Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#151) sebe válasza Gainka (#150) üzenetére


sebe
tag

Igen TFT-t kapott!

Mi a helyzet a 4.4-es frissítéssel ezen a telón?

M, SP tulajdonosoktól azt olvasom, hogy nem tett jót neki...Hívás közbe elmászkál, bekapcsolja a Bluetooth...
Cyrus? Te mit tudsz?

Köszönöm!

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#152) RAMb0 válasza sebe (#151) üzenetére


RAMb0
tag

Az M2 ha minden igaz, a nyáron kapja majd meg a csokit, az SP állítólag nagyon kérdéses. Az M és SP tulajok főzött 4.4-es ROM-ot tettek fel, nem hivatalos verziók. Ha igazak a hírek, a Z, Z1 és Z1 Compact-nál nem kerek a hivatalos 4.4 frissítés, szerintem azoknak a fórumaiban érdeklődj.

(#153) sebe


sebe
tag

Mi a bánatért van egy ledes visszajelző az alján ha hívásokra, emailokra nem lehet használni?....Remélem ezt javítják a csokival....

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#154) Májkülnájt


Májkülnájt
tag

Kitudja milyen bugok jönnek ennél is elő, utána javító frissítéssel rontják le igazán.... Sztem ismét sp-t vennék....

(#155) marinea2


marinea2
addikt

M2 gördülékenyebben működik nálam mint az sp, hiába HD kijelző ide-oda.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#156) marinea2 válasza marinea2 (#155) üzenetére


marinea2
addikt

Pontosítanék. Gördülékenyen működik.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#157) sebe


sebe
tag

Szerintem egy remek telefon elérhető áron. Elégedett vagyok vele. kopkopp

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#158) kisnokia


kisnokia
aktív tag

Már egészen rákattantam a telóra, mivelhogy a Telenor üzleti listájában normálisra csökkent az ára. Viszont a kamera csalódás. Nem mindig értek teljesen egyet az MA képelemzéseivel, de szétnézva más tesztekben is hasonló eredményt hoznak ki az M2-re. Nem is értem, hogy a Sony tapasztalatával, ebben az árkategóriában miért nem tettek bele jobb kamerát-egyébként néhány modell kivételével a Sony modulok (más készülékbe építve is) általában közepesen szerepelnek.

(#159) Sil_ver


Sil_ver
csendes tag

Senki nem vásárol ilyen telefont, hogy nem pörög kicsit jobban ez a topik?
Akinek van tapasztalatok? :F

(#160) marinea2 válasza Sil_ver (#159) üzenetére


marinea2
addikt

Rendben vele minden. Szép és gyors. nem kell túlmagyarázni :D

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#161) ttiimdr


ttiimdr
tag

Megvettem, nem bántam meg. Gaalaxy Ace 3-tól szabadultam meg, kevés volt a 2 mag és a 4 in
ch.

Pro:- prémium design, nagyon jó összeszerelés, élőben sokkal szebb mint képeken
- a kijelző gyönyörű, felbontása(nekem) bőven elég
- 4 mag hasít, minden azonnal történik( főleg az ACE3 után)
- kitkat érkezik
- fizikai fényképezőgomb gyors indulással(sokan szidják a képminőséget, facebookra instara széteffektezve nekem bőven elég, apró de értékes ficsör a folyamatos segédfény a kamerában.
-playstation kontroller támogatás
-végre stabil wi-fi(ACE3 botrány)
- 4G ,DLNA, stb
- bika akku, 10 óra kijelzőhasználat(ipad szint)

Contra: -Felül vastag káva, simán szokható fekete színben(fehér színben szerintem az egész telefon iszonyat ocsmány)a fekete áll jól neki.
-Launcher használva az alsó és felső status bar nem átlátszó, így optikailag sokat veszít a kijelzőméret,gradient háttérképpel ami feketében végződik és a várható kitkattal szerintem megoldódik.
- hangerő maxon iszonyat hangos, eggyel lejjebb véve meg túl halk(remélhetőleg javítják)
Hirtelen ennyi jut eszembe. Dodol launcherrel végre elértem a tökéletességetXD ikon DIY, átnevezhetőség, stb..

[ Szerkesztve ]

(#162) ttiimdr


ttiimdr
tag

Még egy negatívum, amire viszont van tökéletes megoldás az áruházban(echo lock screen),
gyári állapotban lezárt képernyőnél ha bármi beérkeezik csak hangjelzés van, nem ébred fel a telefon, nem ír ki semmit a lockscreenre csak a felső status barban látszik, hogy érkezett valami, de mivel erre van tökéletes alternatív megoldás ez igazából csak észrevétel marad.

