Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Shyciii válasza kenwood (#799) üzenetére


Shyciii
veterán

Én azért nem feltétlenül vagyok ellene a bolti garanciának. Nyilván nem mindegy, hogy melyik boltról beszélünk. Pl azon webshopok, amiknek a címét 1 óra alatt találom meg, nyilván azokban én sem bízom, de pl a Speedshop bolti garanciájától én nem félek. Többszörösen is jó tapasztalatom van velük.

[ Szerkesztve ]

(#802) Gery15 válasza dobolson (#800) üzenetére


Gery15
addikt

:K

HyperX

(#803) sheep


sheep
addikt

Semmi gond a bolti garival. Én 73-ért vettem, előttem bontották ki a dobozt. Annyi hogy a telefon alapból asszem lengyel piacra szánt. De most komolyan, és akkor mi van? Ugyan olyan mint a magyar piacos csak a product code más. Ez tényleg hatalmas szívás... Ha valami gond van ők is ugyanúgy megjavítják, nem kell ezt túlmisztifikálni. Nem ez az első bolti garos telefonom és sztem nem is az utolsó.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#804) Gery15 válasza sheep (#803) üzenetére


Gery15
addikt

És, ha a 13. vagy tökmindegy hanyadik hónapban lesz baja a telefonnak akkor mit csinálsz? 1év készülék gari után már nem foglalkoznak veled, nem de? :U 1év teló + 1év szoftver. Csak ennyi baja van mindenkinek a bolti garival. És szerintem az pedig elvárható lenne, ha már kifizetünk 70 vagy akár 80ezer forintot egy telefonért azért arra ne 1 év garancia legyen már.

HyperX

(#805) tragabi válasza Gery15 (#798) üzenetére


tragabi
tag

csak az a baj, hogy vodás vagyok :-(

ide van flottakedvezmény, de igazad van, az árban köszönöm!

Azért mondom, hogy nem tudom mi legyen!

(#806) tragabi válasza sheep (#803) üzenetére


tragabi
tag

mikor vetted ennyiért? és hol. kiben bízhatok :F

(#807) tragabi válasza tragabi (#805) üzenetére


tragabi
tag

na ez az ami engem is visszatartott, illetve tart a vásárlástól. kifizetek 82 ezret 1 év bolti garival, vagy 95 ért veszek samsung 2 év garanciával.

15. hónapban elszáll és ki kell cserélni valamit, rányomják egyből, hogy 55 ezer a javítás?
és könnyen bekövetkezhet. főleg, hogy külön csoportok vannak a gyártóknál akik a hibákat generálják a készülékekre!

És ez nem kitaláció!

(#808) Gery15 válasza tragabi (#805) üzenetére


Gery15
addikt

Ott viszont jóval drágább. :N

HyperX

(#809) drgab válasza tragabi (#788) üzenetére


drgab
tag

próbáld meg itt: http://www.partnerogsm.shp.hu/hpc/web.php?a=partnerogsm&o=samsung
Az ár miatt hívd fel őket, mert nem naponta frissítik. Egyébként korrekt társaság, a kijelzőt is szó nélkül kicserélték, amikor sz@rrá ment egy samu s5230-ban...

Nokia 3310 -> Sony-Ericsson F500i -> Samsung SGH-E250 -> LG KM900 Arena -> Samsung Galaxy S Advance -> Samsung Galaxy S5 -> Iphone 7

(#810) tragabi válasza drgab (#809) üzenetére


tragabi
tag

köszönöm

(#811) sheep válasza Gery15 (#804) üzenetére


sheep
addikt

Egy évig nem lesz meg a telefon, én hamarabb szoktam cserélni. És mi lenne az a javítani való ami ne jönne ki abból a kb. plusz 20e ft-ból amibe a gyári gari kerül? És azt mondtam már hogy bármikor tudok szerezni gyári samsung garipapírt úgy hogy közben nincs a telefonra garancia? Nekem meg ez a bajom a gyári garival. Az én tapasztalatom az hogy nem mennek tönkre a telefonok olyan mértékben hogy szükségem lenne arra a plusz garira plusz pénzért. Nekem tökéletesen megfelel a bolti 1 év gari.

Tragabi:
Partnero gsm-nél vettem kb 2 hónapja. A telefonnak semmi baja, köszöni jól van azóta is :-)

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#812) Gery15 válasza drgab (#809) üzenetére


Gery15
addikt

Már kérdeztem őket 1év bolti gari.

