Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#901) Edi77 válasza Marci79 (#898) üzenetére


Edi77
őstag

Én úgy tudom, hogy az LTE az díjcsomagfüggő, hiába képes rá a telód, ha a díjcsomagod nem engedi.

Te most keresed a hibákat a telóban? ;]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#902) bubus66 válasza oliwire (#897) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor meg kérünk rá hogy segítsél légyszíves vagy is a leírásokat küld át előre is Köszönjük :R :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#903) Edi77 válasza bubus66 (#893) üzenetére


Edi77
őstag

:R . sokat ismerek és próbáltam közülük, de a Weather&Clock a legmegbízhatóbb, külön szeretem benne az viharjelzést..tegnap is egész déután kukorékolt miatta a telóm. Csak ne lenne ilyen aktív, ha alvóba teszem a telóm.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#904) oliwire válasza Marci79 (#898) üzenetére


oliwire
őstag

Nem erre gondolsz? Beállítások --> Továbbiak --> Mobilhálózatok --> Hálózati üzemmód. Itt ki lehet választani, hogy mely mobilhálózatokat használja. Ami preferált, arra mindig rá fog keresni, akkor is, ha nincs lefedettség, ezáltal jobban fog merülni. Legtakarékosabb az akksival, ha csak wifin netezel, ha csak GSM-re állítod.

(#902) bubus66

Rendben, a holnapi nap folyamán, mikor gépnél leszek, xda-n rákeresek a rootra, a többit meg majd átlinkelem, és megkérdezem a szerzőit, ha olyanról lenne szó, amit nem én írtam.

[ Szerkesztve ]

(#905) bubus66 válasza oliwire (#904) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi szépen akkor nevesíteni fogjuk holnap várom akkor a leírást köszi mégegyszer..

Sajnos én meg ha akarná akkor sem lenne kifizetődő a 3G vagy bár melyik másik frekvecia a GSM-en kívül legalább is ahol én lakok. Mert a gatyámat elfizetném a nemzetközi hívásért

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#906) Edi77 válasza oliwire (#904) üzenetére


Edi77
őstag

:C :R Nagyon szépen köszi a segítséget!

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#907) oliwire válasza bubus66 (#905) üzenetére


oliwire
őstag

És (#906) Edi77

Nagyon szívesen! :)

(#908) Marci79 válasza Edi77 (#901) üzenetére


Marci79
aktív tag

Igen. Próbálok belekötni, de nem egyszerű. :DDD A kamerától van herótom egyedül.

Smarttarifa Extra 1 van. Elvileg használnia kéne. Elvileg.....

Nézegettem sokhelyen ezt a telót ma. Azt írkálják, hogy karcálló üveg vagy karcálló plexi van rajta. Ez parasztvakítás vagy tény? Nem áll szándékomban letesztelni! :D

Oliwire:
Igen az. Köszi a tippet. :)

(#909) bubus66 válasza Marci79 (#908) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig letesztelhetnéd nagyon örülnénk neki. A Kameráról meg annyit ha profi képet akarsz akkor ahoz használj fényképező gépet a telefon kamerája nem arra való. Persze ha üveg vágóval karcolóm akkor biztos, hogy nem
lesz karc álló, amúgy különben GG2 sem az ha ezt eddig esetleg elkerülte a figyelmedet. mert a GG2 akár homok szemcsék is meg tudják karcolni. Persze nem mindenki szokta homokba hordani de akár a zsebe került por szemcse is meg karistolhatja

(#907) oliwire

Igen és Edi77 is bocsánat ki maradt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#910) laca7909af


laca7909af
tag

Sziasztok !

Az M2 videófelvevője sötétben visszaveszi az FPS-t vagy stabilan 30-cal vesz fel mindig ?
Régebben az Xperia Solá-m is zajos videót vett fel, de a fényértéket -1-re levettem és napos fehéregyensúllyal egész jó benti videókat vett fel kevesebb zajjal.
Akinek van már M2-je próbálja már ki ezt, legyen szíves !
Köszönöm !

(#911) oliwire válasza laca7909af (#910) üzenetére


oliwire
őstag

Szia!

