Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#8001) hokins válasza Lasczor (#8000) üzenetére


hokins
addikt

(#8002) pikszel válasza Lasczor (#8000) üzenetére


pikszel
őstag

Itt lesz a megoldás.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#8003) Lasczor válasza hokins (#8001) üzenetére


Lasczor
csendes tag

Köszi szépen! :)
És Neked is pikszel :)

(#8004) mpeter94 válasza Lasczor (#8000) üzenetére


mpeter94
tag

Sziasztok!

Nektek működik 5.1.1-en az, hogy különböző kapcsolatokhoz különböző csengőhang szóljon? Páromnak van ilyen telefonja, és mióta frissítettük, azóta nem működik. :(

(#8005) TJLavin


TJLavin
tag

Sziasztok. Frissítés óta a kamera tűrhetetlenül megromlott illetve oda az xloud. Van ezekre valami megoldás azóta? Illetve ha nincs már tenném is vissza a 4.4-et. Mi ennek a legegyszerűbb módja?

(#8006) tango20


tango20
csendes tag

Gyerekek ez a telefon igy ezzel a rendszerrel kuka... Törtem volna el a kezem mikor frissítettem... Az akum ugy eszi hogy beszartok... Ebből csere lesz fák sui

(#8007) Jumpalaja12 válasza tango20 (#8006) üzenetére


Jumpalaja12
tag

A frissítés óta naponta 2x töltöm, a GPS jelet eldobja, a térerő nulla. A kamerát még nem próbáltam.

(#8008) tango20 válasza Jumpalaja12 (#8007) üzenetére


tango20
csendes tag

Kamera rosszabb, akadozik, fagy a rendszer, aksi szar, hbs eldobós, egyedül a térerő meg a dizájn ami jo... Hogan lehetne vissza butítanu, root nagyon kell hozzá? Esetleg magárol a tellorol meg oldható????

(#8009) Edi77 válasza tango20 (#8008) üzenetére


Edi77
őstag

Letöltöd a Rom-ot, ami neked kell és flashtoll-lal visszateszed azt

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#8010) erik0319 válasza tango20 (#8008) üzenetére


erik0319
tag

Attól mert nálad valami nem működik nem kell lehúzni egy teljesen jó rendszer. Nálam a 4.3 közel se volt ilyen jó, és sebésségben a 4.4 is jóval elmaradt.

(#8011) Edi77 válasza erik0319 (#8010) üzenetére


Edi77
őstag

Kicsit azért kötözködnék, mert szerintem sincs annyira jó, mint a 4.3 volt (szerintem) :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#8012) hokins válasza Edi77 (#8011) üzenetére


hokins
addikt

+1 Szerintem is erre a telefonra a 4.3 ami a leginkább jó választás. Hisz az egész telefont ahoz a rendszerhez építették.

(#8013) erik0319 válasza Edi77 (#8011) üzenetére


erik0319
tag

Nekem a 4.3nál elég idegesítő hiba volt a random újraindulgatás, a böngésző állandó újratöltögetése, tudom h kevés a RAM de most ez mégis sokkal ritkább, 4.4 -nél a kamera indításnál néha teljesen beragadt, és ott is kaptam néha azon h már pin kódot kér. Most elketyegett 250 órát ujraindítás nélkül és csaj azért nem többet mert második nap későn értem haza h töltőre dugjam.(folyamatos mobilnet kapcsolat mellett)
Ha valaki egyszer megfejti h ugyanaz a rendszer miért használhatatlan valakinek és valakinek miért nem az, az vendégem egy sörre. ;-)
(#8014 hokins): Nem baj, így még izgalmasabb. Mesélj. :D

[ Szerkesztve ]

(#8014) hokins válasza erik0319 (#8013) üzenetére


hokins
addikt

Nekem van magyarázatot rá, de túl tudományos és misztikus egyben. ;]

(#8015) Edi77 válasza erik0319 (#8013) üzenetére


Edi77
őstag

Egyszerűen mások az igények. A sört hokinsnak küldd :P

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#8016) erik0319 válasza Edi77 (#8015) üzenetére


erik0319
tag

Azért ilyen könnyen nem adom.:D
Az igény nem magyarázza a fagyást és a sz.r akkuidőt. :D

