Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#651) danee91 válasza Marci79 (#650) üzenetére


danee91
senior tag

A rádiókommunikációs egység a chipsetekben található, az alapsáv verzió pedig pont a rádiókommunikációs egység nevét tartalmazza ennek megfelelően. Tehát 100%, hogy 8926-os.

[ Szerkesztve ]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#652) Edi77 válasza Marci79 (#650) üzenetére


Edi77
őstag

S2-őn ezt használtam: aFirewall

Jelenleg csak ezt, de nagyon szeretem: Nights Keeper

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#653) bubus66 válasza danee91 (#651) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#654) bubus66 válasza danee91 (#651) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor mond meg nekem mi az MSM 8226

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#655) danee91 válasza bubus66 (#654) üzenetére


danee91
senior tag

A beállítások/telefonról menüpont a hivatalos, ha az ott neked azt írja, hogy D2303, akkor ahhoz csakis 8926 passzolhat(az alapsáv verzió is arról tanúskodik).

Ergo nincs miről beszélni.

Mobilaréna teszten is volt már olyan, hogy a SoC felismerő hibázott, majd ők is a telefon hivatalos adatainak hittek...

A 8226 ugyanaz, mint a 8926, csak a 8226-ban nincs 4G(LTE) támogatás, csak maximum HSPA(3,5G).

UI:

Snapdragon 400 hasonlító

[ Szerkesztve ]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#656) bubus66 válasza danee91 (#655) üzenetére


bubus66
nagyúr

De a másik kettő képen kettő SoC felismerő is hibázik az nem hiszem el? az MA-ról inkább ne beszéljünk mert vannak hiányosságok rendesen.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#657) danee91 válasza bubus66 (#656) üzenetére


danee91
senior tag

Hát látom nagoyn ki vagy akadva :D

én 99%-ra mondom, hogy 8926-od van, de teljesítményben úgysem veszel észre különbséget, mert az nincs.

Ha T-Mobile-os vagy, vagy telenoros, és a tarifacsomagot engedi, hogy 4G-n internetezz, és olyan városban laksz, ahol ez van, na akkor kiderítheted, hogy tényleg 8926-od van-e, mert ha 4G-n mész, akkor el is dőlt a kérdés.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#658) bubus66 válasza danee91 (#657) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze ki próbálom a 4 G talán nem lesz 20000Ft számlám

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#659) knorbert15


knorbert15
csendes tag

Mivel én is Telenoros vagyok, ezért jobbnak látom ott megvenni, 66 000 ft környékén van és gondolom ez megbízható, meg mivel cégen veszem olcsóbb lesz, meg mikor veszem addigra megint
csak olcsóbb lesz.:)

Samsung Galaxy S7

(#660) Marci79


Marci79
aktív tag

Ezzel a procis dologgal látom belenyúltam szépen. Valami turpisság lehet, ha két progi is mást lát, mint a készülékben írt.

Más:

Erre kíváncsi leszek....

Edi77:

Köszi szépen! Kipróbálom őket. :R

(#661) knorbert15 válasza Marci79 (#660) üzenetére


knorbert15
csendes tag

Hátha sikerül összehozni nekik erre egy stabil rendszert;)

Samsung Galaxy S7

(#662) bubus66 válasza Marci79 (#660) üzenetére


bubus66
nagyúr

Te arra lesz kíváncsi én meg erre ami itt van tehát kis jó indulattal talán december.

2014.07.29

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#663) knorbert15 válasza bubus66 (#662) üzenetére


knorbert15
csendes tag

Akkor ezt hivatalosnak lehet venni?:o

Samsung Galaxy S7

(#664) bubus66 válasza knorbert15 (#663) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ki mondta, hogy hivatalos, és csak azt linkeltem amit a sony oldalán találtam. Én nem várom a KK.

SD kártya kezelése KK alatt

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#665) Edi77


Edi77
őstag

Szerintem sem lesz kint a KK december előtt, sőt, ha vki olyan szerencsés, mint én ;] , hogy T-s, akkor lehet, még később, ugyani a T nagyon szeret ülni a frissítéseken. Emlékszem, S2-re ki jött hivatalosan tavalyév eleje körül, a T meg kiadta augusztus közepén.

