Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#251) Edi77 válasza Goku13 (#250) üzenetére


Edi77
őstag

Az én női kezem néha bajban van, de sztem egy férfikéznek nem lehet ezzel gondja :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#252) bubus66 válasza Goku13 (#250) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha kijelző a probléma akkor volt nekem már a TFT-től szarabb IPS kijelzős telefonom, nem kell félni ennek a kijelzője a jobbik fajta TFT-ből való.

Igen szerintem is nincs gond az egy kézzel, mit ahogy Edi77-nak jó a női kézre akkor neked biztos jó lesz.

Jó persze egy G3-hoz ne próbáljuk hasonlítani.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#253) bubus66 válasza Goku13 (#248) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az MA tesztjén ezt irták

A japán gyártó egy aktuális középkategóriás eszközt is bemutatott, mely szép kijelzővel, kellemes formatervvel és gyors rendszerrel büszkélkedhet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#254) sebe válasza Goku13 (#248) üzenetére


sebe
tag

Ez az állítás nem nagyon állja meg a helyét. Fentiekben írtam l7-ről váltottam erre, ég és föld. Ha navit szeretnél rá akkor a felbontás bosszúságot fog okozni egy picit de nem megoldhatatlan :)

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#255) bubus66 válasza sebe (#254) üzenetére


bubus66
nagyúr

Melyik javára áll a kijelző párbaj?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#256) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Asszonynak ma vettem meg a telcsit és mit ne mondjak kurva jó.
Én állítgatom be mert ehhez annyira nem konyít,de elsőre jó.

(#257) sebe válasza bubus66 (#255) üzenetére


sebe
tag

Sony :K
Ár érték arányba... nem sok készülék van ezekkel a paraméterekkel

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#258) bubus66 válasza mr.tamasbiro (#256) üzenetére


bubus66
nagyúr

Telkomost vettél?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#259) Goku13


Goku13
csendes tag

köszi a válaszokat jól hangzik :)
az aksi hogy bírja?pl netezés (fb,videó) , játékok , viber ?

(#260) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Igen telekomos.
Be lehet állítani valahol,hogy az értesítő led hogyan vagy milyen színnel jelezzen eseményekkor?

(#261) Edi77 válasza Goku13 (#259) üzenetére


Edi77
őstag

Ez annyira szubjektív :) Felhasználói szokástól függ, pl mennyit telefonálsz, 3g-n lógsz-e, vagy wifin, a világtást mennyire húzod le, stb. Nekem tegnap du töltés óta telefonálással, kb fél ó 3g-vel és kis játékkal most 37%-on van.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#262) Goku13 válasza Edi77 (#261) üzenetére


Goku13
csendes tag

és bírja a játékokat?

(#263) Edi77 válasza Goku13 (#262) üzenetére


Edi77
őstag

Nem nagyon játszom, csak próbaképpen tettem fel pár madár lövöldözős appot, gond nélkül ment. A Monument Valley-t is feltettem rá, azzal sem volt gondja, pedig az egy picit erősebb játék hardver szempontjából, mint a madaras. Semmi lassulás, semmi bug.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#264) Goku13 válasza Edi77 (#263) üzenetére


Goku13
csendes tag

Ez jó hír számomra :)

(#265) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Van az a jel középen az állapotsorban a wifi jel előtt.Az mi a jó fene?

(#266) Edi77 válasza Goku13 (#264) üzenetére


Edi77
őstag

Ha Telekomnál veszed, egy szuper fejhallgató is jár ám hozzá :K ( én nem tudtam, kipróbálni, elcsente egy családtag, de bubus66 kipróbálta :) )

mr.tamasbiro: az az NFC jel :)

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#267) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Köszönöm,ezt sehol sem írja a net és a könyve.És ezt el lehet tüntetni,hogy ne legyen ott?

[ Szerkesztve ]

(#268) Edi77 válasza mr.tamasbiro (#267) üzenetére


Edi77
őstag

A beállításokban az xperia kapcsolat alatt van egy olyan, hogy továbbiak...ott tudod lekapcsolni

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#269) mr.tamasbiro válasza Edi77 (#268) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Köszönöm.

(#270) Edi77 válasza mr.tamasbiro (#269) üzenetére


Edi77
őstag

Nincs mit :)

(#271) bubus66:Azt is lehet vele? Nem kell root hozzá?

