Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#401) Edi77 válasza Martin1910 (#400) üzenetére


Edi77
őstag

Nekem nagyon jól, bár nekem játék nincs rajta. néha zenét hallgatok, 2 napig simán elmegy nekem úgy, hogy folyton wifin lóg. Ha staminába teszem, még tovább. 7végén fogom egy hosszabb biciklis edzés keretében tesztelni( kb 150km), hogy a Runtastic-kal, ha mér egész nap, hogy teljesít-de szerintem jól fogja bírni.

De ez az akksi dolog nagyon szubjektív, mindenki másképp használja a telefonját.

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#402) eclipse006 válasza Martin1910 (#400) üzenetére


eclipse006
őstag

Nekem még most kezd kialakulni, mivel nagyon új a teló, de viszonylag rendszeres használat mellett is kibír 2 napot, stamina móddal.

Edi77: Úgy látszik azért hasonló a tapasztalatunk. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#403) Edi77 válasza eclipse006 (#402) üzenetére


Edi77
őstag

Ezek csak átlag használati tapasztalatok valóban, de majd a biciklis méréssel lesz egy extrém próba. :K

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#404) eclipse006 válasza Edi77 (#403) üzenetére


eclipse006
őstag

Mindenképp számolj be róla, kíváncsi vagyok!

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#405) Edi77 válasza eclipse006 (#404) üzenetére


Edi77
őstag

Pesze! Én is kíváncsi vagyok.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#406) m1lan válasza bubus66 (#369) üzenetére


m1lan
őstag

Ezek a Facebookos widgetek, nyugodtan törölheted őket. :K

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#407) Cyrus válasza bubus66 (#395) üzenetére


Cyrus
tag

Köszi a linkeket, írtam nekik. Kérdés, mikorra válaszolnak...

(#408) henrik9602


henrik9602
csendes tag

Sziasztok!
Mai nap folyamám megvettem a M2-m.
Aksi jónak tűnik igy pár óra használat után, hardver bika (nem z2) de s3 környékén van.Kamera átlag, zeneileg erős (fejhallgatót és fülhallgatot is kaptam hozzá) mind2 fehér.
Eddig ennyi a véleményem. Vártnál. sokkalta gyorsabban nem laggol semifelekeppen sem.Nektek mennyi szabad ramotok van?

Sony Xperia M2 5.1

(#409) saca23 válasza Martin1910 (#396) üzenetére


saca23
aktív tag

Hello
Nem akarlak befolyásolni de azért ha azonos áron van a 2 telo akkor azért gondold végig.
Én sp tulaj vagyok és én is elgondolkodtam az M2- re valo cserén. Szerencsére haveri körömbe lett egy m2 és hát érezhető a Hd kijelző és Qhd között a különbség nagyon.Csutkára tekert fényerőn mind a 2 kijező egyformán átlagos csak a felbontás különbség kijön.
A másik ami szerintem gáz az anyaghasználata az m2- nek az sp- hez képest. Nagyon csillogos müanyag ami eszméletlen gagyi szerintem, már vékonyan karcos az embernek 2 hét után. Persze lehet tokot venni de én utálom.
A két telo egyforma gyors az sp 205-ös rommal simán néhol veri is.
Az sp-én alukeret fut körbe amiröl az m2 ugye csak álmodozhat mivel csupa műanyag.
Nagyon jó az m2 szép meg z2 dizájn de nincsenek valahogy egy szinten.
A bugokra kitérve minden teloba van sajna sonynál néha tőbb.
Én 3 honapja vagyok sp tulaj de semmi gáz vele.

(#410) Martin1910 válasza saca23 (#409) üzenetére


Martin1910
csendes tag

A kinézete, anyaga nem elsődleges szempont nálam. Nekem ami inkább számít, az a kijelző, kamera, meg hogy ne akadjon a teló, gördülékenyen csináljon mindent.

(#411) saca23 válasza Martin1910 (#410) üzenetére


saca23
aktív tag

A sebességgel nem lesz probléma egyik telonál se a kamera szerintem pocsék ahoz képest hogy 8 megap. mind a két telonál. A kijelző meg felbontásba odaver az sp az m2- nek.