(#660) Marci79: Szívesen :)

(#661) knorbert15: Le kell lombozzalak, nem lesz jobb, sőt! Olvasd ela megszorítások közül azt, amit Bubus linkelt. A 4.3 egy tökéletesnek mondható rendszer erre, azért a KK-t feltenni, hogy az ember 'villogjon', hogy a legfrisebb szoft megy rajta ( Bár az sem mindegy, hogy .4.4.4, vagy 4.4.2. ;) )

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#666) knorbert15 válasza bubus66 (#664) üzenetére


knorbert15
csendes tag

Akkor ha jól értelmezem, nem fogunk tudni appokat sd karira húzni, hogy azzal is helyt spóroljunk?

Samsung Galaxy S7

(#667) Edi77 válasza knorbert15 (#666) üzenetére


Edi77
őstag

Pontosan, vagy rootolhatod a telót :(((

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#668) knorbert15 válasza Edi77 (#667) üzenetére


knorbert15
csendes tag

Azt nem szívesen tenném:D Lehet hogy egy Huawei Ascend Y200 után jobb lenne az rootolva, de nem:D

Samsung Galaxy S7

(#669) Edi77 válasza knorbert15 (#668) üzenetére


Edi77
őstag

Ezért mondjuk itt a fórumon többen is, hogy meg kell gondolni, kinek mi éri meg. Kipróbálni ki lehet a KK-t, s legfeljebb visszateszed a 4.3-at utána.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#670) bubus66 válasza knorbert15 (#666) üzenetére


bubus66
nagyúr

De igen lehet appkat ez egyenlőre az LG-re igaz, hogy csak a gyári fájl kezelővel lehet másolni, a Sonynál nem biztos, hogy így lesz mivel nincs gyári fájl kezelő, Én próba ként minden képen felteszem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#671) knorbert15 válasza bubus66 (#670) üzenetére


knorbert15
csendes tag

De ha próbaként felteszed, akkor hogy a régit vissza akarod tenni, akkor rootolni kell a telót ugye?

Samsung Galaxy S7

(#672) Edi77 válasza knorbert15 (#671) üzenetére


Edi77
őstag

Ha jól tudom, akkor nem kell root, flashelni kell.. ugye, Bubus? :F :R

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#673) knorbert15 válasza Edi77 (#672) üzenetére


knorbert15
csendes tag

Biztonsági mentés a 4.3 alatt, majd azt visszaállítani?

Samsung Galaxy S7

(#674) margithid


margithid
veterán

Valamit nagyon eltaláltak ezen a készüléken, mert haverom azt mondja, hogy Z1 nem volt olyan folyékony, zökkenőmentes mint M2.

(#675) Edi77 válasza knorbert15 (#673) üzenetére


Edi77
őstag

Ebben nem vagyok jártas, de valami hasonló :) Majd Bubus kolléga megmondja

(#674) margithid: csak megvetted? Ugye, hogy milyen smooth az egész teló?

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#676) knorbert15 válasza margithid (#674) üzenetére


knorbert15
csendes tag

Ahhoz képest, hogy ez csak 1 GB RAM-mal rendelkezik :D

Samsung Galaxy S7

(#677) Edi77 válasza knorbert15 (#676) üzenetére


Edi77
őstag

Le kell tiltani vagy törölni a nem használt appokat, és elég lesz az 1GB RAM sokmindenre

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#678) knorbert15 válasza Edi77 (#677) üzenetére


knorbert15
csendes tag

Milyen appot használsz erre a célra? Root szükséges hozzá?

Samsung Galaxy S7

(#679) bubus66 válasza knorbert15 (#671) üzenetére


bubus66
nagyúr

knorbert15

Mi köze van a ROOT-nak a gyári ROM vissza rakásához?

Nem kell a FlashTool-lal vissza teszem és kész.

Az alkalmazások letiltásához nem kell ROOT, lehet úgy is annak az az előnye, hogy törölni is tudod.

Beállitások/Alkalmazások/Minden(Összes)alkalmazás és ott rá tapizól arra amit le szeretnél tiltani. Van amelyik az eltávolítást ajánlja fel nyugodtan mehet.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#680) margithid válasza Edi77 (#675) üzenetére


margithid
veterán

Egyenlőre még nem, de haverét teszteltem és nagyon ott van.
Reméljük sony nem szúrja majd el egy szoft frissítéssel mint sok gyártó...