(#811) sheep: Ez a lényeg, hogy neked megfelel az 1 év bolti gari és semmi más nem számít! ;)

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#813) drgab válasza Gery15 (#812) üzenetére


drgab
tag

Tudom, hogy annyit adnak...:) Mennyit mondtak árnak?

Nokia 3310 -> Sony-Ericsson F500i -> Samsung SGH-E250 -> LG KM900 Arena -> Samsung Galaxy S Advance -> Samsung Galaxy S5 -> Iphone 7

(#814) Gery15 válasza drgab (#813) üzenetére


Gery15
addikt

Akkor 72 volt, de ahogy most nézem 70.

HyperX

(#815) sheep válasza Gery15 (#812) üzenetére


sheep
addikt

Én csak azt mondom hogy vigyázz nehogy ráfázz a gyári garira mint én az sgs2-vel. Azóta nem érdekel engem sem a gyári gari. Ha érdekel a sztori már egyszer leírtam, itt a fórumban, ha gondolod keress vissza.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#816) Shyciii válasza sheep (#811) üzenetére


Shyciii
veterán

Mi lenne az a javítanivaló ami 20 felett van? Soroljam? Gorilla glass, kijelző, alaplap...
Csak úgy megemlítem, hogy az 57eFt-os Defy-be az alaplap 45eFt a szervízben. Ezt kb 2 hete közölték velem a szervízben mielőtt visszavittem a boltba, mert a második év már bolti garis volt...Természetesen egy nagyobb kategóriás telónál még többe kerül, szal annyira nem hülyeség, hogy a második év nem csak szoftveres gari. Az hogy a telók nem nagyon mennek tönkre, azt inkább nem kommentálnám...

(#817) Gery15 válasza Shyciii (#816) üzenetére


Gery15
addikt

Pontosan. :K

sheep (#815): Az SGS2-t nem újonnan vetted... nem is értem, hogy akkor mit csodálkozol, hogy átvertek... :U

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#818) Shyciii válasza Gery15 (#817) üzenetére


Shyciii
veterán

És akkor még egyszerűsítettem a dolgokat azzal hogy alaplap. Mert akár proci, akár memória, akár rajta egy nagyobb egység hal be, akkor is a komplett alaplapot cserélik, nem vacakolnak vele külön-külön...Szal ezért sem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#819) Gery15 válasza Shyciii (#818) üzenetére


Gery15
addikt

Én tudom jól, hogy miről beszélsz hidd el. :U

HyperX

(#820) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Bolti gari vs. gyári gari kérdésben én is az utóbbit preferálom. Vagy szolgáltatónál vett telefon jöhet még szóba.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#821) Shyciii válasza Gery15 (#819) üzenetére


Shyciii
veterán

Jaj, ez jelenthet rosszat is, meg jót is ;)

Asszem Defy visszajön a szervízből, és eladom. Kezdek egyre jobban ragaszkodni ehhez az ívelt Samuhoz.

(#822) Gery15 válasza Shyciii (#821) üzenetére


Gery15
addikt

Csak is jóra gondoltam. :)
Egyébként én is várom már nagyon, hogy meglegyen csak az még egy kicsit messzebb van kb 1-2hét.

HyperX

(#823) Shyciii válasza Gery15 (#822) üzenetére


Shyciii
veterán

Türelem. A lényeg, hogy addig van másik telód. Én pl nem lennék most Samu tulaj, hogy ha a Defy-t nem foglalta volna le a bolti garancia 4 hétre (még mindig tart). EGy baromi régi nokiát kaptam haveroktól, hogy legalább elérhető legyek, de a gombjai már eléggé xarok voltak, szal szenvedtem teló nélkül, és elkezdtem nézni, hogy mi lehet a Defy alternatívája 4"-os kijelzővel. Gyakorlatilag nem találtam olyat ami mindenben jó. Advance az egyedüli, ami majdnem mindenben jó nekem. EGyedül az XDA-s támogatás hiányzik (remélem ez hamar megválzotik), és az állapotjelző led. Többiben tökéletes alternatívája a Defynek (legalábbis amire nekem van szükségem).

