Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#51) w333 válasza tothmaxy182 (#49) üzenetére


w333
félisten

De sajnos biztos ... 99% hogy csak egyik oldalt hézagos :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52) Graphics válasza w333 (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Optikai csalódás, nézd meg hogy bizonyos szögben le van csapva a hátlap széle.

Mivel az anyag átlátszó, így ezért látod ilyennek.

Előbb nézd már meg a videót, mielőtt hézagolsz

Hátha csökken az a 99%... :U

Az nem hézag, ott a csapás, azért nagyíts rá a képre! Remélem jól látszódik , hogy folytatódik a lecsapás körbe...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53) w333 válasza Graphics (#52) üzenetére


w333
félisten

Minden esetre érdekes ... jobb alsó sarkát néz meg közelebbről ! :K

Jah oké most már látom, tényleg nagyon megtévesztő ez a lekerekítés :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#54) Luck Dragon

Köszönöm a tesztet. Sajnos ez a készülék egy cseppet sem nyert meg. Nem érzem a must have érzést iránta. :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#55) Graphics válasza w333 (#53) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ott fordul vissza a hajlítás, nincs hézag. Üveg/plexi a hátlap, és törik a fény rajta.

Megnéztem azt is, nincs hézag :) Videón sincs

Na azért :DDD

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#56) tzsolesz válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

A nappal készült képek nem rosszabbak, mint a Galaxy S5 képei...

Nem a rákot nem. Ettől az Optimus Black-em is jobb képeket lőtt. Iszonyat hogy a Sony nem tud jó kamerát belerakni egyik készülékébe sem.
Nekem nagyon silányak a Z, Z1, Z compact-al lőtt képek is. Vállalhatatlanok....... Ezért nekem pl. egyik sem kellene, max addig amíg eladom.
Ezen a téren van hová fejlődnie.

[ Szerkesztve ]

(#57) deja vu


deja vu
addikt

Nagyon nagy alul fölül a hely, simán lecsíphetnének belőle. Ez a felbontás is egy kicsit szegényes ekkora méretben, a TN panel maga még ebben az ársávban szerintem nem akkora gond.

Mindenhol azt olvasni, hogy milyen szar az SP :DDD , pedig volt bőven gond más modellekkel is a Sony háza táján, és azok nem kaptak ekkora vízhangot.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#58) tothmaxy182 válasza tzsolesz (#56) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Basszus, ha nem vetted volna észre, akkor odaraktam egy ördögfejet, illetve off-ba raktam a hozzászólást... Miért kell rögtön mindent halálosan komolyan venni, bár látom Galaxy S3-ad van, úgyhogy nincs is több kérdésem...

De mivel felrántottad az agyam, ezért tessék, itt egy 100%-os képkivágás az egyik S5 képből és az egyik M2 képből. Ha nem tud a Samu normális 16 Megapixeles kamerát csinálni, akkor rakjon a készülékébe 8 megapixeleset, de az legyen fasza. Ez alapján a kép alapján nem nevezném rosszabbnak az M2-t, bár harmadannyiba kerül...
Amúgy mielőtt beindulna a hittérítés én ezt be is fejeztem, mert nagyon nem ide tartozik, és részemről a kamera amúgy is egy ötödrangú dolog a telefonban, mert szinte sosem használom.

(#59) w333: Egyrészt ilyen képeket tudtam csak előásni a mobilarénáról :) , másrészt, mivel más a felbontás, ezért nem is annyira lehet összehasonlítani, nem is egy reprezentatív összehasonlítást akartam csinálni. Gondolom a Sony-s képre érted, hogy 30 méterre van a fa. Akkor ez még hízelgőbb a Sony-nak, mivel a 30 méterre lévő fán is jobban kivehetőek a levelek, mint a 10 méterre lévő Samsungos maszaton...

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#59) w333 válasza tothmaxy182 (#58) üzenetére


w333
félisten

Igen csak ezzel az a baj hogy az egyik "fa" 10m -re van míg a másik 30- ra :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#60) Arthuro_Adam válasza GeryFlash (#30) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Mire nem elég a HSDPA?

Amúgy nem a 4G ellen beszélek, mert az jó, hogy egyre nagyobb az elérhető sebesség, és az érthető, hogy a gyártók, szolgáltatók ezt nyomatják, de az újságok lehetnének mértéktartóbbak.

(#61) roli543 válasza tzsolesz (#56) üzenetére


roli543
őstag

Én nem értelek titeket.. Itt mindenki óriás plakátokat fotóz? Az én Z1em teljesen jó képeket készít, gépen megnezni, kinyomtatni, közösségi oldalra feltölteni nem kell soha több.. A kamerák mindig le vannak fikázva, holott amire ki vannak találva, arra tökéletesek. Ha valaki egy mobillal akar szírti sasok párzási rituáléját megörökíteni, annak csak gratulálok!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#62) evermobile válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


evermobile
csendes tag

dehogynem ..

