Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1051) danee91


danee91
senior tag

Üdv!

Nektek is piszokul merül néha a telefon? Akinek igen, hogy oldotta meg? Médiatároló, letöltések, letöltéskezelő alkalmazások hármasa közül valamelyik irgalmatlanul meríti a telefont, és ebből nem mind letiltható....

Köszi előre is

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#1052) Newlachka


Newlachka
őstag

Sziasztok!
A lányomnak vennék valami középkategóriás telcsit.
Jelen pillanatban az M2-g6 páros közül választhatok.
A z1 compact kiesett a kalapból a 4,3-as kijelző miatt.
Szóval kellene egy tömör,kifejtős hsz erről a telóról.
Köszi

(#1053) LendvaiFeri1 válasza Newlachka (#1052) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Hány éves a lányod?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1054) Newlachka válasza LendvaiFeri1 (#1053) üzenetére


Newlachka
őstag

13
hidd el aktívan használja :)

(#1055) danee91 válasza Newlachka (#1052) üzenetére


danee91
senior tag

A Huawei G6 design-ja sztem elég rossz, mindenképp a Sony Xperia M2 a jobb választás.

Az Xperia M2 egyetlen hátránya, hogy gépen nézve a képeket, elég sűrűn előfordul a zajosodás, ami számomra az egyik legidegesítőbb hiba, amit 1 fénykép produkálhat.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#1056) Marci79


Marci79
aktív tag

Na, sikerült felfedeznem a 2. hibáját a kis drágának!
Ahogy várható volt, a szürke festett műanyag keretről kopik a festék. A bal alsó sarkán máris látszik. Hihetetlen, hogy 2014-ben ilyesmi előfordul még egy ilyen cég eszközénél. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1057) laca7909af válasza Marci79 (#1056) üzenetére


laca7909af
tag

Gondolom a fehér variáns kerete kopik, ugye ?
Pedig nagyon tetszik fehérben..

(#1058) Marci79 válasza laca7909af (#1057) üzenetére


Marci79
aktív tag

Igen az, fehér. Gyönyörű, de alig egy hónapos. Hogyan fog ez kinézni egy év múlva?! :O

(#1059) jenei1994 válasza Marci79 (#1056) üzenetére


jenei1994
addikt

A sonynál sok minden előfordul . :D

(#1060) Edi77 válasza Marci79 (#1058) üzenetére


Edi77
őstag

Nekem nincs rajta kopás, pedig az enyém is 1 hónapos és még tokja sincs.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#1061) laca7909af válasza Edi77 (#1060) üzenetére


laca7909af
tag

Tiéd is fehér ?
Lehet a festés sem egyforma minőségű a különböző szériákon az M2-nél.

(#1062) Edi77 válasza laca7909af (#1061) üzenetére


Edi77
őstag

Igen, fehér

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#1063) sebe válasza bubus66 (#1049) üzenetére


sebe
tag

Gratulálok nektek szép munka! :C

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#1064) bubus66 válasza sebe (#1063) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Köszönjük szépen. :R :R Na végre egy rendes user aki meg is köszöni a mások munkáját

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1065) DessertFox válasza bubus66 (#1064) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Én is rendes user akarok lenni :C Köszönöm a munkátokat, nagyon hasznos.

(#1066) Edi77 válasza sebe (#1063) üzenetére


Edi77
őstag

(#1065) DessertFox : Köszönjük szépen :R

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#1067) bubus66 válasza DessertFox (#1065) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Természetesen te is az vagy, én csak azért írtam mert jó párat csináltam már és a Black topikon kívül meg most sehol nem volt köszönet.

Köszönjük szépen :R :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1068) KyeX


KyeX
csendes tag

Egyszer már megtettem, de még egyszer köszönöm az összefoglalót és a bele fektetett munkát :)
Örülök, hogy ilyen összetartó, segítőkész társaság alakult ki. :)

(Se T610 - W300 - D750 - K800 - K850 - LG KU990 - KM900 - Se Xperia X8 - Alcatel Ot990 - Se Xperia Neo V - Sony Xperia M2 - Lg g4) - Xiaomi Redmi note 4 - Xiaomi Redmi note 5 - Xiaomi Mi 9t - Realme 9 pro plus

(#1069) ooszi


ooszi
senior tag

Sziasztok.
Csatlakozom hozzátok, nekem is van M2-őm, :R gratulálok a pontos leíráshoz :R , minden benne van amire szükségem volt.
Repült rögtön rá a ROOT, utána Titanium Backup, kigyomláltam a telefont.
Neg: 1., szörnyű a kamera, de nem ezért vettem, tehát nem érdekel.
2., ami nagyon idegesít, hogy a hangszórónak doboz hangja van ha full hangerőn van.