(#824) HaZse


HaZse
őstag

Nekem vodás van. És nem hűséges. :D 2 év tejelskörű garanciával. Lehet, hogy eladó lesz, mert olyan munkám fog indulni, hogy egy sima Nokia is elég oda. (Azt nem félteném ha leejtem az építkezésen, ahol koordinátor - is- leszek)

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#825) Gery15 válasza Shyciii (#823) üzenetére


Gery15
addikt

Szerintem ez most elég jó telefon kivéve az árát, de utólag már azt sem bánom csak lenne normális garival vagy a végén tényleg marad a T. :)

HyperX

(#826) sheep válasza Gery15 (#817) üzenetére


sheep
addikt

Ezt a 'ne csodálkozz hogy használt telefonnal átvernek' hozzáállást kicsit erősnek érzem. Az hogy használtan veszel valamit még nem jelenti azt hogy törvényszerü hogy átverjenek. Ergo én csodálkoztam... Vagy te csak új telefonokat veszel mindig? Én szinte csak használtakat és garival. És most őszintén, ki az aki ha vesz egy eredeti samu garipapíros telefont ami az interneten is be van regisztrálva a mai napig (én regisztráltam be) akkor nem csodálkozik ha kiderül hogy átverték? Vagy minden egyes telefont le kéne ellenőrizni imei alapján a szervizben? De az sem életszerü hogy beregisztrálod a telefonodat és azon gondolkodsz hogy akkor most van-e rsjta tényleg gari, és elfutsz a legközelebbi samu szervizbe lekérdeztetni. De mondom, ha én tudok szerezni bármikor eredeti samu garipapírt akkor nyilván a gsm boltok is. Akkor egy ilyen telefont már simán megvennétek 20e-vel drágábban csak mert új, van hozzá papír és minden jónak tűnik?
Hát én már nem, nekem a gari a lényeg és nem a gyári gari. Egyébként amikor eladtam a sgs2-t (én már gari nélkül) másnap meg is hirdették itt az aprón egy huszassal drágábban, gyári garival. Fura nem?
Szóval egy a lényeg, jó dolog a gyári gari de csak akkor ha le tudod ellenőriztetni imei alapján a garit mielőtt megveszed. Vagy olyan helyről veszed ahol tudod hogy nem vernek át.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#827) Cola111


Cola111
aktív tag

sziasztok.

honnan tudnék ehhez a telóhoz bumpert szerezni? T-mobile árul ilyeneket?

(#828) sheep válasza Cola111 (#827) üzenetére


sheep
addikt

Fém keretre gondolsz? Ebay-en nem nézted még? Itthon még nem láttam.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#829) Cola111 válasza sheep (#828) üzenetére


Cola111
aktív tag

Nem fémre gondoltam, szerintem azok műanyagok, vagy gumiból vannak. Ilyen

Egy ilyet találtam: [link]

Meg itt van más színbe is: [link]

Nem tudom, h egyáltalán érdemes-e, ártani biztos nem árt. Most egy bőrtokba van benne.

(#830) Shyciii válasza sheep (#826) üzenetére


Shyciii
veterán

Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy nem csak attól lesz gyári garis egy készülék, ha szerzel hozzá egy üres garipapírt, kitölteted, lepecsételed, és voilá.
Hétfőn mikor megnézettem a telót, hogy tényleg gyári garis, az kb 15 percig tartott, míg anno mikor a Defynél kiderült hogy a 2 év az valójában 1 év gyártói, és 1 év bolti, az 2-3 perc alatt megvolt...Gyanítom az én esetemben most bár a garipapír valódi volt, az IMEI szám mutatta nekik, hogy ez nem "magyar" készülék, ezért gondban lehettek. Van egy sejtésem hogy beszéltek a kontaktjukkal a Samsung Magyarországnál, ezért tartott ilyen baromi sokáig mire ezt a készüléket leellenőrizték...Nem beszélve arról, hogy a srác utána a telefolnt is elkérte, és azt is elvitte a szervízben, szal biztos nem volt egyszerű ez a kérdés az én esetemben (hiszen Samsung Hungary még nem hozta be).

(#831) BrTH


BrTH
tag

van meg 2db folia, ha kellne valakinek

By BrTH

(#832) HaZse válasza BrTH (#831) üzenetére


HaZse
őstag

Engem érdekelne. PÜ-ben beszéljük meg.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#833) kenwood válasza Shyciii (#830) üzenetére


kenwood
veterán

ez igaz,de aki kitolti,az alairja es lebelyegzi.
innentol o a felelos azert,h van-e szolgaltas is mogotte,vagy csak kivette a papirt egy 1050-es dobozabol :)
ilyen esetben nyugodtan lehet menni vissza a boltba,nem hiszem,h barmelyik megkockaztatna egy hivatalos eljarast.

