Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#501) sebe válasza #22743424 (#498) üzenetére


sebe
tag

Szia!

Nincs fent, de köszönöm a segítséged!

bubus66 ; Edi77: Köszönöm a segítségeiteket! Újraindítás megoldotta. (Nem is értem magam, miért nem ezzel keztem :B )

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#502) Edi77 válasza sebe (#501) üzenetére


Edi77
őstag

Szívesen. Néha sajnos benne van a pakliban egy restart...ez nálam hetente kb 2x játszik, vagy ahogy a rendszer kívánja.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#503) arpy17


arpy17
tag

ki lehet valahogy kapcsolni azt, hogy minden reggel a stamina bekapcsolásával zaklatja a feleségemet az M2?

Úgy látom többeteknek ez az első sony xperiája. nem kell annyira izgulni a kitkat meg a L miatt, a sony nem egy nagy frissítőbajnok. Asszonyka elhasznált egy U-t, én az Ion-t tiprom több mint másfél éve, szóval van némi tapasztalatom abban, hogy hamar lesz@rják a fogyasztói igényeket, mert új telót eladni jobb biznisz, mint informatikusokat megfizetni ingyen kiadott frissítés elkészítéséért. Egy telóra egy generációnyi frissítés a divat, az sem sürgős és a minősége sem igazán fontos, max a flagship készülékre, mert azzal lehet villogni a kiállításokon. Ha tippelhetek, akkor a KK meglesz decemberre (szolgáltatós később), L meg max az XDA-n mókolva, bár az sem igazán biztos, mert a dalvik-ART csere nem kis fejlesztés...
Ettől függetlenül szeretem a sony-t, de az Ion-on persze nem a gyári rendszer szalad már régen... :DDD Nem a semmiért maradtunk az sony mellett az U után, és az Ion is valszeg sony utódot kap majd.

SONY Xperia Ion <= HTC Desire <= Samsung Galaxy 3 <= HP 614c <= Mio A701

(#504) Edi77 válasza arpy17 (#503) üzenetére


Edi77
őstag

Engem minden reggel a telefonkereséssel zaklat ( mert staminában van), de csak egy törlés az notiból és kész. Nem tudom, ki lehet-e kapcsolni? Nem hülyeség egyik sem, de nekem a kereső nincs bekapcsolva, cerberus figyela telómon.

Az valószínű, hogy a T kb évvége felé fogja kiadni a KK-t, de hogy ennyire előreszaladj, hogy Android L-ről beszélj... :N
Samsungról váltottam erre, S4-et szerettem volna sz S2 után, de sajnos az anyagiak nem engedték. De nem bántam meg ezt a telót, nagyon jó.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#505) bubus66 válasza Edi77 (#504) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én meg fel fogom tenni a CE-t ha előbb kijön, hogy betudjak számolni nektek, hogy milyen lett a KK

Ezért kérem, hogy ha valahol esetleg már kint lesz az ftf akkor légyszíves szóljatok Köszönöm előre is. :R

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#506) Edi77 válasza bubus66 (#505) üzenetére


Edi77
őstag

Jajj, de jó, nagyon rendes vagy :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#507) oliwire válasza Edi77 (#504) üzenetére


oliwire
őstag

Az értesítésre kell nyomni hosszan, és akkor behozza az alkalmazást, ami kiírja, és ott pedig, a pipát ki kell venni az értesítések mellől.

(#508) szepsy


szepsy
senior tag

Hali.

Múlthéten visszaküldtem az M-et és M2-re cserélem.
Csak most meg nincs raktáron sehol:S
Mennyi idő alatt kell beszereznie T-nek a készüléket?

(#509) Edi77 válasza oliwire (#507) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm!!! :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#510) oliwire válasza Edi77 (#509) üzenetére


oliwire
őstag

Szívesen :)

(#511) bubus66 válasza szepsy (#508) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az váltózó nekem volt olyan hogy 2 nap alatt jött az értesités

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#512) bubus66 válasza Edi77 (#509) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt nézd meg amit kaptunk hozzá fejhallgatót.