(#163) kisszajci


kisszajci
újonc

Sziasztok!
Most szeretnék új telefont venni, de nem tudom melyiket válasszam. Sony Xperia M2 és Samsung Galaxy Express között vacillálok. Nem tudom eldönteni, melyik lenne a jó választás.

Köszönöm előre is a segítséget! :)

(#164) marinea2 válasza kisszajci (#163) üzenetére


marinea2
addikt

Hát persze hogy a Sony

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#165) Beca1990


Beca1990
senior tag

tényleg jó telefon lehet ha alig írtok róla... :)

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#166) marinea2 válasza Beca1990 (#165) üzenetére


marinea2
addikt

Nincs vele baj azért. Nézd meg az SP frumot.. :DDD

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#167) henrik9602


henrik9602
csendes tag

Sziasztok!
Telefon vásárlás előtt vagyok .
2 telefont néztem ki. Egyik a xperia m2 másik pedig az xperia sp lenne .Egyiket sem használtam még nemnyomkodtam még azért irtam ide .
Tudnátok véleményeket írni esetleg .
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia M2 5.1

(#168) bubus66 válasza henrik9602 (#167) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia én a mai nap rendeltem meg az M2 én is az SP és az M2 között vaciláltam, és még is az M2 mellett döntöttem, igaz a T-pontba megnéztem mind a kettőt, neme az M2 jobban bejött. Nem szempont a KK nekem, de az SP állítólag nem kapja az M2 meg meg kapja.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#169) henrik9602 válasza bubus66 (#168) üzenetére


henrik9602
csendes tag

Mondjuk a KK az nekem se nagy szempont csak legyen használható ne bugghalmaz legyen ne fagyjon le . Ha megérkezik írsz majd többet róla?

Sony Xperia M2 5.1

(#170) bubus66 válasza henrik9602 (#169) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze, hogy írok.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#171) m_dawe


m_dawe
senior tag

Üdv! :D
Valami infó van arról, hogy az M2-t a Telenorban függetlenül adják, vagy sem?

(#172) bubus66 válasza henrik9602 (#169) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia eddig semmi panaszom nincs az M2-re igaz 4 óra töltés után jó pár alkalmazást tiltottam mint pl a Chrome, Google+, stb valamit a Telekomos hülyeségeket. Eddig gördülékeny nem akadt, meg sehol. Játékokról nem tudok nyilatkozni mert, kinőttem belőle.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#173) bubus66 válasza henrik9602 (#169) üzenetére


bubus66
nagyúr

Egy kis RAM kezelés

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#174) laca7909af válasza bubus66 (#173) üzenetére


laca7909af
tag

Gratula a készülékhez !
Fehéret vagy feketét vettél ?

(#175) bubus66 válasza laca7909af (#174) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm Feketét vettem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#176) bubus66 válasza m_dawe (#171) üzenetére


bubus66
nagyúr

Meg néztem itt nálunk a Telenorba nem fogadt el a Telekom-os kártyát

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#177) m_dawe válasza bubus66 (#176) üzenetére


m_dawe
senior tag

köszi szépen :R

(#178) bubus66 válasza m_dawe (#177) üzenetére


bubus66
nagyúr

De ez csak itt van nálunk (ahol én lakok) lehet hogy van tényleg olyan, hogy független a készülék.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#179) eclipse006


eclipse006
őstag

Beneveztem én is egy M2-re, sima M-ről váltok. A teszt alapján sokat lépett előre a második verzió, izgatottan várom, hogy megérkezzen a telefon. :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#180) henrik9602 válasza bubus66 (#178) üzenetére


henrik9602
csendes tag

Tudnál a készülékről írni pár sort ? képernyő minősége teló minősegége pl.

Sony Xperia M2 5.1

(#181) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Asszonynak lenne T-nél 0-val indulva 2 éven át havi 3300.Megéri?
Facebook menne rajta mindig és sok telefonálás.

(#182) bubus66 válasza henrik9602 (#180) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#180) henrik9602

Persze, de sajnos nem vagyok minőségi ellenőr ezért a minőségről nem tudok írni. Én eddig meg vagyok vele elégedve, persze a képernyő minősége, az jó. A kijelzője is jó elfogadtató, azt tudni kell nem IPS de TFT-ből a jobbik fajta. viszont a hátlap üveg (de van rajta fólia), ezért vigyázni kell, és ajánlott hozzá tok (én már meg is rendeltem az e-bayon) az (akkumulátort nem lehet kiszedni). Nem is kell a SIM kártya tartó mellett van egy reset gomb. Én letiltottam nagyon sok alkalmazást.