Nem vagyok benne 100%-ig biztos, de szerintem a fényerőnek nem sok köze van az fps-hez. A videó felbontásának meg a processzor+GPU sebességenek annál inkább. Miért lassulva be a másodpercenkénti képfelvétel sötétben? Elképzelhető, hogy az M2-ben kisebb a lencseméret, és kevesebb fény jut be, ezért zajos a videó, ugyanannyi iso értékekre és fényértekekre állítva is.

[ Szerkesztve ]

(#912) danee91 válasza Marci79 (#908) üzenetére


danee91
senior tag

[link]

Itt láthatod, hogy a te díjcsomagod abszolút nem támogat LTE-t, akármivel csatlakoznál rá.

Csakis max 3,5G, és azon is csak max 5 Mbit/s...

T-Mobile olcsó csomagjainál is most vitték le 7,2 Mbit/s-re...

Ezért szeretem a Vodát, ott nincs korlát még a legkisebb csomagoknál sem, tehát engedélyezett a 42 Mbit/s 3,5G-n.

[ Szerkesztve ]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#913) bubus66 válasza danee91 (#912) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen jó cég ez a Voda csak éppen hűség kedvezményt felejti el az ügyfeleinek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#914) Marci79 válasza bubus66 (#909) üzenetére


Marci79
aktív tag

:DDD Inkább meghagyom egy profinak a tesztet! A Gorillára nem tudok mit mondani, mert nem volt olyanom. Tudtommal.
Van fényképezőgép. Csak nem vihetem azt is magammal 99%-ban.

laca7909af:

Mivel tudom az fps számot meglesni? Szemmel láthatóan nem lassult be.

danee91:

De sóherek..... :/ Sajnálják a nagy sávszélt a kisembertől! :D

[ Szerkesztve ]

(#915) laca7909af válasza oliwire (#911) üzenetére


laca7909af
tag

Hello !
A tapasztalatomat írtam le, illetve a módszert, amit a Solánál alkalmaztam. Tehát nem elméletekről beszélek, hanem tapasztalatokról.
Segíteni próbáltam, gondoltam, ha ott működött (ugyanilyen zajos volt a felvétel, mint M2-nél - fénykép, videó egyaránt), talán itt is működik. A fényerő csökkentés (EV - exposure value) esetén csökken a zaj. A kérdés, hogy a szoftver videófelvételnél engedi-e állítani.
Azért is kértem, ha valaki megnézné, hogy itt is működik-e az, hogy a fényerőt -1-re véve (ha van egyáltalán az M2-ben ilyen opció manuális módnál, mert Solán volt) kevésbé lesz zajos a felvétel.
Szóval akinek van ilyen M2-ese (!), próbálja ki ezt legyen szíves!
Nekem is tetszik az M2-es, ezért vásárlás előtt itt a fórumján próbálok infókat szerezni.
Minden segítséget köszönök !

A lassulást pedig azért kérdeztem, mert bizonyos mobiloknál (pl. LG F6-osomnál - ) kevesebb fénynél leesik az FPS - pl lakásban lámpafénynél videózás (pl. kompaktfénycsövekkel világított nappali). Ha már F6, akkor ezt "bubus66" is alá tudja támasztani.

[ Szerkesztve ]

(#916) danee91 válasza bubus66 (#913) üzenetére


danee91
senior tag

Nemtudom, én 3 éve vagyok Vodafone előfizetéses ott(előtte meg kártyás), de nem volt gondom velük. Igaz, most 1000 Ft kedvezményt kaptam csak az új telóból, de már így is jóval olcsóbb, mint telenoréknál, vagy t-mobile-nál(45 ill 55 ezer Ft, míg Vodánál 35 ezer..). Ráadásul Voda adja nekem a legtöbb netet, és ráadásul ez a leggyorsabb is(mivel 26 év alatti vagyok, így 500 megát kapok - előtte 1 gigát kaptam - a 3000 Ft-os előfizetéshez alapból). A többieknél nincs ilyen sajnos..

[ Szerkesztve ]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#917) Marci79 válasza laca7909af (#915) üzenetére


Marci79
aktív tag

A vakut, ha bekapcsoltam, akkor látványosan csökkent a képzaj. A fényérték (vagy mifene) -1-re állításával ugyan nem csökkent, csak kevésbé lett zavaró. Vakuval meglepődtem, milyen tiszta lett a videó. Beltérben.