(#412) Martin1910 válasza saca23 (#411) üzenetére


Martin1910
csendes tag

Az SP nappal tud elég jó képeket csinálni, ez nekem elég(bár nem bánnám, ha este is hozna valami jót), az M2-ben pedig elvileg ugyanolyan kamera van. Ma próbáltam a telefont és tetszett a kijelzője(bár itt is lehetett volna HD felbontás, de szerintem így sincs gond vele). Mondjuk azért megnézném a két telefon kijelzőjét egymás mellett. :)

(#413) bubus66 válasza m1lan (#406) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm szépen a segítségedet. :R

(#411) saca23

Hát bizony próbaképpen az SP és az M-ön ugyan az a 2,5 GB játék az SP döcögött mint a szekér. Az M2 meg az F6 is kiröhögte. :K ;]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#414) saca23 válasza bubus66 (#413) üzenetére


saca23
aktív tag

Nem tudom milyen herélt sp volt a kezedbe de én szerencsére nem tapasztaltam még egy játéknál se lagot persze 205-ös telekomos rotolás mentes telorol beszélünk.
Az f6-rol annyit, hogy még a minion rush is lagolt rajta meg utána töltögette újra a kezdő képernyőt. Nálam a Rr3. is simán ment, csak mivel tulsok helyet evett, meg egy idő után uncsik voltak ugyanazok a pályák csak egyre jobb autokkal.
Nálam simán ment:Gt racing 2, Minionr., Asphalt8, dead tiger2, Gta sanandres.
Persze ful gragika mindenhol mert ha már hd a kijezö akkor használjuk.
De mondom senkit se akarok meggyőzni ezt vagy azt vegye,de ha azonos áron van az m2 meg az sp akkor érdemes végig gondolni.

(#415) bubus66 válasza saca23 (#414) üzenetére


bubus66
nagyúr

Neked igen jó SP-d van sok sikert hozzá vadi zsír új volt a kezemben Telekomos. Látom kened vágod a témát. Már talán ROM-ot is csináltál? Szerintem te meg eltévedtél mert ez nem SP topic hanem M2

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#416) saca23 válasza bubus66 (#415) üzenetére


saca23
aktív tag

Hallod ember te szoltál hozzá a amit írtam a srácnak. Különben is csak annyit mondtam hogy vásárlásnál gondolja végig miért ad ki pénzt félreértés ne essen abszolult nem vagyok se sp se sony fan söt ugynézik váltok az sp-nél egy komolyabb szintre.
Na mindegy sok sikert ehez a telohoz itt mindenkinek akinek van és lesz. Nem rossz telo ez.

(#417) bubus66 válasza saca23 (#416) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csak azért mertem (bocsika) szólni mert volt szerencsém a mind a három készülékhez. (F6-om volt) a másik kettőt meg kipróbálni, és a döntésem a M2 mellett szólt.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#418) silboy


silboy
aktív tag

Szerintem az enyémmel gond lesz.Egy pár app-nál azt csinálta,hogy indítás után fekete képernyő,majd nem válaszol,bezárja üzenet és csak újraindítás után tér magához(3 betűs navi és a gyári album alkalmazás).Illetve melegszik is a telefon felső,hátsó része is rendesen,pl. ha készítek vele egy pár képet

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#419) henrik9602


henrik9602
csendes tag

Tegnap este 22:22 78%
Most 7:15 78% Stamina bevolt kapcsolva.
Nekem.semmiféle melegedés nincs maximum langyos de langyosnak igy gyenge.

Sony Xperia M2 5.1

(#420) Edi77


Edi77
őstag

Srácok, nekem staminával 5 napja megy!!! :Y Semmi melegedés, semmi FC. Éjszakára pedig kivettem staminából, s 28%-ról 27%-ra esett csak. És még csak 2x töltöttem, még nem is az igazi az akku. ( oké, nagyban benne van, hogy FB appot kaszáltam, de még nem tiltogattam semmit)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#421) sebe válasza Edi77 (#420) üzenetére


sebe
tag

Érdekes igen. Nekem 3 nap 15 órán áll 42%-on van folyamatos interneteléréssel és FB-appal. Az kösz :))

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#422) Edi77 válasza sebe (#421) üzenetére


Edi77
őstag

Staminában?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#423) sebe válasza Edi77 (#422) üzenetére


sebe
tag

Igen! Folyamatosan!

