Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36551) Csori72 válasza Balathruin (#36546) üzenetére


Csori72
aktív tag

ez tényleg jól néz ki sztem, és én is ki fogom próbálni. kíváncsi vagyok mennyire beteg. nem bánnám ha mindennapi használatban jól működne (lenne 1 új telefonom).
monnyuk kérdéses meddig tartok ki mellette működéstől függetlenül, mert nekem az fmod eléggé bejövős.

..:: 1+TTTTT ::..

(#36552) kiss.beni93 válasza Csori72 (#36551) üzenetére


kiss.beni93
tag

Az imént felraktam, tesztelem. Szerintem szombatra lehet következtetéseket levonni. Eddig kellemes csalódás! :)

(#36553) Csori72 válasza kiss.beni93 (#36552) üzenetére


Csori72
aktív tag

ma már nem, de reggel felrakom én is. kíváncsi vagyok rá.

..:: 1+TTTTT ::..

(#36554) royalka


royalka
őstag

Cm-ből melyik verzió stabil még az általam használton kívül? Csak jó volna valahogy ezt a multi usert működésre bírni. :)

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#36555) pinnacle válasza Balathruin (#36536) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Alarm Clock Xtreme Free

(#36556) Z0C! válasza Balathruin (#36546) üzenetére


Z0C!
őstag

sajnos itt is halk a beszélgetés...a hangerőgombbal lehet ugyan javítani...
nem bánnám, ha ezt tudnák javítani...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#36557) pepe0419 válasza pinnacle (#36537) üzenetére


pepe0419
tag

Az enyém már kész is, egyelőre működik :)

A munka azoknak való, akik nem tudnak horgászni.

(#36558) Csori72 válasza Z0C! (#36556) üzenetére


Csori72
aktív tag

ez nem jól kezdődik. egyéb hiba?

..:: 1+TTTTT ::..

(#36559) Piloss válasza royalka (#36554) üzenetére


Piloss
senior tag

Legújabb maclaw-féle CM11

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#36560) killer1203 válasza Piloss (#36559) üzenetére


killer1203
senior tag

Amúgy csak én látom úgy hogy a cm-ekbe a fényképező nem csinál olyan jó képet mint a gyári romba ? :DDD

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#36561) Balathruin válasza killer1203 (#36560) üzenetére


Balathruin
veterán

Nálam a gyári fényképező csak azért rossz, mert valami miatt vakuval fókuszálás után nem lehet vele fotózni. Egy nagy fehér folt lesz az egész kép. Amúgy jó (nagy) képeket csinál. CM alatt úgy emlékszem 1-2 MB közt volt a méret, de gyárin 3MB felett, amiből azért kiderül, hogy mennyire tömörít.
Röviden: Nem csak te látod, fotóban a gyári jobb!

(#36562) Balathruin válasza Csori72 (#36551) üzenetére


Balathruin
veterán

Én fmod mellé fogom rakni, mivel úgy tudom sok ramot eszik, így játékra nem hinném hogy jó.
pinnacle Kipróbálom, köszi.

(#36563) Z0C! válasza Csori72 (#36558) üzenetére


Z0C!
őstag

nem, CM10.1 hiba...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#36564) flash-


flash-
veterán

melyik az a program amivel mobiltelefonnal (mobilnettel) bárhonnan el tudom inditani a pc-men a torrentet,stb..?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#36565) lovas001


lovas001
aktív tag

Ha minden igaz ma leszek tulajdonosa egy advance-nek. Android 4.1.2 van rajta. Nem nagyon értek hozzá hogy ilyenkor mit kell / érdemes átnézni a telefonon. Mik azok a dolgok amire illik figyelni softveresen .Ebben tudnátok segiteni . Elvben még kb másfél év gari is van rá gyárilag független készülékről van szó.
Előre is köszönöm.