(#918) laca7909af válasza Marci79 (#917) üzenetére


laca7909af
tag

köszönöm az infót !
a videónál a különbséget (EV 0 és EV-1) csak mobilon nézted, vagy monitoron is ?
próbaképpen a -2-őt is érdemes megnézni, lehet, hogy ott már alig lesz zaj :)
vaku meddig hatásos egyébként vidózásnál ?
az fps-t videólejátszó progik (pl. mp4 videóknál én Quicktime) kiírják

(#919) oliwire válasza laca7909af (#915) üzenetére


oliwire
őstag

Gondolkodtam rajta, és igazad van, hogy leesik az fps. Mivel sötét van, több fény kellene, ahhoz több idő kell, hogy annyi fény jusson a lencsén keresztül a szerzorba, ami a videókészítéshez kell, ezáltal kevesebb képet tud csinálni másodpercenként.

(#920) bubus66 válasza danee91 (#916) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez hatalmas kedvezmény csak akkor azt nem értem, hogy az elmúlt 6 hónap alatt, 10 ismerősön intett búcsút a Vodafone-nak. Valami oka volt neki, szerintem, ha lett volna kedvezmény ami (nincs) akkor nem hagyták volna ott. Szerintem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#921) Edi77 válasza Marci79 (#914) üzenetére


Edi77
őstag

Ugyan már, vágj csak bele a tesztbe :DD ;)

(#909) bubus66: Pedig letesztelhetnéd nagyon örülnénk neki. Te kis piszkálódó :) Szegény Marcit most nagyon osztjuk, de remélem, nincs harag :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#922) bubus66 válasza Edi77 (#921) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze most megyek a üveg vágóért.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#923) Emberkeman81 válasza bubus66 (#855) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Na és az is le van írva hogy miért dobálja le az sd kártyát?Majd csatlakoztatja újból,de a zene lejátszó nem folytatja a zenét.A melóhelyen egész nap megy a fülembe és kicsit zavaró hogy fél óránként vagy óránként abba kell hagyni a munkát és babrálni a telóval.Már próbáltam azt is hogy vártam kb 10 percet de a zene nem folytatódott.

(#924) Marci79 válasza laca7909af (#918) üzenetére


Marci79
aktív tag

Mobilon néztem vissza őket. A -2-es beállítással javult a minőség, de cserébe sötétebb lett a kép. A -1 és -1,5 tűnik a legoptimálisabbnak. Az én szememnek legalábbis.

Hogy pontos legyek, nem vaku, hanem "zseblámpa" volt a funkció neve.

Edi77:

És mit kapok a tesztért cserébe? Egy gyorsjavítást a legközelebbi Sony márkaszervízben? :D (Miért lenne harag? Ez még nem oltás/kötekedés nálam. :D )

Emberkeman81:

SD kártyahiba nem okozhatja? Vagy esetleg sérült érintkező a készülékben. Amit okozhatott egy óvatlan behelyezés is?

[ Szerkesztve ]

(#925) bubus66 válasza Emberkeman81 (#923) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért ezt hova kellett volna leírni?

Ragaszd be és akkor nem dobálja el. Egyszerű nem. Vegyél bele rendes kártyát, formázd le a SD kártyát (általában leszoktam ha másik telefonba teszem). Érdekes, hogy nekem van egy 8 GB C10 kártya ez az 5. telefon amibe használom, és semmi baja nincs márkája: Neve nincs.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#926) bubus66 válasza Marci79 (#924) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#924) Marci79
Vicc volt én rendeltem hozzá fóliát az e-bayról, még meg nem érkezik addig rajta hagytam a gyárit. Így, a fólia karcolódott. A GG2 is tud karcolod, főleg zsebben hordva

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#927) Marci79 válasza bubus66 (#926) üzenetére


Marci79
aktív tag

Tudom nagyon jól. :) Viszont a Gorillán meglepődtem. Amolyan "csoda" üvegként állítják be sokan.

A hátlap sokkal érzékenyebb a karcokra állítólag, mint a frontrésze. Ezért is hagyom rajta én is.