Samsung, "Simple the best"

(#63) norbert1998


norbert1998
veterán

Igen, de az Sp linpackban 280/360-at gördít gyári 4.3-al.nem mintha számítana :DD
Viszont azt nem értem, hogy az összegzésben gyakorlatilag jobbnak titulálta az Sp-t. Azért az adreno 320 és 305 közt még mindig van különbség és a 2K sem akad. Persze, ha esik az ára, jó lesz, de ennyiért? Jó, az Sp is 120-al nyitott a z után :D

[ Szerkesztve ]

(#64) BaLee válasza tzsolesz (#56) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

A Sony nagyon is jó kamerákat gyárt, sőt rengeteg konkurensnek is ő szállít (Iphone-ban valamint SGS4-ben is Sony kamera van tudtommal) csak szoftveresen kellene összeszedniük magukat kicsit, mert ezekből a kamerákból sokkal többet ki lehetne hozni.

(#65) Legendd


Legendd
senior tag

Az itthoni verzióban lesz LTE...

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#66) M.A.Z. válasza Arthuro_Adam (#60) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

4G-n nem lesz forró a mobilom mobilinternetezés közben, HSDPA-n viszont majdnem eldobom...

(#67) joey04


joey04
titán

Reméljük ennek nem rontották el úgy a szoftverét mint az SP-nek. Ezt talán Rusi is említette. Én már nem tudok bízni a Sonyban. :(

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#68) jagelo válasza w333 (#46) üzenetére


jagelo
aktív tag

Te màniàkus hézagoló vagy!! Ha neked ez a kép nem egyértelmű az elég nagy baj!!Kezdesz a vicc kategória lenni! :O

[ Szerkesztve ]

(#69) jagelo


jagelo
aktív tag

Esküszöm nem mos úgy mint a Samsung S5 :DD

(#70) csatakacsa


csatakacsa
tag

Nekem semmi baj a kepekkel. Leszedtem mindet, van amelyik 4,3 mb-os, es kozepkategoriaban boven jo.

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#71) isti215


isti215
tag

Akkor lenne kiváló ha kisebb kávák lennének és 70-80 lenne az ára

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#72) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Elhagyhatná az összes gyártó ekkora kijelző méret mellett ilyen áron ezt a ratyi felbontást. Könyörgöm! 2014-et írunk!

Még mindig inkább egy Nexus 4-et vennék hasonló áron, mint ezt. Annak is pont ilyen nagy a kerete a kijelző körül, csak éppen minden másban lényegesen jobb.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#73) 2o1i válasza csatakacsa (#70) üzenetére


2o1i
senior tag

Annyira szerintem sem vészesek.
Az SP-mmel simán tudok ezektől rosszabb képeket lőni.
(Volt egy Nexus 5-öm, na az szép képeket készített.)

(#74) Flind


Flind
senior tag

Az az akkumulátor grafikon borzalmas a végén.. Off screennél ennyit merül? Szvsz 1-2%-ot lehetne neki, az én alcám is bírja ha ki van kapcsolva a kijelző. Ezt így nagyon nem mondanám jónak.
Szerk.: A képek meg minden más viszont szerintem is teljesen rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#75) isti215


isti215
tag

partnerogsmbe 69ezer

http://hardverapro.hu/apro/uj_sony_d2305_xperia_m2_-_szinek_-_69_000ft

Annyiért kezdőárként nem is rossz

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#76) evermobile


evermobile
csendes tag

Valóban egész vállalható képeket készít, bár ha ránagyítok az égre akkor érdekes bumszli nagy kék pontok jelennek meg.: [link]

Samsung, "Simple the best"

(#77) jagelo válasza evermobile (#76) üzenetére


jagelo
aktív tag

Nem tökéletes de làsd 200 -ezres S5 se az finoman fogalmazva! :-) Én kellemessen csalódtam a képekben videóklban !69000 forint -baràti!

[ Szerkesztve ]

(#78) hitchins


hitchins
őstag

HD felbontassal tokeletes lenne..

(#79) M.A.Z. válasza isti215 (#71) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

70-75-ért nem jó? drágábban szeretnéd? érdekes...

(#80) callmeakos válasza hitchins (#78) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mert az orvosság, mindenre :D

All→M8

(#81) XmoD


XmoD
aktív tag

Hmm viszont egy pozitivum a dedikalt kamera gomb. A parom sima m-jenel is jol jon neha.

(#82) evermobile


evermobile
csendes tag

4,8 hüvelyk, 540 x 960 pixel felbontás? TFT LCD? Ennyiért kicsit sovány a felhozatal. Akkor már inkább S4 mini, 4,3 collal, ugyanilyen felbontással, és samoleddel.

Samsung, "Simple the best"

(#83) RECSKA válasza evermobile (#82) üzenetére


RECSKA
veterán

Inkabb fako es pixeles legyen, mint tulszaturalt... :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#92) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Én az SPt vettem 60e-ért T-nél feltöltőkárgyásan...Nem igazán éri meg az árát, de ezt eltekintve nem rossz készülék. :D

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#98) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Pont nemrég vettem Xperia M-et és ez elvileg az utódja, hogy kéne legyen, de ennyi felárat tuti nem ér meg nekem. 4"-on 480 x 854, 5 MP bőven elég nekem, a 2 magos proci is szépen elviszi a hátán a 4.3-at. És ezt vettem 55k-ért függetlenül. jó, tavalyi telefon, de akkor is...

De az a fényes hátlap... az nem kellett volna rá :(

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.