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#513) sebe


sebe
tag

Képernyőmentést milyen kombinációval lehet elérni? :B

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#514) Edi77 válasza bubus66 (#512) üzenetére


Edi77
őstag

Dúrva!! De a Média Marktban is ennyi.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#515) Edi77 válasza sebe (#513) üzenetére


Edi77
őstag

Alul kezdőképernyő a négyzetekre katt, feluró kis sávban görgetsz a legutolsó ikonig ( pink színű) és azzal lehet. Csak arra figyelj, hogyha megvna kép, várd meg, hogy a teló felajánlja a mentést, máskülönben nem lesz meg.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#516) bubus66 válasza sebe (#513) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Mentés pedig a bal felső sarokba a pipa jel... Ezt köszönöm Edi77-nek

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#517) Edi77 válasza bubus66 (#516) üzenetére


Edi77
őstag

Én meg a kiegészítést :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#518) sebe válasza Edi77 (#515) üzenetére


sebe
tag

Köszi :) Egyszerűbben is megoldhatták volna...

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#519) sebe válasza sebe (#518) üzenetére


sebe
tag

Az mi? :D

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#520) bubus66 válasza sebe (#519) üzenetére


bubus66
nagyúr

:C :C

Ilyen tokot rendeltem az e-bayoról a mai nap megérkezett

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#521) sebe válasza bubus66 (#520) üzenetére


sebe
tag

A mostanin ilyen tokot használok: [link]

Amit elloptak azon ilyen volt:[link]

Krusell gyártja a legjobb tokokat szerintem :K

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#522) bubus66 válasza sebe (#521) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó nekem ez én komálom az ilyen tokokat.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#523) Edi77 válasza bubus66 (#520) üzenetére


Edi77
őstag

és (#521) sebe: jól néznek ki :) Én még keresgélem az ideális jelöltet, nekem a flip tokok nem jönnek be, meg szerintem inkább férfiaknak való. S2-höz találtam anno egy bebújtathatós puha tokot, olyat keresek, csak M2 méretben. Így most kínban vagyok, ha övtatyóba vagy hátizsákba teszem, nagyon kell rá figyelnem.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#524) atompowa


atompowa
csendes tag

Én ilyet használok Érdemes megnézni a videót hogy mit is tud... :)

(#525) sebe válasza Edi77 (#523) üzenetére


sebe
tag

Köszi! :) Neked a Bugatti tokokat ajánlanám, Ők gyártanak olyat amire gondolsz :)

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#526) anaqer válasza sebe (#518) üzenetére


anaqer
veterán

Meg is oldották (már a googlenél...sztenderd android fícsör) - hangerő le, gyorsan power, úgy tartod 1-2 másodpercig.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#527) Edi77 válasza sebe (#525) üzenetére


Edi77
őstag

Dobnál egy linket? :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#528) szepsy válasza bubus66 (#511) üzenetére


szepsy
senior tag

Jaja már van is 8 üzletben, csak a m-et még nem vették vissza múlt szerda óta, lassú csigák :)

(#529) sebe válasza anaqer (#526) üzenetére


sebe
tag

Érdekes...Az volt az első kombináció amit megpróbáltam, de köszönöm :K

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#530) anaqer válasza sebe (#529) üzenetére


anaqer
veterán

Nincs mit. :) Szerintem túl háklis a rendszer a pontos időzítésre, de ha ráérzel, működik.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#531) AshaNoR


AshaNoR
tag

Sziasztok!
Mi a véleményetek az M2-ről? Megéri egy az egyben elcserélni egy S3-t rá?

(#532) bubus66 válasza AshaNoR (#531) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem nem az S3-ra nem éri meg elcserélni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#533) AshaNoR válasza bubus66 (#532) üzenetére


AshaNoR
tag

Rosszul fogalmaztam a saját s3-m megéri elcserélni egy m2-re? :D

(#534) bubus66 válasza AshaNoR (#533) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ige azt megéri elcserélni, az M2-re

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#535) bubus66


bubus66
nagyúr

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#536) Edi77 válasza bubus66 (#535) üzenetére


Edi77
őstag

:C

Nekem most ilyen, bár kissé nyúztam zenehallgatással, olvasással az éjjel

bubus66, a taps Neked szól ám!