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#36566) [lAyCsI] válasza lovas001 (#36565) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Ha minden igaz nemsokára vissza fogsz ide találni ha gyári rendszer van rajta és Fmod-ért fogsz könyörögni :P

-= No way back from Here =-

(#36567) lovas001 válasza [lAyCsI] (#36566) üzenetére


lovas001
aktív tag

Ez nem hangzik tul biztatoan. És azt hogy hogyan kell felrakni gondolom itt meglehet találni vagy még most hátráljak ki a dologból amig lehet?

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#36568) Csori72 válasza lovas001 (#36565) üzenetére


Csori72
aktív tag

szofveresen gyakorlatilag lényegtelen. amire érdemes figyelni az az, h működjenek a dolgok benne. fogadja a simet, tudj vele telefonálni, ne legyen halk. az advancenak jó a hangszórója, szóval ha halk a másik oldal ne fogadd el az "ez mind ilyen" szöveget! BT; wifi, tedd töltőre (usb csati teszt), sd kártyát próbálj bele. amit csak lehet próbálj ki. indíts el zenét akár, h a hátsó hangszórót is halld. annak is telefonhoz képest jól kell szólnia. gombok működjenek.
ha a menü akad, lassan nyit meg dolgokat az sajnos az "ez mind ilyen" kategória JB-el! de van orvosság! itt a fórumon mindent megtalálsz hozzá! ... és ha megveszed a telefont minden segítséget meg is kapsz, annak ellenére, h 2naponta leírásra kerül. itt tényleg jó társaság van segítenek, és nem úgy h a válasz a "használd a keresőt".
ha gyári JB van rajta akkor belakás előtt érdemes felrakni: root, cocore6.8, fmod. itt 1 korrekt leírás hozzá: [link] ... és az sem baj, h garanciás, mert ezekkel ugyan nem az a telefon, de az eredeti állapot visszaállítható kb 10 perc alatt!

..:: 1+TTTTT ::..

(#36569) lehella válasza flash- (#36564) üzenetére


lehella
senior tag

Ez engem is érdekelne, eddig jobb híján logmeint használtam, de az nem lesz sokáig ingyenes, vagy már most se az. Teamviewert összelehetne hozni, mint távoli asztali cucc.

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#36570) tuningtomi válasza flash- (#36564) üzenetére


tuningtomi
aktív tag

Én a GPP Remote Wiewer-t használom, akcióban 269.-Ft volt a Play-en, de amúgy sem drága.
Többet kipróbáltam és ez volt a legegyszerűbb és legstabilabb eddig.
Szinte bármit megtehetsz a pc-vel a távolból.

(#36571) nelsonmanian válasza flash- (#36564) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

rd client a microsoft saját ingyenes appja

(#36572) lovas001 válasza Csori72 (#36568) üzenetére


lovas001
aktív tag

nagyon szépen köszönöm a segédkezést. akkor ha valahol esetleg elakadok akkor majd zargatlak :P :) akkor este elmegyek érte és majd kiderül.

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#36573) stifi82


stifi82
aktív tag

Bevittem T mobile szervizbe 10 perc alatt készségesen megcsinálták a szoftver frissítést le a kalappal előttük.
Csak azóta nagy merül a telefon! ( sopron ) tud valaki valami jó megoldást rá?
:(( :((

[ Szerkesztve ]

(#36574) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Ideért a wayteqem. Gyerekek..soha tőbbet samsung. 100x gyorsabb. Itt van optimalizálás.

Iphone 7

(#36575) royalka válasza FET-MEN (#36574) üzenetére


royalka
őstag

"100x gyorsabb." még jó hogy ugyan az a hardver van benne... :W :W

Idővel lassul az is :( ez android, nem kell tőle csodát várni..

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#36576) FET-MEN válasza royalka (#36575) üzenetére


FET-MEN
veterán

Itt optmalizáltak :) és fognak is. Nem gndoltam h a kínai hw tud ilyet.

