lesz akkor azt idővel kijavítják

Valaki találkozott az alábbiakkal: Csináltam videót és amikor visszaakartam nézni akkor a kijelző felső harmadában egy elég erős kék csík villogni kezdett...

Köszi

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#484) Edi77 válasza sebe (#483) üzenetére


Edi77
őstag

Nem gyerekeskedés, ha valaki felsorolja, ha vmi nem tetszik. És pl az külső sd mizériát nem fogják visszavonni 4.4-en. szerencsés vagy, ha Neked ez nem gond.

Én nem szoktam videket készíteni, de mindjárt kipróbálom.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#485) bubus66 válasza dragonfx (#480) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem csak az a véleményem, hogy ha jól működik egy rendszer mint ahogy írod, akkor teljesen felesleges, piszkálni. Persze ez az én véleményem. Csak azon röhögök, hogy sokan hogyan remegnek a KK-ért aztán lesz majd szidás, ha nem olyan lesz mit amilyennek szerette volna.

(#483) sebe

A Külsö SD-re való telepítéshez millió levelet elküldtünk a haverom beszélt a fejlesztőkkel ez is kevés volt az LG.nél a Black óta próbálom megoldani.

(#481) mr.tamasbiro

Nem regény csak az igazság, a másik te várod a legjobban az F6 topicban szerintem téged fog a legnagyobb csalódás érni Na mindegy.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#486) bubus66 válasza Edi77 (#482) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze, hogy megírom, de csak kíváncsiságból rakom fel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#487) Edi77 válasza sebe (#483) üzenetére


Edi77
őstag

Nálam semmi ilyesmi nincs a videó visszanézésénél. Próbáld a telót újraindítani és úgy megpróbálni megint. Vagy tegyél fel esetleg egy videólejátszót, az MX player nagyon jó.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#488) bubus66 válasza sebe (#483) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha kapsz sms üzenetet neked bekapcsol a kijelző vagy csak a led villog?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#489) sebe válasza bubus66 (#488) üzenetére


sebe
tag

Led villog csak! Nem tudom miért csinálja ezt a villogást... a kijelzőn van videónézés közben...

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#490) mr.tamasbiro válasza bubus66 (#485) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Biztos te mindent tudsz.

(#491) bubus66 válasza mr.tamasbiro (#490) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem kicsit többet mint te, a felrakott kérdéséiből is már megállapítottam. Ja és nem szégyelltem elolvasni ezt és esetleg akkor kérdeztem ha itt nem találtam meg a választ. Egy kérdés tudd mi az okosított GooglePlay?

(#489) sebe

Tehát akkor neked se kapcsól be, ( nem gond csak furcsállottam, vagy igen sok LG volt és meg szoktam) nekem sem villog a videónál és a kék csík se létezik megpróbáltad amit Edi77 javasolt?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#492) Edi77 válasza bubus66 (#491) üzenetére


Edi77
őstag

Tudom, megígértem Neked, hogy referálok a teló jelzéséről, ha jön sms, de ezidáig nem kaptam. De nem feledem :N

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#493) bubus66 válasza Edi77 (#492) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem baj jobb ha minél többen leírjátok

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#494) mr.tamasbiro válasza bubus66 (#491) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Szerintem te valahogy felsőbbrendűnek képzeled magad a tudásoddal.
Hidd el ez nem baj.

(#495) bubus66 válasza mr.tamasbiro (#494) üzenetére


bubus66
nagyúr

:R :C Okos vagy meg ügyes is vagy, elnézést, hogy mertem valamit is szólni. :P

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#496) bubus66 válasza Edi77 (#492) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na feltettem ma ezt a ROM-ot D2303_18.0.C.1.13_CE hát a T-s jó tele van szórva minden alkalmazással.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#497) Edi77 válasza bubus66 (#496) üzenetére


Edi77
őstag

Ez miféle ROM? Egyébként a T sosem spórolt a saját appjaival.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#498) #22743424 válasza sebe (#453) üzenetére


#22743424
törölt tag

Szia, nincs esetleg feltéve neked a battery saver alkalmazás? Noha nekem sp készülékem van és már majd nem visszavittem gariba csak akkor jutott eszembe, hogy előző nap telepítettem ezt az alkalmazást, rögtön uninstall és eltűnt a jelenség . A javított a legújabb rendszer után jött elő és nem a régi hiba miatt volt. A rootolásról csak annyit szeretnék, hogy nekem például csak ez az alkalmazás miatt csináltam meg Paragon exFAT, NTFS & HFS+ Tényleg csak azért írok ide, hogy esetleg segítsek. üdvözlettel cybermanus ui: tudom ez nem az én telefonom topikja

(#499) bubus66 válasza Edi77 (#497) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez Central Europa ezt kapja a független.

cybermanus
Köszi ez hasznos volt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#500) anaqer


anaqer
veterán

Mindenki visszasírhatja (mondjuk) a GB*-t, vagy felőlem akár a 3210-et is - az is milyen fasza egy kiforrott rendszer volt, ugye - de ha valamihez egyszerűen nincs API támogatás korábbi verziókban, ott eléggé meg vagy lőve. És hát eleve akármennyire próbálsz egy 2.6.x-es Linux kernelt szénné hekkelni, meg drivereket backportolni hozzá (jó móka, meg tökre kifizetődő is) azért az még csak egy szénné hekkelt 2.6.x marad. Biztonsági, energiagazdálkodási, stb. szempontból 2014-ben még viccnek is rossz.

Én mondjuk szivesen lemondok egy KK-ról akár holnap, ha cserébe kb. egy év múlva lenne helyette L... az a RAW API piszok sokat jelentene, főleg az ilyen gyenge szenzoros gépeknél. Kicsit más eredményeket lehetne elérni vele otthon, pl. egy DxO 9.5 előtt, mint amikor a Sony túlbuzgó jpeg motorja próbál a helyszínen hirtelen okos lenni...

[ Szerkesztve ]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.