(#8017) hokins válasza erik0319 (#8016) üzenetére


hokins
addikt

Az a világűr és a kicsi japán idegenek szövetsége miatt van. :DD

(#8018) Edi77 válasza erik0319 (#8016) üzenetére


Edi77
őstag

User error.... :D és a sör már nekem jön :P

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#8019) erik0319 válasza Edi77 (#8018) üzenetére


erik0319
tag

Legyen igazatok. Ilyen komoly magyarázatokkal nem tudok vitatkozni. :D

(#8020) sonar


sonar
addikt

Áhhh megőrülök.
Másik időzónában vagyok és ha rádugom a gépre átveszi a gép időzónáját... de mivel a gép domain-en keresztül a magyar időzónában folyton rossz időt mutat a teló.
Ki lehet vhogy kapcsolni, hogy ne foglalkozzon a laptop idejével?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#8021) joci86


joci86
senior tag

Érdekes jelenséget tapasztaltam ma a telefonnal... Nem működött az automatikus képernyő elforgatás, hiába kapcsoltam ki-be az opciót a menüben/értesítési sáv kapcsolón. Hidden menüben service test - accelerometer nem mutatott semmit, csak kiírta a szenzor nevét. Gondoltam, marha jó, hardveres hiba... Azért megpróbáltam egy újraindítást, változik-e a helyzet. Újraindítás után megjavult. Ezek szerint nem hardveres a hiba.
Szoftveresen bekavarhat valami? Van esetleg ötlet a jelenség okára?

(#8022) aszti75 válasza joci86 (#8021) üzenetére


aszti75
senior tag

Ha ezt 4.4.4-en tapasztalod,akkor az egy ismert bugja a KK-nek.Restart segít,illetve,ha hivásoknál kikapcsolod a képernyőt a power gombbal.

(#8023) mpeter94


mpeter94
tag

Erre valaki, valami ötlet? :F

Sziasztok!
Nektek működik 5.1.1-en az, hogy különböző kapcsolatokhoz különböző csengőhang szóljon? Páromnak van ilyen telefonja, és mióta frissítettük, azóta nem működik. :(

(#8024) joci86 válasza aszti75 (#8022) üzenetére


joci86
senior tag

Igen, KitKat van rajta.
Akkor megnyugodtam, ha ismert bug, és nem hardveres.
Köszi szépen! :)

(#8025) hokins válasza mpeter94 (#8023) üzenetére


hokins
addikt

Frissités után volt fr vagy gyári beállítások vissza? Mert az is lehet probléma forrása.

(#8026) Edi77 válasza joci86 (#8024) üzenetére


Edi77
őstag

Én nem lennék nyugodt ;)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#8027) hokins


hokins
addikt

Szerintem nem olyan drasztikus ez az aku merülés lolli alatt.

(#8028) Edi77 válasza hokins (#8027) üzenetére


Edi77
őstag

Nálunk az oprendszer meginz 57%-on pörgött tegnap...

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#8029) Edi77


Edi77
őstag

Bocs, nem ide :B

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#8030) joci86 válasza Edi77 (#8026) üzenetére


joci86
senior tag

Ha 4.4.4 ismert hibája, akkor hardvertől független jelenségnek értelmezem, vagyis nincs ok az aggodalomra :)
Ha nagyon gyakran előfordulna, és nem tudnám elviselni, akkor megy fel egy másik verzió, "oszt jónapot" :D

(#8031) Edi77 válasza joci86 (#8030) üzenetére


Edi77
őstag

Ok, így is fel lehet fogni, de ha az ember kipróbál egy elvileg újítást, ne kelljen már azon remegnie, h egy fícsör fog-e működni, vagy dobjak fel lazán egy másik ROM-ot "oszt jónapot" :) . Erre sokaknak sem ideje, sem a tudása nincs meg. Egy átlag user nem mókolásra vesz telcsit.

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#8032) aszti75 válasza Edi77 (#8031) üzenetére


aszti75
senior tag

Egy átlag user ne vegyen androidot ;] :P
Arra ott az almás telefon meg az ablakos :D

[ Szerkesztve ]

(#8033) joci86 válasza Edi77 (#8031) üzenetére


joci86
senior tag

Nagyon olcsón jutottam hozzá egy nagyon szép állapotú készülékhez, szinte vadi új.
Ha piaci árat fizettem volna, kicsit másképp állnék a dologhoz :)
Egyébként igazad van, nem vitatom ;)

(#8034) Edi77 válasza aszti75 (#8032) üzenetére


Edi77
őstag

Te engem most leátlagoztál? :DDD

(#8033) joci86 De te valszeg értesz hozzá, így nem kaland akkor sem megoldani, ha occó volt :) Mezei user, ha olcsón jut hozzá, akkor is tehetelen és a hiba, az hiba.

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#8035) joci86 válasza Edi77 (#8034) üzenetére


joci86
senior tag

Azért a hiba (nem végleges) megoldása egy újraindítás volt, még Babi néninek is menne. :DDD

(#8036) aszti75 válasza Edi77 (#8034) üzenetére


aszti75
senior tag

Hogy gondolhatsz ilyesmit rólam?Méghogy én leátlagozlak... :DDD
Almauser :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#8037) Edi77


Edi77
őstag

Hello urak!