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#424) sebe válasza sebe (#421) üzenetére


sebe
tag

4 Nap 15 óra után úgy döntöttem felrakom a telefonomat tölteni :DD

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#425) eclipse006 válasza sebe (#424) üzenetére


eclipse006
őstag

3 nap 23 óra, 27%-on van az akksi, még várok a töltéssel. ;]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#426) Edi77


Edi77
őstag

Én most raktam fel 8%ról, múlt hétfőn vettem, azóta ez a harmadik töltésem. Nagyon bírja az akksi ( ma reggel vettem ki staminából, hogy merüljön már le 6 nap után :) )

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#427) henrik9602


henrik9602
csendes tag

Nektek mennyi szabad ramotok van?!
16oraja bekapcsolva, 5ora 40perc kepernyo hasznalat 100fenyero es 80kozt messenger internet wi-fi zene film. nemrosz ez.Ja es csak 16%stamina bevan kapcsolva 50%ota.

Sony Xperia M2 5.1

(#428) Edi77 válasza henrik9602 (#427) üzenetére


Edi77
őstag

Nekem kb 300 MB a szabad RAM úgy, hogy csak az FB appot töröltem, a többi még tiltva sincs, mert még tesztelgetem így a fogyasztást az igényeimhez mérten. Eddig nagyon jól teljesít.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#429) bubus66 válasza henrik9602 (#427) üzenetére


bubus66
nagyúr

Egy kis RAM használat

Más

Akkumulátor, Kitakarítva felesleges appkoktól igaz csak telefonálás és sms volt és egy kevés wifi Stamina nélkül

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#430) Gino20


Gino20
őstag

Sziasztok!

Kérdésem lenne hozzátok, hogy Ti mit vennétek?
T-mob-nál egy:
-LG G2 minit vagy
-Sony Xperia M2?
Tesztek alapján és hardveresen is ha jól látom a két telefon gyakorlatilag ugyan azt tudja

Fórumot idő hiányában nem tudom végig olvasni, de alap elvárások:
-jó kamera
-jó GPS (ne dobáljon ide-oda, Igo-t használok)
-ne bugoljon, fagyjon, ne kelljen naponta újra indítani.
Ezeket tudja a M2?

(#431) Edi77 válasza Gino20 (#430) üzenetére


Edi77
őstag

Szia!!

Nem volt a kezemben G2 mini, de az M2 tudja az elvárásaidat, bár kamerailag nem olyan erős, de sztem egyáltalán nem csinál olyan rossz képeket, mint ahogy azt állítják. Röccenés-és lagmentes, akku nagyon jól bírja, GPS jelet azonnal talál és tartja is stabilan. Ha tiltod a nem kellő appokat, tuti nem kell újraindítgatni 2 naponta sem. Én csak FB appot töröltem, a többi gyári dolog még fut, és így van kb 350-400MB szabad RAM-om. Google fölös cuccait most fogom tiltani / törölni.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#432) bubus66 válasza Gino20 (#430) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#430) Gino20

Bocs de a kamerára a következő a válaszom, amit jó párszor elmondtam, a telefon kamerája nem profi képek készítésére való csak egy adott pillanatot megörökíteni. Elfogadható képeket készít

A Tesztek alapján elvből nem veszek telefont, mert az csak leírás, vagy jó vagy nem jó. Meg hogy az Antutu ezt mutat vagy azt, szerintem az mindegy mit mutat, ha van rá lehetőséged a két kiszemeltedet, tapogasd meg. Ha nincs akkor az M2 ajánlanám, már csak a frissítés könnyedsége miatt is, mert a G2 lehet, hogy földhöz vágnád.

Ha ezt megnézed ne olyan ROSSZ

(#433) sebe

Ilyet ne mondj mert nem tudod mit hoz a sors én is azt mondtam az LOL9 után többet soha LG aztán lett egy Optimus Black megy egy LG Optimus F6

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#433) sebe válasza Gino20 (#430) üzenetére


sebe
tag

LG-t nem vennék még egyszer :N

Bubus66 ! Nem lehet belekötni abba amit mondtál! Neked is volt LG, már ketten állítjuk, hogy az M2 egy jó választás. (Főleg amilyen áron van most a T-nél)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#434) bubus66 válasza sebe (#433) üzenetére


bubus66
nagyúr

+1 igen volt LG azért is válaszoltam rá. Szerintem is jobban jár, igaz én a nagy testvért tapogattam de nem ragadtam el magamat tőle. Igen a T-nél és az ajándék fülhallgató, az sem kutya.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#435) Edi77 válasza sebe (#433) üzenetére


Edi77
őstag

Én vagyok a harmadik :B

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#436) mr.tamasbiro válasza Edi77 (#435) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Az asszony a harmadik,vagy negyedik aki ajánlja.