meg azt sem vagy koteles elfogadni,h o atveszi es majd intezi a garit (siman rakhat be valami utangyartott fost is a hibas alkatresz helyere)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#834) Shyciii válasza kenwood (#833) üzenetére


Shyciii
veterán

Pontosan. Épp ezért van az, hogy amihez adnak, az 99%-os hogy gyári. És ezért is ilyen nehéz találni gyártói garisat most ebből a készülékből. Ezt csak azért írtam le, mert ugye itt lobogtattam én is a garipapírt, mégis sokan mondták, hogy át lettem verve...Közben meg nem :)

(#835) HaZse válasza Shyciii (#834) üzenetére


HaZse
őstag

Az enyém is 2 év garis, pedig Voda függő. És hivatalosan az NFC-s változat "elvileg" szolgáltatós mobilok. És a mezei NFC nélküliek meg függetlenek. Persze, semmi sem biztos a mai világban. :D

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#836) Shyciii válasza HaZse (#835) üzenetére


Shyciii
veterán

Nekem NFC-s van, és kártyafüggetlen ;)
Mondjuk ezzel az NFC-vel sokat nem fogok tudni kezdeni. Mire elterjedne, addigra már nem ez a mobilom lesz :D

(#837) HaZse válasza Shyciii (#836) üzenetére


HaZse
őstag

Lehet, hogy tévedek. Én a SamMobile oldalon lévő információkból jutottam erre a következtetésre, mivel ott a P-s változatoknál csak szolgáltatós soft-ok az elérhetőek, míg a nem P-seknél nem.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#838) Winchester95


Winchester95
őstag

Üdv mindenkinek!
Erősen gondolkodom már egy jó ideje ennek a készüléknek a vásárlásán!
Több felhasználói véleményeket is kérnék ha lehetséges. :)
Lesz pár kérdésem de legalább ha lesz/van 1. H.sz. oda is bele lehet tenni.
Hibák?:
-Szoftveresen?(valami rossz app,újraindulás bármi szériahibára utaló jel?)
-Hardveresen?(Egyik különbözik a másiktól,itt is szériahibára utaló jel?)
Gondolok itt például képernyő körüli bevilágításokra újraindulásokra.Kamera elszíneződésekre, sötétedésekre,auto fényerő hiba stb.... bármi amit tapasztaltatok?
Ez mind gyári rommal kellene.
Továbbá:Lepattogzott festék/ hol kopik a telefon stb......?
Aksi átlag használat mellett mennyit bír?Tesztnél valahogy úgy olvastam hogy 1,5 nap 2,5 nap körül ami igen meglepő.(Mobilnet nem lenne.)
GPS használható?Milyen gyorsan talál jelet pl autóban?
Gyorsaság?(Bár ilyen telefonokkal nincs nagy gond)
Füles színe+kialakítása milyen?szolgáltatóknál is ugyan az?
Videófelvétel közben lehet zoomolni?megállítani a videót majd újraindítani?(Szüneteltetni)
Mint pl sima galaxy s nél?

[ Szerkesztve ]

(#839) dobolson válasza Winchester95 (#838) üzenetére


dobolson
senior tag

Jó sok kérdés.. :-) Szóval neki látok, írom, ami eszembe jut: gps k*urva jó, kocsiban menet közben is max 8-10 mp alatt megtalálja a jelet, egy helyben kicsit gyorsabban is. Aksi idő szinte folyamatos 3g-vel és wifivel (csak éjjel nincsen netre rakva), játékkal, kb 4 órás kijelző használattal sima a másfél nap. Ha nem lesz mobilnet, simán megy majd 2, esetleg 3 napig is szerintem. Fagyásom pl még egyszer sem volt. Egyszer elment rajta a hálózat, amit nem jelzett a térerő kijelző, de telefonálni és smst küldeni nem tudtam és engem sem értek el. Egy újraindítás megoldotta, azóta semmi ilyen. A gyári feladatkezelő widget nálam mindig 0 futó appot ír, akkor is, ha van futó alkalmazás. Belépve mutatja, de a widgeten nem. Más gondról nem tudok, nálam nem jelentkezett semmi ezeken kívül. Fényképezője szerintem egész jó, zoom gyárilag nincs, de a camera fx elvileg előcsalogatja belőle. Fülese agybadugós, szerintem nem is szól rosszul, bár kicsit kényelmetlen a kialakítása és fehér színű. Az összeszerelés minősége profi, sehol nem nyikorog, eddig minden a helyén van, semmi nem pattogott le, bár az enyém még csak 3 hetes. Gyorsaságra semmi panasz, teszi a dolgát, ahogy illik, s2-vel szinte egyforma ilyen tekintetben. Videónál asszem nem lehet zoomolni. Asszem ennyi... :-)