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#271) bubus66


bubus66
nagyúr

Nem tudjátok, a Screenshotot (Képernyőmentést) hova menti el?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#272) bubus66 válasza Edi77 (#270) üzenetére


bubus66
nagyúr

Edi77 nem kell hozzá ROOT mindegyikkel lehet csak van ahol nem gondoltak ránk és gomb variációkkal lehet csinálni.

Nem kell a kezdő képernyőn megnyomod a jobb oldali (kettő téglalap alakot) majd el görgeted a felugró kis ikonokat és rá nyomsz a legutolsó rózsaszín kis ikonra a kijelző bal felső sarkába kiteszi. Onnan tudod kezel, de minden egyes képnél el kell játszani

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#273) Edi77 válasza bubus66 (#272) üzenetére


Edi77
őstag

:C ez nagyon király! Nekem az albumba mentette és azonnal meg is találtam. Nálad meglett a screenshot?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#274) bubus66 válasza Edi77 (#273) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen meg köszönöm szépen. Az F6-nál a Bekapcsoló meg a Hangerő le gombbal lehet volt olyan hogy le vettem a hangerőt

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#275) Edi77 válasza bubus66 (#274) üzenetére


Edi77
őstag

Ez a megoldás kedves gesztus a Sony-tól. ( igen, rémlik, hogy más telókon is úgy kell screenshot-olni, mint az F6-on)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#276) bubus66 válasza Edi77 (#275) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ez tényleg egy jó megoldás

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#277) eclipse006 válasza bubus66 (#229) üzenetére


eclipse006
őstag

Szia,

Köszönöm! Egy kicsit késve írok, bocsi. Feketét vettem. Pont ma vettem fóliát a kijelzőre, vajon a hátlapra is van valami megoldás? A gyári még rajta van, de nagyon gagyi. :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#278) bubus66 válasza eclipse006 (#277) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem biztos, hogy van rá én ezt a tokot rendeltem rá Ha találsz esetleg a hátlapra is fóliát akkor megosztanád?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#279) Goku13 válasza Edi77 (#266) üzenetére


Goku13
csendes tag

az jó lenne de nem függetlent adnak ha jól tudom, és havidíjas hülyeséggel is meg van fűszerezve :P

(#280) bubus66 válasza Goku13 (#279) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milyen havidíjas hülyeséggel van megfűszerezve?A szolgáltatónál én még nem találkoztam független telefonnal. (Ettől függetlenül persze lehet)

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#281) Goku13 válasza bubus66 (#280) üzenetére


Goku13
csendes tag

jolvan énse úgy gondoltam h máshol függetlent adnánad de nem 30 as vagyok
és arra gondoltam h megkapod olcsóbban csak legyél hűséges 1-2 évig + fizess olyat amit ők szeretnének

(#282) eclipse006 válasza bubus66 (#278) üzenetére


eclipse006
őstag

Mindenképp! Én azért nem akarok neki még külön plusz tokot, mert már így is elég nagy. Amikor nem használom, akkor egy puha, zárható tokban van.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#283) bubus66 válasza Goku13 (#281) üzenetére


bubus66
nagyúr

Látod én hűséges vagyok és olyan kedvezmények vannak. A Mozaik S csomagom van. Nekem nem is kellene Dominó.Voltam 10 évig Vodafonos (sajnos)

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#284) Edi77 válasza Goku13 (#281) üzenetére


Edi77
őstag

Valamit valamiért! Nekem megéri már 15 éve előfizusnak lenni, így ezt a telót is nulláért jó volt elhozni, bár havi törlesztője van, de az minimális; egyben nem tudtam volna kifizetni. Meg függetlenhez nem jár ilyen szuper fejhallgató sem,azt hiszem.

Az előfizu típusát is Te válaszhtatod meg, igyekeznek alkalmazkodni az igényeidhez, persze, ez vica-verza műxik csak ;)

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#285) silboy válasza Edi77 (#284) üzenetére


silboy
aktív tag

Milyen az a szuper fejhallgató?Az enyémhez egy alap Sony van.