BY ooszi

(#1070) KyeX válasza ooszi (#1069) üzenetére


KyeX
csendes tag

Üdv a klubban :)
Ha szabad kérdeznem, miket töröltél?
Hát a kamerája tényleg nem nagy eresztés, de kézi módban valamit lehet kezdeni vele.
xLoud be van kapcsolva?

(Se T610 - W300 - D750 - K800 - K850 - LG KU990 - KM900 - Se Xperia X8 - Alcatel Ot990 - Se Xperia Neo V - Sony Xperia M2 - Lg g4) - Xiaomi Redmi note 4 - Xiaomi Redmi note 5 - Xiaomi Mi 9t - Realme 9 pro plus

(#1071) danee91 válasza ooszi (#1069) üzenetére


danee91
senior tag

Én már eladtam az Xperia M2-m, és ennek egyik oka a kamera volt...nem vagyok hobbifotós, de ami képeket lőtt néha, az kritikán aluli...

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#1072) KyeX válasza danee91 (#1071) üzenetére


KyeX
csendes tag

Jó, azért bevallom őszintén, nagyon betojtam, mikor 2 napja nem akart bekapcsolni a tükrös gépem.
(kinnt maradt 1 órát este, tiszta pára volt, másnap próbáltam bekapcsolni, semmi. Azóta köszöni, jól van)
Ha csak az m2 marad fotózásra, felkötöm magam. :D

(Se T610 - W300 - D750 - K800 - K850 - LG KU990 - KM900 - Se Xperia X8 - Alcatel Ot990 - Se Xperia Neo V - Sony Xperia M2 - Lg g4) - Xiaomi Redmi note 4 - Xiaomi Redmi note 5 - Xiaomi Mi 9t - Realme 9 pro plus

(#1073) saphancs válasza bubus66 (#1067) üzenetére


saphancs
aktív tag

A black topiknak is te voltál a lelke... azért is választottam az m2-t, nem lesz gondom az infókkal az tuti!!

Tényleg ennyire tré a kamera? Kicsit elkedvetlenít, pedig 1,5 éve nem is fotóztam telóval :)

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#1074) danee91 válasza saphancs (#1073) üzenetére


danee91
senior tag

Igen tré, nagyon hajlamos a zajosodásra...Éjszakai képek pedig néha vállalhatatlanul rosszak.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#1075) bubus66 válasza saphancs (#1073) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem annyira vészes a kamara akkor egy kis nosztalgia. Az lehet, hogy Black topicknak én voltam a lelke itt gondoskodnak egyes userek hogy ne legyek, nem is nagyon akarok természetesen tapasztalatimat régi fórum társammal megosztom, ha másképp nem privátban. Mert most is lesz kritika, de nem érdekel bele fáradtam.......... nem akarom befejezni mart annak nem lenne jó vége.

LG Optimus Black szerintem az Lg egyik legjobban eltalált telefonja volt az ICS-ig igaz aki egy kicsit mokolt és nem a sarki GSM-től való volt annak egy szuper kis telefon volta az ICS-val vagy a Zeusz ROM-al. Én a mainapig használok 2.3. Igaz a Blacknél 2.2-vel kezdtünk de jó is volt....

[link]

M2 beállítások nélkül nézd meg ha nem fotó művész akarsz lenni akkor be vállalható.
[link][/L]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1076) arpy17 válasza Edi77 (#1040) üzenetére


arpy17
tag

Bevált a Camera Zoom FX, javaslok egy próbát azoknak, akik azért néha-néha fotóznak a telójukkal. Tényleg nagyon köszi a javaslatot. :R (nem mindegy, hogy az ember órákat bíbelődik, vagy egyből megold valamit az asszonynak... :D ) Nem tudom, hogy mit csinál másképp az FX, de gyorsabban fókuszál, és élesebb képeket lő - ugyanolyan szituban, mint a gyári app, bármilyen beállítással.

bubus66 - ahhoz képest, ahogy másokat leoltasz, te elég gyorsan besértődsz... :N Az érdemi hozzászólásodat senki sem becsmérelte, én is csak a feleslegest tettem szóvá. :DDD

SONY Xperia Ion <= HTC Desire <= Samsung Galaxy 3 <= HP 614c <= Mio A701

(#1077) saphancs válasza bubus66 (#1075) üzenetére


saphancs
aktív tag

Ezek teljessen jó képek. És előre is kösz a segítséget!