(#437) Edi77 válasza mr.tamasbiro (#436) üzenetére


Edi77
őstag

Akkor, azt hiszem, mi így együtt elég meggyőzőek kell legyünk

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#438) bubus66 válasza mr.tamasbiro (#436) üzenetére


bubus66
nagyúr

Te neked LG van még pedig F6 vagy tévedek???

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#439) Gino20


Gino20
őstag

:) Köszönöm a válaszokat :R
Engem alapvetően meggyőznétek csak páromnak lesz és úgy gondolom neki az LG formavilága jobban fog tetszeni, de hamarosan kiderül.
Köszi

(#440) bubus66 válasza Gino20 (#439) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az lehet, hogy az LG forma világa jobban teszik csak soha ne kelljen frissíteni mert akkor lehet, hogy földhöz lesz vágva.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#441) mr.tamasbiro válasza bubus66 (#438) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Nem tévedsz csak az asszonynak van M2 durván két hete.

(#442) Gino20 válasza bubus66 (#440) üzenetére


Gino20
őstag

Miért mi a baj a frissítéssel? Nem szokásom főzött romokkal mókolni főleg, hogy nem is értek hozzá. Gyárival meg gondolom csak nincs baj: teló jelzi, hogy van friss, letöltöm aztán telepítés és kész. Vagy nem?

(#443) bubus66 válasza Gino20 (#442) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerinted ez ilyen könnyen megy az LG-nél na mindegy majd meglátod, hogy milyen sok sikert hozzá. Bár ilyen egyszerű lenne, letöltöm aztán telepítem 90% nem is ad ki az LG OTA frissítés a gyári frissítő meg egy rémálom, nekem rakott alaplaposra egy telefont, a gyári frissítő.

(#441) mr.tamasbiro

Rendes asszonyod van, én bele untam az lg 3 hetig tartó frissítés felrakásába.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#444) Gino20 válasza bubus66 (#443) üzenetére


Gino20
őstag

Nem tudom épp ezért kérdeztem (gondoltam leírod). Mint írtam nem értek hozzá csak azt tudom, hogy évek óta androidot használok (htc, alcatel és most újra htc), de nekem mindig csak ennyiből állt a szoft frissítés. Elképzelhető, hogy szolgáltató miatt nem volt naprakész legfrissebb szoftverem, de nem nem is érdekel, hogy az legyen hisz ha van egy 4.3-as androidom ami teljesen tökéletes, nem fagy, akad kiszolgálja az igényeim akkor miért is kellene ragaszkodnom a 4.4-hez?

(#445) anaqer


anaqer
veterán

Wifi vagy mobilnet nélkül (csak USB kábelen keresztül) hogyan tudok appokat telepíteni a gépre?

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#446) bubus66 válasza anaqer (#445) üzenetére


bubus66
nagyúr

Telepíteni vagy másolni szeretnél? Pl ezzel Sony PC Companion 2.1

Vagy ha csatlakoztatod az USB kábelt ezt kell kapnod ami a képen van.

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#447) dragonfx


dragonfx
veterán

a g2 mini rosszabb mint az m2?
valaki talált már rá moddolt kitkat.ot?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#448) Edi77 válasza Gino20 (#444) üzenetére


Edi77
őstag

Ezel én is így vagyok, nekem tökéletes a 4.3, ha kijön a 4.4 nem biztos, hogy fel fogom tenni. Ha egyszer valami ilyen jól működik, miért rontsam el?

Más: Tegnap összefutottam egy haverral, naki LG L7 2 van.Kipróbálhattam.Nem rossz, 4.3 van azon is, de valamiért ( és most nem a saját malmomra hajtom a vizet!!) lomhábbnak tűnt. Nem laggolt az sem, de lassabb volt, mint az M2, a gépre téve is nehezebben kapcsolódott. Tudom, ezek apróságok, de ha már van alapom, miért ne hasonlítsam össze vele?

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#449) mr.tamasbiro válasza bubus66 (#443) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

.-)

(#450) bubus66 válasza Edi77 (#448) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az LG-nek beteégsége a lassú kapcsolódás.

(#447) dragonfx

Mi olyan isten abba a KitKat-ba mondja már meg valaki mert szerintem nem semmivel sem jobb mit egy jól össze rakott 4.3 vagy 2.3. A 2.3 GB legalább tudott telepíteni SD kártyára

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.