Iphone 7

(#36577) Acef válasza FET-MEN (#36576) üzenetére


Acef
addikt

Pofás, és biztosan jó is, csak későn kaptad meg.
(már elolvadt a hó ;) )

(#36578) FET-MEN válasza Acef (#36577) üzenetére


FET-MEN
veterán

:DDD Tényeg jó. A kijelző éles de a színek nagyon hiányoznak az amoled után.
Kamera volt mégbjobb advanceben.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#36579) Csori72 válasza FET-MEN (#36576) üzenetére


Csori72
aktív tag

ha mégse válik be süthetsz rajta pizzát :DDD

..:: 1+TTTTT ::..

(#36580) Gabesz87


Gabesz87
veterán

Annak mi lehet az okq uohy nem sikerül működésre bírni a wi fi hotspotot? Régen gond nélkül ment, az fmod felrakasa óta most próbáltam először.Lehet köze hozzá, vagy mi lehet a gond?

(#36581) Balathruin válasza Gabesz87 (#36580) üzenetére


Balathruin
veterán

Lehet gyárilag is hibás, mert nekem működött egyszer, aztán meg megint próbáltam és nem tudtak csatlakozni. Régen még volt, hogy bekapcsolni sem tudtam! :(

(#36582) nelsonmanian válasza FET-MEN (#36576) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Külön hordod szatyorba, vagy varrattál extra zsebeket? :DDD

(#36583) FET-MEN válasza nelsonmanian (#36582) üzenetére


FET-MEN
veterán

Belefér a zsebembe :) bár nálam alig van zsebben

Iphone 7

(#36584) Acef válasza Gabesz87 (#36580) üzenetére


Acef
addikt

Nekem megy.
Cocore6.8 - Fmod140101

A hiba az Őn készülékében (kernelében) van :-)

(#36585) #33253120 válasza FET-MEN (#36583) üzenetére


#33253120
törölt tag

Neked is olyan hirtelenpiros elölzsebes vízszerelő nadrágod van azzal a kantárral? :D

(#36586) Gabesz87 válasza Acef (#36584) üzenetére


Gabesz87
veterán

Ugyanez a felállás van nálam is! De valamiért nem akar menni. Beallitottam a laptop mac címet h.csak az tudjon csatlakozni. A gép látja is wifin, kapcsolodnek, de vmi problemat ír ki.

[ Szerkesztve ]

(#36587) Keem1 válasza FET-MEN (#36578) üzenetére


Keem1
addikt

Hallod, kajak erre gondoltam minap. Kezembe került egy LCD-s telefon. Azonnal meg is fogadtam hogy csak amoledes cucc lehet év vége felé az Advance utódja :DDD

(#36588) silvergod


silvergod
őstag

Ez mi? Mennyibe van ez neked?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#36589) FET-MEN válasza #33253120 (#36585) üzenetére


FET-MEN
veterán

Neeem :D autós tartó és asztal :)
Keem ja de meg lehet szokni

Silvergod: wayteq talk 5h

Iphone 7

(#36590) royalka válasza Keem1 (#36587) üzenetére


royalka
őstag

Én s4 minin gondolkodtam. Jó volna valami quad proci, de nálam a méret fontos. Van hogy rávagyok kényszerülve az egykezes írásra és már ezzel is veszélyes olykor.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#36591) karldergroße válasza Keem1 (#36587) üzenetére


karldergroße
senior tag

Cinkelitek, pedig nagyon jól tette, hogy ettől megszabadult... soha többé samsung.

(#36592) Gery1987 válasza karldergroße (#36591) üzenetére


Gery1987
őstag

Nem azért a rongyos 20 fillérért de nem tudnád befejezni ezt a szájkaratézást? Baromira elegem van abból hogy ha meglátom a neved csak fikázást olvasok. Add el, dobd a kútba, tojok rá mit csinálsz a telefonnal, de szabadulj meg tőle ha neked ennyire "szar". Jó lenne ha nem rontanád itt a közhangulatot, mert veled ellentétben itt a legtöbben hajlandóak is tenni azért, hogy jól menjen a telefon, nem csak kiabálnak minden sarkon hogy ez "szar".