A teló lefagyott, csak a reset gombbal lehetett belé életet lehelni. Ez mitől lehetett? Akksi kb 85%-on volt és csak a gmail volt megnyitva. Újra kellene húzni? (nincs kedvem :D )

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#8038) bubus66 válasza Edi77 (#8037) üzenetére


bubus66
nagyúr

Valamelyik alkalmazás esetleg nem keverhetett be?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8039) Edi77 válasza bubus66 (#8038) üzenetére


Edi77
őstag

Nem tudom. Bubus, távhelp volt, elmondás szerint csak a gmailt ment (valszeg a háttérben volt más is). De hogy így lefagyjon!! A szokott dolgok: GPS on, szinkron on, repcsimód on. Ez volt a helyzet.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#8040) GEPESZ66 válasza Edi77 (#8037) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nálam,Lolli mellett az LG L90-en is volt már fagyás,Kitkat-on korábban nem.

(#8041) Edi77 válasza GEPESZ66 (#8040) üzenetére


Edi77
őstag

De ilyen szintű fagyás? És mit produkált pontosan?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#8042) Andris837


Andris837
senior tag

Szép reggelt, sziasztok!

Van egy kis időm, így arra gondoltam, hogy a kevés tárhelyem miatt újratelepítem az egész rendszert. Soha nem csináltam még ilyet. Természetesen a téma összefoglalóban lévő leírást elolvastam, használni is fogom (köszi szanitec :R ).

Ha bármi van, sikítok ide. :B

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#8043) Edi77 válasza Andris837 (#8042) üzenetére


Edi77
őstag

Sikíts nyugodtan :) Lollit teszed fel?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#8044) GEPESZ66 válasza Edi77 (#8041) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A főképernyőn balra-jobbra húzom az ujjamat, de nem vált a képernyők között, hanem beugrik kicsiben az összes, hogy válasszak.
Az főképernyőn az ikonokra kattintva nem történik semmi.
Kikapcsolni csak a bekapcsológomb 10 másodpercig történő nyomvatartásával tudom.
Csak ritkán történik ez.
Most viszont felraktam a PC Suite-val a rendszert, telepítési hibák javításával.
Letöltötte a teljes ROM-ot, majd úgy frissített, mint a Flashtool esetén, az a felület jött be a telefonon.
Előtte, s utánna volt Hard reset, kikapcsolt állapotból.
A mem. kártyát kivettem, formáztam.
Kíváncsi leszek, hogy most mit produkál.
Ha ismét lefagy, megy vissza a Kitkat.
Bár ahogy nézem, folyamatosan jönnek ki a 20b,c,d jelölésű ROM-ok.
Remélem, hogy a HU-ra is jön ki valami újabb, ami jobb lesz.

(#8045) Edi77 válasza GEPESZ66 (#8044) üzenetére


Edi77
őstag

Hát, ahhoz képest, mekkora hipe volt a lolli körül, elég súlyos gondok ezek szerintem. :(

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#8046) bubus66 válasza Edi77 (#8045) üzenetére


bubus66
nagyúr

Van egy két hiba benne nekünk is, de azokkal el lehet lenni, viszont ahol a legtöbb bug, jelentkezik azok a készülékek melyek utólag kapták meg. Nekem nincs gondom a 5.02-vel és remélem, hogy az 5.1.1-et is ilyen jól eltalálja majd. Pedig én jobban szerettem a 4.4.4-et de ennél a telom tökéletessen el vagyok az 5.02-vel

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8047) Edi77 válasza bubus66 (#8046) üzenetére


Edi77
őstag

Gondolod, hogy az M2 megkapja az 5.1.1-et? Véményem szerint meg a JB volt a legjobb és legstabilabb...és nem csak azért, mert eleve azzal adták ki, hanem az összes droid verzió közül.

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#8048) Andris837


Andris837
senior tag

Végül nem mertem neki állni. :( Nem találtam meg a gyári romot, a leírás sem volt valami egyértelmű és sajnos el is kellett jönnöm otthonról. Pedig muszáj lenne megcsinálom, mert van kb. 300 mega szabad helyem a telefon belső memóriáján. :(

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#8049) Edi77 válasza Andris837 (#8048) üzenetére


Edi77
őstag

Milyen rendszered van fent? Lehet, első körben elég lenne egy gyári vissza (adatmentés után!!), s ha nem jó, esteleg egy FR.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#8050) bubus66 válasza Edi77 (#8047) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért nem kapta meg az 5.1.1? Az mienk megkapja novemberben

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.