[ Szerkesztve ]

(#840) Winchester95 válasza dobolson (#839) üzenetére


Winchester95
őstag

Mármint sima fényképezésnél sincsen zoom?vagy csak videózásnál?
Úgy emlékszek hogy ezeket egy sima galaxy Ace is tudta anno.
Köszönöm a választ.
Várok még másoktól is.Bevlágítás összeszerelés minősége is érdekelne.
Mert máshol volt olyan hogy egyiknek ropogott recsegett másniknak nem....
NFC vel mi a helyzet?nem is tudom nagyon mi szükség van erre de jó ha van benne.

(#841) dobolson válasza Winchester95 (#840) üzenetére


dobolson
senior tag

Nekem ace volt ezelőtt és a fényképnél ott sincs zoom, asszem a videónál igen. A többi kérdésre a szerkesztésemben ott a válasz. NFC a szolgáltatós készülékekben van, az enyém vodás, abban van. Ja és nagyon szépen, hangosan és tisztán szól a hangszóró. Tényleg kiba hangos! :-)

[ Szerkesztve ]

(#842) Shyciii válasza HaZse (#837) üzenetére


Shyciii
veterán

Pedig nekem I9070P...
Most olvasva nekem nem fehér a füles. Valami hybrid változatom van :D

[ Szerkesztve ]

(#843) HaZse válasza Winchester95 (#840) üzenetére


HaZse
őstag

Mint már többen leírták ZOOM-ot nem tud alapból, de tök felesleges - szerintem -. Ha kell, akkor irány a Google Play és onnan szippantsd le a Camera ZOOM FX progit 629 Ft-ért.

Egyébként, ha kisebb kép kell, akkor állítsd át a kamera alkalmazásban (van: 5Mpx, 4Mpx (wide), 3.2Mpx, 2.4Mpx =wide), 0.3Mpx) És közelebb mész a tárgyhoz. :D

Shyciii
Akkor te kivételes vagy. :D És milyen ROM van rajta?

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#844) Shyciii válasza HaZse (#843) üzenetére


Shyciii
veterán

GB 2.3.6 és XXLD2-es kernel.

(#845) Cola111 válasza Winchester95 (#838) üzenetére


Cola111
aktív tag

- Szoftveres hibát nem vettem észre, nálam a feladatkezelő widget is működik.
- Eddig egyszer sem kellett újraindítani, pedig nyúzom rendesen, van amikor be se kapcsolom a nagygépet.
- Szerintem erről nem fog lepattogzani a festék, ahhoz túl jól van összerakva :)
- Nálam az akksi aktív használat mellett 15-16óra, ha csak telefonálgatok rajta, meg megnézem a e-mailjeim akkor 1,5 nap
- GPS nagyon gyors, a gyári is elég használható
- Nekem nincs összehasonlítási alapom, ez az első okostelefonom, de szerintem marha gyors, nem néztem vele igaz 720p-s videókat még.
Fülest leírták ugyan az
- Videót nem lehet szüneteltetni, és zoomolni sem lehet.

(#846) a man válasza dobolson (#737) üzenetére


a man
tag

Olvasva egyéb készülékek fórumait, feltűnt, hogy ez a full térerő melletti hívás/SMS nem fogadás, majd a készülék ki/be kapcs. megoldja szindróma más eszközöknél is tapasztalható (pl. HTC One S). Ahogy láttam, mobilszolgáltatótól függetlenül jelentkezik.

(#847) dobolson válasza a man (#846) üzenetére


dobolson
senior tag

Igen, pont a one s-nél én is olvastam ezt. Nagyon gondolkoztam azon a telefonon is, de végül hű maradtam a samuhoz. :-)

(#848) tragabi


tragabi
tag

Mi a helyzet, ha veszek egy tmobilos készüléket és kiüttettem, vodás vagyok, viszont a t nél 83600 Ft

garancia elszáll?

(#849) sheep válasza tragabi (#848) üzenetére


sheep
addikt

igen

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#850) HaZse válasza tragabi (#848) üzenetére


HaZse
őstag

D ha hivatalosan függetleníted ki a T-mobile-nál, akkor megmarad a gari.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.