Danee91: sötétbe sokszor a fényképezőm is nagyon ratyi...

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#1078) bubus66 válasza saphancs (#1077) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

(#1077) saphancs

Nincs mit. neked nagyon szívesen segítek ha tudok.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1079) Edi77 válasza arpy17 (#1076) üzenetére


Edi77
őstag

Nincs mit köszönnöd :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#1080) ooszi válasza KyeX (#1070) üzenetére


ooszi
senior tag

A három képet neked küldöm, nem sok minden maradt, de még fogok egy-két dolgot törölni ha lesz időm.

xLoud be van kapcsolva? Igen be van kapcsolva.

BY ooszi

(#1081) ooszi válasza danee91 (#1071) üzenetére


ooszi
senior tag

Szia azért választottam ezt a telefont, mert több évig volt egy SonyEricsson Xperia ARC Lt15i-m, egy isten király telefon volt, csak az volt a baj vele, hogy a hardver elavult.
Tökéletes képeket, tökéletes videót, nagy király hangja volt, hát ez nem az.
A lányomnak vettem egy Concorde SmartPhone 5700 androidos telót 35K-ért, profi képeket csinál, hangja tökéletes, na mindegy ez van.

BY ooszi

(#1082) KyeX


KyeX
csendes tag

(#1080) ooszi

Köszönöm a képeket, átnyálazom. Idő hiányában csak 1-2 dolgot töröltem még, de alaposabb munkát szeretnék végezni. Egyébként én meg xperia neo v-ről váltottam, azt is ott volt a szeren, csak kinőttem. :)

Csináltam gyorsan egy kis összehasonlítást a teljesség igénye nélkül. Igyekeztem többféle körülmény között. Mindkét masina kézi beállításon volt, viszont sokat nem babráltam velük. A Canon jóval többre is képes, az m2 meg remélem. Ha van rá igény, kérésre csinálhatok még összehasonlítást, általatok szabott körülmények között.

Canon 450d vs Xperia M2

(Se T610 - W300 - D750 - K800 - K850 - LG KU990 - KM900 - Se Xperia X8 - Alcatel Ot990 - Se Xperia Neo V - Sony Xperia M2 - Lg g4) - Xiaomi Redmi note 4 - Xiaomi Redmi note 5 - Xiaomi Mi 9t - Realme 9 pro plus

(#1083) saphancs válasza KyeX (#1082) üzenetére


saphancs
aktív tag

Köszi a fáradságot, ez nekem is hasznos volt. De én még mindig tartom, hogy nem olyan vészes. Arra elég, ha vmit gyorsan le akarsz kapni, a fontosabbra meg ott a fényképező. Mondjuk, aki normálisan ki akarja használni egy teló ezen funkcióját, az azért ne vegyen m2-őt ;)

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#1084) KyeX válasza saphancs (#1083) üzenetére


KyeX
csendes tag

Igazán nincs mit :)
Én megbékéltem vele, pedig félig-meddig fotós vagyok. Ha gyorsan kell, ez is megfelel, de ha tudom, hogy fotózni fogok, az esetek 90%-ában nálam van a tükrös. Képfeldolgozásra viszont már simán alkalmas ez a készülék is, durva, hogy vállalható fotók szerkeszthetők már pc nélkül is.

(Se T610 - W300 - D750 - K800 - K850 - LG KU990 - KM900 - Se Xperia X8 - Alcatel Ot990 - Se Xperia Neo V - Sony Xperia M2 - Lg g4) - Xiaomi Redmi note 4 - Xiaomi Redmi note 5 - Xiaomi Mi 9t - Realme 9 pro plus

(#1085) Edi77 válasza KyeX (#1082) üzenetére


Edi77
őstag

Szia! A világért nem bántásból, vagy trollkodásból írom, kérlek, ne bántódj meg, de egy tükrös fényképezőgépet és egy telót nem biztos, hogy jó 5let összehasonlítani. Evidens, hog a teló elvérzik, még pl egy S5 vagy egy 5S is a fényképezőgép mellett.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#1086) eclipse006 válasza Edi77 (#1085) üzenetére


eclipse006
őstag

+1 tényleg összehasonlíthatatlan a két eszköz, egy hasonló, közel azonos szenzorméretű kompakttal lehetne inkább összevetni.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#1087) KyeX válasza Edi77 (#1085) üzenetére


KyeX
csendes tag

Nem veszem sértésnek. :)
Pontosan tudom, hogy összehasonlíthatatlan a két eszköz, nem is az volt a cél, hogy az m2 kameráját lehúzzam. Inkább egyfajta támpont a kamera miatt hezitálóknak, hogy a "referenciához" hasonlítva mire képes. Meg csak ez a saját eszközözöm van, amivel össze tudom hasonlítani.
Egyébként a sötét és vakus makróknál szerintem egész jól helytállt, roszabbra számítottam összességében.