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#286) bubus66 válasza silboy (#285) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék ilyen

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#287) Edi77 válasza bubus66 (#286) üzenetére


Edi77
őstag

Köszi :) Gyorsabb voltál

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#288) bubus66 válasza Edi77 (#287) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tegnap hallgattam vele az Örökség zenekar Itt az idő című számat, hát nagyon jó szól szépen tisztán.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#289) bubus66 válasza Edi77 (#287) üzenetére


bubus66
nagyúr

Melyik díjcsomagba vagy?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#290) sebe válasza silboy (#285) üzenetére


sebe
tag

Minden szolgáltatónál szokott lenni online rendelés esetén ajándék tok, füles stb. Érdemes nézegetni készülék vásárlás előtt milyen kedvezmények vannak :)

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#291) Edi77 válasza bubus66 (#289) üzenetére


Edi77
őstag

Move S-ben.

Biztos jól szól majd talán a következő 7en kipróbálhatom :)

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#292) Edi77


Edi77
őstag

Most nézegettem a fejhallgatót, 8-10.000 Ft körül van az ára

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#293) bubus66 válasza Edi77 (#291) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi légyszíves nézd majd meg ha érkezik sms-sed hogy neked is később kapcsol be a kijelző vagy csak a led jelez?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#294) sebe


sebe
tag

Azt megtudnátok mondani, hogy az alsó ledcsík értesítési fényként működik-e úgy mint a tesójánál vagy az E-nél? Ha nem akkor remélem a KK javítja majd .

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#295) Cyrus


Cyrus
tag

Sziasztok!

Korábban már írtam ez ügyben, de most újra megteszem, hátha azóta valaki belefutott ilyen készülékbe:
Nekem M2 Dual készülékem van, és csapnivaló a térereje. Olyan helyeken, ahol korábban normális hangminőségben tudtam beszélni, most azt tapasztalom, hogy szakadozva hallom azt, aki hív, és engem sem hallanak normálisan. Sokszor nem is tud kapcsolódni a telefonom, pedig városból történne a hívás. És az az érdekes, hogy ezt nyílt terepen is eljátssza. Próbáltam már mindenhogy, a jelelnegi állapot: 2G használata, minden fajta beszédjavító dolog kikapcsolása, 2 SIM használata. Úgy gondolom, ennél jobban már nem lehet lebutítani a telefon. Erre kár M2-t használni, ezt egy sima legolcsóbb telefon is tudja...

Esetleg valaki tud rá ötletet, mi lehet a gond? Nekem az is örömteli hír lenne, ha valaki azt írná, hogy ez szervizelhető dolog, és egyáltalán nem normális... mert akkor van rá megoldás! Küldöm akkor a szervizbe, úgy is garanciális. De ha mindegyik M2 Dual ilyen, akkor az gáz. Szóval valami konkrétum nagyon jó lenne, és akkor számomra érdemes kivárni a szervizelés idejét.

Várom segítő válaszotokat!

Üdv

(#296) sebe válasza Cyrus (#295) üzenetére


sebe
tag

Szia!

Első gondolatom a kártya élettartama meghaladja a 2 évet, de itt erről nem beszélhetünk mivel microsimes. Ha nem vágattad el a kártyát akkor valószínűleg új a kártya. Én azt javaslom, hogy ezzel a problémával menj be a szolgáltatóhoz és kérd a kártyacserét, ilyen esetben díjmentes. Ha ez nem oldja meg a problémádat akkor szerviz.

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#297) Cyrus válasza sebe (#296) üzenetére


Cyrus
tag

A főkártyámat kicseréltettem (Telenor 20-as), mivel a másik régi volt. Tehát az valóban micro SIM. A másik kártyámat belevágattam, pedig az is vadi új (LIDL SIM 30-as), és azzal is gond van.

(#298) sebe válasza Cyrus (#297) üzenetére


sebe
tag

Azt kell mondjam, hogy a dual sim telóknál ez egy gyakori hiba nem most hallom-olvasom először... szervíz :/

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#299) Cyrus válasza sebe (#298) üzenetére


Cyrus
tag

Tehát ez a dual sim miatt van... és akkor a szerviz atombiztosan tudja ezt javítani? Mit gondolsz?

(#300) Edi77 válasza bubus66 (#293) üzenetére


Edi77
őstag

Nem nagyon kontaktolok sms-ben, de ha kapok, megnézem

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.