(#928) Edi77 válasza Marci79 (#927) üzenetére


Edi77
őstag

Csodák nincsenek ;)

(#923) Emberkeman81: nem nagyon javasolt a dolog, de nyomj neki egy formattálást, ahogy Bubus is javasolta, és ha továbbra is fenn áll a probléma, vegyél új kártyát. Az én kártyám is a 3-ik telefonomban van, majd 10 éves és semmi baja, mert kapott egy egy formázást az új telóba berakás előtt.

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#929) Emberkeman81 válasza bubus66 (#925) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Samsung 32 Gb 10 C

(#930) Emberkeman81 válasza Marci79 (#924) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Az érintkező lemezkék egyformának tűnnek.A kártya pedig elvileg hibátlan.Mindegy majd ha még a mai próbálkozásaim ellenére is csinálja akkor megnézem egy másik 16 Gb 4C kártyával.

(#931) bubus66 válasza Emberkeman81 (#929) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ments le mindent és egy Lassú formázást adj neki. Ha akkor sem jó próbáld ki másik kártyával, hogy kitud szűrni, nem e a foglalat hibája. Ha a másik kártya működik akkor egy új kártya álja a helyét

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#932) bubus66 válasza Emberkeman81 (#929) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ments le mindent és egy Lassú formázást adj neki. Ha akkor sem jó próbáld ki másik kártyával, hogy kitud szűrni, nem e a foglalat hibája. Ha a másik kártya működik akkor egy új kártya álja a helyét

(#927) Marci79

Én nem azt mondtam, hogy nem csoda csak a zseben hordva akár kulcs vagy porszem meg karcolhatja. Jó most ne olyanra gondolj, hogy 300 m észre lehet venni de apró hajszál karcok lehetnek. H videót akkor át küldöm a Blacknek a kijelzőén elnyomják a cigarettát és semmi baja nem lett.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#933) laca7909af


laca7909af
tag

Egy kis "scratch test" az alábbi linken megtekinthető:

https://www.youtube.com/watch?v=mbXDdScT9yQ

(#934) Marci79 válasza bubus66 (#932) üzenetére


Marci79
aktív tag

Mit találtam. :) SXM2 scratch test Na megelőztek! :DDD
A Z1 Compact se jobb. :O

Erősen javallott a jobbfajta fólia használata!

[ Szerkesztve ]

(#935) laca7909af válasza Marci79 (#934) üzenetére


laca7909af
tag

inkább ezt nézzük, mint a sajátot karcoljuk össze :))

[ Szerkesztve ]

(#936) Emberkeman81 válasza bubus66 (#931) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Már azt elkövettem és várom a fejleményeket.Remélem ok lesz.
Viszont a data mappából való áthelyezés nem müxik.Újra letölti a cuccot (asphalt 8).

(#937) Emberkeman81 válasza bubus66 (#857) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Nekem újra letölti a játék fájljait.

(#938) laca7909af válasza Emberkeman81 (#937) üzenetére


laca7909af
tag

A belső tárhelyre letöltött appokat ( ha azok támogatják) át engedi helyezni SD-re ?

(#939) bubus66 válasza Emberkeman81 (#937) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor írj a fejlesztőnek, hogy oldja meg játékon belül. Ez mondtam aki játszani akar az szenvedjen vagy vegyen olyan készüléket melyiken nagyobb tárhely van

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#940) Gery86 válasza Edi77 (#928) üzenetére


Gery86
csendes tag

10 éves microsd? Én 7-8 éve vettem az elsők között egy 128mb-ost kB 7500ft-ér sagem myw... telómba.

(#941) Gery86 válasza laca7909af (#938) üzenetére


Gery86
csendes tag

Az elöző telómon rout után egy foldermount nevü appal meg tudtam oldani az sd kártyára való áthelyezést, gond nélkül működőtt, ha lesz időm dobok 1 linket.

(#942) bubus66 válasza Gery86 (#941) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az előző telod vajon milyen volt?

Megkérlek, hogy a szerkesztés gombot használd van rá 5 perced

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#943) Gery86 válasza bubus66 (#942) üzenetére


Gery86
csendes tag

L9 II

(#944) bubus66 válasza Gery86 (#943) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az LG ha nem tévedek nem mindegyiknél lehet meg oldani amit írtál. Lehet, hogy az egyiknél működik a másiknál nem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#945) Gery86 válasza bubus66 (#944) üzenetére


Gery86
csendes tag

Nem tudom, de a Sonyt nem piszkálom midig csak rosszabb lesz. Se root se custom rom.