Ha te nem vagy hajlandó tenni azért hogy menjen akkor cseréld le!

Érdekes az itt levők 99%-a elégedetten használja, ha baja van kérdez, te egyből fikázol. Unom már ezt olvasni, főleg, hogy sok esetben lebeszélsz valakit a vásárlásról.

Jó készülék ez, csak tenni is kell érte. Nincs mindenkinek úgy hirtelen több 10 ezer FT-ja egy cserére.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#36593) Csori72 válasza royalka (#36590) üzenetére


Csori72
aktív tag

[link]

4,3"; 1,7GHz Quad; 2GB RAM; 32GB ROM; 126 x 62 x 10.2mm; 2000mAh + tartalék akku!; 2.0MP front camera, 13.0MP back camera

..:: 1+TTTTT ::..

(#36594) silvergod válasza royalka (#36590) üzenetére


silvergod
őstag

s4 mini nem quad sajnos..igaz krait..és nagyon jó gondolat..ajánlom. méretei tökéletesek :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#36595) Hunter2


Hunter2
addikt

be tudná valaki linkelni a samsung s tervező widget-et? megpróbálom nexus 4-en 4.4.2-ön megy-e. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36596) karldergroße válasza Gery1987 (#36592) üzenetére


karldergroße
senior tag

Ne görcsölj.

(#36597) karldergroße válasza Gery1987 (#36592) üzenetére


karldergroße
senior tag

Ne görcsölj.

Ez sajnos egy gyengécske telefon, ami sajnos első sorban a samsung és csak másodsorban az android miatt ilyen. Ma volt a kezemben valamilyen huawei készülék, semmi különös, hétköznapi ... 10-szer gyorsabb volt, pedig android volt, aminek amúgy is megvannak ugye a maga bajai.
Szóval a samsung ezt az advance-t olyan mértékben nem optimalizálta, hogy azt "öröm" nézni. Aki nem mókolja, "CSAK" rendeltetésszerűen a samsung szoftvereivel használja, az rohadt sokat szív és rendszeresen. Ismerek pl. hölgyeket, akik "természetesnek" tartják, hogy ez ilyen, ennyit tud, hát várnak, hogy újrainduljon, ha lefagy. (De szép fehér ugyebár...) Lehet, hogy az itteni mókolók 99%-a elégedett, de ezt is erősen kétlem. Nem véletlenül próbálnak igen sokan cserélni, akár wayteq-re is...

Tudod, az se megy, hogy veszek egy új autót, de mivel vacak, gyorsan kicserélem a motort.

[ Szerkesztve ]

(#36598) kali válasza karldergroße (#36591) üzenetére


kali
legenda

nem okos dolog egy gyengébb telefonos típus alapján általánosítani a gyártóra, de lelked rajta... :U
az sem véletlen, hogy bizonyos embereknél mókolás nélkül, gyári/szolgáltatós firmware verzióval is használható a készülék.

(#36599) lolll3


lolll3
tag

Üdv!

Komplett kijelző mennyiért és ki tudna cserélni? (Betört az egész)

"Majd ha az ember kivágja az utolsó fát, megmérgezi az utolsó folyó vizét, kifogja az utolsó halat is, akkor rádöbben, hogy a pénzt nem lehet megenni."

(#36600) Mezcal


Mezcal
addikt

Help!

Mitől lehet az, hogy a telefon egyfolytában FC-zik? Aztán már csak a samu logoig tölt majd újra, újra, de tovább nem?

Tegnap azzal kezdődött, hogy kezdőképernyőn töltést mutatott az akksi jel, miközben nem is volt töltőn. Utána bolondult meg.

Mi lehet? Ha visszaviszem T-hez garanciával, akkor a régi T-s laggos doridot rakják vissza?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.