(#681) knorbert15 válasza bubus66 (#679) üzenetére


knorbert15
csendes tag

Ezt eddig nem tudtam, köszönöm :C :R

Samsung Galaxy S7

(#682) m1lan válasza margithid (#680) üzenetére


m1lan
őstag

Pedig sajnos pont a Sonyra jellemző.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#683) dragonfx


dragonfx
veterán

neztem meg a t2 ultrat szerinttek meger az m2hoz kepest +25e.t??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#684) bubus66 válasza m1lan (#682) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem csak a sonyra jellemző, hogy elszúrja

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#685) knorbert15 válasza dragonfx (#683) üzenetére


knorbert15
csendes tag

Többet ez sem tud, csak HD IPS kijelző, erősebb proci, kamera nagyobb, ami nem biztos, hogy azt jelenti jó is, LTE-t nem támogatja. Olvass utána a telefonnak;)

Samsung Galaxy S7

(#686) eclipse006 válasza dragonfx (#683) üzenetére


eclipse006
őstag

Attól függ, ha bejönnek neked az óriás telók, akkor a T2 jobb választás lehet, de nekem már az M2 is súrolja a mérethatárt. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#687) knorbert15 válasza eclipse006 (#686) üzenetére


knorbert15
csendes tag

Nekem is a 3,5 col után elég lesz megszokni a 4,6-ot :D

Samsung Galaxy S7

(#688) bubus66 válasza knorbert15 (#687) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az M2 4,8 nem 4,6 a kijelező

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#689) knorbert15 válasza bubus66 (#688) üzenetére


knorbert15
csendes tag

Akkor meg végképp:) Szokatlan lesz:)

Samsung Galaxy S7

(#690) Edi77 válasza knorbert15 (#689) üzenetére


Edi77
őstag

No para :) iPhone 4S-sel használom felváltva, meg lehet szokni.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#691) bubus66 válasza knorbert15 (#689) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ná, hogy meglehet szokni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#692) Marci79 válasza knorbert15 (#687) üzenetére


Marci79
aktív tag

Én Mini2-es után már kezdem keveselni ezt a méretet is. :DDD

(#693) Edi77 válasza Marci79 (#692) üzenetére


Edi77
őstag

Nekem ez a határeset, ettől nagyobb az már péklapát...ki is esne a kezemből :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#694) knorbert15 válasza Edi77 (#693) üzenetére


knorbert15
csendes tag

Na ezaz:D ha nagyobb, akkor nagyobb felületen törik, a mostani telefonomon 2 nagy törés van:S

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7

(#695) m1lan válasza bubus66 (#684) üzenetére


m1lan
őstag

Én sem úgy értettem, értelemszerűen minden gyártónál becsúsznak rosszabb szoftverek, de a Sonynál szinte minden frissítés selejt, és általában úgy is hagyják, pláne akkor, ha a telefon nem csúcskategóriás. Mondjuk azok sem ússzák meg, az utolsó frissítéssel leamortizálják azokat is (Xperia S, T, Z)

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#696) eclipse006 válasza knorbert15 (#687) üzenetére


eclipse006
őstag

Ahogyan a többiek is írják, meg lehet szokni, nekem pár óra használat után már nem is volt fura. :K

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#697) dragonfx válasza eclipse006 (#686) üzenetére


dragonfx
veterán

igen én is ettől félek tul nagy.már nem egykezes nem??
meg azért zsebbe férjen már el...

én 3.7ről váltanék....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#698) Edi77 válasza dragonfx (#697) üzenetére


Edi77
őstag

Nem túl nagy. Az én női kezemnek határeset, akkor egy férfikéznek nem lehet gond

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#699) eclipse006 válasza dragonfx (#697) üzenetére


eclipse006
őstag

Ha a T2 Ultrára gondolsz, az tuti nem egykezes, hacsak nem óriás kezed van. :DDD
Én már az M2 sem tudom egy kézzel átérni..

Edi77: Szerintem dragonfx a T2-re gondolt.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#700) Edi77 válasza eclipse006 (#699) üzenetére


Edi77
őstag

A T2 mekkora? Ha félreértettem valamit, akkor bocsi :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.