A kamera elfogadható igaz az MA-n azt hiszem nem említik de van HDR benne, FullHD 1920x1080

Itt löttem egy két képek hangsúlyozóm semmilyen beállítás nem történt [link]

mr.tamasbiro

szerintem meg éri

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#183) bubus66 válasza henrik9602 (#180) üzenetére


bubus66
nagyúr

Neked is ajánlani tudom én LG Optimus F6-ról váltottam

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#184) Edi77 válasza mr.tamasbiro (#181) üzenetére


Edi77
őstag

Én is ma vettem egy fehéret nulla kezdővel, havi 2300-ért. Nekem nagyon tetszik, bár még nem volt időm sokat próbálgatni.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#185) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Edit77:
Én is így venném meg szerdán mert nem volt fehérben és az asszonynak olyan kell.

Bubus 66:
Magamnak viszont Lg f6 kellene mostanság bár még várok.Jó telefon vagy inkább már másikat kellene vennem majd.?

[ Szerkesztve ]

(#186) bubus66 válasza mr.tamasbiro (#185) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen az LG F6 jó kis telefon de nagyon bizonytalan a KK frissités, viszont nincs bent automatikus fényerő szabályzó, a Távvezérlő nem tanítható (lásd G2). A kamera elfogadható, igaz ako profi képet akar az használjon fényképező gépet. Viszont az F6 hátlapja karcosodik nyikorog, nyekereg. porosodik az első kamera lencséje. stb.

Amúgy összességében egy jó telefon.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#187) Edi77


Edi77
őstag

Lehet, hogy csak én vagyok túl igényes, de gyárilag egy fájlkezelőt nem lehetett volna beépíteni? Vagy csak én vagyok a béna és nem találtam meg este? :U ( Tudom, töltsek le egyet, de minek, ha nem feltétlen lenne muszáj? ) És az adatkábel nem elég hosszú. Több bajom egyelőre nincs :D

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#188) Edi77 válasza ttiimdr (#161) üzenetére


Edi77
őstag

Ez melyik téma hozzá?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#189) m_dawe válasza Edi77 (#187) üzenetére


m_dawe
senior tag

Ha jól tudom, a Sony egyik telefonjára sem telepít előre fájlkezelőt. :))

(#190) Edi77 válasza m_dawe (#189) üzenetére


Edi77
őstag

Akkor mégsem vagyok olyan béna :))

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#191) sebe válasza Edi77 (#190) üzenetére


sebe
tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobisystems.fileman
tesztben mégis ez szerepel, szerintem csinos :)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#192) m_dawe válasza sebe (#191) üzenetére


m_dawe
senior tag

rossz a link :B

(#193) Edi77 válasza sebe (#191) üzenetére


Edi77
őstag

Linkelj légyszi még egyszer :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#194) bubus66 válasza Edi77 (#193) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék itt van a egy file kezelő ESFileExplorer.

Vagy itt az előbbi belinkelt.

File Manager lista

Vagy akár itt is találsz alkalmazásokat.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#195) Edi77 válasza bubus66 (#194) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm szépen, ES-t használom már rég, csak a per pill szűkös adatforgalmam miatt akadtam ki, mert ugye, hiába tettem a belső memóriába az apkt, nem tudtam telepíteni, így play-ről kellett leszednem. A router meg javítás alatt van 2 napja, így nincs wifi.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#196) bubus66 válasza Edi77 (#195) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én is az ES-t használom, de ha kell valami és esetleg az oldalamon nincs meg akkor megpróbáljuk megszerezni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#197) Edi77 válasza bubus66 (#196) üzenetére


Edi77
őstag

:R

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#198) sebe válasza Edi77 (#197) üzenetére


sebe
tag

FC-t szerettem volna javasolni bocsi a linkért! :B

Szerintetek egy M2 vagy egy Compact lenne a jobb választás? (Havi 1000.-fttal lenne drágább)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#199) bubus66 válasza Edi77 (#197) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nincs mit nagyon szívesen.

(#198) sebe

Ebben nem tudok neked segíteni mert a másikat nem ismerem. Ha mondjuk az MA tesztet nézed elég sok minden hiányzik a tesztből ami bent van a telefonba.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#200) Edi77 válasza sebe (#198) üzenetére


Edi77
őstag

Szerintem, ha egy ezresen nem múlik, akkor a Compact (bár nekem külsőleg nem jön be, így biztos, hogy nem esne rá a választásom)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.