(#946) Emberkeman81 válasza bubus66 (#939) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Ez szép hozzászólás volt,GRAT.Akkor adj 2 kilót és veszek olyat.

(#947) KyeX


KyeX
csendes tag

Örömmel látom, hogy előkerült a root téma. Rajtam kívül tesztelte még valaki? Abban egyetértek, hogy csak akkor kerüljön be az összefoglalóba (ami egyébként nagyon jól sikerült és alapos, köszönet érte ;) ), ha 100%-ra működik. Nálam hibamentes, reklámblokkolót és titatium backuppot futtatok vele és töröltem 1-2 gyári appot. Mint írtam, a towelrootal rootoltam, pc companion-os frissítéssel sikerült az unroot.

Felmerült kérdésként 1-2 dolog, amire próbálok válaszolni.
Az otg funkciója teljes körű, amit eddig rádugtam, mind kezelte. Pendrive, kártyaolvasó, egér, billentyűzet alap. Ezenfelül felismerte az 1500 ft-os noname gamepad-emet, amivel lehetett snes emulátorral játszani és a fényképezőgépemet, amiről importálta volna egyből a képeket. Megfelelő programmal átjött a élőkép a telóra, távirányítóként is használható volt!

Volt még szó a kijelzőidőről:

Nálam és a vonal másik végén a telefonálás hangminőségével nem volt gond, sőt, a beszédhangszóró kiemelkedően hangos. Ellenben zavaró az 1-2 alkalmazásnál feltűnő hangerőprobléma, mikor a max hangerő jóval hangosabb, mint az 1-el kisebb.

A kamerával viszont én sem vagyok kibékülve, de manuálba még használható. Videózásnál ev -1-en valóban kevésbé zajos, eddigi tapasztalataim szerint az fps-t sem ejti, a hang viszont borzalmas. Nagy hangerőnél torzítás mellé még akadozik is, nagyon remélem, hogy ez szoftveres gond.

A külső Sd-re telepítés hiánya érzékenyen érint, eddig nem találtam rá megoldást, de reménykedem.

Örülök, hogy szépen pörög a topic. Amiben tudok, probálok majd segíteni. Évek óta vagyok passzív mobilarénás, de most már szeretnék aktívan részt venni, főleg, hamár ilyen friss telefont vettem :) Nagyrész Sony Ericssonjaim voltak eddig, mindnél eljutottam a root-ig és romolásig, mindegyiket megelégedéssel, hibamentesen használtam :)
Egyébként tudtok valami jó keymapper progit? A rendes játékok csak a kurzorokat ismerik fel a gamepadról..

(Se T610 - W300 - D750 - K800 - K850 - LG KU990 - KM900 - Se Xperia X8 - Alcatel Ot990 - Se Xperia Neo V - Sony Xperia M2 - Lg g4) - Xiaomi Redmi note 4 - Xiaomi Redmi note 5 - Xiaomi Mi 9t - Realme 9 pro plus

(#948) bubus66 válasza Emberkeman81 (#946) üzenetére


bubus66
nagyúr

Örülök hogy teszik. Nekem működik igaz, hogy a fizetőst teszteltem, (ja és nem kértem 2 K) Hanem letöltöttem az okosított playt, és azzal töltöttem le. Csak az obb-ot kell át másolni. Kérésre talán felteszik az oldalamra. Ja és itt a data vagy is az obb mappa is le van töltve

ez lett tesztelve.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#949) saphancs


saphancs
aktív tag

Teló vásárlás előtt állok, 3 jelöltem van. Ez a gép, lg g2 mini, huawei ascend g6. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy rootolható e ez a teló, illetve mik az eddigi tapasztalat ezzel a telóval? Előre is kösz a segítséget!

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#950) Edi77 válasza saphancs (#949) üzenetére


Edi77
őstag

Szia! Teljesen jó kis teló, de most nem sorolnám fel huszonakárhányezredszer a tulajdonságait :) A rootolása már megyeget, még várunk pár tesztet, de úgy gondolom, hogy a leírása ma vagy a jövő 7 eleje felé bekerül a témaösszefoglalóba. Amint ez megvan, majd jelezzük itt a topikban.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.