(Se T610 - W300 - D750 - K800 - K850 - LG KU990 - KM900 - Se Xperia X8 - Alcatel Ot990 - Se Xperia Neo V - Sony Xperia M2 - Lg g4) - Xiaomi Redmi note 4 - Xiaomi Redmi note 5 - Xiaomi Mi 9t - Realme 9 pro plus

(#1088) sarkany92


sarkany92
tag

Üdv. múlthét szombattól m2 tulaj lettem lenne máris 1-2 furcsaság ami eléggé zavar engem! lehet az én készülékemmel van a hiba :\
Zenelejátszásnál ha hangszórón akarom hallgatni recseg, torzít, és halk :(
Telefonhívásnál a másik fél vagy nem hall, vagy úgy hall ha sípol a másik félnél a hang :\

(#1089) Edi77 válasza sarkany92 (#1088) üzenetére


Edi77
őstag

Vidd szervizbe, ilyen gondokkal nem találkozom az én telómnál. Estleg egy restore?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#1090) laca7909af válasza sarkany92 (#1088) üzenetére


laca7909af
tag

Szerintem ugyanaz a baja, ami az én Xperia U-mnak volt. Annak is recsegett, torzított a hátsó hangszórója (már feles hangerő felett), meg gyenge is volt.
Gariba kicserélték szervízben a hangszórót, utána jó lett.

(#1091) Kempeti


Kempeti
tag

Ma lett véve egy ilyen telefon, előfizusan, belerakom a kártyát, pinkód OK, és nincs hálózat. Aktiválni nembirom, mert aztirja, hogy nicns elérhető hálózat. Ha keresek, talál, de nem csatlakozik rá, mi lehet?

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#1092) sarkany92 válasza Kempeti (#1091) üzenetére


sarkany92
tag

úgylátszik itt a sony elkapkodott vmit :\

(#1093) Kempeti válasza Kempeti (#1091) üzenetére


Kempeti
tag

szerk: Pff. Nézem az elektronikus számlát, és teljesen más adatok vannak ott. Még ilyet... Akkor hívom őket, azért kösz!

sarkany: Nem a sony a hibás, tmobile.. Kiprobáltuk másik kártyával, vele ment rendesen. Valamit nagyon benéztek, se nem a kártya, se nem a számla adatok nem jók.

[ Szerkesztve ]

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#1094) Kempeti válasza Kempeti (#1093) üzenetére


Kempeti
tag

Nemlehet szerkeszteni, bocs! Megoldódott

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#1095) renamed válasza sarkany92 (#1088) üzenetére


renamed
csendes tag

szintúgy, nálam még a selejtes hátlap is mellé jött, holnap küldöm vissza a feladónak ezt a vackot

(#1096) Gery86 válasza Kempeti (#1091) üzenetére


Gery86
csendes tag

Vágott simed van vagy gyári micro sim?

(#1097) bubus66 válasza renamed (#1095) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

holnap küldöm vissza a feladónak ezt a vackot Ezt mire éretted??? Hol vetted a Vacakot? A szomszédom kutyájának is Vacak a neve

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1098) Zsivi


Zsivi
tag

Sziasztok!

Új M2 tulaj vagyok, eddig SP-m volt amelyet nagyon szerettem de pár napja ellopták tőlem és mivel volt készülékbiztosításom így egy ilyen M2-őt kaptam helyette a T-nél.

Az lenne a kérdésem hogy van itt t-s M2 tulaj? Illetve hogy van már hivatalos KK frissítés mert nekem a SPC nem jelezte ki. Jelenleg ez a pontos bulid szám:

Előre is köszi a válaszokat! :)

(#1099) silboy


silboy
aktív tag

Nekem olyat csinál a kütyü,hogy.Hívok valakit,ahogy rábökök a hívásra elsötétül a képernyő és úgy hív.Vége a beszélgetésnek,elveszem a fülemtől,sötét kijelző,nem írja,hogy hívás vége,időtartama,stb.Ennek ilyennek kell lennie?Lehet,hogy a stamina mód miatt van?Másik.Be lehet valahogy állítani,hogy ha hívok vagy hívnak,nagyobb legyen a kijelzőn a számhoz rendelt kép mérete?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#1100) Turbobacsi válasza Zsivi (#1098) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

nincs még T-s KK

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.