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#537) bubus66 válasza Edi77 (#536) üzenetére


bubus66
nagyúr

A tied sem rossza ha így átlagban 3 napot el battyognak akkor nem lehet szavunk.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#538) Edi77 válasza bubus66 (#537) üzenetére


Edi77
őstag

Ráadásul nemrég tettem staminában kísérletképpen, hogy kibír-e még 24 órát. Hosszú telefonok tuti nem lesznek, még egy kis wifis net és ennyi.

Meg sem nyikkanhatok :N

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#539) bubus66 válasza Edi77 (#538) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia a NeoReader alkalmazás az mire szolgál valami vonalkód olvasó?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#540) dragonfx


dragonfx
veterán

valaki felrakta már rá a kit kat.ot? jo angy fos lett vele nem?
elég a 4.3 nem?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#541) bubus66 válasza dragonfx (#540) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milyen KiTKat-otM Én meg nem találom sehol sem de ha van a mienkhez való linked akkor én a FlashToolal felteszem

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#542) Edi77 válasza bubus66 (#539) üzenetére


Edi77
őstag

Szia!! Igen, az egy QR barcode scanner, elég jónak tűnik az értékelések alapján: [NeoReader]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#543) bubus66 válasza Edi77 (#542) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi szépen.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#544) Edi77 válasza bubus66 (#543) üzenetére


Edi77
őstag

Nincs mit :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#545) dragonfx válasza bubus66 (#541) üzenetére


dragonfx
veterán

lehet még nincs kinn hivatalosna akkor csak tervezett.
de igaz ez 4.4en sd kártyára nem tudzs telepitnei apps.ot átrakni?
4.3nál lehet?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#546) Edi77 válasza dragonfx (#545) üzenetére


Edi77
őstag

Igen, sajnos igaz, hogy nem lehet appokat áttenni 4.4 alatt külső sd-e. Sőt, a wakelock detector sem megy már root nélkül.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#547) bubus66 válasza dragonfx (#545) üzenetére


bubus66
nagyúr

Telepíteni 4.xxx felfelé a stock ROM-ok egyik sem tudta, áthelyezni pedig szerintem át lehet vagy is mozgatható lesz, ha másképen nem a PC-n keresztül

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#548) oliwire válasza bubus66 (#535) üzenetére


oliwire
őstag

Nem rossz készenléti idő, viszont úgy gondolom, még többet is ki lehetne hozni belőle :) a clean mastert mire használod? RAM-takarításra nem javallott, mert alapból az android rendszernek is van ramkezelője, automatikus, és ha együtt használod, akkor összekutyulódhat a rendszered. Meg esetleg nézd meg mi ébresztgeti a telefonodat a wakelock detectorral, azon belül meg az advanced módot kapcsold be, és tiltsd le a neked nem kellő, a telefont ébresztgető alkalmazásokat. :)

(#549) bubus66 válasza oliwire (#548) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm a jó tanácsot meg fogadom (persze újonc vagyok) semmi köze Clean masternek a belső RAM kezelőhöz ez a 10 telefonom amelyiken használom a letiltások szintén a kb a 10. telefonom használom. De azért köszönöm még egyszer. :R Ha kicsit olvasgattál volna akkor itt már volt szó a letiltásról. Akkor az 1TapCleaner az ESFileExplor stb minden össze tud keveredni (szép színes lenne) akkor semmi értelme fel tenni.

A másik nekem ez az üzem idő bőven megfelel. Kérek egy listát mert nem tudom mit kell letiltani, meg azt hogyan kell csinálni mert nem tudom.

Tudom a következő kérdes minek használod az ESFileExploret válasz mert nekem az jön be ennyi

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#550) Edi77 válasza oliwire (#548) üzenetére


Edi77
őstag

De hát ez az üzemidő is szinte 'abnormális' egy droidnál, minek kellene még ez is növelni? :) Szerintem, ha vakai idetéved és nincs ilyen telefonja, azt fogja hinni, hogy nem is használjuk a telefonokat :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.